Aluron CMC Warta Zawiercie podbija stolicę! Z pojedynku z Vervą Warszawa zawiercianie wracają z 3 punktami!

Wiktoria Żesławska
Znakomity mecz Jurajskich Rycerzy po długiej przerwie - wygrywają 3:0 z Warszawą Aluron CMC Warta Zawiercie
W warszawskiej hali Ursynów, w niedzielny wieczór zmierzyli się Aluron CMC Warta Zawiercie z Vervą Warszawa Orlen Paliwa. Zawiercianie nie pozostawili na rywalach suchej nitki, wygrali 3:0, wrócili do swojej Twierdzy z trzema punktami.

Jurajscy Rycerze zdobyli Warszawę

Fantastyczną passę aluronu rozpoczął Patryk Niemiec - as serwisowy, który zaskoczył Bartosza Kwolka. Kolejnym triumfującym był Mateusz Malinowski i jego seria asów serwisowych. Drużyna z Zawiercia grała prawie bezbłędnie, czego nie można powiedzieć o Warszawiakach. Po stronie gospodarzy pojawiło się naprawdę sporo błędów. Choć, bardzo dobrze po stronie gospodarzy pokazał się dziś Szalpuk. Kilka błędów po stronie Orczyka nie sprawiło, by nie zasługiwał na tytuł jednego z najlepszych podczas dzisiejszego spotkania.

Spotkanie pełne emocji

Nie zabrakło w tym meczu zarówno tych sportowych emocji, jak i kłótni. Doszło do paru spięć między zawodnikami dwóch drużyn. Żółta kartka ukarany został Andrea Anastasi - trener drużyny z Warszawy.

MVP został wybrany znakomity atakujący drużyny z Zawiercia- Mateusz Malinowski

Verva Warszawa Orlen Paliwa - Aluron CMC Warta Zawiercie 0:3 (18:25, 20:25, 23:25)

Verva:De haro, Superlak, Wojtaszczyk, Nowakowski, Szalpuk, Kwolek, Wrona