Black Friday w Galerii Katowickiej tonie jeden dzień wyprzedaży, a dwa, i nazywa się Fest Czornym Weekendem, choć odbywa się tylko w piątek i sobotę 23 i 24 listopada 2018. Akcję zapoczątkuje przemarsz górniczej orkiestry ulicami miasta. W strefie odpoczynku w GK na każdego Klienta czekać będzie darmowy czorny jak wongiel kafyj i krepel z niecodziennym czornym lukrem.

Black Friday w Galerii Katowickiej

Galeria Katowicka chce świętować Black Friday po swojemu. W dniach 23-24 listopada 2018 r. odbędzie się tu śląska odmiana Czarnego Piątku – Czorny Piontek, a dokładniej Fest Czorny Weekend. Zostanie on symbolicznie zainaugurowany przemarszem śląskiej orkiestry ulicami miasta. Galeria Katowicka przez dwa kolejne dni stanie się ,,kopalnią’’ przecen i charakterystycznych, atrakcji.


Czego w tym roku można spodziewać się w Fest Czorny Weekend?

W piątek 23 listopada o godzinie 12:00, spod Teatru Śląskiego wyruszy rozśpiewany i roztańczony korowód. Grupa gryfnych frelek i karlusów w oryginalnych śląskich strojach uda się pod Galerię Katowicką, aby razem z orkiestrą dać koncert śląskich przebojów. Ponowną szansą do posłuchania m.in. ,,Karliku, Karliku’’ będzie występ zespołu zaplanowany na godzinę 14:00 w przestrzeni Galerii.

BLACK FRIDAY. OFERTY SKLEPÓW. ZOBACZ
Black Friday 2018 w Lidlu: GAZETKA Kosmetyki, AGD i elektronika
Black Friday Media Markt 2018. Promocje i wyprzedaże na Black Weekend
IKEA Black Friday 2018: Promocje i wyprzedaże
Black Friday 2018 Rossmann: Promocja 1+1 na perfumy

Fest Czorny Weekend to przede wszystkim wielkie szaleństwo zakupów – o to zadbali najemcy Galerii Katowickiej, którzy specjalnie na tę okazję przygotowali upusty aż do 70%, rabaty i niespodzianki.

Dodatkowo, przez cały czas trwania akcji, w specjalnie przygotowanej strefie odpoczynku, na każdego Klienta czekać będzie darmowy czorny jak wongiel kafyj i krepel z niecodziennym czornym lukrem. Nabranie sił będzie potrzebne, by ,,fedrować’’ po sklepach w poszukiwaniu najkorzystniejszych ofert i rabatów.

W czasie Fest Czornego Weekendu klienci, którzy zrobią zakupy o minimalnej wartości 100 złotych, będą mogli odebrać designerską poduszkę z grafiką przedstawiającą jedną z ikon architektury Katowic. Informacji o rabatach będą udzielały ubrane w ludowy strój hostessy, które poczęstują klientów czornymi cukierkami. Dodatkowo, w piątek, wydarzenie będzie prowadzone przez znanego, rodowitego Ślązaka Grzegorza Stasiaka.

- W ubiegłym roku nasz Czorny Piontek cieszył się ogromną popularnością, otrzymał nawet najbardziej prestiżowe nagrody branżowe. Jednak najważniejszym sukcesem było docenienie nas przez Ślązaków, którzy pokochali Black Friday w naszym lokalnym wydaniu. Dlatego także i ten Fest Czorny Weekend upłynie nam pod znakiem świetnych zakupów i zabawy w śląskim stylu – mówi Aleksander Poltier, marketing manager Galerii Katowickiej.

Black Friday w Galerii Katowickiej

HARMONOGRAM FEST CZORNEGO WEEKENDU W GALERII KATOWICKIEJ:

Piątek 23.11.2018
11.00-19.00
Designerskie, nawiązujące do miejskiego klimatu czorne poduszki z katowickimi obiektami - ikonami do odbioru za zakupy za min. 100 zł (na dwóch paragonach)
11.00-20.00
Ulotka akcji i śląski, słodki upominek wręczany przez hostessy w regionalnych strojach
12.00-12.20
Oficjalna inauguracja Fest Czornego Weekendu! Muzyczne widowisko w regionalnym stylu
12.00-21.00
Dla klientów - darmowy czorny jak wongiel kafyj i krepel z niecodziennym czornym lukrem – do odebrania w strefie odpoczynku obok RTV EURO AGD
14.00-14.20
Występ zespołu ludowego, umilającego klientom czas spędzony w Black Kawiarence.

Sobota 24.11.2018
11.00-19.00
Designerskie, nawiązujące do miejskiego klimatu czorne poduszki z katowickimi obiektami - ikonami do odbioru za zakupy za min. 100 zł (na dwóch paragonach)
11.00-20.00
Ulotka akcji i śląski, słodki upominek wręczany przez hostessy w regionalnych strojach
12.00-21.00
Dla klientów - darmowy czorny jak wongiel kafyj i krepel z niecodziennym czornym lukrem – do odebrania w strefie odpoczynku obok RTV EURO AGD.

POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:

Antyterroryści na lotnisku w Pyrzowicach

Otwarcie Galerii Libero w Katowicach