Bieg po Choinkę w Lublińcu. Dzieci pobiegły na dystansach 500 i 1000 metrów [ZDJĘCIA]

BR
Bieg po Choinkę w Lublińcu. Dzieci pobiegły na dystansach 500 i 1000 metrów
Bieg po Choinkę w Lublińcu. Dzieci pobiegły na dystansach 500 i 1000 metrów ZmierzymyCzas.pl
Oprócz dorosłych w Biegu po Choinkę, udział wzięły również dzieci, które rywalizowały na trasach liczących po 500 i 1000 metrów. Chociaż w tym przypadku najważniejszy był sam udział, to organizatorzy podali pełne wyniki rywalizacji.

We wszystkich kategoriach na starcie stanęło 100 dzieci. Wśród chłopców do 8 lat wygrał Wojciech Szala przez Mateuszem Pędziwiatrem oraz Łukaszem Zosgórnikiem.

W kategorii chłopców do 13 lat najlepszy był Szymon Zając, a kolejne miejsca na podium zajęli Nikodem Maciejewski i Kacper Macharzyński.

W młodszej kategorii dziewczynek (także do 8 lat) wygrała Zuzanna Gajda przed Olgą Jaźwińską i Alicją Kinder.

W kategorii dziewcząt do 13 lat triumfowała Julia Kubik przed Zuzanną Gradoń oraz Wiktorią Dądelą. Co ciekawe całe podium zajęły uczennice SP nr 7 w Częstochowie.