Bąkowski Nieruchomości – kompleksowa pomoc przy sprzedaży i zakupie mieszkania

Materiał informacyjny AGENCJI LIGHTHOUSE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Jeżeli planujesz sprzedaż lub zakup mieszkania na Śląsku, warto skorzystać z pomocy ekspertów. Dzięki niej możesz uniknąć wielu problemów, które trudno rozwiązać amatorom nieruchomości. Dlaczego kompleksowa pomoc specjalistów jest tak ważna? Czy Bąkowski Nieruchomości to dobry wybór? Odpowiadamy!

Bąkowski Nieruchomości – profesjonaliści z dużą wiedzą

Nikt z nas nie ma odpowiedniej wiedzy i umiejętności, by zająć się dobrze wszystkim. Dlaczego więc nie korzystamy z pomocy ekspertów, kiedy nie posiadamy odpowiednich predyspozycji? Taka sytuacja występuje najczęściej na rynku nieruchomości. Internet pomaga w dotarciu do ogłoszeń oraz grupy zainteresowanych. Warto zastanowić się jednak, czy to naprawdę wystarczy?

Zakup nieruchomości lub jej sprzedaż wiąże się z procesem, który na pierwszy rzut oka wydaje się prosty. Należy jednak zwrócić uwagę, że po drodze mogą pojawić się problemy oraz wątpliwości, które trudno wyeliminować bez podstaw teoretycznych i doświadczenia. Dotyczy to szczególnie kwestii formalno-prawnych. Pamiętajmy, że zakup mieszkania to jedna z największych inwestycji w życiu większości ludzi. Czy warto zatem ryzykować?

Wyselekcjonowanie najkorzystniejszej oferty to dopiero początek! Pozostają jeszcze formalności… Problemy dotyczą bardzo często wyceny nieruchomości oraz sporządzenia odpowiedniej dokumentacji podczas finalizacji sprzedaży. Dlatego warto skorzystać z pomocy doradców Bąkowski Nieruchomości! Specjaliści pomogą Ci przejść przez ten proces ekspresowo, osiągając pożądany efekt!

Chcesz wiedzieć więcej? Sprawdź naszą ofertę Bąkowski Nieruchomości!
Zapraszamy do kontaktu +48 663 526 803

Kompleksowa obsługa całego procesu – od oferty do podpisania dokumentów

Proces sprzedaży lub zakupu nieruchomości składa się z kilku istotnych etapów. Jeżeli nie dopilnujesz jednego z nich, cały wysiłek może pójść na marne, a ostateczne podpisanie umowy nie dojść do skutku. Jeden z najczęściej popełnianych błędów polega na pominięciu wyceny. Efektem niedopatrzeń może być zbyt wysoka lub za niska cena nieruchomości.

W pierwszym przypadku pojawiają się problemy ze znalezieniem zainteresowanych. Powodem jest fakt, że mieszkania o zbliżonej powierzchni oraz parametrach można kupić w znacznie niższych cenach. Drugi przypadek wiąże się przede wszystkim z ewentualną stratą finansową po stronie właściciela, a przecież tego nikt z nas by nie chciał.

Bąkowski Nieruchomości to biuro, które współpracuje ze specjalistami ds. wyceny nieruchomości, a także kancelarią KG Kancelaria Adwokacka Grochal. Dzięki temu podpiszesz bezpieczną i uczciwą umowę Co ważne, posiadamy niezbędne uprawnienia, by pomóc Ci uregulować stan prawny mieszkania lub innego lokalu. Dzięki temu nie musisz korzystać z usług wielu podmiotów. Kompleksową pomoc otrzymasz w jednym miejscu!

Jeżeli interesuje Cię sprzedaż mieszkania, zajmiemy się wyceną, przygotowaniem oraz udostępnianiem oferty. Następnie przeprowadzimy wszystkie prezentacje i zadbamy o to, by znaleźć dla Ciebie kupca gotowego zapłacić oczekiwaną przez Ciebie kwotę. Przejmiemy od Ciebie wszystkie czasochłonne obowiązki. Twoim zadaniem będzie jedynie zaakceptowanie oferty i podpisanie dokumentów. Co ważne, oferujemy również kompleksową pomoc w przypadku klientów, którzy chcą kupić wymarzone mieszkanie.

Ty mówisz, my słuchamy i działamy

Bąkowski Nieruchomości to eksperci, którzy podchodzą do każdego klienta indywidualnie. Podstawą naszych działań jest rozmowa. Podczas pierwszego spotkania musisz opowiedzieć nam, czego oczekujesz. Zadamy Ci pytania, które ułatwią nam dalszą pracę. Następnie zaczniemy działać. Wiemy, gdzie szukać i jak rozmawiać z potencjalnymi kupcami, by osiągnąć zamierzony efekt.

Nasze działania wynikają z wieloletniego doświadczenia w branży. Potrafimy przewidzieć ewentualne problemy oraz zapobiegać im, zanim te w ogóle się pojawią. Jeżeli chcesz mieć pewność, że wybrałeś dobrze, skontaktuj się z naszymi ekspertami!

Sprawdź nasze biuro nieruchomości Katowice!
Zapraszamy do kontaktu +48 663 526 803

Tu podaj tekst alternatywny

Dodaj ogłoszenie