Armada Golf Club Bytom klubowym mistrzem Polski. Panie w blasku złota ZDJĘCIA

Drużyny Armady Golf Club Bytom grające w Klubowych Mistrzostwach Polski 2021Zobacz kolejne zdjęcia. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE
Golfistki z Bytomia odniosły wielki sukces. Panie reprezentujące Armada Golf Club Bytom zostały Klubowym Mistrzem Polski. W nagrodę będą reprezentować nasz kraj w w European Ladies’ Club Trophy we francuskim Golf de Fontainebleau. Zobaczcie zdjęcia mistrzowskiej drużyny kobiet Armada Golf Club Bytom.

Armada Golf Club Bytom klubowym mistrzem Polski kobiet

Przed rokiem Armada Golf Club Bytom triumfował w Klubowych Mistrzostwach Polski Seniorów w podwrocławskim Brzeźnie. Teraz wielki sukces odniosły panie reprezentujące barwy bytomian. Na tym samym polu Gradi Golf Club zespół Armady GC zdobył tytuł Klubowego Mistrza Polski Kobiet.

ZOBACZCIE ZDJĘCIA DRUŻYN ARMADY GC

Złota drużyna pań Armady Golf Club wystąpiła w składzie: Kinga Kuśmierska, Nina Pitsch, Anna Grzywocz oraz kapitan Mirosław Nocoń. W finale bytomianki pokonały zespół Tokary Golf Club.

Wygrana Armady oznacza, że klub otrzymał prawo startu w European Ladies’ Club Trophy, który w dniach 30 września – 2 października odbędzie się we francuskim Golf de Fontainebleau.

Niewiele brakowały, by na podium Klubowych Mistrzostw Polski Kobiet stanęły dwie bytomskie zespoły. Druga drużyna Armady GC w składzie: Jadwiga Fajer - kapitan, Dorota Czarny, Julia Cebula oraz Karolina Bil. walczyła w małym finale. W meczu o trzecie miejsce uległa jednak zeszłorocznym mistrzyniom Polski z Klubu Golfowego Lisia Polana i uplasowały się na czwartej pozycji.

Nieco gorzej w tym roku spisali się golfiści z Bytomia. W równolegle trwających na polu Toya Golf & CC Klubowych Mistrzostwach Polski Seniorów drużyna Armady Golf Club w składzie: Marek Gaik - kapitan, Errol Mills, Aleksander Chaba, Marek Zdziebczok oraz Włodzimierz Pawlik zajęła 11. lokatę grając łącznie 1037 uderzeń.

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani