„Bez Asekuracji”. Odcinek 7. Agata Samek: Piłka nożna to moja wielka pasja. Przepadłam już po pierwszym treningu

Iwona Świetlik
Iwona Świetlik
Agata Samek, zawodniczka drużyny pań GKS Tychy udowadnia, że piłka bynajmniej nie jest tylko dla mężczyzn. Dla niej stała się pasją, odkąd pierwszy raz pojawiła się na treningu i trwa już tak ponad 10 lat. Zobaczcie kolejny odcinek programu „Bez Asekuracji”, w którym tematem przewodnim jest kobieca piłka.

Trenuje dwa, czasem trzy razy w tygodniu, w weekendy gra mecze, a to wszystko godzi z wychowywaniem dwójki małych dzieci. W 7 odcinku programu „Bez Asekuracji” porozmawiałam z Agatą Samek, zawodniczką drużyny pań GKS-u Tychy.

- Zaczynałam trenować w wieku 18 lat, jednak piłka nożna dla kobiet nie była tak dostępna, jak dziś, kiedy właściwie w każdym większym mieście są kluby piłkarskie, odbywają się turnieje - mówi Agata. - To moja pasja. Przepadłam już po pierwszym treningu. Byłam w stanie jeździć na treningi 2 h drogi w jedną stronę komunikacją miejską. Teraz do Tychów mam blisko z domu - dodaje z uśmiechem.

Czy Agacie udaje się godzić treningi z życiem rodzinnym? Jak ocenia wybór kadry narodowej na nadchodzący Mundial i potencjał naszych piłkarzy? To m.in. tego dowiecie się, oglądając kolejny odcinek programu „Bez Asekuracji”! Moim gościem jest piłkarka Agata Samek.

Gdzie można oglądać program?
Program „Bez Asekuracji" w serwisie „Dziennika Zachodniego”
Program „Bez Asekuracji" na YouTube

Zajrzyjcie także na oficjalny fanpage programu na Facebooku:
Program „Bez Asekuracji" – oficjalny fanpage

Iwona Świetlik

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Wróć na dziennikzachodni.pl Dziennik Zachodni
Dodaj ogłoszenie