Nasza Loteria - pasek na kartach artykułów

Brak prądu w śląskim. Sprawdź gdzie 25.02 będą planowane wyłączenia prądu, a gdzie awarie

Redakcja Wiadomości
Redakcja Wiadomości
Wideo
od 16 lat
Czy są planowane wyłączenia prądu w śląskim 25.02? W artykule znajdziesz listę miejsc, w których mogą nastąpić przerwy w dostawie prądu 25.02. Warto wiedzieć wcześniej o zaistnieniu takiej sytuacji. Szczególnie jeśli pracujesz lub uczysz się zdalnie. Najczęstszą przyczyną planowanych wyłączeń prądu są budowy, remonty oraz modernizacje sieci.

Spis treści

Planowane wyłączenia prądu w śląskim

Bielsko-Biała

Bielsko-Biała ulica Polna nr 90D,
29.02 od godz. 7:30 do 15:00


Bielsko-Biała ulica Kukułek od ul. Miodowej do nr 38 i 38A, Pawia od ul. Bolesława Śmiałego do nr 56,
29.02 od godz. 8:30 do 14:00


Bielsko-Biała ul. Halna, Grotowa nr 16, 16A, 18, 20, Krokusowa, Olszówka nr 39B, 41A,
1.03 od godz. 8:30 do 14:00


Bielsko-Biała ulica Dziewanny nr 74, 76,
28.08 od godz. 8:00 do 15:00


Bytom

Bytom: Henryka Siemiradzkiego 9, od 2 do 12, Wyspiańskiego 8, Piłsudskiego od 19 do 31.
26.02 od godz. 8:30 do 13:00


Bytom: Przemysłowa 2,5, Pułaskiego od 1 do 7, Chrzanowskiego 12, Okulickiego 11 , od 10 do 18, Wyczółkowskiego od 32 do 38.
27.02 od godz. 8:30 do 13:00


Bytom: Arki Bożka garaże.
28.02 od godz. 8:00 do 16:00


Bytom: Stefana Batorego od 18 do 36, Wrocławska od 36 do 44, Okulickiego od 3 do 7, 6, 8, Olejniczaka 2, 2A.
28.02 od godz. 8:30 do 11:00


Bytom: Wrocławska od 94 do 108, 63G.
29.02 od godz. 7:00 do 11:00


Bytom: Bernardyńska 1.
1.03 od godz. 8:00 do 13:00


Chorzów

Chorzów: Władysława Truchana od 2 do 36 nr parzyste, Sienkiewicza nr 11, 16, kiosk.

  • od 26.02 godz. 7:00 do 27.02 godz. 15:00

Częstochowa

Łaziska Górne: Tadeusza Kościuszki 100, 106 , 108, 110, 107 , 111.
26.02 od godz. 8:30 do 12:30


Zawiercie ul. Krańcowa, Podgórska od nr 11 do ulicy Wąwozowej, Pomrożycka od nr 15, 32 do nr 60, Gminna, Boczna, Wąwozowa
27.02 od godz. 8:00 do 12:00


Częstochowa: ul. Wały Dwernickiego 113
27.02 od godz. 8:00 do 16:00


Częstochowa Dźbów, ul. Kopalniana bloki nr 14, 16 ,18 i ul. Kopalniana nr 10 H, 10C, 12, 49, 65 , 69, ul. Plażowa, ul. Promowa ,ul. Wilgowa ZK16685
27.02 od godz. 8:30 do 12:30


Łaziska Górne: Tadeusza Kościuszki 108, 109, 112, 113, 114, od 115 do 115e, garaże, od 2 do 24, Generała Władysława Sikorskiego od 18 do 28, od 11 do 25.
27.02 od godz. 8:30 do 12:30


Dąbrowa Górnicza ul. Pustynna, Żołnierska
27.02 od godz. 8:30 do 13:30


Częstochowa: ul. Osikowa 34A
28.02 od godz. 8:00 do 12:00


Poręba ul. Główna 32 B
28.02 od godz. 8:00 do 12:00


Łaziska Górne: Hutnicza od nr 1 do nr 12; ul. Łazy od nr 1 do nr 16; firmy: Hedar, Ulman, Drewlux MGC Centrum Samochodowe, Pszok Łaziska Górne.
29.02 od godz. 7:00 do 15:00


Gliwice

Gliwice: Kormoranów 19, 21, Biegusa 25.
29.02 od godz. 8:00 do 14:00


Gliwice: Leonida Teligi 17,19,20,20A,21,22,23,24,25,26,27,28,30,30A,33,35,37,39,41; Aleksandra Doby 45; Wacława Głowackiego 20,22,24,26,30,31,33.
1.03 od godz. 8:15 do 15:00


Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój: Armii Krajowej Ranoszka, Pogodnej, Kościelnej, Kasztanowej, Wyzwolenia, Rzecznej, Kowalczyka, Ruptawskiej, Frysztackiej, Ranoszka, Żwirki Wigury, Piaskowej, Tęczowej.
26.02 od godz. 8:00 do 15:00


Jastrzębie-Zdrój: Północna Garaże pomiędzy ulicą Północną a Katowicką.
26.02 od godz. 8:30 do 14:00


Jastrzębie-Zdrój: Mikołaja Reja nr 8 i 10 [Klub Sportowy Jastrzębie-Borynia i Akademia Talentów Jastrzębskiego Węgla].
28.02 od godz. 7:00 do 14:00


Jaworzno

Jaworzno ul. Chłopickiego nr 6, 6A
29.02 od godz. 9:00 do 15:00


Katowice

Katowice: Wilhelma Friedricha Grundmanna przepompownia, zasilanie rezerwowe stacji trakcyjnej Tramwaje Śląskie, plac budowy, stacja łasowania pojazdów elektrycznych, sygnalizacja świetlna.
26.02 od godz. 8:00 do 14:00


Katowice: Zygmunta Krasińskiego nr 32 b - rezerwa, Sikorskiego - parking, Paderewskiego Dom Studenta nr 2 Politechniki Śląskiej.
28.02 od godz. 8:00 do 16:00


Katowice: gen. Zygmunta Waltera Jankego nr 135, i od 126 do 140 nr parzyste.
29.02 od godz. 8:00 do 14:00


Mysłowice

Chełm Śląski ul. Gamrot od nr 1 do nr 18, Błękitna od nr 1 do nr 18, Chełmska nr 65
27.02 od godz. 9:00 do 14:00


Imielin ul. Imielińska od nr 161 do nr 186
28.02 od godz. 8:00 do 16:00


Piekary Śląskie

Piekary Śląskie: Papieża Jana Pawła II od 88 do 112, od 85 do 115, Maciejków, Fiołków, Makowa, Kamienna od 1 do 21, Równoległa, Różana od 2 do 12, od 1 do 9.
1.03 od godz. 9:00 do 11:00


Piekary Śląskie: Ignacego Paderewskiego Ligonia, Główna, Kwiatowa, Poprzeczna, Pokoju 23, Plebiscytowa od 2 do 56, od 1 do 13, Powstańców od 17 do 57, od 14 do 40 Radzionkowska od 1 do 43, od 4 do 22, 3 Maja od 35 do 67, od 34 do 80.
1.03 od godz. 9:00 do 14:00


Ruda Śląska

Ruda Śląska: Cedrowa ul. Ks. Niedzieli 41- 41C; Ks. Niedzieli 49 - 49f oraz garaże ul. Ks. Niedzieli 51b.
29.02 od godz. 8:00 do 15:00


Ruda Śląska: Pokoju 11, 11a.
29.02 od godz. 8:00 do 16:00


Ruda Śląska: Kolista od 4 do 6A, Chorzowska od 14 do 20A.
1.03 od godz. 7:30 do 12:00


Rybnik

Rybnik: Zebrzydowicka nr 160I i 160H, ul. Buhla od nr 2 do 40A.
27.02 od godz. 7:00 do 16:00


Rybnik: Aleksandra Gierymskiego 1 do 32, Morwowa, Gliwicka 209 do 254a.
27.02 od godz. 8:00 do 12:00


Rybnik: Gliwicka 130A, ul. Owocowa 21, 22, 23, 27, 31, 32, 36, ul. Górna nr 3, 6, 1, 4, 2.
28.02 od godz. 7:00 do 16:00


Siemianowice Śląskie

Siemianowice Śląskie: Władysława Jagiełły nr 29 c, d.
1.03 od godz. 8:00 do 14:00


Siemianowice Śląskie: Władysława Jagiełły nr 29 a, b, c, 31 b, c, d.
1.03 od godz. 8:00 do 14:00


Sosnowiec

Sosnowiec ul. Strzelecka od nr 1 do nr 10, ul. Jaśminowa 13,13A,15,15A,17, ul. Olszynowa 19,21,34, ul. Tylna od nr 18 do nr 40, ul. Brzozowa od nr 23 do nr 47, 57
27.02 od godz. 9:00 do 11:00


Sosnowiec ul. Olszynowa 34, ul. Brzozowa 57
27.02 od godz. 10:00 do 14:00


Tychy

Tychy: Sienkiewicza 56.
27.02 od godz. 8:30 do 14:00


Tychy: Rodzeństwa Krzyżowskich od 2 do 4.
1.03 od godz. 8:00 do 15:00


Tychy: Adama Asnyka 1, Generała Andersa 21.
1.03 od godz. 13:00 do 15:00


Zabrze

Zabrze: św. Kamila od 12 do 16, Hauptmana od 11 do 15 i od 12 do 22, Jodłowa od 9 do 19, Królowej Luizy od 1 do 5, Barlickiego od 17 do 21,Św. Jacka od 21 do 29.
27.02 od godz. 8:00 do 12:00


Zabrze: św. Kamila od 1 do 9 i od 2 do 10, Jodłowa od 1 do 7 i od 2 do 20, Barlickiego od 14 do 18, Krucza od 2 do 20, Hauptmana od 1 do 9 i od 2 do 10.
28.02 od godz. 8:00 do 12:00


Zabrze: Władysława Reymonta 62, garaże.
1.03 od godz. 8:00 do 10:00


powiat bielski

Grodziec ulica: Siedlacza od nr Grodziec 417 do ul. Solarskiej, Solarska od Siedlaczej do nr Grodziec 350, Pod Górkę, Polna, Grodziec 71

26.02 od godz. 8:00 do 14:00


Janowice ul. Janowicka od nr 87 i 94 do nr 141 i 150, Miodowa nr 14,
26.02 od godz. 9:30 do 10:30


Bujaków ulica Szkolna, Modrzewiowa, Myśliwska, Wąska.
27.02 od godz. 8:30 do 15:30


Czechowice Dziedzice ulica Kopernika od nr 35 do nr 25a i od nr 86 do nr 60a, Pokrewna od nr 1 do nr 11, Mazańcowicka od nr 103 do nr 107, Cicha od nr 1 do nr 23 i od nr 2 do nr 12, Bukowa od nr 2 do nr 12 i od nr 1 do nr 17, Przełęczna od nr 15 do nr 11 i od nr 8 do nr 2,
27.02 od godz. 9:00 do 16:00


Wilamowice ulica 1 Maja, Więźniów Oświęcimia, Sikorskiego, Kościuszki.
28.02 od godz. 8:00 do 15:00


Wilamowice ulica Rynek, Piłksudskiego, Więźniów Oświęcimia, Kochanowskiego, Polna, Mickiewicza.
29.02 od godz. 8:00 do 15:00


Hecznarowice ulica Stawowa, Paderewskiego, Zaciszna, Łabędzia, Ceglana.
29.02 od godz. 9:00 do 13:00


Międzyrzecze Dolne ul. Przemysłowa nr 807, 817; ul. Rzemieślnicza nr 635, 457, 839; ul. Stroma nr 467, 438, 451, 455, 459, 476, 482, 487, 525, 562, 641, 643, 644, 657, 659, 667, 728, 744, 754, 755, 778, 796, 853, 904, 905,
1.03 od godz. 7:30 do 13:00


powiat bieruńsko-lędziński

Bieruń: Węglowa 127, 133, Warszawska 256, od 262 do 270, garaże, Królowej Jadwigi 10.
26.02 od godz. 8:00 do 15:00


Międzyrzecze: Barć cała, Spokojna cała, Skrajna cała, Jasna cała, Żubrów parzyste od 44 do 52, Podlesie cała, Nawłoci cała, Sportowa cała, Lisia nieparzyste od 21 do 79, parzyste od 52 do 78, Gromadzka, Jankowice: Żubrów 130.
28.02 od godz. 9:00 do 11:00


powiat będziński

Będzin ul. Rybna 18, Zawale 9.
27.02 od godz. 8:00 do 11:00


Preczów ul. Skowronków odbiorcy zasilani ze złączy ZK 5227, ZK 4055, ZK 3304
28.02 od godz. 8:00 do 16:00


Przeczyce ul. Targowa od nr 2 do nr 10, od nr 1 do nr 21, 21-go Stycznia od nr 101 do nr 123, od nr 34 do nr 50
28.02 od godz. 8:00 do 16:00


Będzin ul. Prosta odbiorcy zasilani ze złączy ZK 5362, ZK 3581
29.02 od godz. 8:00 do 16:00


Ossy ul. Wiśniowa, Wyzwolenia od nr 9a i 10 do końca
1.03 od godz. 8:30 do 12:00


Ossy ul. Wyzwolenia od nr 1 do nr 9a, od nr 2 do nr 10
1.03 od godz. 8:30 do 12:00


Ossy ul. Leśna od nr 1 do nr 6, Podgórna, Kopernika nr 13 i 14.
1.03 od godz. 8:30 do 12:00


Będzin ul. Wygodzkiego, Wesoła, Słoneczna, Pola nr 2, Rutki Laskier od nr 11 do nr 49
18.06 od godz. 8:00 do 15:00


powiat cieszyński

Kaczyce: Ogrodnicza Działki nr 359/83 i 359/82 zasilane z ZK-GLW322500.
26.02 od godz. 7:00 do 14:00


Wisła ulica Leśna, Mierydze , Za Groń , Oś. Zdejszy 17 , 18
26.02 od godz. 8:00 do 14:00


Cieszyn ulca Barteczka 7A, 7B
26.02 od godz. 8:00 do 15:00


Cieszyn ulica Mleczna od nr 21- 51 i 26 - 52, Wielodroga 79 - 81C
26.02 od godz. 9:30 do 13:30


Dębowiec ulica Rolnicza, Spółdzielcza 6-12, 9-13
27.02 od godz. 7:00 do 8:30


Wisła: ulica Jawornik, Świerkowa, Brzozowa, przysiółek Koszorki
27.02 od godz. 8:00 do 14:00


Ustroń ulica Lipowska, Lekarska, Elektryków, Łączka
27.02 od godz. 8:00 do 17:00


Dębowiec ulica Rolnicza
27.02 od godz. 8:30 do 15:00


Dębowiec ulica Rolnicza, Spółdzielcza 6-12, 9-13
27.02 od godz. 15:00 do 16:30


Brenna ulica Trowniki, Na Kępkę, Tartak ul. Trowniki, Pasternik
28.02 od godz. 8:00 do 14:00


Cisownica ulica Machula
28.02 od godz. 8:00 do 14:00


Ustroń ulica Źródlana, Lecznicza, Uboczna
28.02 od godz. 8:00 do 15:00


Pruchna ulica Myśliwska, Stawowa
28.02 od godz. 8:00 do 16:00


Jaworzynka przysiółek Małysze, Beskid
29.02 od godz. 7:30 do 9:00


Jaworzynka Małysze 1122 , 1448 ,
29.02 od godz. 8:00 do 12:00


Ustroń ulica Nadrzeczna, Armii Krajowej
29.02 od godz. 8:00 do 14:00


Brenna ulica Snowaniec, Górecka
29.02 od godz. 8:00 do 17:00


Jaworzynka przysiółek Małysze, Beskid
29.02 od godz. 11:00 do 12:00


Wisła ulica Brzegowa, Kopydło
1.03 od godz. 8:00 do 14:00


powiat częstochowski

Wierzchowisko, ul. Długa od nr 151 do nr 219 i od nr 122 do nr 180, ul. Olchowa nr 7 i 9, ul. Ogrodowa nr 6
26.02 od godz. 8:00 do 16:00


Zawada, ul. Polna 7, Kłobukowice , ul. Edwarda Reszke, ul. Akacjowa, ul. Brzozowa
27.02 od godz. 8:00 do 11:00


Konopiska , ul. Świerkowa 29 , 29a, 29b, 32, 32a, 32b, 28
28.02 od godz. 8:00 do 14:00


Wierzchowisko , ul. Spacerowa, ul. Cicha, ul. Miła, ul. Wesoła, ul. Nowa działki o numerach 296/11 i 296/13, ul. Słoneczna, ul. Osiedlowa od nr 1 do nr 104, ul. Sadowa od nr 1 do nr 15, ul. Słoneczna od nr 93 do nr 109, ul. Działkowa od nr 31 do nr 78, ul. Spokojna
28.02 od godz. 8:00 do 16:00


Widzów, ul. Żwirki i Wigury od nr 87 do nr 123 i od nr 68 do nr 146 , ul. Łąkowa od nr 2 do nr 10 A , ul. Słoneczna od nr 1 do nr 1F i od nr 2 do nr 4, ul. Krótka, ul. Mokra od nr 1 do nr 2, ul. Spacerowa od nr 1 do nr 3, ul. Ogrodowa 2
28.02 od godz. 8:30 do 12:30


Koniecpol ulice Słowik,Górna,Wesoła,Topolowa,Akacjowa,Brzozowa,Bukowa,Krasińskiego,Fredry,Norwida,Gruszeckich,Wąska,Klonowa,Polna,Jesionowa,Łąkowa,Jodłowa, Armii Krajowej ,Przedmieście Niwa ,Budynki PKP.
29.02 od godz. 6:30 do 8:00


Koniecpol , ul. Słowik, ul. Górna, ul. Wesoła, ul. Topolowa, ul. Akacjowa, ul. Brzozowa, ul. Bukowa.
29.02 od godz. 8:00 do 16:00


Koniecpol ulice Słowik,Górna,Wesoła,Topolowa,Akacjowa,Brzozowa,Bukowa,Krasińskiego,Fredry,Norwida,Gruszeckich,Wąska,Klonowa,Polna,Jesionowa,Łąkowa,Jodłowa,Przedmieście Niwa, Armii Krajowej , Budynki PKP
1.03 od godz. 6:30 do 8:30


Rędziny, ul. Łąkowa, ul. Okupnicka od nr 3 do nr 13 i od nr 4 do nr 12,
ul. Wolności nr 174
1.03 od godz. 9:00 do 15:00


powiat gliwicki

Żernica: Ogrodowa 26C.
26.02 od godz. 8:00 do 16:00


Sośnicowice: Raciborska Od 48 do 62 oraz od 47 do 91C.
27.02 od godz. 8:00 do 15:00


Knurów: Przemysłowa 22 - FIRMY.
1.03 od godz. 8:00 do 10:00


powiat kłobucki

Wręczyca ul. Czereśniowa od nr 11 do nr 51
26.02 od godz. 8:00 do 13:00


Pierzchno od nr 132 do nr 144
27.02 od godz. 8:00 do 15:00


Gruszewnia ul. Andrzeja Kmicica, Górna, Kłobucka, Onufrego Zagłoby
28.02 od godz. 8:00 do 15:00


Klepaczka od nr 1 do nr 22
29.02 od godz. 8:00 do 11:00


Miedźno ul. Krasińskiego, Częstochowska od nr 32 do nr 56
1.03 od godz. 8:00 do 15:00


powiat lubliniecki

Olszyna ul. Brzozowa nr 2, Jałowcowa nr 18
26.02 od godz. 8:30 do 13:30


Lubliniec ul. Oleska nr 158E i nr 158F
26.02 od godz. 8:30 do 14:30


Olszyna ul. Nadrzeczna nr 4, 5, 6 i nr 8, Stawowa
27.02 od godz. 8:30 do 13:30


Woźniki ul. Florianek 38
27.02 od godz. 8:30 do 14:30


Jawornica ul. Główna od nr 18 do nr 23, Zielona, Wiejska nr 1
28.02 od godz. 8:00 do 16:00


Jawornica ul. Główna od nr 18 do nr 23, Zielona, Wiejska nr 1
29.02 od godz. 8:00 do 16:00


Jawornica ul. : Cegielniana, Kolonijna, Leśna, Kwiatowa, Polna, Szkolna, Zielona, Rolna, Główna, Tylna, Wiejska
29.02 od godz. 8:00 do 12:00


Lubliniec ul. Sobieskiego nr 22
29.02 od godz. 8:30 do 14:30


Jawornica ul. Główna od nr 18 do nr 23, Zielona, Wiejska nr 1
1.03 od godz. 8:00 do 16:00


powiat mikołowski

Mikołów: Górnośląska od 49 do 57b, od 60 do 62, 85, 85a, od 95 do 145, Podgórna 25, 27.
28.02 od godz. 8:00 do 9:30


Mikołów: Tulipanów, Magnolii, Zrębowa, Graniczna.
28.02 od godz. 9:00 do 10:30


Mikołów: Kalinowa, Wojciecha Korfantego od 17 do 19B , od 20 do 30 ,9, 13, Akacjowa, Cedrowa, Olchowa, Cyprysów.
28.02 od godz. 11:00 do 14:30


Mikołów: Towarowa 8, Wyzwolenia, Mikołaja Reja, Józefa Rymera od 2 do 14, Centrum budowlane Buster, Karola Miarki 17, Konstantego Prusa od 25 do 33, Brzozowa, Rybnicka od 1 do 9, od 2 do 22.
29.02 od godz. 8:00 do 10:00


Orzesze: Masztowa, Majakowskiego od 9-29, 18-34, Stara od 7-17, 14-20, Lipowiec.
1.03 od godz. 10:00 do 10:30


powiat myszkowski

Kuźnica Nowa , ul. Poprzeczna od nr 1 do nr 32
27.02 od godz. 8:00 do 16:00


powiat pszczyński

Góra: Ogrodników cała, Spokojna cała, Długa parzyste od 76 do 82a, nieparzyste od 117 do 125, Stawowa cała, Gołębia cała, Zawadka cała.
26.02 od godz. 8:00 do 14:00


Goczałkowice-Zdrój: Powstańców Śląskich od nr 18 do nr 44 oraz od nr 25 do nr 39, PCK od nr 2 do nr 12, Wita Stwosza cała, Melioracyjna cała.
26.02 od godz. 8:00 do 15:00


Góra: Spokojna 4,11, Parkowa cała ulica, Boczna cała ulica, Sportowa cała ulica bez nr 30 i 32, Zbożowa cała ulica, Pszczyńska 6,8,9,9A,12,15,16,18,18A,20,22A, Długa parzyste od nr 4 do nr 66, od nr 86 do 116C
nieparzyste od nr 1 do 103, od nr 131 do 153, 157A, Kasztanowa parzyste od nr 74 do 90
nieparzyste od nr 25 do 33, Nad Wisłą cała ulica, Rybacka cała ulica, Kwiatowa cała ulica.
27.02 od godz. 8:00 do 10:00


Góra: Spokojna cała, Ogrodników cała, Długa parzyste od 66 do 82a, nieparzyste od 107 do 125, Kręta nieparzyste od 19 do 31, parzyste od 24 do 30, Stawowa cała, Zawadka cała, Gołębia cała.
27.02 od godz. 8:00 do 14:00


Grzawa: Wiejska od nr 72A do nr 90 oraz od nr 53 do nr 63, Graniczna od nr 2 do nr 6, Nad Wisłą cała, Pszczyńska nr 2, 4, 7, Góra: Graniczna nr 3, Miedźna: Pszczyńska nr 4, 6.
27.02 od godz. 8:00 do 15:00


Warszowice: Pszczyńska Obiekty PKP i od torów do końca Warszowic, Kolejowa, Łąkowa.
27.02 od godz. 8:30 do 11:00


Góra: Spokojna 4,11, Pszczyńska 6,8,9,9A,12,15,16,18,18A,20,22A,128, Długa parzyste od nr 4 do nr 66, od nr 86 do 116C do 124D
nieparzyste od nr 1 do 103, od nr 131 do 173, Nad Wisłą cała ulica, Rybacka cała ulica, Kwiatowa cała ulica, Parkowa cała ulica, Boczna cała ulica, Sportowa cała ulica bez nr 30 i 32, Zbożowa cała ulica, Kasztanowa parzyste od nr 74 do 90
nieparzyste od nr 25 do 33, Miedźna: Pszczyńska 4,6, Grzawa: Pszczyńska 2,4,7, Graniczna cała ulica.
28.02 od godz. 8:00 do 10:00


Jankowice: św. Jana Pawła II od nr 1 do 9 oraz od nr 2 do nr 4, Jarzębinowa cała, Zgodna nr 3, 9, 7, 11, Dzika cała, Grabowa od nr 2 do nr 42 oraz od nr 1 do nr 9, Myśliwska cała, Nowa nr 7, 9, 11, 18, Baziowa cała oprócz nr 7, 9, 9A, 35, Jelenia cała, Jodłowa cała, Zielona cała, Biała cała, Sarenek od nr 2 do nr 12B oraz od nr 22 do nr 26 oraz od nr 34 do nr 38 oraz od nr 1 do nr 7, Przyśnicza od nr 9 do nr 51 oraz od nr 12 do nr 106, Skotnicza nr 1, 2, 3, Borowikowa cała, Zagajniki od nr 2 do nr 10 oraz od nr 1 do nr 7, Pszczelarska nr 58, Żubrów od nr 21 do nr 149A oraz od nr 28 do nr 120, Złote Łany od nr 117 do nr 135 oraz od nr 152 do nr 178 oraz od nr 92 do nr 126 oraz od nr 73 do nr 95F (prócz 81A) oraz od nr 31 do nr 41 oraz od nr 48C do nr 54 oraz od nr 59 do nr 61 oraz od nr 70 do nr 74, Kościelna cała, Kasztanowa od nr 1 do nr 5 oraz nr 2B.
29.02 od godz. 8:00 do 15:00


Jankowice: Cicha cała, Zacisze cała, Złote Łany od nr 128 do nr 150 oraz od nr 95F do nr 115A, Przyśnicza nr 50 i 57.
29.02 od godz. 8:00 do 15:00


Kobielice: Łanowa cała, Pszczyńska od nr 177 do nr 191 oraz od 166 do nr 170A, Rolna nr 4.
1.03 od godz. 8:30 do 15:00


powiat raciborski

Racibórz: Zakopiańska cała, ks. Prałata Bernarda Gadego cała.
26.02 od godz. 8:00 do 13:00


Racibórz: Górna od 22 do 46A, od 77 do 85 oraz garaże, Opawska 171, 178.
29.02 od godz. 8:00 do 13:00


Chałupki: Długa od przejazdu kolejowego do nr 118.
1.03 od godz. 8:00 do 13:00


powiat rybnicki

Szczerbice: Leśna 1 do 25, Łączna 2, Graniczna od 70 do 51 i 7 do 1 a, Rybnicka od 56 do 2 i 33 do 1.
29.02 od godz. 7:00 do 10:30


Książenice: Nad Potokiem 1, 2, 2A, 3, 4A, 6, Słoneczna parzyste od 4 do 30, nieparzyste od 5 do 21, Leszcze 6 i 12, Klimka parzyste od 12 do 28, nieparzyste od 15 do 41.
29.02 od godz. 7:00 do 16:00


Piece: Rydułtowska 23, 25, 36, 38, 40, 42, 44, 46, ul. Krzywa 1, 3, 5, 7, ul. Fabryczna 1, 1a, 2, 2a, 2b, 3a.
29.02 od godz. 7:00 do 16:00


Szczerbice: Jerozolimska od 1 do 43 i 2b do 6, Leśna 1 do 29 , 4 do 14.
29.02 od godz. 10:30 do 13:00


powiat tarnogórski

Łubki: Stokrotek, Wiejska Od 1 do 14 oraz od 18 do 29.
26.02 od godz. 8:00 do 15:00


Nakło Śląskie: Dzierżonia Morcinka , Sosnowa , Kwiatowa , Powstańców 52, 54, Brzozowa, Klonowa, Sportowców 1, od 2 do 10.
26.02 od godz. 8:00 do 15:00


Brynek: Park Od 3 do 11 oraz od 6 do 10.
27.02 od godz. 8:00 do 14:00


Zbrosławice: Mickiewicza 1, 8, 10, Wieszowa: Moniuszki 2, 5.
28.02 od godz. 8:00 do 14:00


Tarnowskie Góry: Gliwicka od 77 od 87 ,od 92 do 100, Bałtycka od 15 do 21,12, 14, Niedziałkowskiego od 67 do 81, Nowa od 14 do 32, od 31 do 39.
28.02 od godz. 8:00 do 15:00


Tarnowskie Góry: Główna Korola 24,26, 32, 34, 36, od 37 do 45,Kłosowa, Spacerowa, 23 Stycznia, Radzionkowska 6, Wapienna, Puszkina od 7 do 27 , od 8 do 28.
29.02 od godz. 8:00 do 15:00


Wieszowa: Leśna ul. Jagodowa.
29.02 od godz. 8:00 do 16:00


Wieszowa: Leśna ul. Jagodowa od 2 do 24, oraz od 1 do 13B, ul. Polna, ul. Ekologiczna, ul. Bytomska od 2 do 46 oraz od 1 do 43, ul. Sienkiewicza od 1 do 31 oraz 2 do 22.
1.03 od godz. 8:00 do 16:00


powiat wodzisławski

Bełsznica: Raciborska od Nr 63 do 79, Dworzec Kolejowy, Krótka.
26.02 od godz. 8:00 do 15:00


Wodzisław Śląski: Mszańska Wiejska, Turza Śląska: 27 Marca Powstańców, Wodzisławska, Polna, Mszańska, Turska, Graniczna, Świerkowa, Firma REVOLUTION TECHNOLOGY ul. Mszańska 20B.
27.02 od godz. 8:00 do 15:00


Rogów: Wyzwolenia od nr 33B do nr 37K oraz ul. Brzozowa cała.
28.02 od godz. 7:00 do 16:00


Turza Śląska: Mszańska Świerkowa.
28.02 od godz. 8:00 do 15:00


Rogów: Lipowa, Leśna, Raciborska Przy skrzyżowaniu z wiejską, Wiejska.
28.02 od godz. 8:30 do 11:00


Gorzyce: Bogumińska Wyłączony sklep Biedronka, sklepik mięsny oraz sklep z pieczywem.
29.02 od godz. 7:00 do 16:00


Turza Śląska: Bogumińska od Nr 6 do Nr 16.
29.02 od godz. 8:00 do 15:00


Gołkowice: Żabkowska, Zimne Doły, 1 Maja od ulicy Granicznej do 168 i 265, Graniczna.
29.02 od godz. 8:30 do 15:00


Wodzisław Śląski: Wincentego Styczyńskiego 1 i 3.
1.03 od godz. 8:30 do 14:00


Żory

Żory: Katowicka nr 7, budynek obok nr 27A oraz budynek na przeciwko nr 29.
26.02 od godz. 7:00 do 14:00


Żory: Wodzisławska parzyste od nr 72B do nr 98A i nieparzyste od nr 51 do nr 77, ul.Prof.Joachima Kominka parzyste od nr 2 do nr 20 i nieparzyste od nr 1 do nr 13, ul. Cegielnia posesje bez nr zasilane z ZK-GLR318712, ZK-GLR165551 i ZK-GLR80862.
27.02 od godz. 7:00 do 14:00


Żory: Sikorskiego 35D.
27.02 od godz. 8:00 do 14:00


Żory: Sikorskiego 35F, 35E.
29.02 od godz. 8:00 do 14:00


Żory: Cegielnia parzyste od nr 28 do nr 36 i nieparzyste od nr 19 do nr 31.
1.03 od godz. 7:00 do 14:00


powiat żywiecki

Jeleśnia ulica Osiedlowa, Orawska od nr 2 do 19, Borowa, Strażacka od nr 1 do 13 i od nr 2 do 2a, Plebańska, Łączna, Suchoniowa od nr 2 do 12, Rynek od nr 13 do 16, Okrężna, Kołodziejska, Jana Kazimierza od nr 239 do 251 i 248, Widokowa
26.02 od godz. 7:30 do 8:30


Jeleśnia ulica Juhasów
26.02 od godz. 8:00 do 16:00


Jeleśnia ulica Osiedlowa, Orawska od nr 2 do 19, Borowa, Strażacka od nr 1 do 13 i od nr 2 do 2a, Plebańska, Łączna, Suchoniowa od nr 2 do 12, Rynek od nr 13 do 16, Okrężna, Kołodziejska, Jana Kazimierza od nr 239 do 251 i 248, Widokowa
26.02 od godz. 15:00 do 16:00


Rychwałd ulica Wesoła od nr 8 do 21, Młyńska od nr 1 do 8, Dział od nr 1 do 15C, Beskidzka od nr 1 do 31, Lipowa nr 1 i 4, Dębowa
27.02 od godz. 8:00 do 14:00


Zwardoń stacja benzynowa, oczyszczalnia oraz odbiorcy zasilani ze złączy kablowych nr ZK10682 i ZK11910
27.02 od godz. 9:00 do 12:00


Szare Suche koło drogi na Tarliczne odbiorcy zasilani ze złączy kablowych nr ZK10194, ZK9541, ZK6760, ZK8314, ZK9454
29.02 od godz. 8:00 do 14:00


Łękawica ulica Stokrotkowa dom letniskowy zasilany ze złącza kablowego nr ZK-BBZ412267
29.02 od godz. 8:00 do 14:00


Żywiec ulica Witosa obiekty spółdzielni Pilsko
29.02 od godz. 8:00 do 15:00


Kamesznica ulica Gronie od stacji transformatorowej w górę do ulicy Kwiatowej, Kwiatowa budynki przy końcu ulicy
29.02 od godz. 9:00 do 14:00


Żywiec ulica Łączna blok nr 29, 41, Miła nr 25, 27
1.03 od godz. 8:00 do 15:00


ZOBACZ KONIECZNIE

Skąd bierzemy informacje o wyłączeniach prądu?

Informacje o planowanych wyłączeniach prądu i awariach pochodzą ze stron operatorów energii elektrycznej w Polsce:

Gdzie zgłosić brak prądu?

Brak prądu możesz zgłosić pod numerem 991. Połączenie jest bezpłatne, awarie można zgłaszać całą dobę. Przed sięgnięciem po telefon, koniecznie sprawdź bezpieczniki w swoim mieszkaniu. Jeśli mieszkasz w bloku, upewnij się, że prądu na ma też na klatce schodowej. W przypadku domów, zapytaj sąsiadów, czy także nie mają energii elektrycznej. Na naszej stronie, bądź na stronach operatorów energii elektrycznej, możesz sprawdzić, czy operatorzy już wiedzą o awarii.

ZOBACZ KONIECZNIE

Co to jest prąd elektryczny?

Prąd elektryczny jest ukierunkowanym przepływem ładunków elektrycznych. Rozróżniamy prąd stały, zmienny i przemienny. Prąd przemienny jest wykorzystywany w sieciach energetycznych i jest rodzajem prądu okresowo zmiennego. Jego wartości chwilowe naprzemiennie wyrażają wartości dodatnie i ujemne, które zmieniają się z daną częstotliwością i okresowo.

Dlaczego dostawcy energii elektrycznej planują wyłączenia prądu?

Dostawcy energii elektrycznej często planują wyłączenia prądu z powodu:

  • modernizacji sieci energetycznej
  • przyłączania nowej sieci energetycznej
  • konserwacji sieci transformatowej
  • remonty

Pozostałe wyłączenia prądu

Może zdarzyć się tak, że brak prądu oznacza awarię sieci energetycznej. Powodem są warunki pogodowe, uszkodzenia spowodowane przez człowieka oraz wybite korki w instalacji domowej. Przedstawiamy następuje przypadki:

  • silne wiatry
  • burza
  • powalone drzewo
  • szadź
  • opady śniegu
  • prace budowlane
  • kradzież przewodów przez człowieka
  • wysiadanie korków

Co robić, kiedy nie ma prądu?

  • jeśli nie ma prądu w mieszkaniu to warto sprawdzić korki. Kolejnym krokiem będzie sprawdzenie, czy jest prąd na klatce i ulicy
  • jeśli nie ma prądu na klatce schodowej to trzeba się skontaktować z właścicielem lub administratorem budynku
  • jeśli nie ma prądu w sąsiednich domach i mieszkaniach to trzeba skontaktować się ze swoim dostawcą energii elektrycznej

Jakie znaleźć sobie zajęcie, kiedy nie ma prądu w mieszkaniu?

  • gry planszowe
  • rozmowa z domownikami
  • segregowanie ubrań
  • porządki w szafie
  • sen
  • czytanie książek

Warto również na okoliczność braku prądu przygotować sobie na wszelki wypadek świece i latarki zasilane bateriami, ponieważ przerwa w dostawie prądu może zdarzyć się w godzinach wieczornych.

Sprawdź aktualne promocje

Materiały promocyjne partnera
Okazje

Dużo kupujesz ale nie lubisz przepłacać? Sprawdź kody rabatowe EMPIK oraz promocje i zniżki w innych sklepach online!

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!