Brak prądu w śląskim. Sprawdź gdzie 19.05 będą planowane wyłączenia prądu, a gdzie awarie

N360
N360
Gdzie będzie przerwa w dostawie prądu? Zobacz szczegółowe informacje w naszym artykule
Gdzie będzie przerwa w dostawie prądu? Zobacz szczegółowe informacje w naszym artykule istockphoto.com/r.sakinmaz@gmail.com
Gdzie mogą wystąpić wyłączenia prądu w śląskim 19.05? Przedstawiamy spis miejsc, w których planowane są wyłączenia prądu w ciągu najbliższych dni. Brak prądu może być irytujący, dlatego warto na ten czas znaleźć sobie odpowiednie zajęcie, które nie będzie wymagało korzystania z energii elektrycznej. Przyczyną wyłączenia prądu najczęściej są budowy, remonty oraz modernizacje sieci. Dobrze jest przygotować się na tego typu wyłączenia prądu w śląskim. Gdzie i kiedy nie będzie prądu?

Gdzie obecnie (19.05 4:38) nie ma prądu w śląskim?

powiat cieszyński

Kaczyce: Ogrodnicza, od Nr 1 do 108.

  • od 17.05 godz. 7:00 do 21.05 godz. 15:00

Planowane wyłączenia prądu w śląskim

Bielsko-Biała

Bielsko Biała ulica 13 Zakrętów od ul. Grenady do ul. Pod Kasztanem wraz z numerem 164, Pod Kasztanem od ul. 13 Zakrętów do numeru 83 i 83A,
19.05 od godz. 8:00 do 14:30


Bielsko Biała ulica Kaszubska od stacji transformatorowej do ul. 13 Zakrętów, 13 Zakrętów od ul. Pod Dębem do ul. Grenady wraz z Domem Opieki nr 105, Grenady od ul. 13 Zakrętów do nr 45,
19.05 od godz. 8:00 do 9:00


Bielsko Biała ulica Kaszubska od stacji transformatorowej do ul. 13 Zakrętów, 13 Zakrętów od ul. Pod Dębem do ul. Grenady wraz z Domem Opieki nr 105, Grenady od ul. 13 Zakrętów do nr 45,
19.05 od godz. 13:00 do 14:30


Bielsko Biała ulica Spokojna, Asnyka, Mieszka I od ul. Asnyka do ul. Wita Stwosza, Piastowska nr 40,42,
23.05 od godz. 8:30 do 11:30


Bielsko-Biała ulica Klubowa nr 23,25, Nad Potokiem od nr1 do nr 14,
24.05 od godz. 8:00 do 15:00


Pisarzowice ulica Do Lasu
24.05 od godz. 8:00 do 15:00


Bielsko Biała ulica Zosi, Tadeusza nr 1, Sztabowa, Jaworzańska od nr 91 do ul. Tadeusza, Szczera,
25.05 od godz. 8:00 do 13:00


Bielsko Biała ulica Kosmiczna nr 26a,
25.05 od godz. 8:00 do 15:00


Bytom

Bytom: Racławicka, od 16 do 26, Orkana, Kruszcowa, Młodzieżowa od 9 do 15.
19.05 od godz. 8:30 do 12:30


Bytom: Falista, od 1 do 11, Miechowicka od 20 do 34, Konstytucji 111.
20.05 od godz. 8:30 do 12:30


Bytom: Lazarówka, 28A, 28B, 28C, 28D.
20.05 od godz. 8:30 do 14:00


Bytom: Stolarzowicka, od numeru 199A do 199F.
21.05 od godz. 8:00 do 16:00


Bytom: Hugona Kołłątaja, Racławicka od 2 do 10, Falista 15, 28, Miechowicka 42.
21.05 od godz. 8:30 do 12:30


Bytom: Stolarzowicka, numery od 171 do 195b.
21.05 od godz. 10:00 do 13:00


Bytom: Wrocławska, 120, 122, Reja 8 , A, B, C.
24.05 od godz. 8:30 do 13:00


Chorzów

Chorzów: Rębaczy, działka nr 958/30, Torowa nr 3, 4.
20.05 od godz. 10:00 do 14:00


Chorzów: Główna, nr 38, 40, Słowików od 1 do 9 i od 71 do 95 nr nieparzyste, oraz od 2 do 8 i od 66 do 96 nr parzyste.
21.05 od godz. 10:00 do 14:00


Chorzów: Zjednoczenia, nr 1, Żeromskiego 1 - 15a nr nieparzyste, Wolności 44 - 58 nr parzyste, kioski, Mielęckiego 1 - 9 nr nieparzyste, 2 - 14a nr parzyste, kioski.
22.05 od godz. 14:00 do 19:00


Częstochowa

ul. Kwiatkowskiego 1, 5, 7, 9
19.05 od godz. 10:00 do 14:00


Dąbrowa Górnicza ul. Tysiąclecia 29.
19.05 od godz. 10:00 do 12:00


ul. Młodości od nr 29 do nr 73 i od nr 24 do nr 66
ul. Klonowa od nr 1 do nr 13 i od nr 2 do nr 16
20.05 od godz. 8:00 do 15:00


Łaziska Górne: Pocztowa, 1 b, 2 b, 4, 5, 6, 9, Poręba, od 1 do 5, 4, Wąska, 1, Wiejska, 1, Świętego Jana Pawła II, 2.
20.05 od godz. 8:30 do 14:00


ul. Tenisowa od nr 1 do nr 19 i od nr 23 do nr 57
ul. Tenisowa od nr 2 do nr 16 i od nr 26/28 do nr 52
ul. Pajęcza nr 29, 29a
ul. Wypoczynku nr 8a
24.05 od godz. 8:00 do 16:00


ul. Kawia od nr 17 do nr 29 i od nr 28 do nr 32 oraz nr 20A, 20B, 24
ul. Wilsona od nr 60 do nr 74A
25.05 od godz. 8:00 do 16:00


Gliwice

Gliwice: Rodzinna, numery nieparzyste od 1 do 33, numery parzyste od 2 do 12, ulica 15 Grudnia 12,
ulica Przyszowicka 46.
19.05 od godz. 8:00 do 16:00


Gliwice: św. Wojciecha, od 1 do 53D, Jałowcowa od 1 do 30, Ligocka 1,3.
21.05 od godz. 8:00 do 15:00


Gliwice: Kozielska, 220D, 220E, 220F, 220G.
21.05 od godz. 8:00 do 15:00


Katowice

Katowice: Słoneczna, nr 8, 10, 12, 14, 16, garaże, Iłłakowiczówny od 19 do 25 c nr nieparzyste, garaże.
19.05 od godz. 7:00 do 11:00


Katowice: Kazimiery Iłłakowiczówny, Fabryka Sprężyn, portiernia, garaże.
19.05 od godz. 7:00 do 11:00


Katowice: Gabrieli Zapolskiej, nr 9, Jaracza 2, 4, 6, 8, Kossak - Szczuckiej od 2 do 22 nr parzyste, Huberta od 2 do 40 nr parzyste, od 1 do 21 nr nieparzyste.
19.05 od godz. 9:00 do 15:00


Katowice: Alfonsa Górnika, nr 10, Słonimskiego nr od 1 do 12 obie strony, Korfantego od 92 do 104 nr parzyste, kiosk, Wyszyńskiego od 11 do 25 nr nieparzyste, od 22 do 30 nr parzyste, kiosk, Iłłakowiczówny od 2 do 20 nr parzyste, nr 13, 15, 15 a, b, 17, 17 a, b, c, 27, 27 a, b.
19.05 od godz. 10:00 do 14:00


Katowice: Olimpijska, nr 7, Górna nr od 1 do 8 obie strony, Katowicka nr 20, od 19 do 39 c nr nieparzyste.
19.05 od godz. 10:00 do 14:00


Katowice: Morwowa, nr 1, 3, 4, 12, 14, Wierzbowa od 1 do 21 nr nieparzyste, od 8 do 30 nr parzyste, Klonowa od 7 do 45 nr nieparzyste, od 10 do 38 nr parzyste, Topolowa od 2 do 12 nr parzyste, od 9 do 35 nr nieparzyste.
20.05 od godz. 7:00 do 11:00


Katowice: Bolesława Chrobrego, nr 17, 21, 23.
20.05 od godz. 8:00 do 16:00


Katowice: Kijowska, od 16 do 54 nr parzyste, od 17 do 39 nr nieparzyste, Braci Wieczorków nr 24, 26, 28, 30, od 15 do 29 nr nieparzyste.
20.05 od godz. 9:00 do 15:00


Katowice: Słoneczna, nr 3, 5, 7, 9, 9 a.
20.05 od godz. 10:00 do 14:00


Katowice: Grabowa, garaże, Wierzbowa nr 3 i od 38 do 46 nr parzyste, oraz od 27 do 37 nr nieparzyste, Brzozowa od 26 do 42 a nr parzyste, garaże, ogródki działkowe.
21.05 od godz. 7:00 do 11:00


Katowice: Juliusza Zarębskiego, 5, 5 a.
21.05 od godz. 7:00 do 16:00


Katowice: Rafała Pomorskiego, 73 h.
21.05 od godz. 8:00 do 15:00


Katowice: Klonowa, nr 34, 34 a, 35,Brzozowa nr 44, 46, garaże, Grabowa nr 3, 3 b, 5, 5 a, 7, 7 a, 32, garaże.
21.05 od godz. 10:00 do 14:00


Katowice: Grabowa, nr 1 a, Topolowa nr 16, 16 a.
24.05 od godz. 7:00 do 11:00


Katowice: Powstańców, nr 36, 36 a, b, c, d.
24.05 od godz. 8:00 do 13:00


Katowice: Słoneczna, nr 23, 34, Rysia nr 5, 7, 9, 11, 12, 12 a, 13, 14, Józefowska od 19 do 37 nr nieparzyste, od 22 do 36 nr parzyste, Szczecińska od 10 do 12 c nr parzyste.
24.05 od godz. 10:00 do 14:00


Mysłowice

Mysłowice ul. Okrzei Nr 2, ul. Okrzei Nr 4, Garaże ul. Okrzei, ul. Wielka Skotnica nr 21, 23, 25, 27
25.05 od godz. 9:00 do 13:00


Piekary Śląskie

Piekary Śląskie: Przyjaźni, 120.
24.05 od godz. 8:00 do 16:00


Ruda Śląska

Ruda Śląska: Jana Pawła II, 3a oraz 3b.
20.05 od godz. 7:00 do 15:00


Ruda Śląska: Jana Pawła II, 1.
21.05 od godz. 7:00 do 15:00


Ruda Śląska: Jana Pawła II, 3b.
21.05 od godz. 7:00 do 15:00


Rybnik

Rybnik: Malinowa, od nr 3, Ludwika Zdrzałka, 65, 67, 70.
19.05 od godz. 8:00 do 12:30


Rybnik: Sudecka, Wyłączone budynki nr 16; 16C; 17; 18; 19; 20; 24; 27; 28; 29; 30; 32; 33; 34; 37.
20.05 od godz. 7:00 do 15:00


Rybnik: Bolesława Krzywoustego, 45D, 45E.
21.05 od godz. 7:00 do 16:00


Rybnik: Prosta, nr 100 (Toyota Rybnik).
21.05 od godz. 8:30 do 13:00


Siemianowice Śląskie

Siemianowice Śląskie: Bukowa, 2 do 21.
19.05 od godz. 7:00 do 15:00


Tychy

Tychy: Leśna, 59 i sąsiednie bydynki.
24.05 od godz. 8:30 do 14:00


Zabrze

Zabrze: dr. Henryka Jordana, Prusa 2.
20.05 od godz. 7:00 do 15:00


powiat bielski

Kozy ul. Rolna nr 36,37,39,
19.05 od godz. 8:00 do 15:00


Żywiec ulica Wodna
20.05 od godz. 8:00 do 16:00


Hecznarowice ulica Odsole, Wiśniowa, Wodna, Krakowska.
21.05 od godz. 8:00 do 16:00


Bestwinka ul. Sportowa nr 52,52A,52B, Floriana od nr 60A do nr 112 i nr 63 do nr 95, Ślosarczyka,
24.05 od godz. 9:00 do 15:00


powiat bieruńsko-lędziński

Lędziny: Zacisze, od 13 do 29, od 24 do 38.
24.05 od godz. 8:30 do 14:00


powiat będziński

Składowisko Złomu - Mierzęcie ul. Kolejowa 112, Trans-Zbyt Mierzęcice ul. Kolejowa 114
19.05 od godz. 8:00 do 16:00


Dobieszowice ul. Kościuszki od nr 47 do nr 110, Bar, Sklep, Wąska, Leśna nr 6, Źródlana od nr 9 do nr 11A, Zielona od nr 9 do nr 11A
24.05 od godz. 8:00 do 16:00


Rogoźnik ul. 1-go Maja od nr 20 do końca
25.05 od godz. 8:00 do 16:00


Stacja paliw BZ w Sączowie przy DK78
25.05 od godz. 8:00 do 15:00


powiat cieszyński

Cieszyn ulica Majowa 47, Łanowa 9, 11A
19.05 od godz. 8:00 do 16:00


Chybie ulica Objazdowa od ul. Leśnej do Jagodowej, Jagodowa, Leśna od ul. Objazdowej do stacji transformatorowej.
19.05 od godz. 8:00 do 16:00


Bładnice Dolne ulica Bładnicka, Unijna.
19.05 od godz. 9:00 do 16:00


Pogórze ulica Zamek, Sąsiedzka, Wspaniała, Baziowa, Wierzbowa, Zgodna 26
20.05 od godz. 7:00 do 9:00


Brzezówka ulica Żniwna, Skrajna, Leśna, Piękna, Polna, Kasztanowa, Podlipowa
20.05 od godz. 7:00 do 8:00


Bielowicko ulica Bielowicko 13, 40, 58, 78, 79
20.05 od godz. 7:00 do 9:00


Pogórze ulica Bielska, Zamek, Krosowa, Biegaczy, Ks. Stanisława Gawlasa, Kępki, Sąsiedzka, Widokowa
20.05 od godz. 7:00 do 9:00


Pogórze ulica Dworcowa, Tokarska, Sielska, Letniskowa, Zalesie, Zagajnik, Górna
20.05 od godz. 7:00 do 9:00


Pogórze ulica Zalesie 181, Wondolec, Bielska, Wąska, Goruszki, Dzielowy, Zalesie, Biały Krzyż, Bielska, Las, Młoda, Grodziecka, Pustki,
20.05 od godz. 7:00 do 9:00


Pogórze ulica Środkowa, Bielska, Gazowników, Wspaniała ,Ukryta, Jesienna,
20.05 od godz. 8:00 do 15:00


Pogórze ulica Bielska, Przyjemna, Księżycowa, Pochyła, Słowicza, Letnia, Podleśna, Wspaniała, Zalesie, Krucza, Dymna, Dworcowa, Dębina, Sąsiedzka, Kępki
20.05 od godz. 8:00 do 15:00


Pogórze ulica Zamek, Sąsiedzka, Wspaniała, Baziowa, Wierzbowa, Zgodna 26
20.05 od godz. 12:00 do 16:00


Bielowicko ulica Bielowicko 13, 40, 58, 78, 79
20.05 od godz. 12:00 do 16:00


Pogórze ulica Bielska, Zamek, Krosowa, Biegaczy, Ks. Stanisława Gawlasa, Kępki, Sąsiedzka, Widokowa
20.05 od godz. 12:00 do 16:00


Pogórze ulica Dworcowa, Tokarska, Sielska, Letniskowa, Zalesie, Zagajnik, Górna
20.05 od godz. 12:00 do 16:00


Pogórze ulica Zalesie 181, Wondolec, Bielska, Wąska, Goruszki, Dzielowy, Zalesie, Biały Krzyż, Bielska, Las, Młoda, Grodziecka, Pustki,
20.05 od godz. 12:00 do 16:00


Brzezówka ulica Żniwna, Skrajna, Leśna, Piękna, Polna, Kasztanowa, Podlipowa
20.05 od godz. 16:00 do 18:00


Hażlach ulica Graniczna, Brzozowa
21.05 od godz. 8:00 do 16:00


Rudnik ulica Słoneczna, Kręta, Centralna
21.05 od godz. 8:00 do 16:00


Kończyce Wielkie ulica Cieszyńska, Statek, Podlipowa nr 8, 10
21.05 od godz. 8:00 do 11:00


Zabłocie ulica Rolna 28,
24.05 od godz. 8:00 do 11:00


Wisła ulica Czarne
24.05 od godz. 8:00 do 14:00


Frelichów ulica Polna, Zawala, Nizinna, Teligi od ulicy Polnej do Orzeszkowej, Polna od ulicy Rolnej do ulicy Olchowej, Rykalec, Wałowa, Rybitwy, Sinkiewicza, Podwale, Olchowa, Rybna.
24.05 od godz. 8:00 do 11:00


powiat częstochowski

Kłomnice, ul. Częstochowska 2F (Sala weselna).
19.05 od godz. 8:30 do 13:00


Święta Anna, od 1 do 13 i od 24 do 53. Aleksandrówka od 10 do 38.
20.05 od godz. 7:30 do 16:00


Janów, ul. Magnoliowa, ul. Różana, ul. Fiołkowa.
20.05 od godz. 8:00 do 15:00


Aleksandria, ul. Księżycowa, ul. Graniczna, ul. Gwiezdna, ul. Mostowa, ul. Poprzeczna, ul. Sosnowa, ul. Gościnna od 269 do 279.
20.05 od godz. 9:00 do 10:30


Kościelec, ul. Jana Pawła od 1 do 9, od 16 do 52 i od 60 do 98, ul. Młyńska 1 i od 3 do 17, ul. Mykanowska od 7A do 27, ul. Nowa.
21.05 od godz. 7:00 do 8:30


Kościelec, ul, Mykanowska od 7A do 27, ul. Nowa.
21.05 od godz. 7:00 do 8:30


Łochynia, ul. Długa od 1 do 36, ul. Długosza od 1 do 39, ul. Mykanowska od 38 do 50.
21.05 od godz. 8:30 do 14:00


Kościelec, ul, Mykanowska od 7A do 27, ul. Nowa.
21.05 od godz. 18:00 do 19:30


Kościelec, ul. Jana Pawła od 1 do 9, od 16 do 52 i od 60 do 98, ul. Młyńska 1 i od 3 do 17, ul. Mykanowska od 7A do 27, ul. Nowa.
21.05 od godz. 18:30 do 19:30


Lgota Mała, ul Główna działka 5757 i 5804.
24.05 od godz. 8:00 do 16:00


Kuśmierki, ul. Ogrodowa z Mokrzeszy od 8 do 18, ul. Równoległa 5, 9, 11 z Mokrzeszy, Kuśmierki od 1 do 29.
24.05 od godz. 8:30 do 15:00


powiat gliwicki

Knurów: Adama Mickiewicza, 9, Antoniego Słoniny od 1 do 17 i od 2 do 12, Henryka Sienkiewicza 2, 3, 4, 15, 19, Józefa Janty 2, 3, Kopernika od 5 do 9 i od 6 do 10, ks. Alojzego Koziełka od 1 do 29 i od 2 do 32, Poniatowskiego 9, Ogrodowa, Spacer.
19.05 od godz. 8:30 do 13:00


Pławniowice: Gliwicka, 79A, 79B, 79/1, 79/2, 81.
20.05 od godz. 8:00 do 16:00


Stanica: Jeżynowa, Łąkowa, Gościnna, Gliwicka, od 1 do 5a od4 do 14, Malinowa, św. Marcina, Wojtowa.
21.05 od godz. 8:00 do 10:00


Knurów: Ignacego Krasickiego, od 5A do 5L, Władysława Stanisława Reymonta 1, 2, 3, 4, Wita Stwosza 1, 2, 4.
21.05 od godz. 8:30 do 13:00


Knurów: Targowa, 9, Szpitalna, 7.
24.05 od godz. 8:30 do 13:00


powiat kłobucki

Borowa, ul. Główna od 74 do 80.
19.05 od godz. 8:00 do 14:00


Praszczyki od 54 do 87, firmy QATTRO oraz BUD-MET.
19.05 od godz. 8:00 do 14:00


Wręczyca Wielka, ul. Sportowa od 102 do 106.
20.05 od godz. 8:00 do 14:00


Grodzisko, ul. Kłobucka 40.
20.05 od godz. 8:00 do 14:00


Zajączki Pierwsze, od 112 do 312.
21.05 od godz. 8:00 do 14:00


Hutka, boczna ulica od ulicy Długiej, odbiorcy zasilani z ZK 5615, 6502 i 4262.
21.05 od godz. 9:00 do 12:00


Waleńczów, ul. Częstochowska 56 oraz od 62 do 66, ul. Zakrzewska od 3 do 21.
24.05 od godz. 8:00 do 14:00


Krzepice, ul. Rolnicza.
25.05 od godz. 8:30 do 11:00


powiat lubliniecki

Harbułtowice, od 39 do 92, obiekty Świniarnia, Ferma, RSP nr 33a i nr 33, ZK - 5389 przy stacji transformatorowej.
19.05 od godz. 9:30 do 14:00


Lisów, ul. Koszęcińska od 1 do 3, ul. Krótka, ul. Stawowa 58 i od 68 do 74, ul. Wiejska.
20.05 od godz. 8:00 do 15:00


Lubliniec, ul. Baczyńskiego od 14 do 22, Cebulskiego oprócz nr 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11 i 31, ul. Górnicza nr 3, 4, 5 i 9, E. Orzeszkowej, Kołłątaja, Ks. J. Cebuli, Św. Anny od 46 do 64, Wyszyńskiego od 10 i 15 do 46.
24.05 od godz. 8:00 do 14:00


Bogdala, ul. Borkowa, Główna od 1 do 15, Niedźwiedzka, Stawowa.
25.05 od godz. 9:30 do 18:30


powiat mikołowski

Mikołów: Energetyków, Murarska, Pokoju, 3, 3 a, Dolna, od 5 do 13, od 6 do 18, Rymarska, Rybnicka, od 50 do 146, od 37 do 55.
19.05 od godz. 8:30 do 14:00


Mikołów: Nomiarki, Stanisława Michalskiego, Ludwika Spyry, 1, 6 c, 6 d, 6 f, ks. Franciszka Górka, od 2 do 28, od 1 do 9, Dworska, 2, 4, 6.
24.05 od godz. 8:30 do 11:00


Mikołów: Dworska, 2 a i sąsiednie budynki.
24.05 od godz. 11:00 do 14:00


powiat myszkowski

Krusin, ul. Łąkowa od 1 do 36, ul. Rzeczki 41, ul. Leśna od 57 do 61, odbiorca zasilany z ZK-4103.
19.05 od godz. 8:00 do 14:00


Krusin, ul. Łąkowa od 1 do 36, ul. Rzeczki 41, ul. Leśna od 57 do 61, odbiorca zasilany z ZK-4103.
20.05 od godz. 8:00 do 14:00


Ostrów Betoniarnia, ul. Jurajska w Natalinie od 30 do 104, ul. Letniskowa od 1 do 16.
21.05 od godz. 8:00 do 17:00


Krusin, ul. Łąkowa od 1 do 36, ul. Rzeczki 41, ul. Leśna od 57 do 61, odbiorca zasilany z ZK-4103.
21.05 od godz. 8:00 do 14:00


Stara Huta, ul. Myszkowska od 34 do 46 i od 57 do 73, ul. Cicha, ul. Miodowa, ul. Letniskowa.
24.05 od godz. 8:00 do 14:00


Stara Huta, ul. Myszkowska od 34 do 46 i od 57 do 73, ul. Cicha, ul. Miodowa, ul. Letniskowa.
25.05 od godz. 8:00 do 14:00


Poraj, ul. Nadrzeczna 2. Jastrząb, ul. Osińska, ul. Kopalniana, ul. Magazynowa 14 i 15.
25.05 od godz. 8:30 do 13:00


powiat pszczyński

Suszec: Środkowa, cała ulica, Okrężna, 21 do 28, Zgońska, od 18 do 41.
20.05 od godz. 8:00 do 13:00


Studzionka: Wacława Wieczorka, od nr 72 do nr 76, Leonida Teligi, od nr 1 do nr 19, Robotnicza, od nr 79 do nr 83, Pawłowice: Pszczyńska, od nr 24I do nr 38 oraz od nr 9 do nr 21, Kolonia Studzieńska, cała.
20.05 od godz. 8:00 do 15:00


Pawłowice: Pszczyńska, od nr 1 do nr 7 oraz od nr 16 do nr 24G.
20.05 od godz. 8:00 do 15:00


Pawłowice: Pszczyńska, od nr 1 do nr 7 oraz od nr 12 do nr 24G, Zjednoczenia, OD 61 i 48 do Wiaduktu kolejowego, Grzybowa, Leśna, Stacje benzynowe i obiekty obok, Mickiewicza, Od ul Miarki do Przemysłowej, Przemysłowa, Obiekty PKP.
24.05 od godz. 8:30 do 10:30


powiat raciborski

Kornice: Św. Jana, 25, Główna, cała, Spółdzielcza, od 23 do 43, od 8 do 16, Leśna, cała.
19.05 od godz. 8:00 do 16:00


Racibórz: Karola Miarki, od 11 do 13.
19.05 od godz. 8:00 do 13:00


Racibórz: Ocicka, 51, 51B, 51C, 51D.
20.05 od godz. 8:00 do 13:00


Racibórz: Szwajcarska, od nr 4.
21.05 od godz. 8:00 do 13:00


Turze: Raciborska, od 36 do 46 - lewa strona ulicy przy WOK, Kościuszki, 8.
24.05 od godz. 8:00 do 13:00


powiat rybnicki

Czerwionka-Leszczyny: Szewczyka, od 9 do 61.
21.05 od godz. 8:00 do 13:00


powiat tarnogórski

Tarnowskie Góry: Jana Waliski, Budowa za budynkiem numer 14.
19.05 od godz. 8:00 do 16:00


Tarnowskie Góry: Józefa Korola, 71, Prochowa 21, 23, 25, 27, 29.
19.05 od godz. 8:15 do 13:00


Tarnowskie Góry: Bolesława Śmiałego, od 51 do 61, 48 , Zwycięstwa od 12 do 30 , od 25 do 39 , Kalinowa , Leszczynowa.
20.05 od godz. 9:00 do 13:00


Tarnowskie Góry: Kosów, Bażantów 22, 22a, 24, 26.
21.05 od godz. 8:00 do 16:00


Tarnowskie Góry: Siewierska, 71.
21.05 od godz. 8:00 do 16:00


Tarnowskie Góry: Pogodna, od 9 do 31, Zaciszna od 36 do 40, Młodości od 3 do 31, od 8 do 20, Kolorowa od 1 do 35, od 2 do 18.
21.05 od godz. 9:00 do 13:00


Radzionków: Ogrodowa, 4, 8, 10, 16a.
24.05 od godz. 8:00 do 15:00


Tarnowskie Góry: Miodowa, 32, 34, Chopina od 30 do 76, od 33 do 39, Garaże, Aleja Kwiatów 27.
24.05 od godz. 9:00 do 13:00


powiat wodzisławski

Wodzisław Śląski: Dolinna, świętego Wawrzyńca, Od Jastrzębskiej do 9B i 10, Jastrzębska, Od 153 i 192 do końca, Mszana: Wodzisławska, Stacja benzynowa Orlen, Nowa.
19.05 od godz. 8:00 do 15:00


Wodzisław Śląski: Wysoka.
19.05 od godz. 8:00 do 14:00


Lubomia: Pogrzebieńska, 14.
20.05 od godz. 8:00 do 13:00


Mszana: Wodzisławska, Tartak.
20.05 od godz. 8:30 do 14:00


powiat zawierciański

Dobraków Podleśna od nr 1 do nr 22, 24
19.05 od godz. 8:00 do 13:00


Dobraków Podleśna od nr 1 do nr 22, 24
19.05 od godz. 8:00 do 13:00


Szyce ul. Reymonta od 1 do nr 25, Kościuszki od nr 85 do 157, 57, 58a

20.05 od godz. 8:00 do 13:00


Siadcza ul. Przychody od nr 50, 51 do nr 60, 59
21.05 od godz. 8:00 do 13:00


Dobraków od nr 55, 57 do nr 68
21.05 od godz. 8:00 do 13:00


Wierzbica - Hydrofornia,
24.05 od godz. 8:00 do 13:00


Maleszyna ul. Maleszyna Hydrofornia, Odbiorca zasilany z ZK2259
25.05 od godz. 8:00 do 13:00


Świętochłowice

Świętochłowice: Drogowa Trasa Średnicowa, pompownia ścieków.
24.05 od godz. 8:00 do 13:00


Żory

Żory: Ogrodnicza, nr 43, 47 oraz plac budowy w pobliżu zasilany z ZK nr 200736.
21.05 od godz. 8:00 do 14:00


Żory: Krótka, 11, Wiosenna, 26 i 31, Warszowicka.
24.05 od godz. 8:00 do 14:00


powiat żywiecki

Sopotnia Mała przysiółek Prasywka
19.05 od godz. 8:00 do 9:00


Sopotnia Mała przysiółki Pielowa, Stańcówka, Mawarska, Skitówki
19.05 od godz. 8:00 do 14:00


Międzybrodzie Bialskie ulica Słowiaków, Kasperków, Żarnówki, Zamkowa.
19.05 od godz. 9:00 do 14:00


Sopotnia Mała przysiółek Prasywka
19.05 od godz. 13:00 do 14:00


Korbielów ulica Łąkowa place budów zasilane ze złączy kablowych nr ZK8738, ZK6180, ZK4789, ZK4904, ZK4790, ZK5694
20.05 od godz. 8:00 do 15:00


Międzybrodzie Bialskie ulica Laszczaków, Olejarzy, Kamienna, Kasperków.
20.05 od godz. 9:00 do 14:00


Żywiec ulica Kwiatowa budynki nr 9, 14, 16, 18, 20
21.05 od godz. 8:00 do 14:00


Żywiec ulica Stokowa, Stawy, Spadzista, Sporyska od nr 54 do 91, Kolista, Potoczna, Kwiatowa, Sklep Odido
21.05 od godz. 8:00 do 9:00


Pietrzykowice ulica Kościuszki od nr 100 do 120, Jana Pawła 2 nr 66, Kręta, Szkolna, Długa, Łączna, Modrzewiowa, Zielona nr 6 i 9, Porzeczkowa od stacji transformatorowej w dół do ulicy Kościuszki, szkoła, przedszkole
24.05 od godz. 7:30 do 15:30


Przyborów ulica Babiogórska, Jana Kazimierza od nr 317 do 361, Wierzbowa, Mędralowa
24.05 od godz. 8:00 do 12:00


Łodygowice ulica Żywiecka od nr 81 do 105, Gminna od nr 5 do 11, Wiklinowa, Pod Torem od nr 1 do 19, Grunwaldzka, Kaniów od nr 1 do 21
25.05 od godz. 7:30 do 15:30


Łodygowice ulica Borowa, Kaniów nr 29, 31, 39, Żywiecka nr 57, 62, 63, 65, 69, sklepy, NETTO
25.05 od godz. 7:30 do 11:00


Kocierz Moszczanicki osiedle Wysokie budynki zasilane ze złączy kablowych nr ZK3095, ZK3094, ZK9951, ZK415573, ZK3093
25.05 od godz. 8:00 do 13:00


Czernichów ulica Czarnocie , Spacerowa.
25.05 od godz. 8:00 do 14:00


Słotwina ulica ks. Popiełuszki od nr 71 do 140 z bocznymi uliczkami, ulica ks. Sznajdrowicza od nr 8 do 45
25.05 od godz. 8:00 do 15:00


Pietrzykowice ulica Kościuszki od nr 1 do 19, Objazdowa, Asnyka, Dworcowa, Ogrodowa od nr 1 do 22, Stojałowskiego od nr 1 do 20, Zjazdowa nr 19, 21, 23, Wesoła od nr 133 do 220 oraz PKP, Blachtrapez, Talbud
25.05 od godz. 8:00 do 10:00


ZOBACZ KONIECZNIE

Skąd bierzemy informacje o wyłączeniach prądu?

Informacje o planowanych wyłączeniach prądu i awariach pochodzą ze stron operatorów energii elektrycznej w Polsce:

Gdzie zgłosić brak prądu?

Brak prądu możesz zgłosić pod numerem 991. Połączenie jest bezpłatne, awarie można zgłaszać całą dobę. Przed sięgnięciem po telefon, koniecznie sprawdź bezpieczniki w swoim mieszkaniu. Jeśli mieszkasz w bloku, upewnij się, że prądu na ma też na klatce schodowej. W przypadku domów, zapytaj sąsiadów, czy także nie mają energii elektrycznej. Na naszej stronie, bądź na stronach operatorów energii elektrycznej, możesz sprawdzić, czy operatorzy już wiedzą o awarii.

Dlaczego dostawcy energii elektrycznej planują wyłączenia prądu?

Dostawcy energii elektrycznej często planują wyłączenia prądu z powodu:

  • modernizacji sieci energetycznej
  • przyłączania nowej sieci energetycznej
  • konserwacji sieci transformatowej
  • remonty

Pozostałe wyłączenia prądu

Czasami może zdarzyć się tak, że brak prądu równa się awarii sieci energetycznej. Powodów może być wiele - uszkodzenia spowodowane przez człowieka, warunki pogodowe lub wybite bezpieczniki w instalacji domowej. Podajemy następujące przypadki:

  • burza
  • powalone drzewo
  • silny wiatr
  • opady śniegu
  • szadź
  • kradzież przewodów przez złodzieja
  • wysiadanie bezpieczników
  • prace budowlane

Co to jest prąd elektryczny?

Prąd elektryczny jest ukierunkowanym przepływem ładunków elektrycznych. Rozróżniamy prąd stały i zmienny. Rozróżniamy prąd stały, zmienny i przemienny. Prąd przemienny jest wykorzystywany w sieciach energetycznych i jest rodzajem prądu okresowo zmiennego. Jego wartości chwilowe naprzemiennie wyrażają wartości dodatnie i ujemne, które zmieniają się z daną częstotliwością i okresowo.

Czym się zająć, kiedy nie ma prądu w mieszkaniu?

  • gry planszowe
  • rozmowa z domownikami
  • segregowanie ubrań
  • porządki w szafie
  • sen
  • czytanie książek

Brak prądu - co robić, kiedy nie ma prądu?

  • nie ma prądu w mieszkaniu - dobrze jest sprawdzić korki. Następnie warto sprawdzić, czy jest prąd na ulicy i na klatce
  • nie ma prądu na klatce schodowej - trzeba skontaktować się z administratorem budynku lub właścicielem
  • nie ma prądu w sąsiednich mieszkaniach i domach - trzeba kontaktować się ze swoim dostawcą energii elektrycznej

Dobrze jest odpowiednio przygotować się na nagły brak prądu i mieć przygotowane na wszelki wypadek świece i latarki zasilane bateriami, ponieważ przerwy w dostawie prądu mogą pojawić się w godzinach wieczornych.

Dzień Matki i Dzień Dziecka

Przełomowy test na koronawirusa z Wrocławia

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie