Aluron CMC Warta Zawiercie przegrywa z drużyną Stal Nysa 1:3 we własnej hali. Zobaczcie zdjęcia

Wiktoria Żesławska
Stal Nysa pokonuje Aluron CMC Wartę Zawiercie.  Zobacz kolejne zdjęcia. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE
Stal Nysa pokonuje Aluron CMC Wartę Zawiercie. Zobacz kolejne zdjęcia. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE Wiktoria Żesławska
Długie i emocjonujące spotkanie zakończyło się porażką 1:3 drużyny Aluron CMC Warta Zawiercie. W tym spotkaniu zwycięzcami niespodziewanie okazali się siatkarze beniaminka z Nysy. Zobaczcie zdjęcia z meczu PlusLigi Aluron CMC Warta Zawiercie Stal Nysa.

Gospodarze wygrali pierwszego seta

Mecz rozpoczął się o 20:30 w hali przy Blanowskiej w Zawierciu. W Jurajskiej Twierdzy gospodarze zmierzyli się ze Stalą Nysa. Walka była wyrównana właściwie od samego początku. Nie było to spotkanie pełne poważnych przewag po stronie żadnej z drużyn. Już w pierwszym secie, zawodnicy z Nysy gonili gospodarzy, choć ostatecznie Aluron zwyciężył w tej partii. Jak się później okazało, był to jedyny, wygrany przez gospodarzy set w tym spotkaniu.

ZOBACZCIE ZDJĘCIA Z MECZU AURON CMC WARTA ZAWIERCIE - STAL NYSA

Kolejna porażka zawiercian

Kolejne sety zdecydowanie nie szły po myśli gospodarzy. Blokowany był nawet kapitan drużyny, Grzegorz Bociek. Po stronie drużyny z Zawiercia było naprawdę sporo błędów, które wykorzystali przeciwnicy. Na boisku w tym meczu zabrakło także asa drużyny z Zawiercia - Mateusza Malinowskiego. Po raz pierwszy, na większą część spotkania, na boisku pojawił się Paweł Halaba, pomagając drużynie. Niestety, siatkarze Aluronu CMC Warta Zawiercie przegrali kolejne trzy sety i ponieśli drugą z rzędu porażkę we własnej twierdzy.

MVP spotkania został zawodnik Nysy Anis Ben Tara - zdobył dla drużyny aż 22 punkty!

Aluron CMC Warta Zawiercie 1:3 Stal Nysa (25:22;22:25;20:25;22;25)

Aluron CMC Warta Zawiercie Cavanna, Bociek, Muagututia, Depowski, Flavio, Czarnowski, Żurek