Allegro Smart pomoże Ci zaoszczędzić na zakupach online. Przygotuj się na Smart! Week i tysiące przecenionych produktów

Materiał powstał we współpracy z Allegro
Allegro Smart to usługa dla kupujących na platformie Allegro. Pozwala ona na nielimitowaną i bezpłatną dostawę na terenie całego kraju do paczkomatów InPost, punktów odbioru lub za pośrednictwem kuriera. Dla osób robiących często zakupy online darmowa dostawa może okazać się naprawdę dużą oszczędnością.

Allegro Smart można aktywować już za 4,09 zł miesięcznie, korzystając z pakietu rocznego. Szukasz produktów w konkurencyjnych cenach? Na Allegro mają niemal wszystko! Wykupując usługę Allegro Smart, zyskujesz również inne korzyści. Jakie? Tego dowiesz się z naszego tekstu. Przygotuj się na zbliżający się Smart! Week.

Co to jest Allegro Smart?

Tylko w pierwszej połowie tego roku klienci, dzięki darmowym dostawom, zaoszczędzili łącznie 540 mln zł. Od uruchomienia Smart! W 2018 roku łączne oszczędności przekroczyły 1 mld zł. to specjalna usługa w ramach serwisu Allegro. Dzięki niej kupujący na Allegro otrzymuje nielimitowaną i darmową dostawę do paczkomatów InPost oraz punktów odbioru na terenie całego kraju.

Bezpłatna dostawa dotyczy zakupów od jednego dostawcy za min 40 zł. Przy zakupach za minimum 100 zł można skorzystać z darmowej dostawy kurierskiej do domu. Allegro Smart to płatna usługa, którą wykupuje się na miesiąc lub rok.

Użytkownik Allegro Smart otrzymuje również możliwość bezpłatnych zwrotów produktów oraz korzystania z limitowanych ofert specjalnych.

Dlaczego warto być w programie Allegro Smart?

Użytkownicy Allegro Smart zyskują wiele korzyści. Począwszy od nielimitowanej i darmowej dostawy do paczkomatów i punktów odbioru przy zakupach za minimum 40 zł od jednego dostawcy i przy zakupach za minimum 100 zł dostawy kurierskiej.

Formy dostawy są naprawdę dogodne, gdyż Allegro oferuje ponad 25 tys. punktów odbioru w całej Polsce.

Następnym przywilejem użytkowników Allegro Smart jest darmowy zwrot zamówień. Kolejnym plusem są Smart! Okazje, które każdego dnia czekają tylko na użytkowników Allegro Smart. Nie sposób przeoczyć tych okazji, gdyż są one specjalnie oznaczane, a zobaczyć je mogą tylko użytkownicy Allegro Smart.

Zbliżający się Smart! Week to tydzień promocji, który dostępny jest tylko dla użytkowników Allegro Smart. Dodatkowym bonusem jest możliwość zakupu biletów na różne wydarzenia w bardzo atrakcyjnych cenach.

Równie ważne jest dla klientów bezpieczeństwo i opieka. Dlatego dla osób korzystających z Allegro Smart stworzony został Program Ochrony Kupujących.

Ile można zaoszczędzić korzystając z Allegro Smart?

Zastanawiasz się, czy opłaca się inwestować w Allegro Smart? Odpowiedź brzmi bezapelacyjnie: tak. W naszych czasach zakupy online zdecydowanie górują, nad tradycyjnym chodzeniem do sklepów. Koszt zakupu Allegro Smart na rok to 49 zł. Jest to więc mniej więcej kwota, jaką zapłacilibyśmy za pięć przesyłek. Oznacza to więc, że każda następna przesyłka zamówiona w okresie roku będzie bezpłatna.

Tylko w pierwszej połowie tego roku klienci, dzięki darmowym dostawom, zaoszczędzili łącznie 540 mln zł. Od uruchomienia Allegro Smart! W 2018 roku łączne oszczędności przekroczyły 1 mld zł.

Aktywuj Allegro Smart

Aktywacja Allegro Smart na miesiąc kosztuje 8,99 zł. Na rok jest to koszt równy 49 zł. Dodatkowo przy pierwszym zakupie usługi jest gwarantowany zwrot gotówki przez pierwsze 30 dni. Już wiesz, że inwestycja w roczny pakiet Allegro Smart zwróci Ci się przy zamówieniu szóstej paczki. Korzyści z korzystania z usługi:

  • Nielimitowane i bezpłatne dostawy do paczkomatów InPost oraz punktów odbioru na terenie całego kraju,
  • Możliwość skorzystania z bezpłatnego zwrotu towarów w ramach Allegro Smart,
  • Dostęp do ofert specjalnych,
  • Allegro Smart oferuje także priorytetową obsługę w Programie Ochrony Kupujących, gwarantując rozpatrzenie wniosku w czasie maksymalnie 2 dni.

Allegro Smart! Week - to będzie najgorętszy tydzień tej jesieni

Jedną ze specjalnych okazji jest właśnie Allegro Smart! Week. Jeśli chcesz skorzystać z promocji, a nie posiadasz jeszcze usługi Allegro Smart, musisz aktywować usługę. Przygotuj się na Smart! Week i tysiące przecenionych produktów.

Podczas Allegro Smart! Week czekać będzie tysiące wyjątkowych ofert w specjalnych cenach. Wśród ofert dostępnych w ramach Smart! Week każdy znajdzie coś dla siebie. W roku 2019 akcja Smart! Week cieszyła się ogromną popularnością. W tym roku planowane jest czterokrotne zwiększenie skali wydarzenia.

Czym jest Allegro Smart! Week?

Smart! Week to największy festiwal zakupowy. Zaczyna się on 28 września, a kończy 4 października. Miłośnicy wyprzedaży i promocji mogą się obłowić, wydając na zakupy nawet 70% mniej. Warunkiem wzięcia udziału w akcji jest posiadanie usługi Allegro Smart. Przez tydzień tysiące produktów będą w promocyjnych cenach. Obniżki będą sięgać aż 70%. Obok takich okazji nie można przejść obojętnie!

Jak działa Allegro Smart! Week?

Podczas akcji dostępne będą dwa rodzaje ofert: limitowane oferty na Smart! Week oraz nielimitowane oferty. Limitowane oferty Smart! Week to specjalne oferty, które będą pojawiać się codziennie podczas całego tygodnia akcji. Ilość sztuk produktów, które będzie mógł kupić użytkownik, jest ograniczona, jeśli będzie on oznaczony, jako limitowana oferta na Smart! Week.

Od 21 września zaczną pojawiać się z wyprzedzeniem limitowane oferty na Smart! Week. Jednak zakupów będzie można dokonać dopiero od określonego dnia i określonej godziny, która nie będzie podana z wyprzedzeniem. Jak zatem upolować najlepsze oferty?

Poprzez dodanie ofert do obserwowanych. Kilka godzin przed startem oferty, będzie można dodać produkt do obserwowanych. Na 20 min przed aktywacją oferty, Allegro wyśle takim osobom powiadomienie, a przy promocyjnych ofertach pojawi się informacja o godzinie startu sprzedaży. Nielimitowane oferty będą dostępne na stronie przez cały czas, aż do wyczerpania zapasów.

Materiał oryginalny: Allegro Smart pomoże Ci zaoszczędzić na zakupach online. Przygotuj się na Smart! Week i tysiące przecenionych produktów - Polska Times

Dodaj ogłoszenie