26. Rajd Rzeszowski na zdjęciach [FOTO]

Bartosz Frydrych
Po raz piąty w karierze w Rzeszowie zwyciężył trzykrotny mistrz Polski, Francuz Bryan Bouffier (Ford Fiesta R5). Drugi był Kajetan Kajetanowicz, a trzeci Marijana Griebela.Bouffier w drugim dniu rajdu kontrolował sytuację, ale nie zamierzał zwalniać. Wciąż kręcił rewelacyjne czasy i był nie do ugryzienia dla rywali. Kajetan Kajetanowicz robił co mógł, ale Francuz był niemal bezbłędny i ostatecznie zwyciężył z przewagą 38,5 sekundy. Rewelacyjnie w drugim dniu rywalizacji spisywał się pochodzący z Rzeszowa Grzegorz Grzyb. "Grzybek" na każdym z oesów był w ścisłej czołówce i stopniowo zmniejszał straty do trzeciego w klasyfikacji generalnej Griebela. Niemiec utrzymał jednak przewagę i to on uplasował się na najniższym stopniu podium. Bartosz Frydrych
W 26. Rajdzie Rzeszowskim, po raz piąty w swojej karierze, zwyciężył trzykrotny mistrz Polski, Francuz, Bryan Bouffier (Ford Fiesta R5). Drugie miejsce wywalczył dwukrotny mistrz Europy Kajetan Kajetanowicz (również Ford Fiesta R5), a trzeci w klasyfikacji RSMP był doskonale znający swoje domowe trasy Grzegorz Grzyb (Skoda Fabia R5). Zobaczcie duuużą galerię zdjęć z rajdu.

Materiał oryginalny: 26. Rajd Rzeszowski na zdjęciach [FOTO] - Nowiny