Bez prądu w śląskim. Gdzie 21.05 są awarie, a gdzie planowe wyłączenia prądu?

Newsroom 360
Newsroom 360
Gdzie planowane odłączenia prądu? Sprawdź, w których miejscach nie będzie prądu
Gdzie planowane odłączenia prądu? Sprawdź, w których miejscach nie będzie prądu istockphoto.com/piyaphat50
Udostępnij:
Gdzie można się spodziewać wyłączenia prądu w śląskim 21.05? Pokazujemy spis miejsc, w których planowany jest brak prądu w śląskim. Warto wiedzieć, kiedy i gdzie nastąpi wyłączenie prądu w twojej okolicy. Brak prądu w domu może być budzić irytację, dlatego dobrze jest na ten czas znaleźć sobie zajęcie, które nie będzie wymagało korzystania z energii elektrycznej. Przyczyną planowanych wyłączeń prądu są najczęściej modernizacje sieci oraz remonty lub budowy. Gdzie i kiedy nie będzie prądu?

Gdzie obecnie (21.05 23:07) nie ma prądu w śląskim?

powiat tarnogórski

Świerklaniec Ostrożnica
21.05 od godz. 20:20 do 23:15


Planowane wyłączenia prądu w śląskim

Bielsko-Biała

Bielsko-Biała ul. Czarna 22 - Salon Hyundai, Dygasińskiego - Sklep Netto,
23.05 od godz. 10:00 do 17:00


Bielsko-Biała ul. Do Niwki od nr 24, 35d do nr 48, Polna od nr 107b do nr 109c, Krakowska od nr 338 do nr 407, 434,
24.05 od godz. 8:30 do 18:30


Czechowice Dziedzice ulica Świerkowicka nr 42A, 42B, 42C, 42D, 42E, 42F,
24.05 od godz. 10:00 do 15:00


Bielsko Biała ulica Kopytko nr 113, 115,
25.05 od godz. 10:00 do 15:00


Bielsko Biała ulica Kujawska, Kasztelańska od ul. Leśnej do nr 10, Brzóski nr 125, 127, Leśna,
26.05 od godz. 8:00 do 15:00


Bielsko Biała ulica Zaplocie Duże od ul. Grawerskiej do nr 166, Iglasta, Zdrowa,
26.05 od godz. 8:00 do 15:00


Międzyrzecze Górne ul. Wiklinowa nr 461, 464,
27.05 od godz. 8:00 do 15:00


Bytom

Bytom: Alojzjanów, 46, 48, Kochanowskiego od 29 do 53, Musialika 53, 55, Jana Pała 2 ogródki Działkowe.
23.05 od godz. 8:00 do 12:00


Bytom: Alojzego Felińskiego, od 189 do 195.
24.05 od godz. 8:30 do 13:00


Bytom: Alojzego Felińskiego, od 2 do 10, 1, 1 od A do H.
26.05 od godz. 8:30 do 13:00


Bytom: Alojzego Felińskiego, od 3 do 9, 5A, 7A, 41, 43, Kasztanowa od 2 do 16, od 9 do 27.
27.05 od godz. 8:30 do 13:00


Częstochowa

Częstochowa
ul. Gruszowa od nr 40A do nr 50B i od nr 63 do nr 73
24.05 od godz. 8:00 do 15:00


Częstochowa
Al. Armii Krajowej nr 84
24.05 od godz. 10:00 do 13:00


Częstochowa
ul. Kiedrzyńska nr 97
24.05 od godz. 10:00 do 13:00


Częstochowa
ul. Kiedrzyńska nr 95
24.05 od godz. 10:00 do 13:00


Dąbrowa Górnicza ul. Limanowskiego od nr 12 do nr 36.
25.05 od godz. 8:00 do 13:00


Częstochowa
ul. Powstańców od nr 8A do nr 12 i nr 4, 5
ul. Piastowska nr 111, 113
ul. Kosynierska, ul. Sabinowska nr 6, ul. Ułańska nr 12
25.05 od godz. 8:30 do 9:30


Częstochowa
ul. Gilowa od nr 29 do nr 41/43 i nr 40, 40A, 44/46
Al. Pokoju nr 30, ul. Sowia od nr 1/3 do nr 11 i od nr 6 do nr 16
ul. Drozdowa od nr 13 do nr 19 oraz nr 16, 16A, 18
25.05 od godz. 9:00 do 12:00


Częstochowa
ul. Limanowska
26.05 od godz. 8:00 do 16:00


Częstochowa
ul. Gruszowa od nr 11 do nr 55
ul. Gruszowa od nr 4 do nr 10, od nr 14 do nr 20
ul. Gruszowa od nr 28A do nr 34 oraz nr 26A, 38
ul. Sejmowa nr 45
26.05 od godz. 8:00 do 16:00


Częstochowa
ul. Sejmowa od nr 37 do nr 45 i od nr 46 do nr 64 oraz nr 34, 63
ul. Sejmowa - ZK 14367
ul. Bartoszewskiego nr 17, ul. Gruszowa nr 12
26.05 od godz. 8:00 do 16:00


Mikołów: Przyjaciół, od 94 do 98, od 121 do 125, Łaziska Górne: Wierzysko, od 25 do 33.
26.05 od godz. 8:00 do 15:00


Dąbrowa Górnicza ul. Wczasowa od nr 5 do nr 23, od nr 10 do nr 12, Brzozowa 10, odbiorcy zasilani ze złączy kablowych od nr ZK 946 do nr 955, 1032, 1033, 1034, 1563, 1676, 2024, 2042, 2049, 2080, 2159, 2311 i ZK-BDD16631612, Parkowa od nr 4 do nr 24, od nr 3 do nr 19a, tłocznia ścieków, Zuchów odbiorcy zasilani ze złączy kablowych od nr ZK-1290 do nr 1299.
26.05 od godz. 9:00 do 20:00


Gliwice

Gliwice: Wiklinowa.
25.05 od godz. 8:00 do 14:00


Gliwice: św. Urbana, 6, Przemysłowa, Kasztanowa.
26.05 od godz. 8:00 do 15:00


Gliwice: Łabędzka, 9, 9A,9B,9C,9D, 9E i9F.
27.05 od godz. 8:00 do 15:00


Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój: Żwirowa, nr 2 oraz ul. Cieszyńska nr 178.
24.05 od godz. 7:00 do 14:00


Jastrzębie-Zdrój: Ignacego Krasickiego, Zasilanie rezerwowe Szpitala Dziecięcego.
24.05 od godz. 8:30 do 12:00


Jastrzębie-Zdrój: Pszczyńska, nr 141F.
26.05 od godz. 7:00 do 14:00


Jastrzębie-Zdrój: A. Bożka, Pawilon przy targu za blokiem Zielona 76.
26.05 od godz. 8:00 do 10:00


Jaworzno

Jaworzno ul. Hetmańska 2A, 2H brak numerów domów, numery złącz kablowych BDJ/17/6066, 5217/4, 5217/5
25.05 od godz. 8:00 do 13:00


Katowice

Katowice: Wiosny Ludów, obiekty techniczne przy numerze 59.
26.05 od godz. 8:00 do 14:00


Mysłowice

Imielin ul. Wandy brak numerów domów, numery złącz kablowych BDJ/26/8488, BDJ/26/8491, BDJ/26/8489
24.05 od godz. 8:00 do 14:00


Mysłowice ul. Zegadłowicza 12, 16
26.05 od godz. 7:00 do 15:30


Chełm Śląski ul. Wojtka 13, ul. Wojtka złącze kablowe numer BDJ/46/8742
27.05 od godz. 8:00 do 14:00


Mysłowice ul. Ziołowa 31, 33, 35, 37 złącze kablowe numer RD5/25/1431
27.05 od godz. 8:00 do 14:00


Piekary Śląskie

Piekary Śląskie: Papieża Jana Pawła II, 74, 72, 70.
25.05 od godz. 8:00 do 16:00


Piekary Śląskie: Goździków, od 7 do 13,od 8 do 14, Mirtowa od 1 do 9,10 , Bazarowa , Waculika 2 A, Ogródki Działkowe ul. Bażantowa.
26.05 od godz. 8:30 do 14:00


Ruda Śląska

Ruda Śląska: Henryka Sławika, 6, 6A.
23.05 od godz. 8:00 do 14:00


Ruda Śląska: Przedszkolna, od 3 do 13C, Goduli 7, Stara 1, 5, 5A, 15.
24.05 od godz. 8:00 do 14:00


Ruda Śląska: Kopalnia Karol, 1 oraz firma Balzen - Plast Ruda Śląska.
25.05 od godz. 7:30 do 15:00


Ruda Śląska: Majowa, 1 Maja 125, Nowy Świat od 5 do 31 i od 6 do 24C, Pancernych, Mała, Czwartaków, Hubalczyków.
25.05 od godz. 8:00 do 13:00


Ruda Śląska: Szpaków, 13.
26.05 od godz. 8:00 do 14:00


Rybnik

Rybnik: Krzywa, cała ulica, Pompownia, Przedmieście, cała ulica, Wincentego Pola, cała ulica.
23.05 od godz. 8:30 do 12:00


Rybnik: św. Huberta, Wyłączony budynek nr 19F oraz plac budowy.
26.05 od godz. 7:00 do 16:00


Rybnik: Patriotów, Targowisko.
26.05 od godz. 8:00 do 10:00


Rybnik: Patriotów, 37A, 37B, 37C.
27.05 od godz. 8:00 do 13:00


Sosnowiec

Sosnowiec ul. Krasińskiego 48, ZK 1115, Wapienna 73 ZK 1585
23.05 od godz. 9:00 do 14:00


Sosnowiec, ul. Rzeszowska 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ul. Traugutta 63 ul. Stanisława Biskupa 5
26.05 od godz. 8:00 do 15:00


Tychy

Tychy: Jaroszowicka, od 160 do 228, od 165 do 217, Rymarska, od 7 do 35c, od 2 do 36.
24.05 od godz. 8:00 do 16:00


Tychy: Jaroszowicka, od 160 do 228, od 165 do 217.
25.05 od godz. 8:00 do 16:00


Tychy: Edukacji, 68.
26.05 od godz. 8:00 do 14:00


Tychy: Stefana Grota-Roweckiego, 68, Jana Pawła II, 19.
26.05 od godz. 8:00 do 15:00


Tychy: Księdza Karola Szojdy, 10, 12.
27.05 od godz. 7:00 do 15:00


Tychy: Jana Targiela, od 76 do 132, od 99 do 113, Księdza Karola Szojdy, od 2 do 12, 5.
27.05 od godz. 8:30 do 11:00


Tychy: Jana Targiela, 88h, Gajowa, Strzelecka, od 58 do 76, Beskidzka, od 101 do 105, Księdza Karola Szojdy, od 62 do 72.
27.05 od godz. 8:30 do 11:00


Tychy: Bieruńska, od ulicy Jedności do ulicy Barwnej, Na Wzgórzu, Jedności, od 23 do 57, od 22 do 62, Podgórna.
27.05 od godz. 11:00 do 14:00


Zabrze

Zabrze: Dworska, od 9 do 21 i od 10 do 42, Szpitalna od 1 do 21.
23.05 od godz. 8:00 do 12:00


Zabrze: Na Lesie.
23.05 od godz. 8:00 do 14:00


Zabrze: Cypriana Kamila Norwida, od 2 do 8, Srebrna od 1 do 7, Sobieraja, Gałczyńskiego, Objazdowa, Kruczka.
25.05 od godz. 8:00 do 12:00


Zabrze: Jagiellońska, od 35 do 55, od 38B do 38D i od 52 do 54, Gdańska od 2 do 4, Szpitalna od 1 do 5, Mikulczycka od 4 do 34.
27.05 od godz. 8:00 do 12:00


powiat bielski

Bystra ul. Wiśniowa nr 14, 15,
23.05 od godz. 8:00 do 15:00


Mazańcowice ulica Buczyna 1112, 170, 133, Za Buczyną,
24.05 od godz. 8:00 do 15:00


Rudzica ulica Międzyrzecka od nr 236 do nr 322,Leśna Dawna, Polna,
25.05 od godz. 8:00 do 15:00


Buczkowice ulica Kasztanowa od ulicy Grunwaldzkiej do nr 307, Kalinowa, Lipowska nr 78, Grunwaldzka od ulicy Lipowskiej do Kościelnej, Kościelna
25.05 od godz. 9:00 do 10:00


Zabrzeg ul. Grzybowa, Do Zapory od nr 29, Jelenia, Janoszka nr 1, Lisia,
26.05 od godz. 7:00 do 8:00


Bujaków ulica Szkolna, Zdrojowa, Bielska, Kościelna, Zielona, Ogrodowa, Olszyna, Kamienna, Widok, Wysoka, Wiejska, Osiedlowa, Wschodnia, Fabryczna, Różana, Modrzewiowa, Myśliwska.

26.05 od godz. 9:00 do 13:00


Zabrzeg ul. Grzybowa, Do Zapory od nr 29, Jelenia, Janoszka nr 1, Lisia,
26.05 od godz. 17:00 do 18:00


Kozy ulica Wapienna od nr 61,46A, 46B, 46C do nr.93, 95, Legiońska od nr 12, 14 do nr 29, Złota nr 49,
27.05 od godz. 8:00 do 15:00


powiat bieruńsko-lędziński

Lędziny: Ławecka, w ograniczeniu teren budowy.
24.05 od godz. 7:00 do 15:00


Lędziny: Murckowska, przepompownia obok przejazdu kolejowego.
24.05 od godz. 8:30 do 15:00


Bieruń: Słowiańska, 19.
26.05 od godz. 7:00 do 15:00


Bieruń: Warszawska, od 247 do 249, Dąbrówki, od 9 do 29, 33, 12, Solecka, 2, Mieszka I, od 2 do 110, 39a, od 43 do 53, od 59 do 81.
27.05 od godz. 9:00 do 13:00


Bieruń: Warszawska, od 191 do 207, od 212 do 226, od 230 do 236, Granitowa, 2, Węglowa, od 19 do 23, od 37 do 43, Mieszka I, 65, 112 , od 118 do 124.
27.05 od godz. 9:00 do 13:00


Bieruń: Warszawska, od 221 do 229, 241, 243, 236, od 246 do 254, od 105 do 115, Dąbrówki, od 1 do 7 , od 4 do 6, Węglowa, od 71 do 75, 109, Solecka, 1, 3.
27.05 od godz. 9:00 do 13:00


powiat cieszyński

Cieszyn ulica Motelowa 20 - 28A, Katowicka 47, Centrum Handlowe: (NETTO, ROSMANN, PEPCO, ACTION)
23.05 od godz. 7:30 do 8:00


Międzyświeć ulica Bystra, Bzowa, Ziołowa
23.05 od godz. 8:00 do 17:00


Kaczyce: Juliana Tuwima, od Nr 12 do 41, Nr 88 i 146, ul. Zakątek Leśny od Nr 2 do 14.
23.05 od godz. 9:00 do 15:00


Cieszyn ulica Motelowa 20 - 28A, Katowicka 47, Centrum Handlowe: (NETTO, ROSMANN, PEPCO, ACTION)
23.05 od godz. 9:30 do 11:00


Pogwizdów ulica Kolejowa, Cieszyńska 113-113A, Centrum Handlowe
23.05 od godz. 10:00 do 11:00


Pogwizdów ulica Kolejowa, Cieszyńska 113-113A, Centrum Handlowe
23.05 od godz. 12:30 do 14:00


Międzyświeć ulica Porzeczkowa 8
24.05 od godz. 8:00 do 15:00


Górki Małe ulica Mleczna, Łęgowa, Zamilerze
24.05 od godz. 8:00 do 17:00


Zamarski ulica Szerokie
24.05 od godz. 8:00 do 13:00


Wisła Park Kopczyńskiego, ulica Hoffa
24.05 od godz. 8:00 do 15:00


Cieszyn ulica Majowa nr 92 - 96A, 93A - 95
24.05 od godz. 8:30 do 14:00


Frelichów ulica Zawala, Polna, Nizinna

25.05 od godz. 7:00 do 9:00


Zabłocie ulica Bielska, Rolna, Mokra, Źródlana, Boczna, Budynek Solanki, Solna.
25.05 od godz. 7:00 do 9:00


Zabłocie ulica Rolna, Żwirowa
25.05 od godz. 7:00 do 9:00


Frelichów ulica Polna od ul. Zawala do ul. Orzeszkowej, Teligi od ul. Polnej do ul. Orzeszkowej

25.05 od godz. 7:00 do 9:00


Zabłocie ulica Rolna 28
25.05 od godz. 7:00 do 9:00


Wisła ulica Malinka
25.05 od godz. 7:00 do 9:00


Jaworzynka przysiółek Zapasieki, Szkawlonka
25.05 od godz. 8:00 do 14:00


Wisła ulica Zielona, Malinka, Fiedorowska
25.05 od godz. 8:00 do 17:00


Wisła ulica Malinka
25.05 od godz. 14:00 do 17:00


Frelichów ulica Zawala, Polna, Nizinna

25.05 od godz. 16:00 do 20:00


Zabłocie ulica Bielska, Rolna, Mokra, Źródlana, Boczna, Budynek Solanki, Solna.
25.05 od godz. 16:00 do 20:00


Zabłocie ulica Rolna, Żwirowa
25.05 od godz. 16:00 do 20:00


Frelichów ulica Polna od ul. Zawala do ul. Orzeszkowej, Teligi od ul. Polnej do ul. Orzeszkowej

25.05 od godz. 16:00 do 20:00


Zabłocie ulica Rolna 28
25.05 od godz. 16:00 do 20:00


Frelichów ulica Zawala, Polna, Nizinna

26.05 od godz. 7:00 do 9:00


Frelichów ulica Polna od ul. Zawala do ul. Orzeszkowej, Teligi od ul. Polnej do ul. Orzeszkowej

26.05 od godz. 7:00 do 9:00


Zabłocie ulica Rolna 28
26.05 od godz. 7:00 do 9:00


Pierściec ulica Gromadzka, Przemysłowa, Zaułek, Pogodna, Wodna,

26.05 od godz. 8:00 do 15:00


Kiczyce ulica Gromadzka, Źródlana, Orłowa, Przemysłowa, Zaułek, Pogodna, Wodna
26.05 od godz. 8:00 do 15:00


Wisła ulica Spacerowa, Kopydło,
26.05 od godz. 8:00 do 15:00


Skoczów ulica Objazdowa 14
26.05 od godz. 9:00 do 14:00


Frelichów ulica Zawala, Polna, Nizinna

26.05 od godz. 16:00 do 20:00


Frelichów ulica Polna od ul. Zawala do ul. Orzeszkowej, Teligi od ul. Polnej do ul. Orzeszkowej

26.05 od godz. 16:00 do 20:00


Zabłocie ulica Rolna 28
26.05 od godz. 16:00 do 20:00


Cieszyn ulica Sportowa 1 (Hala Widowiskowo-Sportowa)
27.05 od godz. 8:00 do 13:00


powiat częstochowski

Kuśmierki. Mokrzesz, ul. Ogrodowa i ul. Równoległa.
23.05 od godz. 8:00 do 15:00


Wiercica, od 125 do 133. Zalesice, ul. Sosnowa 20 i 22.
23.05 od godz. 8:30 do 16:00


Widzów. Widzówek. Jamrozowizna.
24.05 od godz. 8:30 do 10:30


Soborzyce Osiny od 1 do 13.
25.05 od godz. 7:00 do 13:00


Aleksandria, ul. Księżycowa od 1 do 28, ul. Graniczna od 2 do 27.
25.05 od godz. 8:30 do 12:00


Zrębice, ul. Krótka.
25.05 od godz. 8:30 do 12:30


powiat gliwicki

Knurów: 1 Maja, garaże przy ulicy 4 - 37.
23.05 od godz. 8:00 do 16:00


Wielowieś: Czarkowska, 2c.
23.05 od godz. 8:00 do 16:00


Chudów: Szkolna, 82,80,55,47c ,49,49A Przepompownia śc, Ogrodowa, 2,7,5,3A,6,9,11,13,15.
24.05 od godz. 8:00 do 16:00


Czarków: Spokojna, 30, 31 plus budowa.
24.05 od godz. 8:00 do 16:00


Czarków: Spokojna, Domki działkowe plus budowa.
24.05 od godz. 8:00 do 16:00


Knurów: Lotników, 20A.
24.05 od godz. 8:00 do 16:00


Gierałtowice: Ogrodowa, od 5 do 37 i od 4 do 30, Korfantego, 11, od 28 do 32C.
25.05 od godz. 8:00 do 15:00


Knurów: Piłsudczyków, 8A, 8B.
25.05 od godz. 8:00 do 16:00


Knurów: Piłsudczyków, 15a i 15b.
26.05 od godz. 8:00 do 16:00


Knurów: Marynarzy, 1.
27.05 od godz. 8:00 do 16:00


powiat kłobucki

Złochowice, od 26 do 116 oraz od 27 do 107.
23.05 od godz. 8:00 do 12:00


powiat lubliniecki

Wędzina, ul. Lompy od nr 8 do nr 22A i od nr 11 do nr 21, Szkolna nr 12, 14 i od nr 23 do nr 29, Kaplica na cmentarzu.
24.05 od godz. 8:30 do 16:00


Wędzina, ul. Łąkowa, Szkolna nr 10 i od nr 11 do 21, Wyzwolenia nr 2.
24.05 od godz. 8:30 do 11:30


Wędzina, ul. Łąkowa, Szkolna nr 10 i od nr 11 do 21, Wyzwolenia nr 2.
25.05 od godz. 8:30 do 16:00


powiat mikołowski

Orzesze: Dworcowa, budynek Związku Hodowców Gołębi, wieża ciśnień.
23.05 od godz. 7:00 do 15:00


Wyry: Pszczyńska, 103.
25.05 od godz. 7:00 do 15:00


Ornontowice: Kolejowa, od 95b do 95k.
27.05 od godz. 8:00 do 14:00


powiat myszkowski

Wysoka Lelowska Czarka.
25.05 od godz. 8:00 do 15:00


Poraj, ul. Nadrzeczna, ul. 3-go Maja od 78 do 133, ul. Nowa.
27.05 od godz. 8:00 do 19:00


Poraj, ul. Osińska.
27.05 od godz. 15:00 do 19:00


powiat pszczyński

Goczałkowice-Zdrój: Polna, Nr 1A do Nr 1F, Powstańców Śląskich, Nr 43.
23.05 od godz. 8:00 do 9:00


Goczałkowice-Zdrój: Polna, Nt 1A do Nr 1F.
23.05 od godz. 8:30 do 13:00


Goczałkowice-Zdrój: Polna, Nt 1A do Nr 1F, Powstańców Śląskich, Nr43.
23.05 od godz. 12:30 do 14:00


Piasek: Katowicka, 127, 127a od nr 137 do nr 141 oraz od nr 142 do nr 144 oraz nr 148, Osiedlowa, 33, Leśna, od nr 4 do nr 12 oraz od nr 1 do nr 15, Gajowa, cała.
24.05 od godz. 8:30 do 15:00


powiat raciborski

Racibórz: Bogumińska, od 14 do 46 parzyste i nieparzyste.
22.05 od godz. 8:30 do 17:30


Krzyżanowice: Tworkowska, 25.
24.05 od godz. 8:00 do 13:00


Łubowice: Kasztanowa, nr 23, 25, 27, 29.
25.05 od godz. 7:30 do 15:00


Krzanowice: 1 Maja, do 1 do 17.
25.05 od godz. 7:30 do 15:00


Racibórz: Czynu Społecznego, od 70 do 86 parzyste i nieparzyste, Wojnowicka, cała.
25.05 od godz. 8:00 do 13:00


Racibórz: ks. Piotra Skargi, od 1 do 23, od 2 do 26, Hulczyńska, od 96 do 149 parzyste i nieparzyste.
25.05 od godz. 8:00 do 13:00


Racibórz: Wiosenna, od 1 do 11, od 2 do 14 dom w polu.
25.05 od godz. 8:00 do 13:00


Racibórz: Czynu Społecznego, od 36 do 68 parzyste i nieparzyste, Wojnowicka, Janusza Korczaka, od 33 do 37, 8.
25.05 od godz. 8:00 do 13:00


Racibórz: Bogumińska, od 14 do 46 parzyste i nieparzyste.

  • od 25.05 godz. 8:30 do 26.05 godz. 17:30

Pawłów: Tuwima, cała, Pietrowicka, od 10 w kierunku ul. Tuwima, Rudnicka, cała, Stawowa, cała, Powstańców Śląskich, od 25 do 77, od 32 do 86A, Kornice: Św. Jana, 25, Główna, cała, Spółdzielcza, od 23 do 46, od 2A do 16, teren po były RSP, Leśna, cała.
26.05 od godz. 8:00 do 13:00


powiat rybnicki

Świerklany: Jesienna, cała ulica, Żorska, 1 do 27, Plebiscytowa, 1 do 22, Pogodna, cała ulica, Wiosenna, cała ulica, Leśna, 13 do 15A, Rybnicka, 1 do 36, Tęczowa, cała ulica, Słoneczna, 3, 24, Letnia, cała ulica, Zimowa, cała ulica, Tadeusza Kościuszki, 1 do 10.
24.05 od godz. 8:30 do 14:00


Czerwionka-Leszczyny: Kolejowa, 2, Furgoła, 8 do 39, Rynek, 1/I-II, 2/I-II, 3 Maja, 1A, 2, 2A-E, Parkowa, 1 do 9A.
25.05 od godz. 8:00 do 13:00


Jankowice: Polna, 1 do 45D.
25.05 od godz. 8:30 do 13:00


Czerwionka-Leszczyny: Lipowa, cała ulica, Kwiatowa, 21 do 24, Reja, cała ulica, Gwarków, cała ulica, Jana Pawła II, Przepompownia, Wyzwolenia, 21 do 38.
26.05 od godz. 8:00 do 13:00


Książenice: Leśna, cała ulica, Łąkowa, cała ulica, Nad Potokiem, 55 do 68.
26.05 od godz. 8:00 do 13:00


Czerwionka-Leszczyny: Kolejowa, ROD im. Miczurina, 2, Furgoła, 6B/I-V, Parkowa, 2, 2, 2A-B, 4C-D, 9, 9A.
27.05 od godz. 8:00 do 13:00


powiat tarnogórski

Tarnowskie Góry: Szczytowa, 15.
23.05 od godz. 8:00 do 16:00


Tarnowskie Góry: Karola Szymanowskiego, od 22 do 60, od 23 do 55, Łowna 3.
24.05 od godz. 8:30 do 16:00


Zbrosławice: Wrzosowa, za bud. nr10.
25.05 od godz. 8:00 do 16:00


Ptakowice: Wyzwolenia, od 49 do 93A i od 4C do 12A, Borówkowa, Poprzeczna, 1, 3 i od 2 do 8.
27.05 od godz. 8:00 do 14:00


Tarnowskie Góry: Wiśniowa, 39B.
27.05 od godz. 8:00 do 16:00


powiat wodzisławski

Radlin: Juliusza Słowackiego, Józefa Rymera, od Kominka do 157.
23.05 od godz. 8:30 do 13:30


Radlin: Ignacego Domeyki, Gabrieli Zapolskiej, Nowa, Wiosenna, Rydułtowska, Jana Matejki, Józefa Rymera, Od Kominka do 200, Rydułtowy: Gabriela Narutowicza, Bohaterów Warszawy, Od 122 do Radlina.
25.05 od godz. 8:30 do 14:00


Rogów: Wytrzęsów, nr 8; 30B; 30C; 5B; 5; 4A, Wyzwolenia, od nr 2 do 26, Polna 1A; 1C; 1D.
26.05 od godz. 7:00 do 16:00


Gorzyce: Wiejska, od numeru 17 do numeru 34.
27.05 od godz. 7:00 do 16:00


Radlin: Wrzosowa, od Nr 1 - 39, Kominka 100 - 125.
27.05 od godz. 8:00 do 16:00


Skrzyszów: Powstańców Śląskich, Od 35 i 70 do 128 i 143, Wyzwolenia, Od 73 do Powstańców.
27.05 od godz. 8:30 do 12:30


Wodzisław Śląski: Zbożowa, Bojowników, do 40 i 73, Pogodna, Bolesława Chrobrego, Od 58 i 57 do 118 i 121, Radlińskie Chałupki, 83, do 89, Zuchów, 3,5.
27.05 od godz. 11:00 do 14:30


powiat zawierciański

Poręba ul. Partyzantów, Słoneczna, Fabryczna, Wolności od nr 1 do nr 46, Dzielna, Świerczewskiego od nr 1 do nr 61, Przyszłości od nr 1 do nr 120
24.05 od godz. 8:30 do 13:00


Poręba ul. Wolności od nr 35 do nr 177, Nowa, Księdza Franciszka Pędzicha nr 6
26.05 od godz. 8:30 do 13:00


Świętochłowice

Świętochłowice: Wojska Polskiego, od 4 do 18 nr parzyste, i od 19 do 31 nr nieparzyste, Nowa od 2 do 12 nr parzyste, parking, Wiśniowa 58 - 92 nr parzyste, 344 - 370 nr nieparzyste, działki 1102/254, 4262/2, 1103/229.
27.05 od godz. 8:00 do 17:00


Żory

Żory: Pawlikowskiego, 6, 16A-C, 17A-D, 20, 41, 54.
23.05 od godz. 8:00 do 13:00


Żory: Pawlikowskiego, 18A-D, 20D, 32A, 33, PU-13, Biblioteka, Hydrofornia, Żołnierzy Września, 12.
24.05 od godz. 8:00 do 13:00


Żory: Boryńska, 40 do 50E, Zjednoczonej Europy, 33 (LIDL).
26.05 od godz. 8:00 do 15:00


powiat żywiecki

Żywiec ulica Śliżowy Potok
23.05 od godz. 8:00 do 14:00


Bystra od budynku nr.97 do stolarni
23.05 od godz. 8:00 do 11:00


Żywiec ulica Sienkiewicza strona prawa od ulicy Śliżowy Potok do CPN-u
23.05 od godz. 8:00 do 9:00


Żywiec ulica Sienkiewicza strona prawa od ulicy Śliżowy Potok do CPN-u
23.05 od godz. 13:00 do 14:00


Twardorzeczka ulica Różana odbiorcy zasilani ze złączy kablowych nr ZK10955 i ZK10926
24.05 od godz. 8:00 do 14:00


Laliki przysiółek Pochodzita od kościoła do Pańskiej Łąki, Kubaszczyki
24.05 od godz. 8:00 do 10:00


Złatna przysiółek Ciapkówka
24.05 od godz. 8:00 do 14:00


Pietrzykowice ulice Dolna, Mostowa, Morelowa, Krótka, Poprzeczna nr 5 i 7, Kalonka od nr 1 do 87 wraz z przyległymi ulicami
24.05 od godz. 9:00 do 11:00


Żywiec ulica Pod Szkołą nr 1, 2, 8, Świerkowa nr 10, Pierwogóra od nr 51 do 71, Pod Łyską od nr 2 do 35, Kocurowska nr 43 i 47, Orzechowa
25.05 od godz. 8:00 do 15:30


Złatna przysiółek Ciapkówka
25.05 od godz. 8:00 do 14:00


Złatna od stacji transformatorowej do szkoły
25.05 od godz. 8:00 do 12:00


Złatna budynek Szkoły Podstawowej
25.05 od godz. 8:00 do 9:00


Złatna budynek Szkoły Podstawowej
25.05 od godz. 11:00 do 12:00


Glinka przysiółek Butorówka budynki zasilane ze złączy kablowych nr ZK412374, ZK412375, ZK413092
26.05 od godz. 8:00 do 12:00


Zwardoń Myto od stacji transformatorowej do przejścia granicznego
27.05 od godz. 8:00 do 14:00


Cięcina ulica Jana Pawła 2 od ulicy Granicznej do cmentarza, Zarębek od ulicy Granicznej do budynku nr 35, Graniczna od mostu do budynku nr 38
27.05 od godz. 9:00 do 11:00


ZOBACZ KONIECZNIE

Skąd bierzemy informacje o wyłączeniach prądu?

Informacje o planowanych wyłączeniach prądu i awariach pochodzą ze stron operatorów energii elektrycznej w Polsce:

Gdzie zgłosić brak prądu?

Brak prądu możesz zgłosić pod numerem 991. Połączenie jest bezpłatne, awarie można zgłaszać całą dobę. Przed sięgnięciem po telefon, koniecznie sprawdź bezpieczniki w swoim mieszkaniu. Jeśli mieszkasz w bloku, upewnij się, że prądu na ma też na klatce schodowej. W przypadku domów, zapytaj sąsiadów, czy także nie mają energii elektrycznej. Na naszej stronie, bądź na stronach operatorów energii elektrycznej, możesz sprawdzić, czy operatorzy już wiedzą o awarii.

Co to jest prąd elektryczny?

Prąd elektryczny jest ukierunkowanym przepływem ładunków elektrycznych. Rozróżniamy prąd stały i zmienny. Rozróżniamy prąd stały, zmienny i przemienny. Prąd przemienny jest wykorzystywany w sieciach energetycznych i jest rodzajem prądu okresowo zmiennego. Jego wartości chwilowe naprzemiennie wyrażają wartości dodatnie i ujemne, które zmieniają się z daną częstotliwością i okresowo.

Dlaczego dostawcy energii elektrycznej planują wyłączenia prądu?

Dostawcy energii czasami planują wyłączenia prądu z kilku powodów:

  • modernizacja sieci energetycznej
  • konserwacja stacji transformatorowej
  • przyłączenie nowej sieci energetycznej
  • remonty

Inne wyłączenia prądu

Może zdarzyć się tak, że brak prądu oznacza awarię sieci energetycznej. Powodem są warunki pogodowe, uszkodzenia spowodowane przez człowieka oraz wybite korki w instalacji domowej. Przedstawiamy następuje przypadki:

  • silne wiatry
  • burza
  • powalone drzewo
  • szadź
  • opady śniegu
  • prace budowlane
  • kradzież przewodów przez człowieka
  • wysiadanie korków

Brak prądu - co robić, kiedy nie ma prądu?

  • jeśli nie ma prądu w mieszkaniu to warto sprawdzić korki. Kolejnym krokiem będzie sprawdzenie, czy jest prąd na klatce i ulicy
  • jeśli nie ma prądu na klatce schodowej to trzeba się skontaktować z właścicielem lub administratorem budynku
  • jeśli nie ma prądu w sąsiednich domach i mieszkaniach to trzeba skontaktować się ze swoim dostawcą energii elektrycznej

Jakie znaleźć sobie zajęcie, kiedy nie ma prądu w mieszkaniu?

  • rozmowa z domownikami
  • gry planszowe
  • porządki w szafie
  • segregowanie ubrań
  • czytanie książek
  • sen

Warto również na okoliczność braku prądu przygotować sobie na wszelki wypadek świece i latarki zasilane bateriami, ponieważ przerwa w dostawie prądu może zdarzyć się w godzinach wieczornych.

Sprawdź aktualne promocje w Lidlu

Materiały promocyjne partnera
Okazje

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Mikołajów i Odessa bramą do Morza Czarnego

Wideo

Komentarze

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Przejdź na stronę główną Dziennik Zachodni
Dodaj ogłoszenie