AKS Niwka - Rymer Rybnik Relacja na żywo

Patryk Trybulec

Spotkanie rozpoczęło się z 10 minutowym opóźnieniem spowodowane malowaniem linii boiska.

NIWKA: Strąk - Hepo, Banarski, Czapla, Walczak - Wiklak, Ludwiczek, M. Korepta, Domański - Stefański, Oberaj.

RYMER: Świerkot - Forajter, Moskal, Jezierski, Bednorz - Goraus, Skoczylas, Juzek, Gutt, Pielczyk - Cuber.

Po kilku akcjach groźnych akcjach AKSu do głosu doszli goście. Jedna z tych sytuacji zakończyła się bramką w 10 minucie.
AKS Niwka - Rymer Rybnik 0:1!!! Bramkę strzelił Grzegorz Cuber.

Dalsze ataki zespołu AKSu, nie przynoszą zmiany wyniku.

W 20 minucie zawodnicy z Sosnowca doprowadzili do wyrównania, AKS Niwka - Rymer Rybnik 1:1!!! Strzelcem bramki Grzegorz Oberaj

Kolejne akcje nie dały zmiany rezultatu. Sosnowiczanie starają się rozbić dobrze ustawioną obronę Rymeru. Drużyna gości odpowiada szybkimi kontrami.

W 38 minucie po indywidualnej Paweł Domański akcji pokonał bramkarza Rymeru. AKS Niwka - Rymer Rybnik 2:1!!!

Wynik do przerwy 2:1.

Sędzia rozpoczął drugą połowę.

Pierwsza zmiana w drużynie gospodarzy, na boisku pojawił się Kamil Korepta zastępując Paweł Domańskiego.

Rzut karny dla drużyny Rymera Rybnik

64 minuta. Kolejne wyrównanie z rzutu karnego na listę strzelców wpisał się Marcin Moskal.

68 minuta. Groźny strzał z dystansu Grzegorza Cubera.

Kolejna zmiana w zespole Niwki na boisku pojawił się Artur Kmiecik za Jakub Stefańskiego.

Pierwsza żółta kartka w tym spotkaniu. Ukarany nią został Grzegorz Oberaj.

Drużyna Rymeru gra w osłabieniu. Grzegorz Cuber zobaczył czerwoną kartkę.

Grożny strzał głową Kamila Korepty został zatrzymany przez obrońców.

Pierwsza zmiana w drużynie gości na boisko w miejsce Jakub Gorausa wszedł Dawid Staler.

w 85 minucie kolejna zmiana w drużynie Rymara Kamil Wawoczny zastąpił Mateusza Forajtera.

W 89 minucie zmiana wyniku. Po raz drugi zespół AKS wychodzi na prowadzenie. AKS Niwka - Rymer Rybnik 3:2.

Minutę później Marcin Skoczylas wyrównał AKS Niwka - Rymer Rybnik 3:3!!!!!

Sędzia zakończył spotkanie!!!! AKS Niwka - Rymer Rybnik 3:3!!!!!