Black Friday 2018 w Lidlu już niebawem. Mnóstwo promocji i wyprzedaży z okazji Black Friday 2018 zaplanował również Lidl. Gazetka z promocjami to pierwsze źródło informacji o wyprzedażach w Lidlu na Black Friday. Czy wzorem poprzednich lat najwięcej przecenionych produktów będzie artykułami gospodarstwa domowego? Czy wśród ofert na Black Friday 2018 w Lidlu znajdą się również smartphony i narzędzia elektryczne? CO zawiera gazetka Lidla na Black Friday 2018? Co będzie do kupienia na wyprzedażach podczas Black Friday 2018 w Lidlu?

Black Friday Lidl 2018

Do piątku, 23 listopada, kiedy odbędzie się Black Friday, zostało już coraz mniej czasu. Do akcji dołącza oczywiście również sieć Lidl, która w poprzednich latach oferowała nie jednodniowe, ale trwające kilka dni akcje promocyjne. Choć trzeba przyznać, że już pierwszego dnia wyprzedaży na Black Friday 2018 w Lidlu kończyły się zapasy najbardziej atrakcyjnych ofert.

Black Friday 2018 LISTA SKLEPÓW Kiedy i gdzie są wyprzedaże w Black Friday?

Jak można się spodziewać, Black Friday 2018 w Lidlu będzie również cieszył się ogromną popularnością. W zeszłym roku doszło w polskich sklepach do kilku nieprzyjemnych incydentów. Czy i tym razem Black Friday w Lidlu będzie powodem do awantur i walki o ostatnie wiertarki?

Black Friday Rossmann 2018: Promocje online na Czarny Piątek i w sklepach stacjonarnych

Black Friday w Lidlu 2018: GAZETKA

Co roku, gdy nadchodzi Black Friday w Lidlu, gazetka tej sieci jest jedna z najbardziej poszukiwanych spośród wszystkich marketów. Dzieje się tak, ponieważ Black Friday w Lidlu to ciekawe promocje, choć produktów nie wystarcza dla wszystkich chętnych. Dlatego, podobnie jak w poprzednich latach, gdy tylko Lidl opublikuje gazetkę na Black Friday 2018, klienci zaczną ją skanować w poszukiwaniu okazji.

Black Friday w Lidlu 2018

Zeszłoroczna gazetka Lidla na Black Friday zawierała głównie produkty domowego użytku, od ekspresów do kawy, przez mopy, po wiertarki czy krzesła. Nie zabrakło również elektroniki czy gier komputerowych. Czy w gazetce Lidla na Black Friday 2018 znajdziemy również żywność? To się okaże już niebawem.

Black Friday 2018 Lidl

Największe promocje na Black Friday 2018 w Lidlu

Stołowa piła tarczowa przeceniona o 180 zł? Mop automatyczny tańszy o 30 proc.? Smartfon za mniej niż 400 zł? Takie promocje oferował Lidl na Black Friday w poprzednim roku. Jak będzie tym razem?

Biorąc pod uwagę ogromną popularność, jaką cieszą się wszelkie akcje promocyjne w Lidlu, Black Friday 2018 również powinien obfitować w atrakcyjne wyprzedaże i promocje. Zapewne spodziewać się możemy przede wszystkim przecenionych sprzętów agd oraz elektroniki.

Czy jesteś zakupoholikiem? Sprawdź, czy jesteś uzależniony od zakupów! BLACK FRIDAY 2018