Branża turystyczna walczy o przetrwanie. Wśród hotelowych ofert można znaleźć teraz prawdziwe perełki

Materiał informacyjny Spółdzielni Turystyczno Handlowej "Pilsko" w Jeleśni
Myśleliście już, gdzie pojedziecie, kiedy wreszcie wszystko się otworzy? My mieszkańcy woj. śląskiego mamy to szczęście, że góry są na wyciągnięcie ręki. Żal więc nie skorzystać, ale czy zdążymy odwiedzić je jeszcze w zimowej aurze? Co jeśli nie będzie już śniegu? Jakie miejsce do odpoczynku najlepiej wybrać?

Ano takie, w który odpoczniemy i zrelaksujemy się bez względu na to, jaka pogoda będzie za oknem. Spa i wyśmienita kuchnia pasują na szczęście do każdej aury. Ciągle nie wiemy, kiedy hotele ponownie będą mogły otworzyć swoje drzwi dla gości, wiadomo jednak, że wszyscy z niecierpliwieniem na ten moment czekamy. Po miesiącach przestoju przedsiębiorcy będą chcieli się wreszcie odbić od dna, czy to znaczy, że podniosą swoje ceny? Niekoniecznie, wiele beskidzkich hoteli kusi przyszłych gości świetnymi cenami. . . wystarczy chwilę pobuszować w sieci, by znaleźć prawdzie perełki.

Relaks dla par i przyjaciół

I tak położony wśród gór Beskidu Żywieckiego hotel Vesta proponuje m.in. weekend wraz z wyżywieniem i pakietem SPA dla dwóch osób za nieco trochę 500 zł. Oprócz oferty standardowej tzn. nocleg, śniadania, obiadokolacje pakiet zawiera np. masaż (30 min) gorącą czekoladą, relaksacyjny zabieg na twarz na bazie kosmetyków z czekolady (oczyszczanie, peeling, czekoladowy odprężający masaż twarzy oraz czekoladowa maska algowa) czy 2-godzinne wejście do strefy spa & wellness (sauna sucha, łaźnia parowa, jacuzzi). To propozycja dla par, ale w tym samym miejscu i w podobnej cenie możemy spędzić weekend z przyjaciółką. Hotel oferuje w tym pakiecie m.in. odmładzający zabieg twarzy na bazie kwasu felurowego, masaż gorącą czekoladą i pobyt w strefie spa & wellness: wanna z hydromasażami, sauna sucha, łaźnia parowa (60 min dziennie).

Nudy nie będzie

Hotel Vesta znajduje się w malowniczej miejscowości Jeleśnia z widokiem na górę Pilsko. Co możemy tu robić kiedy będziemy już odprężeni po SPA? 6 km mamy stąd do Imitacji Stacji Kosmicznej ISS w Sopotni, od wyciągu krzesełkowego na Pilsko dzieli nas tylko 8 km a nieco dalej, bo 15 km od hotelu znajduje się Muzeum Browaru w Żywcu. Jeśli jednak w niesmak nam wycieczki, to tuż obok hotelu znajduje się XVII-wieczna Stara Karczma ze wspaniałą kuchnią regionalną i niepowtarzalną górską atmosferą. Ponadto przy hotelu istnieje możliwość zorganizowania grilla oraz ogniska. - Na życzenie gości możemy stworzyć Pakiet indywidualnie, dobrać atrakcje tak, aby jak najlepiej sprostać Państwa oczekiwaniom – czytamy na stronie hotelu.

Wspierajmy lokalnych i regionalnych przedsiębiorców. Zarezerwujcie idealny dla siebie pakiet już dziś i wykorzystajcie go w dogodnym czasie. Czekamy na ponowne otwarcie #BędzieDobrze!

Tu podaj tekst alternatywny

Dodaj ogłoszenie