Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów

Bez prądu w śląskim. Gdzie 13.04 są awarie, a gdzie planowe wyłączenia prądu?

Redakcja Wiadomości
Redakcja Wiadomości
Wideo
od 16 lat
Gdzie mogą wystąpić wyłączenia prądu w śląskim 13.04? Przedstawiamy spis miejsc, w których planowane są wyłączenia prądu 13.04 w śląskim. Taka sytuacja może być irytującą, dlatego warto na ten czas znaleźć sobie odpowiednie zajęcie, które nie będzie wymagało korzystania z energii elektrycznej. Przyczyną wyłączenia prądu najczęściej są budowy, remonty oraz modernizacje sieci. Dobrze jest przygotować się na tego typu wyłączenia prądu w śląskim.

Spis treści

Planowane wyłączenia prądu w śląskim

Bielsko-Biała

Bielsko-Biała ulica Jedwabnicza od ul. Rafowej do ul. Jakubowskiego, Sobieskiego 181, Okrętowa 21, 22, 24, 32, 34, Rafowa od ul. Sobieskiego do ul. Okrętowej
15.04 od godz. 7:30 do 18:00


Bielsko-Biała ulica Piaskowa 8, 10, 10A, Maczka 6 (zabudowania pomiędzy ul. Maczka i Partyzantów), Leszczyńska od nr 59 do ul. Piaskowej i Maczka
16.04 od godz. 7:30 do 15:00


Bielsko Biała ulica Poprzeczna 10, Michałowicza 81
17.04 od godz. 7:00 do 15:00


Bielsko-Biała ulica Krakowska 43
18.04 od godz. 7:30 do 17:00


Bielsko-Biała ulica Łowiecka 130D
19.04 od godz. 7:30 do 11:00


Bielsko-Biała ulica Ruciana od nr 56 do ul. Skarpowej, Skarpowa od nr 39B, 56, 45 do ul. Łowieckiej, Dębowej, Łowiecka 103, 103B, 103C.
19.04 od godz. 7:30 do 11:00


Bielsko-Biała ulica Krakowska 43
19.04 od godz. 10:00 do 13:00


Bielsko-Biała ulica Ruciana od nr 56 do ul. Skarpowej
19.04 od godz. 10:00 do 16:00


Bielsko-Biała ulica Filarowa 18 (stacja ładowania pojazdów), Czechowicka Magazyn zapotrzebowania, Warsztaty samochodowe, stacja kontroli pojazdów do 3,5t
20.04 od godz. 8:00 do 15:00


Bielsko-Biała ulica Dziewanny nr 74, 76,
28.08 od godz. 8:00 do 15:00


Chorzów

Chorzów: Katowicka nr 50, Kaszubska nr 2 i od 13 do 21 nr nieparzyste, parking, Poniatowskiego od 24 do Karpińskiego od 10 do 18 nr parzyste i od 13 do 25 nr nieparzyste, garaże.
15.04 od godz. 10:00 do 14:00


Częstochowa

Częstochowa: ul. Limanowskiego 51/53, 55, 59, 61 i 63/65, ul. Limanowskiego od 90 do 100, ul. Asnyka od 4 do 8, ul. Łukasińskiego 73 i 75, ul. Okrzei 64, ul. Skorupki
15.04 od godz. 8:00 do 16:00


Zawiercie ul. Niedziałkowskiego nr 27 oraz od nr 2 do nr 16 parzyste, Szymańskiego bloki od nr 1 do nr 10
16.04 od godz. 8:00 do 13:00


Częstochowa: ul. Szczytowa 23, ul. Równoległa 38/40, ul. Równoległa 36
16.04 od godz. 8:00 do 14:00


Dąbrowa Górnicza ul. Topolowa 52
16.04 od godz. 8:00 do 15:00


Częstochowa: ul. Chełmońskiego od 3 do 23 i od 4 do 22, ul. Piastowska 163A, 165, 165A, ul. Chopina od 56/58 do 66 i od 67/69 do 77
16.04 od godz. 8:00 do 15:00


Częstochowa: ul. Piastowska od 167A do 175 i 192, 194, 196, ul. Zaciszańska 36, 51, 53, ul. Kossaka od 4 do 16 i od 3 do 19.
18.04 od godz. 8:00 do 16:00


Zawiercie ul. Modrzewskiego, Hallera, Bema, Firlejów, Filaretów od nr 16 do nr 74, Łośnicka od nr 103 do nr 224, Rynek, Żelazna od nr 18 do nr 78, Gromadzka nr 12, 14, Zagonowa, Staromiejska nr 19
19.04 od godz. 8:00 do 13:00


Częstochowa: ul. Sosnowa 20.
19.04 od godz. 8:00 do 16:00


Wojkowice Kościelne ul. Drogowców, Zachodnia, Dąbrowska od nr 1 do nr 36, Piastowska od nr 1 do nr 12, Różana,
19.04 od godz. 9:00 do 13:00


Gliwice

Gliwice: Józefa Elsnera Od 1 do 19C oraz od 6 do 20, Żernicka 1, 3, Tarnogórska 242.
16.04 od godz. 8:00 do 14:00


Gliwice: Władysława Sikorskiego Od 2 do 18 oraz nr 5, Wielicka Od 35 do 39, Stefana Żeromskiego Od 2 do 12.
17.04 od godz. 8:00 do 16:00


Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój: Dworcowa od Nr 1 do 38.
15.04 od godz. 7:00 do 15:00


Jastrzębie-Zdrój: Pszczyńska nieparzyste nr. 109, 111,121,123, 123A, 125, 129, 129A
Parzyste od nr. 106 do nr. 136A, św. Jana Nepomucena.
15.04 od godz. 8:30 do 14:00


Jastrzębie-Zdrój: Pszczyńska w Bziu przy Nr 420 - budynki po byłej Firmie CARBONEX.

  • od 16.04 godz. 8:00 do 17.04 godz. 17:00

Jastrzębie-Zdrój: Kwiatowa nr 16.
18.04 od godz. 7:00 do 14:00


Katowice

Katowice: Siemianowicka nr 1, 3, 3 a.
15.04 od godz. 7:30 do 11:00


Katowice: Misjonarzy Oblatów MN nr 31 b, c, d.
15.04 od godz. 8:00 do 13:00


Katowice: Józefowska od 102 do 118 a nr parzyste, plac budowy, Bytkowska nr 58, i od 55 do 65 nr nieparzyste, Bytomska nr 8 b, 32.
16.04 od godz. 8:00 do 13:00


Katowice: Kłodnicka 43 b, Kalinowskiego 4.
16.04 od godz. 8:00 do 16:00


Katowice: Wandy nr 2.
16.04 od godz. 9:00 do 10:00


Katowice: Rezedowa od 13 do 69, od 8 do 26.
17.04 od godz. 9:00 do 13:00


Mysłowice

Mysłowice ul. Żwirki Wigury Nr 5 ZK-3a BDJ136876 (8075/8)
16.04 od godz. 9:00 do 13:00


Imielin ul. Grzybowa od nr 1 do nr 7
16.04 od godz. 9:00 do 15:00


Imielin ul. Poniatowskiego od nr 41 do Nr 35, ul. Poniatowskiego od Nr 42 do Nr 60, ul. Marka Nr 31, Nr 35, Nr 33, ZK- Nr BDJ/26/8631 ; ZK-Nr BDJ/26/8462 ; ZK-Nr BDJ/26/8482 ul. Poniatowskiego
17.04 od godz. 8:00 do 16:00


Mysłowice ul. Orzeszkowej od nr 9 do nr 13A oraz ZK nr RD8/25472
18.04 od godz. 8:30 do 18:30


Mysłowice ul. Kryształowa 5D
19.04 od godz. 7:00 do 14:00


Imielin ul. Poniatowskiego od Nr32 do Nr40, ul. Poniatowskiego od Nr 27A do Nr 31ab, ul. Marka Nr10, Nr12, Nr7, , ul. Marka Nr31, ul. Wspólna od nr4 do Nr24, ul. Wspólna Nr21A, 21AA, 21B, 23,25, ul. Nowozachęty Nr19, ul. Nowozachęty Nr21, 21A
19.04 od godz. 8:00 do 16:00


Piekary Śląskie

Piekary Śląskie: Kalwaryjska od 4 do 18, od 21 do 31.
16.04 od godz. 8:00 do 12:00


Piekary Śląskie: Czwartaków Zapolskiej od 2 do 18, od 7 do 17, Pożarna 5, Podchorążych, Trzech Bohaterów 11, 13, Piekarska 73, 73 A, 75, 79 A.
18.04 od godz. 8:00 do 15:00


Ruda Śląska

Ruda Śląska: Józefa Piłsudskiego od 41 do 137 i od 60 do 110, Krakusa, Kłosowa, Brynowska, Cegielniana, Ciasna.
16.04 od godz. 7:30 do 13:00


Ruda Śląska: Kingi 33, 33A, 35, 35A.
16.04 od godz. 8:00 do 15:00


Ruda Śląska: Tatrzańska Grzybowa od 1 do 29 i od 2 do 28, Sudecka, Piłsudskiego 136.
17.04 od godz. 7:30 do 13:00


Ruda Śląska: Józefa Piłsudskiego od 108 do 192, od 127 do 193, Gaikowa, Poranna.
18.04 od godz. 7:30 do 13:00


Ruda Śląska: Katowicka 141, 144, 144A, 144B.
18.04 od godz. 8:00 do 14:00


Rybnik

Rybnik: Wolna 221A, 221B, 221C.
13.04 od godz. 8:00 do 15:00


Rybnik: Zebrzydowicka BANK ING, KWARTAŁ DOMUS BLOKI, 24A, 24B.
15.04 od godz. 8:00 do 13:00


Rybnik: Władysława Stanisława Reymonta 63, 65, 67, Krzyżowa 23A, 23 B, Kilińskiego 65A, 65B, 65C, Wymienniki Ciepła.
16.04 od godz. 8:00 do 13:00


Rybnik: Niedobczycka 128 do 130 K.
18.04 od godz. 8:00 do 17:00


Siemianowice Śląskie

Siemianowice Śląskie: Kasztanowa nr 3, 3 a, 5, 5 a.
18.04 od godz. 7:30 do 16:00


Tychy

Tychy: Armii Krajowej oświetlenie uliczne.
15.04 od godz. 7:00 do 15:00


Tychy: Podleska 51.
15.04 od godz. 10:00 do 14:00


Tychy: Katowicka 180,od 198 do 206, od 221 do 241.
16.04 od godz. 8:00 do 16:00


Tychy: Leszczynowa od 16 do 64 , 21 do 37, Migdałowa, Modrzewiowa, Orzechowa, Katowicka od 110 do 136, 159, 161,173.
18.04 od godz. 8:00 do 17:00


Zabrze

Zabrze: gen. Tadeusza Kościuszki od 1 do 23C, od 2 do 24, Lelka.
15.04 od godz. 7:30 do 15:00


Zabrze: Buchenwaldczyków od 29 do 35, Roosevelta od 2 do 10 i od 3 do 11, Tuwima od 1 do 5 i od 2 do 12, Sądowa od 6 do 8, Spichrzowa od 2 do 6, 3 Maja od 31 do 45 i od 32 do 32A, Opolska 1, Reymonta od 5 do 7.
15.04 od godz. 8:00 do 14:00


Zabrze: Stanisława Bieniasza Kłosowa, Dorotki 7.
16.04 od godz. 8:00 do 14:00


Zabrze: Lawendowa od 1 do 3 i od 2 do 4.
17.04 od godz. 8:00 do 15:00


Zabrze: ks. Józefa Londzina od 1 do 7, 2, Niedziałkowskiego 1.
18.04 od godz. 8:00 do 14:00


powiat bielski

Czaniec ulica Kalinowa, Kempa, Bukowska, Brzegowa, Błękitna.
.
15.04 od godz. 8:00 do 14:00


Czechowice-Dziedzice ulica Wrzosowa od nr 10 do nr 18C, Laurowa, Chmielna, Wilcza 9, Hiacyntów od nr 2 do nr 16, Zawiła od nr 11 i nr 20A do nr 65 i nr 58, Storczyków
15.04 od godz. 8:00 do 15:00


Kozy ulica Wiśniowa od ul. Azaliowej do ul. Bukietowej, Bukietowa numery 21, 24, 26, 28, Tęczowa 24, Wspólna numery 5 i 6, Irysów, Azaliowa od nr 10 do nr 18, Lazurowa
16.04 od godz. 8:30 do 14:00


Czechowice-Dziedzice ulica Kossaka od nr 1 do nr 6, Zachodnia, Fałata, Szkolna 22, 23, Polna od nr 16 i 17 do nr 6 i 5, Łagodna od nr 1 do nr 8
16.04 od godz. 9:00 do 15:00


Rybarzowice ulica Lipowa, Mahoniowa, Palmowa, Krokusów, Bukowa, Brzozowa, Chabrowa, Fiołków, Bratków, Beskidzka od nr 258 do 286
17.04 od godz. 8:00 do 14:00


Czechowice Dziedzice ulica Mazańcowicka od nr 118 do 118C oraz od 171 do 175N
17.04 od godz. 8:00 do 8:30


Czechowice Dziedzice ulica Akacjowa 14, Mazańcowicka od nr 161 do 169
17.04 od godz. 8:00 do 14:00


Kozy ulica Bławatków od 66 do ul. Dolnej, Dolna 13 ,7
17.04 od godz. 8:00 do 19:00


Zabrzeg ulica Świerklocz, Sikorskiego 19, Orzechowa, Korfantego od ulicy Waryńskiego do ulicy Mostowej, Śliwkowa, Brzoskwiniowa
17.04 od godz. 9:00 do 11:30


Zabrzeg ulica Owocowa, Orzechowa 13, Broniewskiego, Wiśniowa, Czereśniowa
17.04 od godz. 9:00 do 17:00


Czechowice Dziedzice ulica Mazańcowicka od nr 118 do 118C oraz od 171 do 175N
17.04 od godz. 13:30 do 14:00


Dankowice ulica Mickiewicza 42E
18.04 od godz. 8:00 do 11:00


Buczkowice ulica Leszczynowa, Wierzbowa, Strażacka, Wyzwolenia od nr 167 do 554 i od nr 864 do końca
18.04 od godz. 8:00 do 14:00


Roztropice ulica Widokowa
19.04 od godz. 9:00 do 13:00


Iłownica ulica Piłsudzkiego
19.04 od godz. 9:00 do 13:00


Szczyrk ulica Kasztanowa nr 46 oraz plac budowy zasilany ze złącza kablowego nr ZK10347
24.04 od godz. 8:00 do 15:00


powiat bieruńsko-lędziński

Imielin ul. Zachęty 15C
18.04 od godz. 9:00 do 15:00


powiat będziński

Góra Siewierska ul. Widokowa, Zalesie
15.04 od godz. 8:30 do 14:30


Czeladź ul. Szpitalna 5a - DPS „SENIOR”
16.04 od godz. 8:00 do 16:00


Góra Siewierska ul. Ogrodowa od nr 1 do nr 27I, od nr 2 do nr 26a, Szopena od nr 1 do nr 9a, Kościuszki od nr 7a do nr 41, od nr 36a do nr 82, Górna od nr 1 do nr 45, od nr 2 do nr 14a, Kochanowskiego
16.04 od godz. 8:00 do 16:00


Przeczyce, Tuliszów ul. Spacerowa, Pogodna, Podgórna, Stawowa oraz firmy
17.04 od godz. 8:00 do 13:00


Góra Siewierska ul. Szopena od nr 2 do nr 22, 9, Kościuszki od nr 43 do nr 61, od nr 82a do nr 110, Leśna, 1-go Maja
17.04 od godz. 8:00 do 16:00


Będzin ul. Miłosza nr 65a, 71a, 75a, 77a
18.04 od godz. 8:00 do 14:00


Boguchwałowice ul. Biała odbiorcy zasilani ze złącza ZK 5304
19.04 od godz. 8:00 do 16:00


Góra Siewierska ul. Kościuszki od nr 45 do nr 89, od nr 88 do nr 142, Leśna
19.04 od godz. 8:00 do 16:00


Będzin ul. Wygodzkiego, Wesoła, Słoneczna, Pola nr 2, Rutki Laskier od nr 11 do nr 49
18.06 od godz. 8:00 do 15:00


powiat cieszyński

Skoczów ulica Krzywa, budynek Pogotowia
13.04 od godz. 8:00 do 12:00


Brenna ulica Pilarzy - Telesforówka, Malinka 20-22 - Swoboda, Malinka 25,

15.04 od godz. 8:00 do 14:00


Wisła ulica Gościejów 63, 65, 67, 69, Gościejów 12-18
15.04 od godz. 8:00 do 14:00


Pogórze ulica Zalesie 181, Wondolec, Bielska, Wąska, Goruszki, Dzielowy

15.04 od godz. 8:00 do 15:00


Puńców ulica Cieszyńska od nr 8E do nr 40 i od nr 15 do 35, Na Skarpie, Stroma, Wysoka, Kręta, Spacerowa
15.04 od godz. 8:30 do 13:00


Pogórze ulica Zalesie 181, Wondolec, Bielska, Wąska, Goruszki, Dzielowy

16.04 od godz. 8:00 do 15:00


Brenna ulica Górecka, Kormany, Śniegociny, Miklera

16.04 od godz. 8:00 do 13:00


Ustroń ulica Stroma
16.04 od godz. 8:00 do 14:00


Brenna ulica Górecka, Kormany, Śniegociny, Miklera.
16.04 od godz. 8:00 do 15:00


Cieszyn ulica Dolna 7 (wymiennikownia)
16.04 od godz. 8:00 do 16:00


Dębowiec ulica Ogrodowa 31-41, 48-68B, Polna 36-44A, 47-51
16.04 od godz. 10:00 do 16:00


Ustroń ulica Szpitalna, Gościeradowiec, Nadrzeczna, Grażyńskiego, Stroma
17.04 od godz. 8:00 do 14:00


Bąków ulica Główna, Osiedlowa, Dożynkowa, Poprzeczna, Szkolna 2 i 4,

17.04 od godz. 8:00 do 15:00


Frelichów ulica Zawala od ul. Nizinnej do ul. Rykalec, Nizinna 2 i 4, Zawala od ul. Nizinnej do ul. Polnej, Polna od ul. Zawala do ul. Olchowej.
17.04 od godz. 8:00 do 15:00


Ochaby Wielkie ulica Św. Marcina 114,114a

17.04 od godz. 8:00 do 15:00


Cieszyn ulica Hallera 152, 181C - 191,
17.04 od godz. 8:00 do 16:00


Puńców ulica Myśliwska 2-16, Rolnicza 1, 2-10, Wielodroga 19-43, 22-50
17.04 od godz. 8:00 do 16:00


Ustroń ulica Daszyńskiego, Strażacka, Traugutta, Polna, Ogrodowa, Cieszyńska, Kościelna
18.04 od godz. 8:00 do 15:00


Pogórze ulica Wspaniała, Ukryta

18.04 od godz. 8:30 do 14:00


Brenna ulica Kormany
19.04 od godz. 8:00 do 13:00


Wisła ulica Skolnity, Sarnia, Pierwszego Maja, Dziechcinka, Strażacka,
19.04 od godz. 8:00 do 14:00


Frelichów ulica Polna od ulicy Zawala do ulicy Orzeszkowej. Ulica Teligi od ulicy Polnej do ulicy Orzeszkowej
19.04 od godz. 8:00 do 15:00


Zabłocie ulica Rolna 28
19.04 od godz. 8:00 do 15:00


Ustroń ulica zagajnik, Wiejska
19.04 od godz. 8:00 do 16:00


Ustroń ulica Krzywaniec, Nowy Świat 73
22.04 od godz. 8:00 do 16:00


Górki Małe ulica Stara Droga, Halna, Breńska, Wałowa
23.04 od godz. 8:00 do 14:00


Brenna ulica Stara Droga, Górecka od Halnej do Stara Droga, Wałowa, Cienista,
23.04 od godz. 8:00 do 14:00


powiat częstochowski

Zawada, ul. Częstochowska od 10 do 44 i od 13A do 17B
15.04 od godz. 8:00 do 15:00


Rudnik Wielki, ul. Sosnowa od nr 6 do nr 92 i od nr 11 do nr 55, ul. Cicha
15.04 od godz. 8:00 do 15:00


Koniecpol, ulice Słowik, Górna, Wesoła, Topolowa, Akacjowa, Brzozowa, Bukowa, Krasińskiego, Willowa, Fredry, Norwida, Gruszeckich, Wąska, Klonowa, Polna, Jesionowa, Łąkowa, Jodłowa, Armii Krajowej, Przedmieście Niwa.
16.04 od godz. 6:30 do 8:00


Kościelec,
ul. Wolności od nr 75 do nr 95,
ul. Mykanowska od nr 1 do nr 6
16.04 od godz. 8:00 do 10:00


Blachownia, ul. Henryka Sienkiewicza od działki nr 913/3 do działki nr 913/315.
16.04 od godz. 8:00 do 12:00


Koniecpol, ul. Słowik, ul. Górna, ul. Wesoła, ul. Willowa, ul. Topolowa, ul. Akacjowa, ul. Brzozowa, ul. Bukowa.
16.04 od godz. 8:00 do 16:30


Madalin od nr 1 do nr 16
16.04 od godz. 8:30 do 12:30


Rudniki,
ul. Wojska Polskiego
16.04 od godz. 10:00 do 13:00


Wanaty, ul. Osińska do działki 414/7 i 414/8
17.04 od godz. 8:00 do 15:00


Kłomnice,
ul. Nieznanicka,
ul. Zdrowska nr 2A i 42,
ul. Dworcowa nr 8,
Jacków,
ul. Leśna,
ul. Dworcowa od nr 14 A do nr 54 i od nr 17 do nr 37;
Zdrowa,
ul. Kłomnicka od nr 63 do nr 99 i od nr 86 do nr 102
ul. Leśna
17.04 od godz. 8:00 do 17:00


Rędziny, ul. Wolności od nr 85 do nr 114 , ul. Bankowa od nr 1 do nr 15.
17.04 od godz. 8:30 do 12:30


Jacków,
ul. Strażacka od nr 18 do nr 20 i nr 25,
ul. Łąkowa od nr 2 do nr 8.
18.04 od godz. 8:00 do 16:00


Rędziny, ul. Piaskowa od nr 1 do nr 25, ul. Kościuszki od nr 2 do nr 87
18.04 od godz. 8:30 do 12:30


Rudniki od nr 14 do nr 29, Piaski nr 1a, 3, 5, 6, 9.
19.04 od godz. 8:00 do 13:00


Koniecpol, ul. Leśna dz. nr 1617 oraz 1593/1
19.04 od godz. 8:00 do 13:00


Zalesice, ul. Długa od nr 14 do nr 84 oraz od nr 17 do nr 85, ul. Polna, ul. Słoneczna, ul. Mokra.
19.04 od godz. 8:00 do 16:00


Siedlec Janowski, ul. Tartaczna od nr 1do nr 75 i od nr 2 do nr 56A, ul. Leśna od nr 2 do nr 82 i od nr 1 do nr 75, ul. Szkolna od nr 37A do nr 41.
19.04 od godz. 8:30 do 12:30


powiat gliwicki

Rachowice: Wiejska Od 71 do 135 oraz od 52 do 88, Piękna, Do Groty.
17.04 od godz. 8:00 do 15:00


Paniówki: Ogrodowa 22, 22B, 28 oraz place budów przy ul. Ogrodowej i Sportowej.
17.04 od godz. 8:00 do 15:00


Pilchowice: Stanicka.
18.04 od godz. 8:00 do 16:00


powiat kłobucki

Truskolasy ul. Dębieczna od nr 45 do nr 79, Równoległa, Orzechowa, Gwiezdna, Księżycowa, Krótka, Rynek od nr 8 do nr 9, Opolska 18A
15.04 od godz. 8:00 do 14:00


Borowa ul. Dębowa, Sosnowa, Brzozowa, Źródlana, Pogodna, Główna od 77do końca ulicy
16.04 od godz. 8:00 do 14:00


Lgota ul. Częstochowska, Południowa od 1 do 49 i od 2 do 60, Północna od 1 do 14
17.04 od godz. 8:00 do 14:00


Miedźno ul. Jagiełły od nr 66 do nr 134, Mieszka, Prusa nr 28 i 30, Orzeszkowej, Leśna od nr 1 do nr 6
18.04 od godz. 8:00 do 14:00


Ostrowy ul. Tęczowa, Wróbla, Dobosza Zadworna od nr 34 do nr50 i od nr 43 do nr 115
19.04 od godz. 8:00 do 14:00


powiat lubliniecki

Brusiek ul. Koszęcińska dz. nr: 324/31, 318/31, 327/31
15.04 od godz. 8:30 do 13:30


Lubliniec ul. Kochanowskiego nr 83, 85 i 87, Oleska od nr 114 do nr 144 parzyste i od nr 137 do nr 159 nieparzyste, Wiejska nr 19,31, 33, 37, 41, Bolesława Leśmiana
15.04 od godz. 9:00 do 14:00


Woźniki Osada Śliwa nr dz.: 176/92, 180/48, 119/47, 131/47
16.04 od godz. 8:00 do 14:00


Glinica ul. Asfaltowa nr 18, 20, 22, 24, od nr 39 do nr 53 nieparzyste, Brzezinkowska od nr 1 do nr 2, Dąbrowa, Równa nr 24 i 33, Szczyrkowa od nr 1 do nr 24
17.04 od godz. 8:00 do 16:00


Chwostek ul. Gustawa Morcinka nr 19, Kopernika, Strażacka
19.04 od godz. 8:00 do 14:00


powiat mikołowski

Orzesze: Pszczyńska od ul. Tyskiej do Drukarskiej , Tartak, Tyska, Majakowskiego od 38 do 42, 55, Drukarska od nr 16 i 23 do ul. Pszczyńskiej, Stara od 6 do Majakowskiego.
15.04 od godz. 9:00 do 13:00


Orzesze: Fabryczna od nr 13 do nr 25.
16.04 od godz. 7:00 do 15:00


Orzesze: Suszecka Ośrodek wypoczynkowy.
16.04 od godz. 9:00 do 14:00


Orzesze: Modrzańska 1 a, 1 b, 1 c, 2, 2 a, Długosza od 1 do 7, od 2 do 22, od 37 do 49, od 34 do 46, Ładna, Rolna, Bajkowa, Piastowska od 1 do 5, od 2 do 10 a, Piaskowa.
16.04 od godz. 9:00 do 14:00


Orzesze: Suszecka, Długosza od 51 do 81 , od 48 do 72, Urocza, Bł. Ks. J. Popiełuszki, Cmentarna, Żorska 16, 20a.
16.04 od godz. 9:00 do 14:00


Orzesze: Myśliwska od nr 21 do nr 53; Malownicza od nr 49, 51, 51A, 51B, 51C, 51D, 51E.
17.04 od godz. 7:00 do 15:00


Orzesze: Łąkowa od 76 do 90 , od 75 do 89, Storczyków, Świętojańska od ulicy Łąkowej do ulicy Kasztanowej, Jesienna.
17.04 od godz. 9:00 do 14:00


Orzesze: ks. Franciszka Blachnickiego, Mikołowska od 92 do 166, od 189 do 249, Świętojańska od 24 do 28, 33, Kasztanowa, Łączna.
17.04 od godz. 9:00 do 14:00


Orzesze: Mikołowska 170, od 253 do 265; od 176 do 214, Świętojańska od ulicy Mikołowskiej do ulicy Kasztanowej, Odrodzenia od 2 do 22, od 1 do 5, Zacisze od 33 do 41a, od 38 do 40, Łączna od 2 do 14.
17.04 od godz. 9:00 do 14:00


Orzesze: Promienna, Pasieki od 19 od 61 , od 20 do 44, Łąkowa od 95 do 119 , od 94 do 122b, Przyjemna.
17.04 od godz. 9:00 do 14:00


Orzesze: Uczniowska, Złota, Mleczna, Centralna sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu z ulicą Katowicką.
17.04 od godz. 9:00 do 14:00


Orzesze: Drużynowa plac budowy przy, ul. Drużynowej.
18.04 od godz. 7:00 do 15:00


Orzesze: Kazimierza Wielkiego, Towarowa 1 - stacja paliw- jedno zasilanie, Piastowska od 23 do 29, Centralna 66.
18.04 od godz. 9:00 do 13:00


powiat myszkowski

Koclin, ul. Cicha, ul. Słoneczna, ul. Ogrodowa, Osiek ul. Ogrodowa
16.04 od godz. 8:00 do 13:00


Lgota Górna, ul. Jurajska od Nr 189 do Nr 225
18.04 od godz. 8:00 do 15:00


powiat pszczyński

Brzeźce: Wyzwolenia parzyste od nr 2 do 22, nieparzyste od 1 do 21, Pokoju nieparzyste od nr 37a do 59, parzyste od nr 38 do 44.
15.04 od godz. 8:00 do 12:00


Brzeźce: Wyzwolenia 25, 27, Kamienna.
15.04 od godz. 8:00 do 16:00


Brzeźce: Jana Pająka.
15.04 od godz. 8:30 do 12:30


Brzeźce: Pazurowicka parzyste od nr 28 do 58.
15.04 od godz. 11:00 do 15:00


Łąka: Wczasowa nieparzyste od nr 1 do 15, Piastów, Turystyczna parzyste od nr 10 do 18a, nieparzyste od 17e do 19.
15.04 od godz. 11:30 do 15:30


Goczałkowice-Zdrój: Robotnicza ujęcie solanki.
16.04 od godz. 8:00 do 12:00


Piasek: Azalii, Hortensji, Dworcowa 2, Katowicka 90, 90a, nieparzyste od nr 71 do 105, parzyste od nr 104 do 120.
16.04 od godz. 8:00 do 16:00


Goczałkowice-Zdrój: Bór II parzyste od 2 do 10, nieparzyste od 1 do 11.
16.04 od godz. 8:30 do 12:30


Góra: Długa nieparzyste od nr 107 do nr 113 oraz parzyste od nr 66 do nr 72.
16.04 od godz. 8:30 do 15:00


Goczałkowice-Zdrój: Wypoczynkowa, Jeziorna parzyste od 38a do 80a, nieparzyste od 21 do 25, Główna nieparzyste od 91 do 111, parzyste od 116a do 136, Łąka: Relaksowa, Podlaska, Jeziorna od 56 do 72.
16.04 od godz. 10:00 do 16:00


Łąka: Jaworowa, Grabowa 1, 2, 3, 5, 11a, 13, Lipowa, Turystyczna parzyste od 60 do 74.
16.04 od godz. 11:30 do 15:30


Suszec: Pszczyńska 41 do 60A, Piaskowa 1 do 9, Miła, Wąska 9, 11, Wiosenna.
17.04 od godz. 8:00 do 11:00


Łąka: Gerberów, Wiejska.
17.04 od godz. 8:00 do 16:00


Frydek: Miodowa nr 52, Nowa Wieś nieparzyste od nr 35 do nr 37A oraz parzyste od nr 60A do nr 68.
17.04 od godz. 8:30 do 15:00


Warszowice: Gajowa Maszt telekomunikacyjny ORANGE
MOKATE - studnia głębinowa.
18.04 od godz. 7:00 do 14:00


Pielgrzymowice: Zebrzydowicka od Nr od Nr 30 do 107.
18.04 od godz. 8:00 do 15:00


Łąka: Jagiellońska 9,11, Szymona Szymonowicza 8, 10, Juliana Przybosia 16.
18.04 od godz. 8:00 do 16:00


Mizerów: Prosta numer 6, Nadrzeczna parzyste od nr 26A do nr 32 oraz nieparzyste od nr 19 do nr 37A (oprócz 31), Uczniowska cała, Wyzwolenia nr 306E, 306F, 306G.
18.04 od godz. 8:30 do 15:00


powiat raciborski

Chałupki: Relaksowa, Raciborska od 2 do 54 15, Mickiewicza, Vajdy, Kopernika, Odrzańska 2, Słoneczna, Bogumińska od 2 do 10 1.
13.04 od godz. 8:00 do 10:00


Krzanowice: Wojska Polskiego, Polna, Sudzicka, Księdza Pawlara, Szpitalna 6, Księdza Kwitka.
13.04 od godz. 12:00 do 14:00


Grzegorzowice: Odrzańska, Powstańców Śląskich, Łubowice: Wolności.
13.04 od godz. 15:00 do 17:00


Racibórz: ks. Józefa Londzina 13.
15.04 od godz. 8:00 do 13:00


Górki Śląskie: Astrów, Ofiar Oświęcimskich 1, Bogunice: Ulica Testowa.
16.04 od godz. 7:30 do 15:00


Racibórz: Walentego Ciemięgi, Poprzeczna od 13 do skrzyżowania z ul. Szkolną parzyste i nieparzyste, Bartka Lasoty 8, Jana Badury, Rybnicka od 33 do 49, od 42 do 72, Szkolna od skrzyżowania z ul. Srebrną do skrzyżowania z ul. Rybnicką, Mikołowska, Karola Tomali.
16.04 od godz. 8:00 do 16:00


Racibórz: Opawska 119.
17.04 od godz. 8:00 do 13:00


Racibórz: Walentego Ciemięgi, Poprzeczna od 13 do skrzyżowania z ul. Szkolną parzyste i nieparzyste, Józefa Chudoby, Rybnicka od 33 do 49, od 42 do 72, Szkolna od skrzyżowania z ul. Srebrną do skrzyżowania z ul. Rybnicką, Mikołowska, Karola Tomali.
17.04 od godz. 8:00 do 16:00


Racibórz: Walentego Ciemięgi, Poprzeczna od 13 do skrzyżowania z ul. Szkolną parzyste i nieparzyste, Józefa Chudoby, Rybnicka od 33 do 49, od 42 do 72, Szkolna od skrzyżowania z ul. Srebrną do skrzyżowania z ul. Rybnicką, Mikołowska, Karola Tomali.
18.04 od godz. 8:00 do 16:00


powiat rybnicki

Stanowice: Leśna nr 54C.
16.04 od godz. 7:00 do 16:00


Książenice: Smołki od nr 3 do 32A, ul. Pojdy 105B, 105C, ul. Nad Potokiem od 19 do 66.
17.04 od godz. 7:00 do 16:00


Czerwionka-Leszczyny: Górnicza 47F.
17.04 od godz. 7:00 do 16:00


powiat tarnogórski

Świerklaniec: Podgórna od 6 do 16, od 13 do 19.
15.04 od godz. 8:00 do 16:00


Radzionków: Danielecka od 1 do 7 , 6, Szylera od 8 do 12, Pankiewicza, od 3 do 11, od 4 do 8.
16.04 od godz. 8:00 do 12:00


Jaśkowice: Wiejska ul. Krótka, ul. Polna, ul. Boczna, ul. Dąbrowa, ul. Długa.

  • od 16.04 godz. 8:00 do 17.04 godz. 16:00

Nakło Śląskie: Sławomira Mrożka Ul. Magnoliowa.
17.04 od godz. 8:00 do 16:00


Brynek: Pyskowicka 1B, Kolejowa, Zakładowa 1B.
17.04 od godz. 8:00 do 17:00


powiat wodzisławski

Marklowice: Wyzwolenia od budynku 7 i 50 do budynku 29 i 76, Lipowa, Dębowa, Michała Mroza, Spokojna, Polna.
16.04 od godz. 8:30 do 12:00


Marklowice: Wyzwolenia od budynku 31 i 78 do budynku 39 i 94, Rzemieślnicza, Wąska, Fiołkowa, Krakusa Boczna odnoga w kier. Fiołkowej, Zgody, Dębowa, Michała Mroza.
16.04 od godz. 11:00 do 14:30


Pszów: Pszowska od Nr 402 do 426, Śląska od 91 do końca, i "Oczyszczalnia", Wodzisław Śląski: Ignacego Paderewskiego Hoża, Makowa, Działkowców, , H.Kołłątaja, Kąty, Szybowa, Hoża, Pszowska od Nr 312 do 353.
17.04 od godz. 8:00 do 14:00


Połomia: Szybowa, Wolności Od 81 do Świerklan.
18.04 od godz. 8:30 do 12:00


Gogołowa: Leśna od budynku 18 do końca, Słoneczna od budynku 22 do końca.
18.04 od godz. 11:00 do 14:30


powiat zawierciański

Zawiercie ul. Podmiejska
13.04 od godz. 8:00 do 14:30


Zawiercie ul. Spacerowa nr 33, 35, 37, 43, 45, Dmowskiego nr 9, 11
15.04 od godz. 8:00 do 13:00


Zawiercie ul. Spacerowa nr 7, 8, 25, Dmowskiego nr 12, Pawilon
15.04 od godz. 8:00 do 13:00


Przyłubsko, ul. Jurajska od nr 15 do nr 54, ul. Jesionowa
15.04 od godz. 9:00 do 13:00


Zawiercie ul. Podmiejska od nr 52 do ulicy Cerefisko
16.04 od godz. 7:30 do 15:30


Zawiercie ul. Paderewskiego (od Cmentarnej do Lipowej), Orzeszkowej, Biała, Surowa, Grzybowa, Smutna, Cmentarna, Prusa, Kasztanowa, Bukowa, Lipowa, Bloki Paderewskiego 51,51a, 53, 55
16.04 od godz. 8:00 do 13:00


Zawiercie ul. Siewierska od nr 55 do nr 114, Żniwna, Zbożowa, Przejściowa, Piaskowa, Niemcewicza nr 61, 63
19.04 od godz. 8:00 do 13:00


Świętochłowice

Świętochłowice: Wiktora Polaka nr 1, Katowicka nr 30 b, 38, 40, 40 a, i od 31 do 45 d nr nieparzyste.
16.04 od godz. 7:30 do 12:00


Świętochłowice: Ślęzan od 2 do 4 w nr parzyste, oraz Z K 186656, 194338, 177766.
16.04 od godz. 11:00 do 13:30


Świętochłowice: Jodłowa nr 5 a, przepompownia, 12, 14, i od 13 do 39 nr nieparzyste, ogródki działkowe.
17.04 od godz. 7:30 do 10:30


Świętochłowice: Juliana Zubrzyckiego od 19 do 45 nr nieparzyste, plac budowy, Krasickiego nr 27, 29, 31, Aleja Uroczysko cała, Z K 184962.
17.04 od godz. 10:00 do 13:00


Świętochłowice: Dworcowa od 1 do 23 nr nieparzyste i od 2 do 20 nr parzyste, Pocztowa Dworzec PKP.
18.04 od godz. 7:00 do 10:00


Świętochłowice: Biskupa Teodora Kubiny od 14 do 18 nr parzyste i od 17 do 31 nr nieparzyste, targowisko, Pocztowa nr 1, 2, 3, 4, 5, 6, 11, 13, Katowicka 12, 12a, 13, 14, 14 a, 15, 16, Dworcowa od 12 do 22 nr parzyste i od 15 do 23 nr nieparzyste.
18.04 od godz. 10:00 do 13:00


powiat żywiecki

Międzybrodzie Żywieckie ulica Beskidzka od 52 do 59. Sadowa, Lotnicza, Poziomkowa Górska.
16.04 od godz. 8:00 do 16:00


Międzybrodzie Bialskie ulica Żywiecka od Hila do Okrąglaka, Miodowa, Kamieniec, Skośna Brodek 1,3.
17.04 od godz. 8:00 do 16:00


Rychwałd ulica Uwale nr 3, Młyńska, Walatków, Holnówka od nr 1 do 20
18.04 od godz. 8:00 do 12:00


Żywiec ulica Kościuszki nr 57, Węglowa
18.04 od godz. 8:00 do 14:00


Żywiec ulica Władysława Wareńczyka, Bohaterów Września, Kazimierza Wielkiego, Królowej Jadwigi
19.04 od godz. 8:00 do 14:00


Krzyżowa ulica Śliwkowa, Łęgowa, Krzepinowa, Pod Kiczorą, Buławowa, Jana Pawła II od nr 33 do 72
19.04 od godz. 8:00 do 14:00


Rajcza ulica Górska od drogi na Biały Potok do drogi do Nickuliny, plac Butorów, Liszki
19.04 od godz. 9:00 do 11:00


Międzybrodzie Bialskie ulica Polna, Zdrojowa, Osiedlowa, Okrężna, Orłów.
22.04 od godz. 8:00 do 14:00


Kocoń ulica Łączna od nr 1 do 12, Modrzewiowa od nr 2 do 6, Żywiecka od nr 7 do 14
23.04 od godz. 8:00 do 15:00


Lipowa ulica Jastrząbka budynek zasilany ze złącza kablowego nr ZK417336 i plac budowy ze złącza kablowego nr ZK414710
23.04 od godz. 8:00 do 15:00


Leśna ulica Borówkowa budynki zasilane ze złączy kablowych nr ZK4127 i ZK4711
25.04 od godz. 8:00 do 15:00


ZOBACZ KONIECZNIE

Skąd bierzemy informacje o wyłączeniach prądu?

Informacje o planowanych wyłączeniach prądu i awariach pochodzą ze stron operatorów energii elektrycznej w Polsce:

Gdzie zgłosić brak prądu?

Brak prądu możesz zgłosić pod numerem 991. Połączenie jest bezpłatne, awarie można zgłaszać całą dobę. Przed sięgnięciem po telefon, koniecznie sprawdź bezpieczniki w swoim mieszkaniu. Jeśli mieszkasz w bloku, upewnij się, że prądu na ma też na klatce schodowej. W przypadku domów, zapytaj sąsiadów, czy także nie mają energii elektrycznej. Na naszej stronie, bądź na stronach operatorów energii elektrycznej, możesz sprawdzić, czy operatorzy już wiedzą o awarii.

ZOBACZ KONIECZNIE

Co to jest prąd elektryczny?

Prąd elektryczny jest ukierunkowanym przepływem ładunków elektrycznych. Rozróżniamy prąd stały, zmienny i przemienny. Prąd przemienny jest wykorzystywany w sieciach energetycznych i jest rodzajem prądu okresowo zmiennego. Jego wartości chwilowe naprzemiennie wyrażają wartości dodatnie i ujemne, które zmieniają się z daną częstotliwością i okresowo.

Dlaczego dostawcy energii elektrycznej planują wyłączenia prądu?

Dostawcy energii czasami planują wyłączenia prądu z kilku powodów:

  • modernizacja sieci energetycznej
  • konserwacja stacji transformatorowej
  • przyłączenie nowej sieci energetycznej
  • remonty

Pozostałe wyłączenia prądu

Może zdarzyć się tak, że brak prądu oznacza awarię sieci energetycznej. Powodem są warunki pogodowe, uszkodzenia spowodowane przez człowieka oraz wybite korki w instalacji domowej. Przedstawiamy następuje przypadki:

  • silne wiatry
  • burza
  • powalone drzewo
  • szadź
  • opady śniegu
  • prace budowlane
  • kradzież przewodów przez człowieka
  • wysiadanie korków

Co robić, kiedy nie ma prądu?

  • jeśli nie ma prądu w mieszkaniu to warto sprawdzić korki. Kolejnym krokiem będzie sprawdzenie, czy jest prąd na klatce i ulicy
  • jeśli nie ma prądu na klatce schodowej to trzeba się skontaktować z właścicielem lub administratorem budynku
  • jeśli nie ma prądu w sąsiednich domach i mieszkaniach to trzeba skontaktować się ze swoim dostawcą energii elektrycznej

Czym się zająć, kiedy nie ma prądu w mieszkaniu?

  • gry planszowe
  • rozmowa z domownikami
  • segregowanie ubrań
  • porządki w szafie
  • sen
  • czytanie książek

Dobrze jest odpowiednio przygotować się na nagły brak prądu i mieć przygotowane na wszelki wypadek świece i latarki zasilane bateriami, ponieważ przerwy w dostawie prądu mogą pojawić się w godzinach wieczornych.

Sprawdź aktualne promocje

Materiały promocyjne partnera
Okazje

Dużo kupujesz ale nie lubisz przepłacać? Sprawdź kody rabatowe EMPIK oraz promocje i zniżki w innych sklepach online!

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!