Światowej sławy polska topmodelka Anja Rubik wydała książkę o seksie, dojrzewaniu i miłości. Promuje ją na spotkaniach z czytelnikami. W ten weekend pojawi się w Katowicach oraz Częstochowie.

Osiemnaście rozmów. Ogrom merytorycznej wiedzy. Zero pruderii. I jedna postać, rozpoznawalna na całym świecie: Anja Rubik. Odważna i przełomowa kampania #SEXEDPL kilka miesięcy temu podbiła polski internet. Teraz pora na sygnowaną nazwiskiem topmodelki książkę skierowaną do młodych ludzi.

Spotkania promocyjne z Anją Rubik:

  • 13.10 2018 r. g. 13, Katowice, Empik w CH Supersam (ul. Skargi 6a)
  • 14.10, g. 15, Częstochowa, Ośrodek Kultury Filmowej Kino Studyjne OKF "Iluzja", Al. NMP 64. Spotkanie w ramach V Częstochowskiego Festiwalu Filmowego

Na jej potrzeby Rubik przeprowadziła rozmowy z kilkunastoma ekspertkami i ekspertami, których otwarcie pyta o wszystko, co w polskim społeczeństwie często kategoryzowane jest jako tabu. Książkę „#sexedpl. Rozmowy Anji Rubik o dojrzewaniu, miłości i seksie” (Wydawnictwo W.A.B.) wyróżnia też wyjątkowa oprawa wizualna.

Komiksy znanej w sieci jako Kiciputek Katarzyny Babis i fotografie Zuzy Krajewskiej dodają całości dynamiki, lekkości i elegancji. Całość przygotowała z młodymi ludźmi. Chwilę po premierze książki Anja Rubik rusza w trasę by porozmawiać z publicznością o tej niezwykłej publikacji.

Książka „#SEXEDPL” obejmuje wszystko, co powinniśmy wiedzieć, ale często wstydzimy się zapytać. Kiedy jest dobry czas na pierwszy raz i jak się do niego przygotować? Co to jest grooming, seksting i consent? W jaki sposób rozpoznać infekcje przenoszone drogą płciową i gdzie je leczyć? W czym może nam pomóc masturbacja? Mimo że książka adresowana jest przede wszystkim do młodzieży, tak naprawdę skorzysta z niej każdy, kto chce poszerzyć swoją wiedzę o tematy związane z ciałem i intymnością.

Przeczytaj fragment książki Anji Rubik „#Sexedpl. Rozmowy Anji Rubik od dojrzewaniu, miłości i seksie” - wejdź na kolejną stronę