Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów

Bez prądu w śląskim. Gdzie 21.04 są awarie, a gdzie planowe wyłączenia prądu?

Redakcja Wiadomości
Redakcja Wiadomości
Wideo
od 16 lat
Czy są planowane wyłączenia prądu w śląskim 21.04? W artykule znajdziesz listę miejsc, w których mogą nastąpić przerwy w dostawie prądu 21.04. Warto wiedzieć wcześniej o zaistnieniu takiej sytuacji. Szczególnie jeśli pracujesz lub uczysz się zdalnie. Najczęstszą przyczyną planowanych wyłączeń prądu są budowy, remonty oraz modernizacje sieci.

Spis treści

Gdzie obecnie (21.04 9:04) nie ma prądu w śląskim?

Bielsko-Biała

Bielsko Biała ul. Straconka i okoliczne , Wilkowice Magurka
21.04 od godz. 8:53 do 13:00


Planowane wyłączenia prądu w śląskim

Bielsko-Biała

Bielsko Biała ulica Brzechwy 6, 7
23.04 od godz. 10:00 do 17:00


Bielsko-Biała ulica Dziewanny 74A, 76B
24.04 od godz. 10:00 do 17:00


Bielsko-Biała ulica Suwalska, Dziewanny od ul. Mazurskiej do nr 80a,99.101, Poranna, Dzwonkowa od nr 71,78 do nr 90, 91, Gminna, Mazurska od nr 45, 52 do nr 101, Augustowska 1,21,23,26,30,32, Darniowa 4,6.

26.04 od godz. 8:00 do 13:00


Bielsko-Biała ulica Dziewanny nr 74, 76,
28.08 od godz. 8:00 do 15:00


Bytom

Bytom: Katowicka od 25 do 33, Plac Klasztorny 4A, Rostka, Wałowa od 15 do 25, od 12 do 18.
23.04 od godz. 8:00 do 16:00


Bytom: Piastów Bytomskich 2, 4, Katowicka od 17 do 25, Plac Sikorskiego 1.
24.04 od godz. 8:00 do 16:00


Chorzów

Chorzów: 3 Maja od 118 do 132 nr parzyste, i od 163 do 179 nr nieparzyste.
23.04 od godz. 7:00 do 10:00


Chorzów: Maciejkowicka ogródki działkowe.
23.04 od godz. 7:00 do 15:00


Chorzów: Tęczowa Złącza kablowe nr 221435, 221436, 221437, 221438, 221439.
23.04 od godz. 8:00 do 16:00


Częstochowa

Zawiercie ul. Apteczna od nr 7 do nr 23, Hoża od nr 14 do nr 18
22.04 od godz. 8:00 do 13:00


Częstochowa: ul. Mochnackiego od 1 do 13, ul. Barlickiego 1, ul. Leśmiana od 3A do 3F i 7D, ul. Sebyły 1/5, ul. Przerwy-Tetmajera od 30 do 38 i od 42 do 50, ul. Przerwy-Tetmajera od 3 do 37 oraz 6, 10A, 10B, 12, 14
22.04 od godz. 8:00 do 17:00


Częstochowa: ul. Lenartowicza 10/20
24.04 od godz. 8:00 do 14:00


Łojki, ul. Długa od 95 do 103 i od 104 do 110
24.04 od godz. 8:00 do 15:00


Dąbrowa Górnicza ul. Boczna odbiorca zasilany z ZK 1898
24.04 od godz. 8:00 do 15:00


Częstochowa: ul. Sosnowa od 4 do 10 oraz 5, 7, ul. Iglasta
24.04 od godz. 8:00 do 16:00


Łaziska Górne: Łąkowa od 2 do 28a, od 3 do 37, Długa, Łazy od 22 do 26, Zwałowa.
24.04 od godz. 8:00 do 16:00


Częstochowa: ul. Krakowska od 71 do 85 i 80T
24.04 od godz. 8:00 do 17:00


Częstochowa: ul. Lipowa od 26 do 34 oraz 3, 4A, 5, 10, 12, ul. Łąkowa od 4 do 12/14 - numery parzysta oraz garaże
25.04 od godz. 8:00 do 16:00


Zawiercie ul. Stanisława Wyspiańskiego 91
26.04 od godz. 8:00 do 12:00


Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój: Malinowa 2a i Wymienniki.
22.04 od godz. 8:00 do 14:00


Jaworzno

Jaworzno ul. Towarowa 75
23.04 od godz. 9:00 do 13:00


Jaworzno ul. Towarowa 77
25.04 od godz. 9:00 do 13:00


Katowice

Katowice: Tadeusza Kościuszki 350, Pstrągowa od 5 do 19 , od 10 do 50, Wędkarska, Okoniowa, Owsiana Przejazd Kolejowy.
22.04 od godz. 9:00 do 11:00


Katowice: Józefowska od 119 do 145 nr nieparzyste, i od 120 do 152 nr parzyste, Plac Alfreda od 1 do 37 a nr nieparzyste, i od 2 do 22 nr parzyste, Jodłowa - cała, Bytomska od 1 do 19 obie strony, garaże, Walecznych - cała, Oświęcimska - cała.
24.04 od godz. 7:30 do 10:00


Katowice: Jana Karola Chodkiewicza 1 do 28, Rybacka 2, 4, 4 a, 6, 8, 8 a,
Braci Wieczorków 1 do 8 a, Panewnicka 97, 99, 103, 105, 122, 124, 124 a do 124 d, 126, 126 a, 126 b, 128, 128 a, 128 b, 130, 130 b, 132, 132 a.
24.04 od godz. 8:00 do 17:00


Mysłowice

Imielin ul. Imielińska od nr 175 do nr 196
23.04 od godz. 8:30 do 16:00


Chełm Śląska ul. Chełmska od nr 104 do nr 157, ul. Dożynkowa całość, ul. Śląska od nr 126 do nr 155, ul. Żurawia całość, ul. Bukietowa 30A
24.04 od godz. 8:30 do 16:00


Chełm Śląski ul. Wandy od nr 47 do nr 75, domki letniskowy oraz złącza kablowe BDJ/26/8940, BDJ/26/8484, ul. Teligi 2, 25 ul. Podłuże od nr 10 do nr 21
24.04 od godz. 9:00 do 12:00


Imielin ul. Poniatowskiego od Nr 32 do Nr 40, ul. Poniatowskiego od Nr 27A do Nr 31ab, ul. Marka Nr 10, Nr 12, Nr 7, , ul. Marka Nr 31, ul. Wspólna od nr 4 do Nr 24, ul. Wspólna Nr 21A, 21AA, 21B, 23, 25, ul. Nowozachęty Nr 19, ul. Nowozachęty Nr 21, 21A
25.04 od godz. 8:00 do 16:15


Chełm Śląski ul. Czerniny 10E
25.04 od godz. 9:00 do 15:00


Rybnik

Rybnik: Aleksandra Fredry 16 do 27.
22.04 od godz. 7:00 do 14:00


Rybnik: Włościańska 109 do 148, Żory: Reja 72 a.
22.04 od godz. 7:00 do 18:00


Rybnik: Staromiejska 1 do 12, Raciborska 633, Niewiadomska 3 do 49.
22.04 od godz. 8:00 do 16:00


Rybnik: Niewiadomska 34 do 49.
23.04 od godz. 8:00 do 16:00


Rybnik: Na Okrzeszyńcu 19A do 19S, 21, 27, 27A, 27B, Ujejskiego 49A, 49B, 53A, 53B.
24.04 od godz. 9:00 do 13:00


Sosnowiec

Sosnowiec ul. Kolonia Pod Klimontowem 4, 6, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 33 ul. 11 Listopada 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 104A, 106, 108, 110, 110A Odbiorcy zasilani ze złącz kablowych 2170, 2759, 2788, 2794, 3750, 4203, 4897
23.04 od godz. 8:00 do 14:00


Sosnowiec ul. 11 Listopada 68B, 97, 99, 101, 103, 103A, 105, 105A, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 119A, 121, 123, 125, 125A, 125B, 127, 129, 133, 133A, ul. Podgórna 6, 6A, 9, 10A
23.04 od godz. 8:00 do 14:00


Sosnowiec ul. Letniskowa 17, 17B ul. Nadbrzeżna 1, 3, 4, 6, 8, 9 ul. Długa40, 46, 46A, 48, 54, 56, 61, 61A, 61B, 63, 63A, 63B, 65, 65A, 67, 71, 73, 75, 75B, 77, 77A, 77B, 79, 81, 81A, 83, 85, 87, 89, 89A, 91, 93, 95, 97, 99, 103, 105 Odbiorcy zasilani ze złączy 2456, 3791
24.04 od godz. 8:30 do 14:00


Sosnowiec ul. Dobrzańskiego 74, 76 ul. Zachodnia 2, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 20
25.04 od godz. 8:00 do 14:00


Zabrze

Zabrze: ks. Jerzego Badestinusa od 1 do 7 i od 2 do 12, Spółdzielcza 31, Witosa od 1 do 1B, Złota.
23.04 od godz. 8:00 do 14:00


Zabrze: Jana Matejki 13B, 13C.
23.04 od godz. 8:00 do 14:00


Zabrze: Józefa Chełmońskiego od 1 do 25, od 2 do 12 i 28, Grunwaldzka od 2 do 2A, Trocera od 1 do 5.
24.04 od godz. 8:00 do 14:00


Zabrze: gen. Władysława Sikorskiego 35 - 56e.
24.04 od godz. 8:00 do 17:00


powiat bielski

Jaworze ulica Jaworowa, Turystyczna od hotelu Jawor do końca, Panoramiczna od ul. Turystycznej do nr 108, Pod Lasem, Pod Brzegiem, Schowana, Zajęcza od nr 14 do Panoramicznej
22.04 od godz. 8:00 do 12:00


Jaworze ulica Wąwóz od nr 38 do ul. Turystycznej, Orzechowa, Turystyczna od ul. Jaśminowej do Hotelu Jawor, Jaśminowa, Zajęcza 51, 1A, 1B, 1C
22.04 od godz. 11:00 do 15:00


Kaniów ulica Mirowska do ulicy Parkowej, Rogowa, Osiedlowa, Parkowa 1, 3, Batalionów Chłopskich od nr 25, 25C, 25D i od nr 50, 50A, 50B do nr 41 i nr 72A
23.04 od godz. 9:00 do 11:00


Janowice ulica Targanicka 2 i 2a, Korczaka 1, Janowicka od nr 151 do nr 167 oraz od nr 154 do nr 184.
24.04 od godz. 8:00 do 8:30


Janowice ulica Targanicka od nr 3 do nr 17 oraz nr 4
24.04 od godz. 8:00 do 14:00


Szczyrk ulica Kasztanowa nr 46 oraz plac budowy zasilany ze złącza kablowego nr ZK10347
24.04 od godz. 8:00 do 15:00


Kaniów ulica Kóski, Hangar lotniczy dz. 2669/53
24.04 od godz. 9:00 do 13:00


Janowice ulica Targanicka 2 i 2a, Korczaka 1, Janowicka od nr 151 do nr 167 oraz od nr 154 do nr 184.
24.04 od godz. 13:30 do 14:00


Międzybrodzie Bialskie ulica Sportowa, Strażacka, Ośrodek Miami Tropic przy ulicy Prałata Banasia.
25.04 od godz. 8:00 do 10:00


Czechowice-Dziedzice ulica Wrzosowa od nr 10 do nr 18C, Laurowa, Chmielna, Wilcza 9, Hiacyntów od nr 2 do nr 16, Zawiła od nr 11 i nr 20A do nr 65 i nr 58, Storczyków
25.04 od godz. 8:00 do 16:00


Pisarzowice ulica Wilcza 14A, 12C
25.04 od godz. 8:30 do 12:00


Mazańcowice ulica Stroma od ul. Rzemieślniczej do nr 375, Rzemieślnicza od nr 147, 150 do nr 105, Mazańcowice numery: 1088A, 1088B do 1188.
25.04 od godz. 8:30 do 9:30


Mazańcowice ulica Krzywa numery 191, 732.
25.04 od godz. 8:30 do 14:30


Kozy ulica Podgórska, Jaskółcza, Błękitna, Tęczowa.
25.04 od godz. 8:30 do 15:30


Czechowice-Dziedzice ulica Brzeziny, Ligocka od nr 56 i 79 do Droga Krajowa DK1, Wodna do nr 74
25.04 od godz. 9:00 do 12:00


Międzybrodzie Bialskie ulica Sportowa, Strażacka, Ośrodek Miami Tropic przy ulicy Prałata Banasia.
25.04 od godz. 13:00 do 15:00


Mazańcowice ulica Stroma od ul. Rzemieślniczej do nr 375, Rzemieślnicza od nr 147, 150 do nr 105, Mazańcowice numery: 1088A, 1088B do 1188.
25.04 od godz. 13:00 do 14:30


Kozy ulica Kęcka od ronda do nr 26, Orchidei, Różana, Koncertowa, Krótka, Konwalii, Sobieskiego od ronda do nr 8, Jemioły, Czereśniowa, Przecznia od nr 117 do ul. Ogrodowej, Laskowa, Borówkowa, Chabrowa
26.04 od godz. 7:30 do 15:00


Porąbka ulica Chabrowa , Krakowska
26.04 od godz. 8:00 do 14:00


Ligota ulica Ligocka od numeru 93 do 143 i 100 do 112 oraz przyległe w tym rejonie, Czechowicka od numeru 1 do 8, Bory od numeru 4 do 24, Ochodzka od numeru 57 do 65 i od 72 do 72B.
27.04 od godz. 9:00 do 11:00


Meszna ulica Dębowa, Borowa, Dolna, Jaworowa nr 28, Olchowa, Głogowa nr 28, Przelotowa od nr 25 do 42
7.05 od godz. 8:00 do 16:00


powiat bieruńsko-lędziński

Lędziny: Zakole 70 b, 70 e.
22.04 od godz. 8:00 do 14:00


Bojszowy: Żwirowa numer 2, Stalmacha numer 1, Pancerniaków parzyste od nr 2 do nr 12 oraz
nieparzyste od nr 1 do nr 19.
22.04 od godz. 8:30 do 11:00


Bieruń: Porąbek.
24.04 od godz. 8:00 do 13:00


Bojszowy: Gaikowa nieparzyste od nr 23 do nr 39 (oprócz nr 31 i 33) oraz parzyste od nr 26 do nr 44.
24.04 od godz. 8:30 do 15:00


powiat będziński

Czeladź ul. Legionów od nr 105 do nr 155, nr 46, Słoneczna
22.04 od godz. 8:00 do 13:00


Boguchwałowice ul. Aleja XIII Odbiorcy zasilani ze złącza ZK 20/1 (zk-bdd115079)
22.04 od godz. 8:00 do 16:00


Będzin ul. Wygodzkiego, Wesoła, Słoneczna, Pola nr 2, Rutki Laskier od nr 11 do nr 49
18.06 od godz. 8:00 do 15:00


powiat cieszyński

Zarzecze ulica Podgroble od ulicy Olchowej do OSP, Olchowa do ulicy Sienkiewicza do ulicy Zawala, Ulica Zawala od ulicy Podgroble do ulicy Rybnej, Wyzwolenia od numeru 132 do ulicy Podgroble.
22.04 od godz. 8:00 do 15:00


Chybie ulica Skośna 26
22.04 od godz. 8:00 do 15:00


Mnich ulica Kopernika, Braterskaj, Kochanowskiego, Krótka, Moniuszki, Cieszyńska od ulicy Kopernika do ulicy Moniuszki
22.04 od godz. 8:00 do 15:00


Ustroń ulica Krzywaniec, Nowy Świat 73
22.04 od godz. 8:00 do 16:00


Wisła ulica Bukowa, Kwiatowa,
23.04 od godz. 7:00 do 16:00


Wisła ulica Kopydło, Spokojna, Przykopa
23.04 od godz. 8:00 do 14:00


Górki Małe ulica Stara Droga, Halna, Breńska, Wałowa
23.04 od godz. 8:00 do 15:00


Brenna ulica Stara Droga, Górecka od Halnej do Stara Droga, Wałowa, Cienista,
23.04 od godz. 8:00 do 15:00


Górki Wielkie ulica Stroma, Szpotawicka.
23.04 od godz. 8:00 do 15:00


Bażanowice ulica Osiedlowa 1-13, 2-16, Spokojna 11-23, Stalmacha 39-43, 40-52, Dębowa 6, 10,
23.04 od godz. 8:00 do 15:00


Dzięgielów ulica Objazdowa, Lipowa 20, 49, Targoniny
23.04 od godz. 8:00 do 15:00


Istebna przysiółek Leszczyna , Połom, Kawulonka
24.04 od godz. 8:00 do 15:00


Brenna ulica Świniorka, Ogrodowa
24.04 od godz. 8:00 do 15:00


Cieszyn ulica Jastrzębia, Odległa 29A-39, 40-46, Orzeszkowa 39c,d 43, 47, Orla od nr 25A i 30, Hallera 116a, 118C, 122A, B,C,D, Skowronków 8, 8A, 7-13
24.04 od godz. 8:00 do 15:00


Górki Małe ulica Zalesie, Kwiatowa, Dobra, Wiejska, Furmańska od 5 do10
25.04 od godz. 7:30 do 15:00


Bąków ulica Główna od Szerokiej do Kątek

25.04 od godz. 8:00 do 14:00


Cieszyn ulica Katowicka 114-124, 153-175A
25.04 od godz. 8:00 do 14:00


Ustroń ulica Katowicka
25.04 od godz. 8:00 do 15:00


Kozakowice Dolne ulica Główna, Biała,
25.04 od godz. 8:00 do 16:00


Godziszów ulica Główna, Stawowa, Nad Stawami
25.04 od godz. 8:00 do 16:00


Goleszów ulica Szeroka do nr 21 i 30, Różana od nr 9 i 10, Fabryczna 3-9, 15-19, 4-6, 12-14 , Wąska 2-8
25.04 od godz. 8:00 do 17:00


Cieszyn ulica Jelenia 1, Kościelna 75-89, 76-90, Hażlaska 137, Królicza, Lisia, Zajęcza do nr 20 i 25
26.04 od godz. 7:30 do 11:00


Ustroń ulica Katowicka, Komunalna, Obrzeżna,
26.04 od godz. 8:00 do 10:00


Ustroń ulica Kajzara,
26.04 od godz. 8:00 do 13:00


Skoczów ulica Dolny Bór
26.04 od godz. 8:00 do 15:00


Cieszyn ulica Akacjowa 4, 7, 11, Frysztacka od nr 187, 188, 234-260, Miodowa od nr 3 i 10, Jodłowa, Zagrodowa do nr 15 i 16
26.04 od godz. 8:30 do 14:00


Cieszyn ulica Zajęcza, Katowicka 99-109A, Jeżowa, Wiewiórcza, Borsucza, Mysia, Wilcza, Jelenia,
26.04 od godz. 10:00 do 13:00


powiat częstochowski

Kolonia Rudniki.
23.04 od godz. 7:30 do 13:30


Kuchary, ul. Główna od nr 9 do nr 49 i od nr 10 do nr 34, ul. Strażacka, ul. Krótka, ul. Poprzeczna od nr 1 do nr 15 i od nr 2 do nr 6
23.04 od godz. 8:30 do 12:30


Cegielnia, ulice Targowa od 11 do 69 i od 10 do 92, Krótka, Leśna od 1 do 41 i od 2 do 28, Sadowa od 15 do 29 i 28
24.04 od godz. 8:30 do 12:30


Wierzchowisko, ul. Spacerowa, ul. Cicha, ul. Miła, ul. Wesoła, ul. Nowa, działki o numerach 296/11 i 296/13, ul. Słoneczna, ul. Osiedlowa od nr 1 do nr 104, ul. Sadowa od nr 1 do nr 15, ul. Słoneczna od nr 93 do nr 109, ul. Działkowa od nr 31 do nr 78, ul. Spokojna.
25.04 od godz. 8:00 do 16:00


Choroń, ul. Zielona od nr 2 do nr 14 i od nr 1 do nr 21, ul. Wolności od nr 93 do nr 127 i od nr 92 do nr 120, ul. Koziegłowska od nr 1 do nr 21 i od nr 2 do nr 18, ul. Ludowa nr 32 i nr 34 , ul. Partyzantów 45 i 38 A , ul. Smużna od nr 21 do nr 5 i od nr 2 do nr 6.
25.04 od godz. 8:30 do 12:30


Wancerzów,
ul. Jurajska
ul. Nowa
ul. Targowa 2
ul. Dębowa nr 1, 1A, 1J
ul. Gminna od nr 1 do nr 29 i od nr 4 do nr 38
26.04 od godz. 8:00 do 10:00


Kolonia Klepaczka, ul. Krótka, ul. Transportowa od nr 3 do nr 57 i od nr 18 do nr 44, ul. Polna.
26.04 od godz. 8:00 do 11:30


Jaskrów,
ul. Wschodnia nr 46 i dz. nr 992/6, 995
26.04 od godz. 8:00 do 13:00


Huta Stara A, ul. Pszenna od 17 do 41 i od 34 do 66, ul. Rolnicza 13
26.04 od godz. 8:00 do 15:00


Huta Stara B Ogródki Działkowa ROD ul. Jaśminowa, Huta Stara B ulice: Lipowa od 1 do nr 17 i od 2 do 12, Rolnicza od 1 do 5 i od 12 do 42, Okrężna od 1 do 25 i od 2 do 24, Główna od 29 do 85 i od 30 do 78, Kasztanowa, Świeża, Huta stara A ulice: Pszenna od 1 do 41 i od 2 do 66, Tkacka od 1 do 39 i od 2 do 46, Poczesna Kolonia ulice: Południowe od 1 do 59 i od 2 do 58, Katowicka od 1 do 3 i od 2 do 4.
26.04 od godz. 8:30 do 12:30


powiat gliwicki

Żernica: Powstańców Śląskich Od 41B do 43.
23.04 od godz. 8:00 do 15:00


Pławniowice: Gliwicka 52, 54 i od 49 do 89, ul. Nad Kanałem 1 i 3, ul. Wodna, ul. Ogrodowa, ul. Nowa 4.
23.04 od godz. 8:00 do 16:00


Pyskowice: 1 Maja Od 4 do 4/6 oraz nr 3, Szopena Boczna, Szopena Od 1 do 1/4 oraz od 2 do 4/2, Drzymały Boczna, Ignacego Paderewskiego Od 7/3 do 13/3, Drzymały Od 1 do 3 oraz od 2 do 4, Strzelców Bytomskich Od 2 do 12 oraz nr 3A, 3B.
24.04 od godz. 8:00 do 14:00


powiat kłobucki

Antonów od 1 do 38, Górki 64, Przystajń ul. Szkolna od 33 do 46
22.04 od godz. 8:00 do 14:00


Borowa ul. Nadrzeczna, Piaskowa, Krótka, Malownicza od 1 do 9, Wesoła od 1 do 3,
7, od 2 do 22, Główna od 30 do 68 i od 57 do 77
24.04 od godz. 8:00 do 14:00


Borowa ul. Dębowa, Sosnowa, Brzozowa
26.04 od godz. 8:00 do 14:00


powiat lubliniecki

Ponoszów ul. szkolna 7, ceramiczna 23
22.04 od godz. 9:00 do 14:00


Lisowice ul. Napłatki od nr 1 w kierunku ulicy Lublinieckiej, Dębowa oprócz nr 1
23.04 od godz. 8:30 do 14:30


Łagiewniki Wielkie - Grabina ul. Lubliniecka od nr 19 do nr 24, Rolna
23.04 od godz. 9:00 do 14:00


Kośmidry ul. Lubliniecka nr 55
24.04 od godz. 8:00 do 14:00


Boronowie ul. Słowackiego dz. nr 1510/92 (ZK10884), 1511/92 (ZK-10885), 1509/92 (ZK-11409)
26.04 od godz. 8:00 do 13:00


Łagiewniki Małe ul. Dobrodzieńska, Wyzwolenia od nr 22 do nr 76
26.04 od godz. 9:00 do 14:00


powiat mikołowski

Orzesze: Wisławy Szymborskiej, Boczna, Cicha, Gajowa od 21 do 25, 22, Lipowa, S. Lema od 21 do 25, 22, Zawadzka, Wesoła, Żorska od 60 do 98, od 67 do 87.
22.04 od godz. 9:00 do 15:00


Orzesze: Oliwna, Kilińskiego, Gołębia, Lawendowa, Laurowa.
22.04 od godz. 9:00 do 15:00


Orzesze: P. Skargi, Przyjaźni od 36 do 72, A. Morsztyna 32, Broniewskiego, Chabrów, Bliska, S. Lema, Dobra, J. Lechonia.
23.04 od godz. 9:00 do 14:00


Orzesze: Przyjaźni od 74 do 110 , 85 do 109, Żorska od 147 do 199 , od 138 do 200.
23.04 od godz. 9:00 do 14:00


Orzesze: Przyjaźni od 114 do 122, Żorska 197, ferma kur, Pod Lasem.
23.04 od godz. 9:00 do 14:00


Mikołów: Wojciecha Korfantego od 1 do 21, od 2 do 10, Zbożowa od 1 do 7, od 2 do 6 a, Szkolna 1, 1c, 1d, 3, od 2 do 6, ks. Franciszka Górka 43,84, 86, Sośnia Góra od 1 do 6, 8, 8 a.
24.04 od godz. 8:30 do 14:00


powiat myszkowski

Kuźnica Nowa ul. Słoneczna od Nr 13 do Nr 86
23.04 od godz. 8:00 do 15:00


Przybynów
24.04 od godz. 8:00 do 18:00


Cynków, ul. Graniczna strona prawa od Nr 20 do Nr 158, ul. Graniczna strona lewa od Nr 3 do Nr 73.
25.04 od godz. 8:00 do 14:00


Myszków ulica Piękna 168
25.04 od godz. 8:00 do 18:00


Żarki, ul. Wrzosowa, ul. Częstochowska 86 i 86C
26.04 od godz. 8:00 do 15:00


powiat pszczyński

Poręba: Dworska nieparzyste od nr 1 do nr 7 i parzyste posesja bez nr zasilana z ZK-GLW321565 [działka nr 358/17], ul. Wodzisławska nieparzyste nr 21, 23, 23A oraz parzyste nr 76, 78/1, 78/2, 78/3 i posesja bez nr zasilana z ZK-GLW320658 [działka nr 605/17].

  • od 22.04 godz. 7:00 do 23.04 godz. 15:00

Łąka: Stanisława Leszczyńskiego, Kazimierza Tetmajera-Przerwy parzyste od 44 do 52a, 31, 31a, 37.

  • od 22.04 godz. 8:00 do 23.04 godz. 16:00

Czarków: Powstańców Śląskich nieparzyste od nr 65 do nr 101C oraz
parzyste od nr 50 do nr 66, Wolności nieparzyste od nr 3 do nr 15 oraz
parzyste od nr 2 do nr 14, Piasek: Juliusza Słowackiego parzyste od nr 58 do nr 68 oraz
nieparzyste od nr 55 do nr 89.
22.04 od godz. 8:30 do 12:00


Pszczyna: Tadeusza Sygietyńskiego nieparzyste od nr 11 do nr 25, Karola Szymanowskiego parzyste od nr 2 do nr 8 oraz
nieparzyste nr 1, Fryderyka Chopina parzyste nr 10 oraz
nieparzyste od nr 1 do nr 7.
22.04 od godz. 11:00 do 15:00


Czarków: Kolejowa numer 27, Leśna 40.
23.04 od godz. 8:30 do 11:00


Radostowice: Łączna parzyste od nr 6 do nr 12 i nr 16 oraz
nieparzyste numery 1 i 3, Dworcowa parzyste od nr 74 do nr 112 oraz
nieparzyste od nr 79 do nr 115, Czarkowska numery 1, 2, 3.
23.04 od godz. 8:30 do 15:00


Łąka: Adolfa Dygasińskiego 2, Grzegorza Fitelberga, Jarosława Dąbrowskiego 2, Wiejska 1,4, Turystyczna parzyste od 18 do 30, nieparzyste od 21 do 33a.
23.04 od godz. 11:00 do 15:00


Warszowice: Żorska 2 do 6, Zajazd na ulicy Żorskiej, Łąkowa 1 do 10.
24.04 od godz. 7:00 do 11:30


Studzienice: Szpaków parzyste od 2 do 18, 24, nieparzyste od 1 do 35, Jastrzębia, Kosów parzyste od 14 do 28, nieparzyste od 21 do 55.
24.04 od godz. 8:00 do 12:00


Łąka: Stanisława Leszczyńskiego, Kazimierza Tetmajera-Przerwy parzyste od 26 do 52a, nieparzyste od 27 do 37.
24.04 od godz. 8:00 do 16:00


Góra: Parkowa, Sportowa 4, 6, Długa nieparzyste od 35 do 45, parzyste od 24 do 36, Kasztanowa parzyste od 74 do 90, nieparzyste od 25 do 33, Nad Wisłą nieparzyste od 11 do 15, parzyste od 26 do 50, Rybacka, Kwiatowa.
24.04 od godz. 8:30 do 12:30


Rudołtowice: Rudawki 2, 2a.
24.04 od godz. 11:00 do 15:00


Rudołtowice: Aleksandra Zawadzkiego parzyste od 196 do 224, nieparzyste od 221 do 259, Ćwiklice: Męczenników Oświęcimskich 125.
24.04 od godz. 11:30 do 15:30


powiat raciborski

Krzanowice: Wojska Polskiego, Polna, Sudzicka, Księdza Pawlara, Szpitalna 6, Księdza Kwitka.
22.04 od godz. 8:00 do 10:00


Racibórz: Mostowy 3, Nowomiejska 3.
22.04 od godz. 8:00 do 13:00


Rudnik: Mickiewicza 38, 40 i 42, Racibórz: Kwiatowa od nr 1 do nr 33 oraz od nr 2 do 46.
24.04 od godz. 7:00 do 17:00


Racibórz: Wiejska 18a Powiadomiono odbiorcę Tęcza. Stowarzyszenie Przyjaciół Człowieka.
24.04 od godz. 8:00 do 13:00


powiat rybnicki

Czerwionka-Leszczyny: Górnośląska 33 do 48, Rogowa 18 do 28, Narutowicza 2A do 34, Dworcowa 127 do 141, Świętego Antoniego 2 do 33, Marszałka Piłsudskiego 26 do 35.
23.04 od godz. 7:00 do 15:00


Świerklany: Stawowa 21, 23, 25AA, 25B, 25A, 27B, 27C, 29, 31, 33CB, 34, 36, 38, 44, 55B.
23.04 od godz. 7:00 do 16:00


Szczerbice: Sumińska 2a.
24.04 od godz. 7:00 do 16:00


Czerwionka-Leszczyny: Słowiańska od 1A do 27, Biskupa Pluty od 3 do 21, Błękitna od 3 do 35.
24.04 od godz. 11:30 do 14:00


powiat tarnogórski

Krupski Młyn ulice: Zawadzkiego, Dąbrowskiego, Tarnogórska, Słowackiego, Norwida, Zawadzkiego, Sienkiewicza, Powstańców Śląskich
22.04 od godz. 8:30 do 11:30


Tarnowskie Góry: Gliwicka od 201 do 253, od 194 do 248, Jaworowa 1, Żeromskiego 2, od 14 do 20 , Witosa od 1 do 33, od 2 do 40, Długa od 1 do 13, od 2 do 14, Waliski od 14 do 30, od 15 do 25.
23.04 od godz. 8:00 do 13:00


Boruszowice: Obrońców Pokoju 52.
24.04 od godz. 8:00 do 14:00


Krupski Młyn ulice: Główna od nr 2 do nr 20 i od nr 1 do nr 9 , Buczka od nr 2 do nr 8, Miarki, Mickiewicza, Świerczewskiego, Anny, 1 Maja.
30.04 od godz. 11:00 do 14:00


powiat wodzisławski

Połomia: Centralna od ulicy folwark do budynku 265, Folwark.
22.04 od godz. 8:30 do 12:00


Połomia: Centralna Od budynku 143 do ulicy Folwark.
22.04 od godz. 11:00 do 14:30


Wodzisław Śląski: Rogowska Wyłączony budynek nr 7C oraz przepompownia ścieków.
23.04 od godz. 7:00 do 16:00


Turza Śląska: Bogumińska od Nr 6 do Nr 16.
23.04 od godz. 8:00 do 15:00


Marklowice: Wyzwolenia Od Świerklan do Stromej, Stroma, Kwiatowa, Dębowa.
23.04 od godz. 8:30 do 14:30


Rydułtowy: na Wzgórzu ul. Raciborska 152, 176a, 275, 277, 279, 311, 319a, 341, ul. Wjazdowa.
24.04 od godz. 7:00 do 10:00


Rogów: Leśna od Nr 1 do 15, Wodzisławska 9, 10, Szkolna od Nr 1 do 2.
24.04 od godz. 8:00 do 13:00


Rogów: Wytrzęsów, Leśna, Raciborska 26 do 28 i Od Sportowej do 89, Szkolna, Polna, Wyzwolenia, Lipowa, Wodzisławska 5c, 8,9,10, Wiejska, Poprzeczna, Wodzisław Śląski: Emilii Plater, Adama Dzika, Długa, Konwaliowa.
24.04 od godz. 8:00 do 15:00


powiat zawierciański

Zawiercie ul. Mostowa, Składowa, Podleśna, Równoległa od nr 1 do nr 12, Pszczelne Łąki, Jaskrowa, Mokra
23.04 od godz. 8:00 do 13:00


Kroczyce, ul. Wrzoski od Nr 1 do Nr 9, ul. Marianka od Nr 1do Nr 65, ul. Mikołaja Kopernika od Nr 110 do Nr 126, ul. Bielanów od Nr 1 do Nr 7.
24.04 od godz. 8:00 do 15:00


Świętochłowice

Świętochłowice: Wyzwolenia nr 25, 29, 29 a i od 45 do 57 nr nieparzyste oraz od 26 do 40 a nr parzyste, Pocztowa nr 8, Szkolna nr 10, 16.
24.04 od godz. 10:00 do 13:30


Żory

Żory: Gajowa od 45C do 45I.
23.04 od godz. 7:00 do 14:00


powiat żywiecki

Międzybrodzie Bialskie ulica Polna, Zdrojowa, Osiedlowa, Okrężna, Orłów.
22.04 od godz. 8:00 do 14:00


Międzybrodzie Bialskie ulica Żywiecka od Okrąglaka do Orionówki ,Wiosenna, Orionistów, Żywiecka od Hila do Okrąglaka, Miodowa, Kamieniec, Skośna Brodek 1,3.
23.04 od godz. 7:30 do 16:30


Sól-Kiczora przysiółek Rąbanica odbiorcy zasilani ze złącza kablowego nr ZKBBZ410661 i ZKBBZ418193
23.04 od godz. 8:00 do 14:00


Kocoń ulica Łączna od nr 1 do 12, Modrzewiowa od nr 2 do 6, Żywiecka od nr 7 do 14
23.04 od godz. 8:00 do 15:00


Lipowa ulica Jastrząbka budynek zasilany ze złącza kablowego nr ZK417336 i plac budowy ze złącza kablowego nr ZK414710
23.04 od godz. 8:00 do 15:00


Żabnica ulica Cicha przekaźnik telekomunikacyjny
24.04 od godz. 9:00 do 13:00


Rychwałd ulica Plebańska nr 10 i 12, Sadowa od nr 3 do 9, Polna nr 7 i 19, Beskidzka nr 69, Zielona od nr 6 do 19, Wierzbowa od nr 1 do 7
25.04 od godz. 8:00 do 14:00


Leśna ulica Borówkowa budynki zasilane ze złączy kablowych nr ZK4127 i ZK4711
25.04 od godz. 8:00 do 15:00


Radziechowy ulica Główna od ulicy Akacjowej do ulicy Słonecznej, Akacjowa, Wałowa plac Pieronków, Łukowa, Słoneczna
25.04 od godz. 9:00 do 11:00


Łękawica ulica Wesoła nr 21
26.04 od godz. 8:00 do 14:00


Żywiec ulica Jaworowa nr 10
26.04 od godz. 8:00 do 15:00


Cisiec ulica Sarnia, Doliny od torów PKP do Rybaczówki
26.04 od godz. 9:00 do 11:00


Łodygowice ulica Kubinów odbiorca zasilany ze złącza kablowego nr ZK13440
29.04 od godz. 8:00 do 15:00


Ostre ulica Pokrzywowa odbiorca zasilany ze złącza kablowego nr ZK5067
30.04 od godz. 8:00 do 15:00


ZOBACZ KONIECZNIE

Skąd bierzemy informacje o wyłączeniach prądu?

Informacje o planowanych wyłączeniach prądu i awariach pochodzą ze stron operatorów energii elektrycznej w Polsce:

Gdzie zgłosić brak prądu?

Brak prądu możesz zgłosić pod numerem 991. Połączenie jest bezpłatne, awarie można zgłaszać całą dobę. Przed sięgnięciem po telefon, koniecznie sprawdź bezpieczniki w swoim mieszkaniu. Jeśli mieszkasz w bloku, upewnij się, że prądu na ma też na klatce schodowej. W przypadku domów, zapytaj sąsiadów, czy także nie mają energii elektrycznej. Na naszej stronie, bądź na stronach operatorów energii elektrycznej, możesz sprawdzić, czy operatorzy już wiedzą o awarii.

ZOBACZ KONIECZNIE

Co to jest prąd elektryczny?

Prąd elektryczny jest ukierunkowanym przepływem ładunków elektrycznych. Rozróżniamy prąd stały, zmienny i przemienny. Prąd przemienny jest wykorzystywany w sieciach energetycznych i jest rodzajem prądu okresowo zmiennego. Jego wartości chwilowe naprzemiennie wyrażają wartości dodatnie i ujemne, które zmieniają się z daną częstotliwością i okresowo.

Dlaczego dostawcy energii elektrycznej planują wyłączenia prądu?

Dostawcy energii czasami planują wyłączenia prądu z kilku powodów:

  • modernizacja sieci energetycznej
  • konserwacja stacji transformatorowej
  • przyłączenie nowej sieci energetycznej
  • remonty

Inne wyłączenia prądu

Czasami może zdarzyć się tak, że brak prądu równa się awarii sieci energetycznej. Powodów może być wiele - uszkodzenia spowodowane przez człowieka, warunki pogodowe lub wybite bezpieczniki w instalacji domowej. Podajemy następujące przypadki:

  • burza
  • powalone drzewo
  • silny wiatr
  • opady śniegu
  • szadź
  • kradzież przewodów przez złodzieja
  • wysiadanie bezpieczników
  • prace budowlane

Brak prądu - co robić, kiedy nie ma prądu?

  • nie ma prądu w mieszkaniu - dobrze jest sprawdzić korki. Następnie warto sprawdzić, czy jest prąd na ulicy i na klatce
  • nie ma prądu na klatce schodowej - trzeba skontaktować się z administratorem budynku lub właścicielem
  • nie ma prądu w sąsiednich mieszkaniach i domach - trzeba kontaktować się ze swoim dostawcą energii elektrycznej

Czym się zająć, kiedy nie ma prądu w mieszkaniu?

  • rozmowa z domownikami
  • gry planszowe
  • porządki w szafie
  • segregowanie ubrań
  • czytanie książek
  • sen

Warto również na okoliczność braku prądu przygotować sobie na wszelki wypadek świece i latarki zasilane bateriami, ponieważ przerwa w dostawie prądu może zdarzyć się w godzinach wieczornych.

Sprawdź aktualne promocje

Materiały promocyjne partnera
Okazje

Dużo kupujesz ale nie lubisz przepłacać? Sprawdź kody rabatowe EMPIK oraz promocje i zniżki w innych sklepach online!

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!