Głosowanie zakończone
Plebiscyt: PLEBISCYT EDUKACYJNY 2023

Wybieramy Uczelnię Roku

Akademia WSB jest akademicką uczelnią wyższą, która posiada 7 uprawnień do nadawania stopnia doktora habilitowanego oraz stopnia doktora w dyscyplinach naukowych:

nauki o zarządzaniu i jakości,

pedagogika,

nauki o bezpieczeństwie,

stosunki międzynarodowe,

inżynieria lądowa, geodezja i transport,

inżynieria bezpieczeństwa,

nauki o rodzinie.


Kształci w 7 lokalizacjach (w siedzibie w Dąbrowie Górniczej oraz w Wydziałach Zamiejscowych w Cieszynie, Żywcu, Olkuszu, Krakowie, Gliwicach i Tychach) na 26 kierunkach studiów I-go i II-go stopnia, jednolitych studiach magisterskich, prowadzi studia dualne, realizuje studia Executive MBA oraz Master of Business Administration (partner kierunku: EY Academy of Business), jest liderem w kształceniu podyplomowym (oferta ponad 100 kierunków studiów podyplomowych), prowadzi szkołę doktorską, studia doktoranckie oraz seminaria doktorskie.


W prestiżowym Rankingu Szkół Wyższych – Perspektywy 2023 Akademia WSB zajęła 3 miejsce w Polsce w Rankingu Uczelni Niepublicznych 2023. W Rankingu Uczelni Akademickich 2023 - Akademia WSB znalazła się na 29. miejscu w Polsce wśród wszystkich Uczelni pu­blicznych i niepublicznych posiadających uprawnie­nia do nadawania stopnia naukowego doktora.____________


UWAGA! Ważna informacja dla

nominowanych do nagrody:

warto zadbać o swoją prezentację

w plebiscycie - można dodać zdjęcia

i opis lub zaktualizować dane


KLIKNIJ i EDYTUJ prezentację

____________


Czytaj więcej o plebiscycie

na www.dziennikzachodni.pl/szkola-roku