Anja Rubik Instagram. Co nowego wrzuciła modelka na swój profil?

Newsroom 360
Newsroom 360
Instagram Anji Rubik. Sprawdź najnowsze zdjęcia modelki
Instagram Anji Rubik. Sprawdź najnowsze zdjęcia modelki Sylwia Dabrowa /polska press
Udostępnij:
Anja Rubik to światowej klasy modelka. Anja jest również projektantką mody, prezenterką telewizyjną oraz działaczką społeczną. Na jej Instagramie możemy śledzić na bieżąco w jakich sesjach bierze udział. Sprawdź, co nowego modelka wrzuciła na swój Instagram.

Anja Rubik jest polską modelką i działaczką społeczną. Pracuje w Stanach Zjednoczonych. Karierę modelki rozpoczęła mając 15 lat. Brała udział w wielu kampaniach reklamowych dla znanych marek oraz chodziła na wybiegach u popularnych projektantów. Ma na swoim koncie wiele okładek magazynów.

Angażuje się w wiele akcji społecznych. Anja Rubik na swoim Instagramie przedstawia kadry z sesji zdjęciowych, zdjęcia z życia prywatnego i zawodowego.

Najnowsze zdjęcia z Instagrama Anji Rubik

Once upon a time in Hollywood..


Nikt nikogo nie uczy, jak być rodzicem. W rolę mamy, czy taty trzeba wejść niejako z marszu, a potem na własną rękę szukać dróg w świecie pełnym stereotypów, uprzedzeń i sprzecznych informacji. A jednocześnie radzić sobie z codziennością w domu, w którym dzieci zmagają się ze swoją rozwijającą się seksualnością, uczą się swoich granic i budują poczucie własnej wartości.

„#SEXEDPL Dorastanie w miłości, bezpieczeństwie i zrozumieniu. Przewodnik dla rodziców" powstała po to, aby pomóc tym, którzy chcą świadomie wspierać swoje dzieci na kolejnych etapach ich rozwoju i dojrzewania.

Preorder książki w BIO!
Premiera 1 czerwca

Do projektu zaprosiliśmy wyjątkowych rodziców, którzy zadają swoje pytania oraz pytania zebrane w całej Polsce, najlepszym w kraju ekspertom i ekspertkom.

Więcej zdradzimy w kolejnych dniach… ❤️

@sexedpl
@wydawnictwowab
@martyna.world
@olazebrowska
@zebrowski.michal
@_marcinprokop

@maciej_stuhr
@kach_blazejewska_dietetyk
@piotr_jacon
@crueltyfreeann
@tu_okuniewska
@alicjadlugolecka_sis
@kulturaseksualna
@barbara.e.baran
@agnieszka.stein
@iza.jaderek
#michałpozdał

@bobrowiec
@machalski.studio


Jutro ogłaszamy Nasz nowy projekt a premiera już 1 czerwca
w Dzień Dziecka ❤️


81% rodziców chciałoby się dowiedzieć więcej o tym, jak rozmawiać z dzieckiem o seksualności.

( źródło Narodowy Instytut Zdrowia Narodowego)

stay tuned! @sexedpl


Ruszamy z bardzo potrzebnym
i ważnym projektem!

81% rodziców chciałoby się dowiedzieć więcej o tym, jak rozmawiać z dzieckiem o seksualności.
(źródło: Narodowy Instytut Zdrowia Narodowego)

Więcej już w tym tygodniu!!!

@sexedpl


Pamiętajmy, że nastolatki żyją przecież w zupełnie innym świecie, niż my żyliśmy, będąc w ich wieku. To nasza, dorosłych, odpowiedzialność ich zrozumieć. Dogadać się z nimi i wspólnie z empatią i szacunkiem tworzyć fajniejszą przyszłość. Nie możemy się okopywać na starych pozycjach, trwać przy tym, że „kiedyś to było inaczej”. Kino jest bezpieczną przestrzenią, żeby wejść w ich świat, zrozumieć, co czują, i potraktować film jako pretekst do rozmowy.

Dlatego też fundacja SEXED.PL, magazyn „Vogue Polska” oraz Grzegorz Stępniak, dyrektor programowy Mastercard OFF CAMERA, wspólnie stworzyliśmy sekcję „Wiek niewinności” w ramach 15 edycji festiwalu.

Cały harmonogram na grafikach/slajdach powyżej. Dodatkowo po projekcji filmu „Murina” 2 maja zapraszamy na panel dyskusyjny, który poprowadzą Martyna Wyrzykowska, dyrektorka zarządzająca SEXED.PL, i Anna Tatarska, dziennikarka, współpracowniczka „Vogue Polska”.


(Eng below)
Żyję w stanie wiecznej weryfikacji. Co robić z tymi strasznymi informacjami, które do mnie docierają? Jak w ogóle funkcjonować na co dzień? Byłam we Lwowie, pomagam wielu organizacjom ale poza tym moje życie się nie zmieniło... Nie mogę sobie z tą dwu- znacznością poradzić. Patrzę na zdjęcia, które wysyłają mi ludzie z Ukrainy, śledzę wiadomości w telewizji, a to, co widzę, jest przerażające. Okrucieństwo i brak człowieczeństwa są nie do opisania słowami.

A z drugiej strony śmiejemy się, chodzimy do kina, siedzimy w kawiarniach, pracujemy... Ale co mamy innego robić? Pomagam, jak mogę. Nie wezmę karabinu na ramię i nie pojadę na front, bo za dużo bym tam nie zdziałała. Świat powinien stanąć, zapauzować, ale wiem, że jest to nierealne. Czuję się w tym wszystkim zagubiona i bezsilna.

Bardzo dziękuję Beacie Nowickiej za wywiad.

I live in a state of constant verification. What should I do with all the terrible information I receive on the daily? How to function on a daily basis? I have been to Lviv, I help many organizations, but other than that my life has not changed ... I am struggling to deal with this duality. I watch photos sent to me by people from Ukraine, I follow the news on TV, and what I see is terrifying. The cruelty and inhumanity is beyond words. At the same time, we laugh, we go to the cinema, sit in cafes, work ... But what else are we suppose to do? I help as much as I can. I will not take a rifle on my shoulder and go to war. The world should stop, pause, but I know that’s not realistic. I feel very lost and powerless in all of this.


(Eng below)

Prawdziwe gwiazdy naszych czasów! ✨❤️

Kiedy po raz pierwszy pojawiłam się na Dworcu Centralnym w Warszawie początkiem marca, aby podrzucić picie, jedzenie i bieliznę, do głowy mi nie przyszło, że za całą organizacją i pomocą na dworcu stoją wolontariusze_szki, niezwykli ludzie którzy się skrzyknęli! A tak dokładnie to zaczęło się od dwóch dziewczyn:
“Agnieszka Fed Anikin i Magda Morawik pojawiły się spontanicznie
na Dworcu Centralnym, aby rozdawać kanapki potrzebującym, to było 28 lutego. Okazało się, że potrzeby są dużo większe, więc razem z innymi wolontariuszami stworzyły @grupacentrum.waw , która przez ponad 6 tygodni działała na dworcu, zapewniając kompleksowe wsparcie – noclegi, transport, wyżywienie czy nawet pomoc zwierzętom.”
Jesteście niesamowite i niesamowici!

The real stars in today’s world!

When I first showed up at the Railway Station in Warsaw at the beginning of March to drop off drinks and food, it never occurred to me that volunteers were the ones behind the entire organization and help at the station, regular citizens who came together to help. But it really started with two girls:

“Agnieszka Fed Anikin and Magda Morawik ( who at that time did not know each other) appeared spontaneously at the Central Station to distribute sandwiches to those in need, it was on February 28. It turned out however that the needs were MUCH bigger! So together with other volunteers they created the @grupacentrum.waw , for the last 6 weeks operated at the station, providing support in any possible way - accommodation, transport, food, helping animals.”

Cytat z @viva_magazyn


  1. 04 DZIEŃ ZIEMI 🌎

👉Moje stories przejmuje
prof. dr hab Szymon Malinowski ❤️

👉 podpisz Apel Naukowców -
LINK W BIO


By @carlijnjacobs for @drepubblicait and @efarneti
with @kjeldgaard1 ❤️


ZOBACZ KONIECZNIE

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Wideo

Materiał oryginalny: Anja Rubik Instagram. Co nowego wrzuciła modelka na swój profil? - Telemagazyn

Komentarze

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Przejdź na stronę główną Dziennik Zachodni
Dodaj ogłoszenie