Bez prądu w śląskim. Gdzie 20.05 są awarie, a gdzie planowe wyłączenia prądu?

Newsroom 360
Newsroom 360
Odłączenie prądu. Sprawdź, gdzie może nie być prądu
Odłączenie prądu. Sprawdź, gdzie może nie być prądu istockphoto.com/Luciano_Queiroz
Udostępnij:
Gdzie planowane są wyłączenia prądu w śląskim (20.05)? Warto wiedzieć, kiedy nastąpi brak prądu w twojej okolicy. Przyczyną wyłączenia prądu są najczęściej remonty, budowy lub modernizacje sieci. Dobrze jest przygotować się na tego typu wyłączenia prądu w śląskim. Przedstawiamy spis miejsc, gdzie planowane są wyłączenia prądu w śląskim Brak prądu może być denerwującym zjawiskiem, dlatego warto znaleźć sobie zajęcie na ten czas, które nie wymaga użycia energii elektrycznej. Gdzie i kiedy nie będzie prądu?

Gdzie obecnie (20.05 10:07) nie ma prądu w śląskim?

Gliwice

Gliwice: Odrowążów, od 37 do 53, Sudecka, 2.
20.05 od godz. 8:00 do 15:00


Gliwice: Łowicka, 7A.
20.05 od godz. 8:00 do 15:00


Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój: Kaszubska, 6,8,10,12, Warmińska, 2 2a 2b 2c Pawilon.
20.05 od godz. 8:00 do 13:30


Jaworzno

Jaworzno ul. Podgórska brak numeru domu, numer złącza kablowego BDJ/17/5618
20.05 od godz. 8:00 do 14:00


Katowice

Katowice: Książęca.
20.05 od godz. 7:30 do 16:00


Katowice: Wyzwolenia, nr 31, 31a, 32, 32 a, b, c, d, e, f, g, h, i, 34, plac budowy działka 37/6, 37/35.
20.05 od godz. 8:00 do 14:00


Katowice: Łopianowa, 2, Porzeczkowa, Jana Wantuły, od 1 do 9 , od 2 do 10, Lniana, Jana Nikodema Jaronia, od 14a do 36, Księdza Bolesława Kałuży, od 1 do 13 , od 2 do 8.
20.05 od godz. 8:00 do 17:00


Mysłowice

Mysłowice, ul. Dolna, Fabryczna, Hutnicza, Kopernika, Kubicy, Spokojna
20.05 od godz. 9:03 do 11:15


Ruda Śląska

Ruda Śląska: Mieszka I, -garaże.
20.05 od godz. 8:00 do 14:00


Siemianowice Śląskie

Siemianowice Śląskie: Oświęcimska, nowe osiedle.
20.05 od godz. 8:00 do 12:00


Siemianowice Śląskie: Rubinowa, 12, 16, place budów.
20.05 od godz. 8:00 do 15:00


Sosnowiec

Sosnowiec ul. Borowa 15A
20.05 od godz. 8:00 do 14:00


Tychy

Tychy: Paprocańska, od nr 147 do nr 163, Prosta, 1, 1A.
20.05 od godz. 7:00 do 15:00


powiat bielski

Bielsko-Biała ulica Marzanny,
Jaworze ulica Olszynowa, Groszkowa, Średnia od ul. Bielskiej do ul. Marzanny, Bielska nr 320, 368, 369,181, 134,168, 130, 436, 114, 368, Dzwonkowa nr 49, 290,
20.05 od godz. 8:00 do 16:00


Kozy ulica Stroma, Ptasia, Do Lasu, Brzeziny, Karpacka od ul. Zakole do ul. Do Lasu, Zakole,
20.05 od godz. 8:00 do 13:00


Bystra ul. Fałata od ul. Jałowcowej do nr 156, Leszczynowa, Partyzantów, Potok, Jałowcowa nr 8, Malinowa,
20.05 od godz. 8:00 do 15:00


Dankowice ul. Sportowa, Św. Wojciecha nr 8,
20.05 od godz. 8:30 do 14:00


powiat bieruńsko-lędziński

Lędziny: Gronowa, Leśna, Lipowa, od 1 do 23, od 2 do 22.
20.05 od godz. 9:00 do 13:00


Lędziny: Lipowa, od 84 i 95 do ulicy Bogusławskiego, Polna, Poprzeczna.
20.05 od godz. 9:00 do 13:00


Lędziny: Ziemowita, od 33b do 35a, Pompownia KWK Ziemowit.
20.05 od godz. 9:00 do 13:00


Lędziny: Lipowa, od 29 do 93, od 30 do 82, Goławiecka, 2,4.
20.05 od godz. 9:00 do 13:00


Kopciowice: Młyńska, 3,5 od 2 do 8, Kolonia Leśna, Lędziny: Folwarczna, 79, Bieruń: Wojciecha Bogusławskiego, 82.
20.05 od godz. 9:00 do 13:00


Lędziny: Ochocza, Folwarczna, od 1 do 11a, od 2 do 6, Goławiecka, od 10 do 50, od 7 do 35, Ziemowita, od 10 do 50 i od 13 do 51.
20.05 od godz. 9:00 do 13:00


Lędziny: Azaliowa, Czapli, Folwarczna, od 8 do 80, od 15 do 79.
20.05 od godz. 9:00 do 13:00


powiat będziński

Będzin Grodziec
20.05 od godz. 9:44 do 10:30


powiat cieszyński

Ustroń ulica Źródlana
20.05 od godz. 8:00 do 15:00


Wisła ulica Sarnia, Ochorowicza
20.05 od godz. 8:00 do 14:00


powiat częstochowski

miejscowości Aleksandria ulica Piękna
20.05 od godz. 9:33 do 16:00


powiat gliwicki

Rudziniec: Stodółka.
20.05 od godz. 7:00 do 14:00


powiat kłobucki

Kłobuck, ul. Wojska Polskiego 7,8
20.05 od godz. 8:00 do 14:00


powiat myszkowski

Kuźnica Stara, ul. Strażacka od 1 do 16 i od 18 do 38, ul. Szkolna od 33 do 33F.
20.05 od godz. 8:30 do 12:00


powiat pszczyński

Łąka: Turystyczna, nieparzyste od nr 1 do 15
parzyste od 2 do 8, Akacjowa, cała, Stokrotek, 2, Kwiatowa, od 2 do 4i
nieparzyste od nr 1 do 21, Kasztanowa, cała.
20.05 od godz. 8:00 do 15:00


powiat raciborski

Racibórz: 1 Maja, 5, 5A, 7, 7E, 7F, plac manewrowy za GPZ.
20.05 od godz. 8:00 do 13:30


powiat tarnogórski

Radzionków: Anieli Krzywoń, Orzechowska od 50 do 80, Ogródki Działkowe.
20.05 od godz. 8:00 do 16:00


Tarnowskie Góry: Staromłyńska, 44, 47.
20.05 od godz. 8:00 do 14:00


powiat wodzisławski

Turza Śląska: Bogumińska, Rzeczna, Dalków, Wojciecha Korfantego, Wodzisław Śląski: ks. Ewalda Kasperczyka, Tęczowa.
20.05 od godz. 8:30 do 10:30


Żory

Żory: Bankowa, 4 do 14, Sikorskiego, 33A-H, 34A-D, 35A-F, 36A-D, 55A.
20.05 od godz. 8:00 do 13:00


powiat żywiecki

Wieprz ulica Topolowa od budynku nr 611 do skrzyżowania z ulicą Browarną, Browarna od nr 439 do 456, Cicha, Nad Sołą budynki nr 786, 743, 740
20.05 od godz. 9:00 do 14:00


Cięcina ulica Juraszków
20.05 od godz. 9:00 do 11:00


Przybędza ulica Podczerwieniec, Cesarska od ulicy Horolnej do Ronda, Graniczna, Klonowa, 3 Maja od Cesarki do ulicy Wajdowej, Oblasek
20.05 od godz. 9:00 do 11:00


Planowane wyłączenia prądu w śląskim

Bielsko-Biała

Bielsko-Biała ul. Czarna 22 - Salon Hyundai, Dygasińskiego - Sklep Netto,
23.05 od godz. 10:00 do 17:00


Bielsko-Biała ul. Do Niwki od nr 24, 35d do nr 48, Polna od nr 107b do nr 109c, Krakowska od nr 338 do nr 407, 434,
24.05 od godz. 8:30 do 18:30


Czechowice Dziedzice ulica Świerkowicka nr 42A, 42B, 42C, 42D, 42E, 42F,
24.05 od godz. 10:00 do 15:00


Bielsko Biała ulica Kopytko nr 113, 115,
25.05 od godz. 10:00 do 15:00


Bielsko Biała ulica Kujawska, Kasztelańska od ul. Leśnej do nr 10, Brzóski nr 125, 127, Leśna,
26.05 od godz. 8:00 do 15:00


Bielsko Biała ulica Zaplocie Duże od ul. Grawerskiej do nr 166, Iglasta, Zdrowa,
26.05 od godz. 8:00 do 15:00


Bytom

Bytom: Alojzjanów, 46, 48, Kochanowskiego od 29 do 53, Musialika 53, 55, Jana Pała 2 ogródki Działkowe.
23.05 od godz. 8:00 do 12:00


Bytom: Alojzego Felińskiego, od 189 do 195.
24.05 od godz. 8:30 do 13:00


Częstochowa

Częstochowa
ul. Gruszowa od nr 40A do nr 50B i od nr 63 do nr 73
24.05 od godz. 8:00 do 15:00


Częstochowa
Al. Armii Krajowej nr 84
24.05 od godz. 10:00 do 13:00


Częstochowa
ul. Kiedrzyńska nr 97
24.05 od godz. 10:00 do 13:00


Częstochowa
ul. Kiedrzyńska nr 95
24.05 od godz. 10:00 do 13:00


Dąbrowa Górnicza ul. Limanowskiego od nr 12 do nr 36.
25.05 od godz. 8:00 do 13:00


Częstochowa
ul. Powstańców od nr 8A do nr 12 i nr 4, 5
ul. Piastowska nr 111, 113
ul. Kosynierska, ul. Sabinowska nr 6, ul. Ułańska nr 12
25.05 od godz. 8:30 do 9:30


Częstochowa
ul. Gilowa od nr 29 do nr 41/43 i nr 40, 40A, 44/46
Al. Pokoju nr 30, ul. Sowia od nr 1/3 do nr 11 i od nr 6 do nr 16
ul. Drozdowa od nr 13 do nr 19 oraz nr 16, 16A, 18
25.05 od godz. 9:00 do 12:00


Częstochowa
ul. Limanowska
26.05 od godz. 8:00 do 16:00


Częstochowa
ul. Gruszowa od nr 11 do nr 55
ul. Gruszowa od nr 4 do nr 10, od nr 14 do nr 20
ul. Gruszowa od nr 28A do nr 34 oraz nr 26A, 38
ul. Sejmowa nr 45
26.05 od godz. 8:00 do 16:00


Dąbrowa Górnicza ul. Wczasowa od nr 5 do nr 23, od nr 10 do nr 12, Brzozowa 10, odbiorcy zasilani ze złączy kablowych od nr ZK 946 do nr 955, 1032, 1033, 1034, 1563, 1676, 2024, 2042, 2049, 2080, 2159, 2311 i ZK-BDD16631612, Parkowa od nr 4 do nr 24, od nr 3 do nr 19a, tłocznia ścieków, Zuchów odbiorcy zasilani ze złączy kablowych od nr ZK-1290 do nr 1299.
26.05 od godz. 9:00 do 20:00


Gliwice

Gliwice: Wiklinowa.
25.05 od godz. 8:00 do 14:00


Gliwice: św. Urbana, 6, Przemysłowa, Kasztanowa.
26.05 od godz. 8:00 do 15:00


Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój: Żwirowa, nr 2 oraz ul. Cieszyńska nr 178.
24.05 od godz. 7:00 do 14:00


Jastrzębie-Zdrój: Ignacego Krasickiego, Zasilanie rezerwowe Szpitala Dziecięcego.
24.05 od godz. 8:30 do 12:00


Jastrzębie-Zdrój: A. Bożka, Pawilon przy targu za blokiem Zielona 76.
26.05 od godz. 8:00 do 10:00


Jaworzno

Jaworzno ul. Chropaczówka od numeru 81 do numeru 116, ul. Upadowa 2, 4, ul. Struga 18, 20, 22, 24
24.05 od godz. 8:00 do 12:00


Jaworzno ul. Hetmańska 2A, 2H brak numerów domów, numery złącz kablowych BDJ/17/6066, 5217/4, 5217/5
25.05 od godz. 8:00 do 13:00


Katowice

Katowice: Łopianowa, od 6 do 54, od 11 do 41, Jałowcowa, Tadeusza Sendzimira, Henryka Wieniawskiego, Maków, Tadeusza Boya Żeleńskiego, od ulicy Sołtysiej do ulicy Szarych Szeregów, Smugowa, od 25 i 24 do 62 i 70, Szarych Szeregów, 43, 45, od 44 i 47 do 79 i 82, Jana Wantuły, od 1 do 11 , od 2 do 10, Szkoła, od 25 do 29F, od 31 do 33a, Stanisława Ignacego Witkiewicza, od 2 do 22, od 3 do 13, od 19 do 23, Księdza Bolesława Kałuży, od 9 do 33, Bolesława Surówki, od 8 do 20 , 13, 15, Rafała Urbana, Władysława Skoczylasa, Zawilców, Porzeczkowa, Ludwika Musioła, od 7 do 23, od 10 do 30, Wieżowa, Czarnuszki, Szałwiowa, Sezamkowa, od 1do 17e, od 2 do 26, Wincentego Ogrodzińskiego, Olgi Boznańskiej, Lniana, Tytusa Czyżewskiego.
20.05 od godz. 17:00 do 18:00


Mysłowice

Imielin ul. Wandy brak numerów domów, numery złącz kablowych BDJ/26/8488, BDJ/26/8491, BDJ/26/8489
24.05 od godz. 8:00 do 14:00


Mysłowice ul. Zegadłowicza 12, 16
26.05 od godz. 7:00 do 15:30


Piekary Śląskie

Piekary Śląskie: Papieża Jana Pawła II, 74, 72, 70.
25.05 od godz. 8:00 do 16:00


Piekary Śląskie: Goździków, od 7 do 13,od 8 do 14, Mirtowa od 1 do 9,10 , Bazarowa , Waculika 2 A, Ogródki Działkowe ul. Bażantowa.
26.05 od godz. 8:30 do 14:00


Ruda Śląska

Ruda Śląska: Henryka Sławika, 6, 6A.
23.05 od godz. 8:00 do 14:00


Ruda Śląska: Przedszkolna, od 3 do 13C, Goduli 7, Stara 1, 5, 5A, 15.
24.05 od godz. 8:00 do 14:00


Ruda Śląska: Kopalnia Karol, 1 oraz firma Balzen - Plast Ruda Śląska.
25.05 od godz. 7:30 do 15:00


Ruda Śląska: Majowa, 1 Maja 125, Nowy Świat od 5 do 31 i od 6 do 24C, Pancernych, Mała, Czwartaków, Hubalczyków.
25.05 od godz. 8:00 do 13:00


Ruda Śląska: Szpaków, 13.
26.05 od godz. 8:00 do 14:00


Rybnik

Rybnik: Krzywa, cała ulica, Pompownia, Przedmieście, cała ulica, Wincentego Pola, cała ulica.
23.05 od godz. 8:30 do 12:00


Rybnik: Patriotów, Targowisko.
26.05 od godz. 8:00 do 10:00


Sosnowiec

Sosnowiec ul. Krasińskiego 48, ZK 1115, Wapienna 73 ZK 1585
23.05 od godz. 9:00 do 14:00


Sosnowiec, ul. Rzeszowska 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ul. Traugutta 63 ul. Stanisława Biskupa 5
26.05 od godz. 8:00 do 15:00


Tychy

Tychy: Jaroszowicka, od 160 do 228, od 165 do 217, Rymarska, od 7 do 35c, od 2 do 36.
24.05 od godz. 8:00 do 16:00


Tychy: Jaroszowicka, od 160 do 228, od 165 do 217.
25.05 od godz. 8:00 do 16:00


Tychy: Edukacji, 68.
26.05 od godz. 8:00 do 14:00


Tychy: Stefana Grota-Roweckiego, 68, Jana Pawła II, 19.
26.05 od godz. 8:00 do 15:00


Zabrze

Zabrze: Dworska, od 9 do 21 i od 10 do 42, Szpitalna od 1 do 21.
23.05 od godz. 8:00 do 12:00


Zabrze: Na Lesie.
23.05 od godz. 8:00 do 14:00


Zabrze: Cypriana Kamila Norwida, od 2 do 8, Srebrna od 1 do 7, Sobieraja, Gałczyńskiego, Objazdowa, Kruczka.
25.05 od godz. 8:00 do 12:00


powiat bielski

Bystra ul. Wiśniowa nr 14, 15,
23.05 od godz. 8:00 do 15:00


Mazańcowice ulica Buczyna 1112, 170, 133, Za Buczyną,
24.05 od godz. 8:00 do 15:00


Rudzica ulica Międzyrzecka od nr 236 do nr 322,Leśna Dawna, Polna,
25.05 od godz. 8:00 do 15:00


Buczkowice ulica Kasztanowa od ulicy Grunwaldzkiej do nr 307, Kalinowa, Lipowska nr 78, Grunwaldzka od ulicy Lipowskiej do Kościelnej, Kościelna
25.05 od godz. 9:00 do 10:00


Zabrzeg ul. Grzybowa, Do Zapory od nr 29, Jelenia, Janoszka nr 1, Lisia,
26.05 od godz. 7:00 do 8:00


Bujaków ulica Szkolna, Zdrojowa, Bielska, Kościelna, Zielona, Ogrodowa, Olszyna, Kamienna, Widok, Wysoka, Wiejska, Osiedlowa, Wschodnia, Fabryczna, Różana, Modrzewiowa, Myśliwska.

26.05 od godz. 9:00 do 13:00


Zabrzeg ul. Grzybowa, Do Zapory od nr 29, Jelenia, Janoszka nr 1, Lisia,
26.05 od godz. 17:00 do 18:00


powiat bieruńsko-lędziński

Lędziny: Ławecka, w ograniczeniu teren budowy.
24.05 od godz. 7:00 do 15:00


Lędziny: Murckowska, przepompownia obok przejazdu kolejowego.
24.05 od godz. 8:30 do 15:00


Bieruń: Słowiańska, 19.
26.05 od godz. 7:00 do 15:00


powiat cieszyński

Cieszyn ulica Motelowa 20 - 28A, Katowicka 47, Centrum Handlowe: (NETTO, ROSMANN, PEPCO, ACTION)
23.05 od godz. 7:30 do 8:00


Międzyświeć ulica Bystra, Bzowa, Ziołowa
23.05 od godz. 8:00 do 17:00


Kaczyce: Juliana Tuwima, od Nr 12 do 41, Nr 88 i 146, ul. Zakątek Leśny od Nr 2 do 14.
23.05 od godz. 9:00 do 15:00


Cieszyn ulica Motelowa 20 - 28A, Katowicka 47, Centrum Handlowe: (NETTO, ROSMANN, PEPCO, ACTION)
23.05 od godz. 9:30 do 11:00


Pogwizdów ulica Kolejowa, Cieszyńska 113-113A, Centrum Handlowe
23.05 od godz. 10:00 do 11:00


Pogwizdów ulica Kolejowa, Cieszyńska 113-113A, Centrum Handlowe
23.05 od godz. 12:30 do 14:00


Międzyświeć ulica Porzeczkowa 8
24.05 od godz. 8:00 do 15:00


Górki Małe ulica Mleczna, Łęgowa, Zamilerze
24.05 od godz. 8:00 do 17:00


Zamarski ulica Szerokie
24.05 od godz. 8:00 do 13:00


Wisła Park Kopczyńskiego, ulica Hoffa
24.05 od godz. 8:00 do 15:00


Cieszyn ulica Majowa nr 92 - 96A, 93A - 95
24.05 od godz. 8:30 do 14:00


Frelichów ulica Zawala, Polna, Nizinna

25.05 od godz. 7:00 do 9:00


Zabłocie ulica Bielska, Rolna, Mokra, Źródlana, Boczna, Budynek Solanki, Solna.
25.05 od godz. 7:00 do 9:00


Zabłocie ulica Rolna, Żwirowa
25.05 od godz. 7:00 do 9:00


Frelichów ulica Polna od ul. Zawala do ul. Orzeszkowej, Teligi od ul. Polnej do ul. Orzeszkowej

25.05 od godz. 7:00 do 9:00


Zabłocie ulica Rolna 28
25.05 od godz. 7:00 do 9:00


Wisła ulica Malinka
25.05 od godz. 7:00 do 9:00


Jaworzynka przysiółek Zapasieki, Szkawlonka
25.05 od godz. 8:00 do 14:00


Wisła ulica Zielona, Malinka, Fiedorowska
25.05 od godz. 8:00 do 17:00


Wisła ulica Malinka
25.05 od godz. 14:00 do 17:00


Frelichów ulica Zawala, Polna, Nizinna

25.05 od godz. 16:00 do 20:00


Zabłocie ulica Bielska, Rolna, Mokra, Źródlana, Boczna, Budynek Solanki, Solna.
25.05 od godz. 16:00 do 20:00


Zabłocie ulica Rolna, Żwirowa
25.05 od godz. 16:00 do 20:00


Frelichów ulica Polna od ul. Zawala do ul. Orzeszkowej, Teligi od ul. Polnej do ul. Orzeszkowej

25.05 od godz. 16:00 do 20:00


Zabłocie ulica Rolna 28
25.05 od godz. 16:00 do 20:00


Frelichów ulica Zawala, Polna, Nizinna

26.05 od godz. 7:00 do 9:00


Frelichów ulica Polna od ul. Zawala do ul. Orzeszkowej, Teligi od ul. Polnej do ul. Orzeszkowej

26.05 od godz. 7:00 do 9:00


Zabłocie ulica Rolna 28
26.05 od godz. 7:00 do 9:00


Pierściec ulica Gromadzka, Przemysłowa, Zaułek, Pogodna, Wodna,

26.05 od godz. 8:00 do 15:00


Kiczyce ulica Gromadzka, Źródlana, Orłowa, Przemysłowa, Zaułek, Pogodna, Wodna
26.05 od godz. 8:00 do 15:00


Wisła ulica Spacerowa, Kopydło,
26.05 od godz. 8:00 do 15:00


Skoczów ulica Objazdowa 14
26.05 od godz. 9:00 do 14:00


Frelichów ulica Zawala, Polna, Nizinna

26.05 od godz. 16:00 do 20:00


Frelichów ulica Polna od ul. Zawala do ul. Orzeszkowej, Teligi od ul. Polnej do ul. Orzeszkowej

26.05 od godz. 16:00 do 20:00


Zabłocie ulica Rolna 28
26.05 od godz. 16:00 do 20:00


powiat częstochowski

Kuśmierki. Mokrzesz, ul. Ogrodowa i ul. Równoległa.
23.05 od godz. 8:00 do 15:00


Wiercica, od 125 do 133. Zalesice, ul. Sosnowa 20 i 22.
23.05 od godz. 8:30 do 16:00


Widzów. Widzówek. Jamrozowizna.
24.05 od godz. 8:30 do 10:30


Soborzyce Osiny od 1 do 13.
25.05 od godz. 7:00 do 13:00


Aleksandria, ul. Księżycowa od 1 do 28, ul. Graniczna od 2 do 27.
25.05 od godz. 8:30 do 12:00


Zrębice, ul. Krótka.
25.05 od godz. 8:30 do 12:30


powiat gliwicki

Knurów: Floriana, 4.
21.05 od godz. 8:00 do 16:00


Knurów: 1 Maja, garaże przy ulicy 4 - 37.
23.05 od godz. 8:00 do 16:00


Wielowieś: Czarkowska, 2c.
23.05 od godz. 8:00 do 16:00


Chudów: Szkolna, 82,80,55,47c ,49,49A Przepompownia śc, Ogrodowa, 2,7,5,3A,6,9,11,13,15.
24.05 od godz. 8:00 do 16:00


Czarków: Spokojna, 30, 31 plus budowa.
24.05 od godz. 8:00 do 16:00


Czarków: Spokojna, Domki działkowe plus budowa.
24.05 od godz. 8:00 do 16:00


Knurów: Lotników, 20A.
24.05 od godz. 8:00 do 16:00


Gierałtowice: Ogrodowa, od 5 do 37 i od 4 do 30, Korfantego, 11, od 28 do 32C.
25.05 od godz. 8:00 do 15:00


Knurów: Piłsudczyków, 8A, 8B.
25.05 od godz. 8:00 do 16:00


powiat kłobucki

Złochowice, od 26 do 116 oraz od 27 do 107.
23.05 od godz. 8:00 do 12:00


powiat lubliniecki

Wędzina, ul. Lompy od nr 8 do nr 22A i od nr 11 do nr 21, Szkolna nr 12, 14 i od nr 23 do nr 29, Kaplica na cmentarzu.
24.05 od godz. 8:30 do 16:00


Wędzina, ul. Łąkowa, Szkolna nr 10 i od nr 11 do 21, Wyzwolenia nr 2.
24.05 od godz. 8:30 do 11:30


Wędzina, ul. Łąkowa, Szkolna nr 10 i od nr 11 do 21, Wyzwolenia nr 2.
25.05 od godz. 8:30 do 16:00


powiat mikołowski

Orzesze: Dworcowa, budynek Związku Hodowców Gołębi, wieża ciśnień.
23.05 od godz. 7:00 do 15:00


Wyry: Pszczyńska, 103.
25.05 od godz. 7:00 do 15:00


powiat myszkowski

Wysoka Lelowska Czarka.
25.05 od godz. 8:00 do 15:00


powiat pszczyński

Goczałkowice-Zdrój: Polna, Nr 1A do Nr 1F, Powstańców Śląskich, Nr 43.
23.05 od godz. 8:00 do 9:00


Goczałkowice-Zdrój: Polna, Nt 1A do Nr 1F.
23.05 od godz. 8:30 do 13:00


Goczałkowice-Zdrój: Polna, Nt 1A do Nr 1F, Powstańców Śląskich, Nr43.
23.05 od godz. 12:30 do 14:00


Piasek: Katowicka, 127, 127a od nr 137 do nr 141 oraz od nr 142 do nr 144 oraz nr 148, Osiedlowa, 33, Leśna, od nr 4 do nr 12 oraz od nr 1 do nr 15, Gajowa, cała.
24.05 od godz. 8:30 do 15:00


powiat raciborski

Racibórz: Bogumińska, od 14 do 46 parzyste i nieparzyste.
22.05 od godz. 8:30 do 17:30


Krzyżanowice: Tworkowska, 25.
24.05 od godz. 8:00 do 13:00


Łubowice: Kasztanowa, nr 23, 25, 27, 29.
25.05 od godz. 7:30 do 15:00


Krzanowice: 1 Maja, do 1 do 17.
25.05 od godz. 7:30 do 15:00


Racibórz: Czynu Społecznego, od 70 do 86 parzyste i nieparzyste, Wojnowicka, cała.
25.05 od godz. 8:00 do 13:00


Racibórz: ks. Piotra Skargi, od 1 do 23, od 2 do 26, Hulczyńska, od 96 do 149 parzyste i nieparzyste.
25.05 od godz. 8:00 do 13:00


Racibórz: Wiosenna, od 1 do 11, od 2 do 14 dom w polu.
25.05 od godz. 8:00 do 13:00


Racibórz: Czynu Społecznego, od 36 do 68 parzyste i nieparzyste, Wojnowicka, Janusza Korczaka, od 33 do 37, 8.
25.05 od godz. 8:00 do 13:00


Racibórz: Bogumińska, od 14 do 46 parzyste i nieparzyste.

  • od 25.05 godz. 8:30 do 26.05 godz. 17:30

Pawłów: Tuwima, cała, Pietrowicka, od 10 w kierunku ul. Tuwima, Rudnicka, cała, Stawowa, cała, Powstańców Śląskich, od 25 do 77, od 32 do 86A, Kornice: Św. Jana, 25, Główna, cała, Spółdzielcza, od 23 do 46, od 2A do 16, teren po były RSP, Leśna, cała.
26.05 od godz. 8:00 do 13:00


powiat rybnicki

Świerklany: Jesienna, cała ulica, Żorska, 1 do 27, Plebiscytowa, 1 do 22, Pogodna, cała ulica, Wiosenna, cała ulica, Leśna, 13 do 15A, Rybnicka, 1 do 36, Tęczowa, cała ulica, Słoneczna, 3, 24, Letnia, cała ulica, Zimowa, cała ulica, Tadeusza Kościuszki, 1 do 10.
24.05 od godz. 8:30 do 14:00


Czerwionka-Leszczyny: Kolejowa, 2, Furgoła, 8 do 39, Rynek, 1/I-II, 2/I-II, 3 Maja, 1A, 2, 2A-E, Parkowa, 1 do 9A.
25.05 od godz. 8:00 do 13:00


Jankowice: Polna, 1 do 45D.
25.05 od godz. 8:30 do 13:00


Czerwionka-Leszczyny: Lipowa, cała ulica, Kwiatowa, 21 do 24, Reja, cała ulica, Gwarków, cała ulica, Jana Pawła II, Przepompownia, Wyzwolenia, 21 do 38.
26.05 od godz. 8:00 do 13:00


Książenice: Leśna, cała ulica, Łąkowa, cała ulica, Nad Potokiem, 55 do 68.
26.05 od godz. 8:00 do 13:00


powiat tarnogórski

Tarnowskie Góry: Szczytowa, 15.
23.05 od godz. 8:00 do 16:00


Tarnowskie Góry: Karola Szymanowskiego, od 22 do 60, od 23 do 55, Łowna 3.
24.05 od godz. 8:30 do 16:00


Zbrosławice: Wrzosowa, za bud. nr10.
25.05 od godz. 8:00 do 16:00


powiat wodzisławski

Radlin: Juliusza Słowackiego, Józefa Rymera, od Kominka do 157.
23.05 od godz. 8:30 do 13:30


Radlin: Ignacego Domeyki, Gabrieli Zapolskiej, Nowa, Wiosenna, Rydułtowska, Jana Matejki, Józefa Rymera, Od Kominka do 200, Rydułtowy: Gabriela Narutowicza, Bohaterów Warszawy, Od 122 do Radlina.
25.05 od godz. 8:30 do 14:00


Rogów: Wytrzęsów, nr 8; 30B; 30C; 5B; 5; 4A, Wyzwolenia, od nr 2 do 26, Polna 1A; 1C; 1D.
26.05 od godz. 7:00 do 16:00


powiat zawierciański

Poręba ul. Partyzantów, Słoneczna, Fabryczna, Wolności od nr 1 do nr 46, Dzielna, Świerczewskiego od nr 1 do nr 61, Przyszłości od nr 1 do nr 120
24.05 od godz. 8:30 do 13:00


Poręba ul. Wolności od nr 35 do nr 177, Nowa, Księdza Franciszka Pędzicha nr 6
26.05 od godz. 8:30 do 13:00


Żory

Żory: Pawlikowskiego, 6, 16A-C, 17A-D, 20, 41, 54.
23.05 od godz. 8:00 do 13:00


Żory: Pawlikowskiego, 18A-D, 20D, 32A, 33, PU-13, Biblioteka, Hydrofornia, Żołnierzy Września, 12.
24.05 od godz. 8:00 do 13:00


Żory: Boryńska, 40 do 50E, Zjednoczonej Europy, 33 (LIDL).
26.05 od godz. 8:00 do 15:00


powiat żywiecki

Żywiec ulica Śliżowy Potok
23.05 od godz. 8:00 do 14:00


Bystra od budynku nr.97 do stolarni
23.05 od godz. 8:00 do 11:00


Żywiec ulica Sienkiewicza strona prawa od ulicy Śliżowy Potok do CPN-u
23.05 od godz. 8:00 do 9:00


Żywiec ulica Sienkiewicza strona prawa od ulicy Śliżowy Potok do CPN-u
23.05 od godz. 13:00 do 14:00


Twardorzeczka ulica Różana odbiorcy zasilani ze złączy kablowych nr ZK10955 i ZK10926
24.05 od godz. 8:00 do 14:00


Laliki przysiółek Pochodzita od kościoła do Pańskiej Łąki, Kubaszczyki
24.05 od godz. 8:00 do 10:00


Złatna przysiółek Ciapkówka
24.05 od godz. 8:00 do 14:00


Pietrzykowice ulice Dolna, Mostowa, Morelowa, Krótka, Poprzeczna nr 5 i 7, Kalonka od nr 1 do 87 wraz z przyległymi ulicami
24.05 od godz. 9:00 do 11:00


Żywiec ulica Pod Szkołą nr 1, 2, 8, Świerkowa nr 10, Pierwogóra od nr 51 do 71, Pod Łyską od nr 2 do 35, Kocurowska nr 43 i 47, Orzechowa
25.05 od godz. 8:00 do 15:30


Złatna przysiółek Ciapkówka
25.05 od godz. 8:00 do 14:00


Złatna od stacji transformatorowej do szkoły
25.05 od godz. 8:00 do 12:00


Złatna budynek Szkoły Podstawowej
25.05 od godz. 8:00 do 9:00


Złatna budynek Szkoły Podstawowej
25.05 od godz. 11:00 do 12:00


Glinka przysiółek Butorówka budynki zasilane ze złączy kablowych nr ZK412374, ZK412375, ZK413092
26.05 od godz. 8:00 do 12:00


ZOBACZ KONIECZNIE

Skąd bierzemy informacje o wyłączeniach prądu?

Informacje o planowanych wyłączeniach prądu i awariach pochodzą ze stron operatorów energii elektrycznej w Polsce:

Gdzie zgłosić brak prądu?

Brak prądu możesz zgłosić pod numerem 991. Połączenie jest bezpłatne, awarie można zgłaszać całą dobę. Przed sięgnięciem po telefon, koniecznie sprawdź bezpieczniki w swoim mieszkaniu. Jeśli mieszkasz w bloku, upewnij się, że prądu na ma też na klatce schodowej. W przypadku domów, zapytaj sąsiadów, czy także nie mają energii elektrycznej. Na naszej stronie, bądź na stronach operatorów energii elektrycznej, możesz sprawdzić, czy operatorzy już wiedzą o awarii.

Dlaczego dostawcy energii elektrycznej planują wyłączenia prądu?

Dostawcy energii elektrycznej często planują wyłączenia prądu z powodu:

  • modernizacji sieci energetycznej
  • przyłączania nowej sieci energetycznej
  • konserwacji sieci transformatowej
  • remonty

Pozostałe wyłączenia prądu

Czasami może zdarzyć się tak, że brak prądu równa się awarii sieci energetycznej. Powodów może być wiele - uszkodzenia spowodowane przez człowieka, warunki pogodowe lub wybite bezpieczniki w instalacji domowej. Podajemy następujące przypadki:

  • burza
  • powalone drzewo
  • silny wiatr
  • opady śniegu
  • szadź
  • kradzież przewodów przez złodzieja
  • wysiadanie bezpieczników
  • prace budowlane

Co to jest prąd elektryczny?

Prąd elektryczny jest ukierunkowanym przepływem ładunków elektrycznych. Rozróżniamy prąd stały i zmienny. Rozróżniamy prąd stały, zmienny i przemienny. Prąd przemienny jest wykorzystywany w sieciach energetycznych i jest rodzajem prądu okresowo zmiennego. Jego wartości chwilowe naprzemiennie wyrażają wartości dodatnie i ujemne, które zmieniają się z daną częstotliwością i okresowo.

Czym się zająć, kiedy nie ma prądu w mieszkaniu?

  • gry planszowe
  • rozmowa z domownikami
  • segregowanie ubrań
  • porządki w szafie
  • sen
  • czytanie książek

Brak prądu - co robić, kiedy nie ma prądu?

  • nie ma prądu w mieszkaniu - dobrze jest sprawdzić korki. Następnie warto sprawdzić, czy jest prąd na ulicy i na klatce
  • nie ma prądu na klatce schodowej - trzeba skontaktować się z administratorem budynku lub właścicielem
  • nie ma prądu w sąsiednich mieszkaniach i domach - trzeba kontaktować się ze swoim dostawcą energii elektrycznej

Dobrze jest odpowiednio przygotować się na nagły brak prądu i mieć przygotowane na wszelki wypadek świece i latarki zasilane bateriami, ponieważ przerwy w dostawie prądu mogą pojawić się w godzinach wieczornych.

Sprawdź aktualne promocje w Lidlu

Materiały promocyjne partnera
Okazje

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Mikołajów i Odessa bramą do Morza Czarnego

Wideo

Komentarze

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Przejdź na stronę główną Dziennik Zachodni
Dodaj ogłoszenie