Lokalny browar specjalizujący się w piwach kraftowych - Browar Jastrzębie - sprzedał już ponad 9,9 mln akcji. To największy sukces w polskim crowdfundingu udziałowym. Zarząd spółki zamierza przeznaczyć zebraną kwotę na budowę wielofunkcyjnego budynku Browaru

Jastrzębie-Zdrój stanie się centrum polskiego rynku piw kraftowych? Jest na to duża szansa. Lokalny browar podbił serca Polaków, którzy wykupili już ponad 9,9 mln akcji, tym samym wspierając ambitne plany rozwoju spółki.

Z całą pewnością nasza akcja jest największą wśród wszystkich crowdfundingów udziałowych, pod względem akcjonariuszy, teraz naszym celem jest osiągnąć rekord pod względem zebranej kwoty – powiedział Aleksander Kiebel, członek Rady Nadzorczej Browaru Jastrzębie S.A.

Akcje Browaru Jastrzębie może kupić każdy chętny. Ich sprzedaż odbywa się za pomocą portalu Beesfund

w ramach tzw. crowdfundingu udziałowego.

Spółce, która zebrała ponad 2,2 mln zł, zaufało już ponad 2700 akcjonariuszy. Akcje Browaru Jastrzębie można kupować jeszcze do 22 stycznia. Dla każdego, kto weźmie udział w akcji crowdfundingowej, przewidziano nagrody oraz udział w specjalnym webinarze z udziałem prezesa spółki, który odbędzie się 15 stycznia.

Chcecie poznać kraftową rewolucję od kuchni? Zastanawialiście się kiedyś jak wygląda produkcja złotego trunku i dlaczego warto w niego inwestować? Poznajcie bliżej historię Spółki, jej plany i mocne strony rynku - zachęcają w Browarze.

Browar Jastrzębie to z pewnością spółka stawiająca na rozwój. Pełną parą ruszyły prace budowlane w Jastrzębiu-Zdroju, Browar zwiększył produkcję i podpisał kontrakt na wytworzenie 11 tys. litrów piwa.

Dzięki zebranym za pośrednictwem platformy Beesfund funduszom ma powstać nowoczesny obiekt Browaru, służący nie tylko do warzenia piwa, wyposażony też w salę konferencyjną, z możliwością przeprowadzania szkoleń, degustacji i zwiedzania browaru.

POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:

Sylwester z Polsatem na Stadionie Śląskim

Dni wolne w 2019 roku