Bramka Lewandowskiego z Augsburgiem, Bayern stracił punkty (video)

BG
Robert Lewandowski zdobył gola w 14. minucie sobotniego meczu Bayernu Monachium z Augsburgiem. Polak wykorzystał celne dośrodkowanie ze skrzydła i pewnym strzałem głową umieścił piłkę w siatce. To już jego 12 trafienie w 8 meczu Bundesligi w tym sezonie. Strzał Lewego doprowadził do remisu 1:1, bo Bawarczycy przegrywali od 1. minuty po bramce Marco Richtera. W drugiej połowie gości na prowadzenie wyprowadził Serge Gnabry, ale tuż przed końcem Augsburg dał radę wyrównać i sensacyjnie urwał punkty gigantowi z Bawarii.

Polacy najaktywniejsi w Europie

Materiał oryginalny: Bramka Lewandowskiego z Augsburgiem, Bayern stracił punkty (video) - Polska Times