Brak prądu w śląskim. Sprawdź gdzie 17.05 będą planowane wyłączenia prądu, a gdzie awarie

N360
N360
Planowane odłączenia prądu - gdzie? Sprawdź szczegółowe informacje w naszym artykule
Planowane odłączenia prądu - gdzie? Sprawdź szczegółowe informacje w naszym artykule istockphoto.com/zhengzaishuru
Gdzie można się spodziewać wyłączenia prądu w śląskim 17.05? Pokazujemy spis miejsc, w których planowany jest brak prądu w śląskim. Warto wiedzieć, kiedy i gdzie nastąpi wyłączenie prądu w twojej okolicy. Brak prądu w domu może być budzić irytację, dlatego dobrze jest na ten czas znaleźć sobie zajęcie, które nie będzie wymagało korzystania z energii elektrycznej. Przyczyną planowanych wyłączeń prądu są najczęściej modernizacje sieci oraz remonty lub budowy. Gdzie i kiedy nie będzie prądu?

Gdzie obecnie (17.05 21:10) nie ma prądu w śląskim?

powiat cieszyński

Kaczyce: Ogrodnicza, od Nr 1 do 108.

  • od 17.05 godz. 7:00 do 21.05 godz. 15:00

Planowane wyłączenia prądu w śląskim

Bielsko-Biała

Bielsko Biała ulica 13 Zakrętów od ul. Grenady do ul. Pod Kasztanem wraz z numerem 164, Pod Kasztanem od ul. 13 Zakrętów do numeru 83 i 83A,
19.05 od godz. 8:00 do 14:30


Bielsko Biała ulica Kaszubska od stacji transformatorowej do ul. 13 Zakrętów, 13 Zakrętów od ul. Pod Dębem do ul. Grenady wraz z Domem Opieki nr 105, Grenady od ul. 13 Zakrętów do nr 45,
19.05 od godz. 8:00 do 9:00


Bielsko Biała ulica Kaszubska od stacji transformatorowej do ul. 13 Zakrętów, 13 Zakrętów od ul. Pod Dębem do ul. Grenady wraz z Domem Opieki nr 105, Grenady od ul. 13 Zakrętów do nr 45,
19.05 od godz. 13:00 do 14:30


Bielsko Biała ulica Spokojna, Asnyka, Mieszka I od ul. Asnyka do ul. Wita Stwosza, Piastowska nr 40,42,
23.05 od godz. 8:30 do 11:30


Bytom

Bytom: Wrocławska, 94, Puławskiego od 70 do 80.
18.05 od godz. 8:30 do 13:00


Bytom: Racławicka, od 16 do 26, Orkana, Kruszcowa, Młodzieżowa od 9 do 15.
19.05 od godz. 8:30 do 12:30


Bytom: Lazarówka, 28A, 28B, 28C, 28D.
20.05 od godz. 8:30 do 14:00


Bytom: Falista, od 1 do 11, Miechowicka od 20 do 34, Konstytucji 111.
20.05 od godz. 8:30 do 12:30


Bytom: Stolarzowicka, od numeru 199A do 199F.
21.05 od godz. 8:00 do 16:00


Bytom: Hugona Kołłątaja, Racławicka od 2 do 10, Falista 15, 28, Miechowicka 42.
21.05 od godz. 8:30 do 12:30


Bytom: Stolarzowicka, numery od 171 do 195b.
21.05 od godz. 10:00 do 13:00


Chorzów

Chorzów: Kluczborska, nr 29, 31.
18.05 od godz. 7:00 do 11:00


Chorzów: Nowa, od 32 do 46 nr parzyste, od 117 do 125 nr nieparzyste.
18.05 od godz. 8:00 do 16:00


Chorzów: Rębaczy, działka nr 958/30, Torowa nr 3, 4.
20.05 od godz. 10:00 do 14:00


Chorzów: Główna, nr 38, 40, Słowików od 1 do 9 i od 71 do 95 nr nieparzyste, oraz od 2 do 8 i od 66 do 96 nr parzyste.
21.05 od godz. 10:00 do 14:00


Chorzów: Zjednoczenia, nr 1, Żeromskiego 1 - 15a nr nieparzyste, Wolności 44 - 58 nr parzyste, kioski, Mielęckiego 1 - 9 nr nieparzyste, 2 - 14a nr parzyste, kioski.
22.05 od godz. 14:00 do 19:00


Częstochowa

ul. Kwiatkowskiego - garaże
18.05 od godz. 8:00 do 20:00


ul. Przemysłowa nr 6, 8, 10, 11, 12, 13/15
ul. Mielczarskiego nr 16
18.05 od godz. 8:00 do 15:00


ul. Kwiatkowskiego 1, 5, 7, 9
19.05 od godz. 10:00 do 14:00


Dąbrowa Górnicza ul. Tysiąclecia 29.
19.05 od godz. 10:00 do 12:00


ul. Młodości od nr 29 do nr 73 i od nr 24 do nr 66
ul. Klonowa od nr 1 do nr 13 i od nr 2 do nr 16
20.05 od godz. 8:00 do 15:00


Łaziska Górne: Pocztowa, 1 b, 2 b, 4, 5, 6, 9, Poręba, od 1 do 5, 4, Wąska, 1, Wiejska, 1, Świętego Jana Pawła II, 2.
20.05 od godz. 8:30 do 14:00


Gliwice

Gliwice: Rodzinna, numery parzyste od 14 do 24 oraz nieparzyste od 35 do 47.
18.05 od godz. 8:00 do 16:00


Gliwice: Rodzinna, numery nieparzyste od 1 do 33, numery parzyste od 2 do 12, ulica 15 Grudnia 12,
ulica Przyszowicka 46.
19.05 od godz. 8:00 do 16:00


Gliwice: św. Wojciecha, od 1 do 53D, Jałowcowa od 1 do 30, Ligocka 1,3.
21.05 od godz. 8:00 do 15:00


Gliwice: Kozielska, 220D, 220E, 220F, 220G.
21.05 od godz. 8:00 do 15:00


Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój: Wiejska, nr 22L oraz dwa place budów zasilane z ZK nr 211513 i z ZK nr 217675.
18.05 od godz. 8:00 do 14:00


Jastrzębie-Zdrój: Okopowa.
18.05 od godz. 8:00 do 13:00


Jastrzębie-Zdrój: Matejki, nieparzyste od nr 5 do nr 11 i parzyste od nr 8A do nr 12D oraz ul. Cieszyńska nr 157B.
21.05 od godz. 8:00 do 14:00


Jaworzno

Jaworzno ul. Chełmońskiego od nr 18 do nr 26, od nr 13 do nr 65, ul. Chrząstówka od nr 1 do nr 9; ul. Zimna nr 4; ul. Szpitalna od nr 2 e,f,g,j do nr 16; ul. Zalipie od nr 101 do nr 105, od nr 72 do 76; ul. Przepiórek od nr 10 do nr 14, ul. Bażantów od nr 10 do nr 26, od nr 7 do nr 21; ZK5112/1 PORTIERNIA SZPITAL.
18.05 od godz. 7:00 do 14:00


Jaworzno, ul. Rodziewiczówny od 2 do 26, od 1 do 31, 1 maja od 1 do 5, od 2 do 12,
18.05 od godz. 7:30 do 14:30


Jaworzno ul. Grunwaldzka 104 klatka A i B
18.05 od godz. 8:00 do 14:00


Katowice

Katowice: Adama Mickiewicza, nr 3, 3 a, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 3-go Maja nr 5, 5 a.
18.05 od godz. 7:00 do 11:00


Katowice: Władysława Broniewskiego, nr 1 b, 18, 20, 22, 24, Kazimiery Iłłakowiczówny, nr 2, 4, Wyszyńskiego nr 7, od 2 do 20 nr parzyste, garaże, Górnika od 1 do 9 b obie strony, Misjonarzy Oblatów od 1 do 17 a nr nieparzyste, od 2 do 20 b nr parzyste, kiosk, Korfantego od 66 do 84 nr parzyste.
18.05 od godz. 10:00 do 14:00


Katowice: Słoneczna, nr 8, 10, 12, 14, 16, garaże, Iłłakowiczówny od 19 do 25 c nr nieparzyste, garaże.
19.05 od godz. 7:00 do 11:00


Katowice: Kazimiery Iłłakowiczówny, Fabryka Sprężyn, portiernia, garaże.
19.05 od godz. 7:00 do 11:00


Katowice: Gabrieli Zapolskiej, nr 9, Jaracza 2, 4, 6, 8, Kossak - Szczuckiej od 2 do 22 nr parzyste, Huberta od 2 do 40 nr parzyste, od 1 do 21 nr nieparzyste.
19.05 od godz. 9:00 do 15:00


Katowice: Olimpijska, nr 7, Górna nr od 1 do 8 obie strony, Katowicka nr 20, od 19 do 39 c nr nieparzyste.
19.05 od godz. 10:00 do 14:00


Katowice: Alfonsa Górnika, nr 10, Słonimskiego nr od 1 do 12 obie strony, Korfantego od 92 do 104 nr parzyste, kiosk, Wyszyńskiego od 11 do 25 nr nieparzyste, od 22 do 30 nr parzyste, kiosk, Iłłakowiczówny od 2 do 20 nr parzyste, nr 13, 15, 15 a, b, 17, 17 a, b, c, 27, 27 a, b.
19.05 od godz. 10:00 do 14:00


Katowice: Morwowa, nr 1, 3, 4, 12, 14, Wierzbowa od 1 do 21 nr nieparzyste, od 8 do 30 nr parzyste, Klonowa od 7 do 45 nr nieparzyste, od 10 do 38 nr parzyste, Topolowa od 2 do 12 nr parzyste, od 9 do 35 nr nieparzyste.
20.05 od godz. 7:00 do 11:00


Katowice: Bolesława Chrobrego, nr 17, 21, 23.
20.05 od godz. 8:00 do 16:00


Katowice: Kijowska, od 16 do 54 nr parzyste, od 17 do 39 nr nieparzyste, Braci Wieczorków nr 24, 26, 28, 30, od 15 do 29 nr nieparzyste.
20.05 od godz. 9:00 do 15:00


Katowice: Słoneczna, nr 3, 5, 7, 9, 9 a.
20.05 od godz. 10:00 do 14:00


Katowice: Juliusza Zarębskiego, 5, 5 a.
21.05 od godz. 7:00 do 16:00


Katowice: Grabowa, garaże, Wierzbowa nr 3 i od 38 do 46 nr parzyste, oraz od 27 do 37 nr nieparzyste, Brzozowa od 26 do 42 a nr parzyste, garaże, ogródki działkowe.
21.05 od godz. 7:00 do 11:00


Katowice: Rafała Pomorskiego, 73 h.
21.05 od godz. 8:00 do 15:00


Katowice: Klonowa, nr 34, 34 a, 35,Brzozowa nr 44, 46, garaże, Grabowa nr 3, 3 b, 5, 5 a, 7, 7 a, 32, garaże.
21.05 od godz. 10:00 do 14:00


Ruda Śląska

Ruda Śląska: ks. Józefa Niedzieli, od 72 do 116, Górna 84, Zajęcz1-9, Bukowa 32.
18.05 od godz. 8:00 do 15:00


Ruda Śląska: Wyzwolenia, od 150 do 168.
18.05 od godz. 8:30 do 13:30


Ruda Śląska: Jana Pawła II, 3a oraz 3b.
20.05 od godz. 7:00 do 15:00


Ruda Śląska: Jana Pawła II, 1.
21.05 od godz. 7:00 do 15:00


Ruda Śląska: Jana Pawła II, 3b.
21.05 od godz. 7:00 do 15:00


Rybnik

Rybnik: Malinowa, od nr 3, Ludwika Zdrzałka, 65, 67, 70.
19.05 od godz. 8:00 do 12:30


Rybnik: Sudecka, Wyłączone budynki nr 16; 16C; 17; 18; 19; 20; 24; 27; 28; 29; 30; 32; 33; 34; 37.
20.05 od godz. 7:00 do 15:00


Rybnik: Bolesława Krzywoustego, 45D, 45E.
21.05 od godz. 7:00 do 16:00


Rybnik: Prosta, nr 100 (Toyota Rybnik).
21.05 od godz. 8:30 do 13:00


Siemianowice Śląskie

Siemianowice Śląskie: ks. Jana Kapicy, nr 7, 9, 9 a, Hydrofornia.
18.05 od godz. 10:00 do 14:00


Siemianowice Śląskie: Bukowa, 2 do 21.
19.05 od godz. 7:00 do 15:00


Zabrze

Zabrze: Gołębia, od 1 do 17 i od 2 do 18, Słoneczna od 1 do 5, Matejki od 37 do 57 i od 56 do 62, Jastrzębia, Kacza, Wilcza.
18.05 od godz. 8:00 do 15:00


Zabrze: dr. Henryka Jordana, Prusa 2.
20.05 od godz. 7:00 do 15:00


powiat bielski

Międzyrzecze Górne ul. Centralna od nr 56 do nr 323, Szkolna, Jazowa, Zapłocie, Kościelna Elektryków,
18.05 od godz. 8:00 do 15:00


Kozy ulica Wiejska,
18.05 od godz. 8:00 do 15:00


Kozy ul. Rolna nr 36,37,39,
19.05 od godz. 8:00 do 15:00


Żywiec ulica Wodna
20.05 od godz. 8:00 do 16:00


Hecznarowice ulica Odsole, Wiśniowa, Wodna, Krakowska.
21.05 od godz. 8:00 do 16:00


powiat będziński

Bobrowniki ul. Bażantów, Drozdów, Żurawia, Bocianów - odbiorcy zasilani z ZK5122, ZK4935, ZK5126, ZK4936, ZK4943, ZK4944, ZK4945, ZK5453, ZK4326, ZK4251
18.05 od godz. 8:00 do 15:00


Składowisko Złomu - Mierzęcie ul. Kolejowa 112, Trans-Zbyt Mierzęcice ul. Kolejowa 114
19.05 od godz. 8:00 do 16:00


powiat cieszyński

Skoczów ulica Górny Bór, Beskidzka
18.05 od godz. 7:00 do 8:30


Międzyświeć ulica Jagodowa, Piekiełko, Potokowa, Beskidzka, Bystra, Bzowa, Porzeczkowa, Potokowa, Leszczynowa, Górska, Ziołowa
18.05 od godz. 7:00 do 8:30


Międzyświeć ulica Morawiny, Rogowa, Malinowa, Głęboka
18.05 od godz. 7:00 do 8:30


Międzyświeć ulica Beskidzka, Bładnicka, Berberysów, Rozdroże, Zgodna, Morawiny, Agrestowa, Borowinowa, Deszczowa,
18.05 od godz. 7:00 do 8:30


Bładnice Dolne ulica: Beskidzka, Bładnice Dolne, Jana Chmiela, Spacerowa, Trzy Dęby
18.05 od godz. 7:00 do 8:30


Skoczów ulica Beskidzka
18.05 od godz. 7:00 do 8:30


Cieszyn ulica Łanowa 27B - 27E
18.05 od godz. 8:00 do 16:00


Wisła ulica Bukowa 1-go Maja, Strumykowa ,Przylesie, Wiosenna, Bp Bursche, Bulwar Słoneczny

18.05 od godz. 8:00 do 14:00


Cieszyn ulica Kępna
18.05 od godz. 9:00 do 12:30


Skoczów ulica Górny Bór, Beskidzka
18.05 od godz. 18:00 do 20:00


Międzyświeć ulica Jagodowa, Piekiełko, Potokowa, Beskidzka, Bystra, Bzowa, Porzeczkowa, Potokowa, Leszczynowa, Górska, Ziołowa
18.05 od godz. 18:00 do 20:00


Międzyświeć ulica Morawiny, Rogowa, Malinowa, Głęboka
18.05 od godz. 18:00 do 20:00


Międzyświeć ulica Beskidzka, Bładnicka, Berberysów, Rozdroże, Zgodna, Morawiny, Agrestowa, Borowinowa, Deszczowa,
18.05 od godz. 18:00 do 20:00


Bładnice Dolne ulica: Beskidzka, Bładnice Dolne, Jana Chmiela, Spacerowa, Trzy Dęby
18.05 od godz. 18:00 do 20:00


Skoczów ulica Beskidzka
18.05 od godz. 18:00 do 20:00


Chybie ulica Objazdowa od ul. Leśnej do Jagodowej, Jagodowa, Leśna od ul. Objazdowej do stacji transformatorowej.
19.05 od godz. 8:00 do 16:00


Cieszyn ulica Majowa 47, Łanowa 9, 11A
19.05 od godz. 8:00 do 16:00


Bładnice Dolne ulica Bładnicka, Unijna.
19.05 od godz. 9:00 do 16:00


Pogórze ulica Zamek, Sąsiedzka, Wspaniała, Baziowa, Wierzbowa, Zgodna 26
20.05 od godz. 7:00 do 9:00


Brzezówka ulica Żniwna, Skrajna, Leśna, Piękna, Polna, Kasztanowa, Podlipowa
20.05 od godz. 7:00 do 8:00


Bielowicko ulica Bielowicko 13, 40, 58, 78, 79
20.05 od godz. 7:00 do 9:00


Pogórze ulica Zalesie 181, Wondolec, Bielska, Wąska, Goruszki, Dzielowy, Zalesie, Biały Krzyż, Bielska, Las, Młoda, Grodziecka, Pustki,
20.05 od godz. 7:00 do 9:00


Pogórze ulica Bielska, Zamek, Krosowa, Biegaczy, Ks. Stanisława Gawlasa, Kępki, Sąsiedzka, Widokowa
20.05 od godz. 7:00 do 9:00


Pogórze ulica Dworcowa, Tokarska, Sielska, Letniskowa, Zalesie, Zagajnik, Górna
20.05 od godz. 7:00 do 9:00


Pogórze ulica Środkowa, Bielska, Gazowników, Wspaniała ,Ukryta, Jesienna,
20.05 od godz. 8:00 do 15:00


Pogórze ulica Bielska, Przyjemna, Księżycowa, Pochyła, Słowicza, Letnia, Podleśna, Wspaniała, Zalesie, Krucza, Dymna, Dworcowa, Dębina, Sąsiedzka, Kępki
20.05 od godz. 8:00 do 15:00


Pogórze ulica Zamek, Sąsiedzka, Wspaniała, Baziowa, Wierzbowa, Zgodna 26
20.05 od godz. 12:00 do 16:00


Bielowicko ulica Bielowicko 13, 40, 58, 78, 79
20.05 od godz. 12:00 do 16:00


Pogórze ulica Zalesie 181, Wondolec, Bielska, Wąska, Goruszki, Dzielowy, Zalesie, Biały Krzyż, Bielska, Las, Młoda, Grodziecka, Pustki,
20.05 od godz. 12:00 do 16:00


Pogórze ulica Bielska, Zamek, Krosowa, Biegaczy, Ks. Stanisława Gawlasa, Kępki, Sąsiedzka, Widokowa
20.05 od godz. 12:00 do 16:00


Pogórze ulica Dworcowa, Tokarska, Sielska, Letniskowa, Zalesie, Zagajnik, Górna
20.05 od godz. 12:00 do 16:00


Brzezówka ulica Żniwna, Skrajna, Leśna, Piękna, Polna, Kasztanowa, Podlipowa
20.05 od godz. 16:00 do 18:00


Rudnik ulica Słoneczna, Kręta, Centralna
21.05 od godz. 8:00 do 16:00


Kończyce Wielkie ulica Cieszyńska, Statek, Podlipowa nr 8, 10
21.05 od godz. 8:00 do 11:00


Hażlach ulica Graniczna, Brzozowa
21.05 od godz. 8:00 do 16:00


powiat częstochowski

Kłomnice, ul. Częstochowska 2F (Sala weselna).
19.05 od godz. 8:30 do 13:00


Święta Anna, od 1 do 13 i od 24 do 53. Aleksandrówka od 10 do 38.
20.05 od godz. 7:30 do 16:00


Janów, ul. Magnoliowa, ul. Różana, ul. Fiołkowa.
20.05 od godz. 8:00 do 15:00


Aleksandria, ul. Księżycowa, ul. Graniczna, ul. Gwiezdna, ul. Mostowa, ul. Poprzeczna, ul. Sosnowa, ul. Gościnna od 269 do 279.
20.05 od godz. 9:00 do 10:30


Kościelec, ul. Jana Pawła od 1 do 9, od 16 do 52 i od 60 do 98, ul. Młyńska 1 i od 3 do 17, ul. Mykanowska od 7A do 27, ul. Nowa.
21.05 od godz. 7:00 do 8:30


Kościelec, ul, Mykanowska od 7A do 27, ul. Nowa.
21.05 od godz. 7:00 do 8:30


Łochynia, ul. Długa od 1 do 36, ul. Długosza od 1 do 39, ul. Mykanowska od 38 do 50.
21.05 od godz. 8:30 do 14:00


Kościelec, ul, Mykanowska od 7A do 27, ul. Nowa.
21.05 od godz. 18:00 do 19:30


Kościelec, ul. Jana Pawła od 1 do 9, od 16 do 52 i od 60 do 98, ul. Młyńska 1 i od 3 do 17, ul. Mykanowska od 7A do 27, ul. Nowa.
21.05 od godz. 18:30 do 19:30


powiat gliwicki

Knurów: Adama Mickiewicza, 9, Antoniego Słoniny od 1 do 17 i od 2 do 12, Henryka Sienkiewicza 2, 3, 4, 15, 19, Józefa Janty 2, 3, Kopernika od 5 do 9 i od 6 do 10, ks. Alojzego Koziełka od 1 do 29 i od 2 do 32, Poniatowskiego 9, Ogrodowa, Spacer.
19.05 od godz. 8:30 do 13:00


Pławniowice: Gliwicka, 79A, 79B, 79/1, 79/2, 81.
20.05 od godz. 8:00 do 16:00


Stanica: Jeżynowa, Łąkowa, Gościnna, Gliwicka, od 1 do 5a od4 do 14, Malinowa, św. Marcina, Wojtowa.
21.05 od godz. 8:00 do 10:00


Knurów: Ignacego Krasickiego, od 5A do 5L, Władysława Stanisława Reymonta 1, 2, 3, 4, Wita Stwosza 1, 2, 4.
21.05 od godz. 8:30 do 13:00


powiat kłobucki

Bieżeń, ul. Brzozowa.
18.05 od godz. 8:00 do 14:00


Łobodno, ul. Strażacka od 1 do 17 i od 2 do 20, ul. Częstochowska od 1 do 3, ul. Nadrzeczna od 2 do 42 i od 1 do 27, ul. Brzeźnicka 2, restauracja Dwa Stawy, Złote Piaski.
18.05 od godz. 8:00 do 14:00


Borowa, ul. Główna od 74 do 80.
19.05 od godz. 8:00 do 14:00


Praszczyki od 54 do 87, firmy QATTRO oraz BUD-MET.
19.05 od godz. 8:00 do 14:00


Wręczyca Wielka, ul. Sportowa od 102 do 106.
20.05 od godz. 8:00 do 14:00


Grodzisko, ul. Kłobucka 40.
20.05 od godz. 8:00 do 14:00


Zajączki Pierwsze, od 112 do 312.
21.05 od godz. 8:00 do 14:00


Hutka, boczna ulica od ulicy Długiej, odbiorcy zasilani z ZK 5615, 6502 i 4262.
21.05 od godz. 9:00 do 12:00


powiat lubliniecki

Harbułtowice, od 39 do 92, obiekty Świniarnia, Ferma, RSP nr 33a i nr 33, ZK - 5389 przy stacji transformatorowej.
19.05 od godz. 9:30 do 14:00


Lisów, ul. Koszęcińska od 1 do 3, ul. Krótka, ul. Stawowa 58 i od 68 do 74, ul. Wiejska.
20.05 od godz. 8:00 do 15:00


powiat mikołowski

Mikołów: Energetyków, Murarska, Pokoju, 3, 3 a, Dolna, od 5 do 13, od 6 do 18, Rymarska, Rybnicka, od 50 do 146, od 37 do 55.
19.05 od godz. 8:30 do 14:00


powiat myszkowski

Koziegłowy, ul. Polna, ul. Miła 16, ul. Porajska 23, 25 i 27.
18.05 od godz. 8:30 do 14:00


Krusin, ul. Łąkowa od 1 do 36, ul. Rzeczki 41, ul. Leśna od 57 do 61, odbiorca zasilany z ZK-4103.
19.05 od godz. 8:00 do 14:00


Krusin, ul. Łąkowa od 1 do 36, ul. Rzeczki 41, ul. Leśna od 57 do 61, odbiorca zasilany z ZK-4103.
20.05 od godz. 8:00 do 14:00


Ostrów Betoniarnia, ul. Jurajska w Natalinie od 30 do 104, ul. Letniskowa od 1 do 16.
21.05 od godz. 8:00 do 17:00


Krusin, ul. Łąkowa od 1 do 36, ul. Rzeczki 41, ul. Leśna od 57 do 61, odbiorca zasilany z ZK-4103.
21.05 od godz. 8:00 do 14:00


powiat pszczyński

Suszec: Środkowa, cała ulica, Okrężna, 21 do 28, Zgońska, od 18 do 41.
20.05 od godz. 8:00 do 13:00


Studzionka: Wacława Wieczorka, od nr 72 do nr 76, Leonida Teligi, od nr 1 do nr 19, Robotnicza, od nr 79 do nr 83, Pawłowice: Pszczyńska, od nr 24I do nr 38 oraz od nr 9 do nr 21, Kolonia Studzieńska, cała.
20.05 od godz. 8:00 do 15:00


Pawłowice: Pszczyńska, od nr 1 do nr 7 oraz od nr 16 do nr 24G.
20.05 od godz. 8:00 do 15:00


powiat raciborski

Kornice: Św. Jana, 25, Główna, cała, Spółdzielcza, od 23 do 43, od 8 do 16, Leśna, cała.
19.05 od godz. 8:00 do 16:00


Racibórz: Karola Miarki, od 11 do 13.
19.05 od godz. 8:00 do 13:00


Racibórz: Ocicka, 51, 51B, 51C, 51D.
20.05 od godz. 8:00 do 13:00


Racibórz: Szwajcarska, od nr 4.
21.05 od godz. 8:00 do 13:00


powiat rybnicki

Świerklany: Plebiscytowa, od nr 22, Makowa, cała ulica, Fiołkowa, cała ulica.
18.05 od godz. 7:00 do 14:00


Czerwionka-Leszczyny: Szewczyka, od 9 do 61.
21.05 od godz. 8:00 do 13:00


powiat tarnogórski

Tarnowskie Góry: Słoneczników, 71, 73, 75, ogródki działkowe FASER, sygnalizacja świetlna skrzyżowania ulic Korola-Obwodnica-Bytomska.
18.05 od godz. 9:00 do 13:00


Tarnowskie Góry: Jana Waliski, Budowa za budynkiem numer 14.
19.05 od godz. 8:00 do 16:00


Tarnowskie Góry: Józefa Korola, 71, Prochowa 21, 23, 25, 27, 29.
19.05 od godz. 8:15 do 13:00


Tarnowskie Góry: Bolesława Śmiałego, od 51 do 61, 48 , Zwycięstwa od 12 do 30 , od 25 do 39 , Kalinowa , Leszczynowa.
20.05 od godz. 9:00 do 13:00


Tarnowskie Góry: Kosów, Bażantów 22, 22a, 24, 26.
21.05 od godz. 8:00 do 16:00


Tarnowskie Góry: Siewierska, 71.
21.05 od godz. 8:00 do 16:00


Tarnowskie Góry: Pogodna, od 9 do 31, Zaciszna od 36 do 40, Młodości od 3 do 31, od 8 do 20, Kolorowa od 1 do 35, od 2 do 18.
21.05 od godz. 9:00 do 13:00


powiat wodzisławski

Wodzisław Śląski: Jastrzębska, od 79 do 113, Kolberga od 1 do 25, Korczaka od 1 do 30, Jodłowa od 1 do 6, Carnieckiego 2.
18.05 od godz. 8:00 do 15:00


Wodzisław Śląski: Dolinna, świętego Wawrzyńca, Od Jastrzębskiej do 9B i 10, Jastrzębska, Od 153 i 192 do końca, Mszana: Wodzisławska, Stacja benzynowa Orlen, Nowa.
19.05 od godz. 8:00 do 15:00


Wodzisław Śląski: Wysoka.
19.05 od godz. 8:00 do 14:00


Lubomia: Pogrzebieńska, 14.
20.05 od godz. 8:00 do 13:00


Mszana: Wodzisławska, Tartak.
20.05 od godz. 8:30 do 14:00


powiat zawierciański

Dobraków od nr 1 do nr 23
18.05 od godz. 8:00 do 13:00


Dobraków od nr 23 do nr 50
18.05 od godz. 8:00 do 13:00


Dobraków Podleśna od nr 1 do nr 22, 24
19.05 od godz. 8:00 do 13:00


Szyce ul. Reymonta od 1 do nr 25, Kościuszki od nr 85 do 157, 57, 58a

20.05 od godz. 8:00 do 13:00


Siadcza ul. Przychody od nr 50, 51 do nr 60, 59
21.05 od godz. 8:00 do 13:00


Dobraków od nr 55, 57 do nr 68
21.05 od godz. 8:00 do 13:00


Żory

Żory: Sikorskiego, 5G, 5H.
18.05 od godz. 8:00 do 10:30


Żory: Ogrodnicza, nr 43, 47 oraz plac budowy w pobliżu zasilany z ZK nr 200736.
21.05 od godz. 8:00 do 14:00


powiat żywiecki

Sopotnia Wielka plac budowy zasilany ze złącza kablowego nr ZK12069
18.05 od godz. 8:00 do 15:00


Międzybrodzie Bialskie ulica Żywiecka.
18.05 od godz. 8:00 do 14:00


Łodygowice ulica Strażacka budynek nr 26
18.05 od godz. 8:00 do 14:00


Sopotnia Mała przysiółki Pielowa, Stańcówka, Mawarska, Skitówki
19.05 od godz. 8:00 do 14:00


Sopotnia Mała przysiółek Prasywka
19.05 od godz. 8:00 do 9:00


Międzybrodzie Bialskie ulica Słowiaków, Kasperków, Żarnówki, Zamkowa.
19.05 od godz. 9:00 do 14:00


Sopotnia Mała przysiółek Prasywka
19.05 od godz. 13:00 do 14:00


Korbielów ulica Łąkowa place budów zasilane ze złączy kablowych nr ZK8738, ZK6180, ZK4789, ZK4904, ZK4790, ZK5694
20.05 od godz. 8:00 do 15:00


Międzybrodzie Bialskie ulica Laszczaków, Olejarzy, Kamienna, Kasperków.
20.05 od godz. 9:00 do 14:00


Żywiec ulica Stokowa, Stawy, Spadzista, Sporyska od nr 54 do 91, Kolista, Potoczna, Kwiatowa, Sklep Odido
21.05 od godz. 8:00 do 9:00


Żywiec ulica Kwiatowa budynki nr 9, 14, 16, 18, 20
21.05 od godz. 8:00 do 14:00


ZOBACZ KONIECZNIE

Skąd bierzemy informacje o wyłączeniach prądu?

Informacje o planowanych wyłączeniach prądu i awariach pochodzą ze stron operatorów energii elektrycznej w Polsce:

Gdzie zgłosić brak prądu?

Brak prądu możesz zgłosić pod numerem 991. Połączenie jest bezpłatne, awarie można zgłaszać całą dobę. Przed sięgnięciem po telefon, koniecznie sprawdź bezpieczniki w swoim mieszkaniu. Jeśli mieszkasz w bloku, upewnij się, że prądu na ma też na klatce schodowej. W przypadku domów, zapytaj sąsiadów, czy także nie mają energii elektrycznej. Na naszej stronie, bądź na stronach operatorów energii elektrycznej, możesz sprawdzić, czy operatorzy już wiedzą o awarii.

Dlaczego dostawcy energii elektrycznej planują wyłączenia prądu?

Dostawcy energii elektrycznej często planują wyłączenia prądu z powodu:

  • modernizacji sieci energetycznej
  • przyłączania nowej sieci energetycznej
  • konserwacji sieci transformatowej
  • remonty

Pozostałe wyłączenia prądu

Czasami może zdarzyć się tak, że brak prądu równa się awarii sieci energetycznej. Powodów może być wiele - uszkodzenia spowodowane przez człowieka, warunki pogodowe lub wybite bezpieczniki w instalacji domowej. Podajemy następujące przypadki:

  • burza
  • powalone drzewo
  • silny wiatr
  • opady śniegu
  • szadź
  • kradzież przewodów przez złodzieja
  • wysiadanie bezpieczników
  • prace budowlane

Co to jest prąd elektryczny?

Prąd elektryczny jest ukierunkowanym przepływem ładunków elektrycznych. Rozróżniamy prąd stały i zmienny. Rozróżniamy prąd stały, zmienny i przemienny. Prąd przemienny jest wykorzystywany w sieciach energetycznych i jest rodzajem prądu okresowo zmiennego. Jego wartości chwilowe naprzemiennie wyrażają wartości dodatnie i ujemne, które zmieniają się z daną częstotliwością i okresowo.

Czym się zająć, kiedy nie ma prądu w mieszkaniu?

  • gry planszowe
  • rozmowa z domownikami
  • segregowanie ubrań
  • porządki w szafie
  • sen
  • czytanie książek

Brak prądu - co robić, kiedy nie ma prądu?

  • nie ma prądu w mieszkaniu - dobrze jest sprawdzić korki. Następnie warto sprawdzić, czy jest prąd na ulicy i na klatce
  • nie ma prądu na klatce schodowej - trzeba skontaktować się z administratorem budynku lub właścicielem
  • nie ma prądu w sąsiednich mieszkaniach i domach - trzeba kontaktować się ze swoim dostawcą energii elektrycznej

Dobrze jest odpowiednio przygotować się na nagły brak prądu i mieć przygotowane na wszelki wypadek świece i latarki zasilane bateriami, ponieważ przerwy w dostawie prądu mogą pojawić się w godzinach wieczornych.

Pierwsza Komunia Święta

Uczniowie wracają do szkół w systemie hybrydowym

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie