Burza to bardzo częste zjawisko, które pojawia się w Polsce i może wyrządzić wiele szkód. Dlatego warto śledzić informacje o burzowej pogodzie, aby odpowiednio się do niej przygotować. Sprawdzaj razem z nami nowe wiadomości o wyładowaniach atmosferycznych w Polsce, aby dowiedzieć się, gdzie jest burza. Może będzie ona w twojej okolicy?
Najnowsze wiadomości o burzach w Polsce
Uwaga ostrzeżenie **. Ostrzeżenie nr 35 Zjawisko: Silny wiatr. Stopień zagrożenia: 1. Prawdopodobieństwo 85%. Czas: od 3-10-2023 godz. 17 do 3-10-2023 godz. 23,59. Omówienie: W ciągu najbliższych godzin prognozuje się nad powiatem myszkowskim i okolicami wystąpienie silnych podmuchów wiatru, który w porywach wiać będzie do 50-75 km/h a lokalnie do 80km/h Wiatr o takiej sile może lokalnie powodować straty. Ostrzeżenie może zostać zaktualizowane !!
Rekord temperatury w październiku z 1966 roku pobity ‼️🌡️ ➡️ Stacja IMGW w Legionowie odnotowała 29.2°C. Poprzedni rekord wynosił 28.6°C
Załamanie pogody. Silne wiatr na zachodzie i w centrum Polski. Burze. Wędrówka frontu nad Polską. Ostrzeżenia IMGW. Pogoda na 03/04.10.2023
Załamanie pogody. Silne wiatr na zachodzie i w centrum Polski. Burze. Wędrówka frontu nad Polską. Ostrzeżenia IMGW. Pogoda na 03/04.10.2023
Miesiące w których w ostatnich kilku latach (2015-2023) zanotowano nowe maksymalne rekordy temperatury powietrza w naszym kraju: 🇵🇱🌡️☀️🔥: 𝙎𝙩𝙮𝙘𝙯𝙚𝙣́, 𝙡𝙪𝙩𝙮, 𝙘𝙯𝙚𝙧𝙬𝙞𝙚𝙘, 𝙨𝙞𝙚𝙧𝙥𝙞𝙚𝙣́, 𝙬𝙧𝙯𝙚𝙨𝙞𝙚𝙣́, 𝙡𝙞𝙨𝙩𝙤𝙥𝙖𝙙 a także po dzisiejszym dniu 𝙥𝙖𝙯́𝙙𝙯𝙞𝙚𝙧𝙣𝙞𝙠. Wpływ GO także na pogodę w Polsce niezaprzeczalnie zauważalny.
Dziś w skrócie. Cirrus na niebie - pogoda się zje.. Zepsuje
[Dane z 14:00]: Stacja IMGW w Bydgoszczy notuje już równe +27.0°C !🌡️🔥⬆️ W kraju padł rekord temperatury powietrza w historii października - #Legnica +29.2°C 🔥🔥🔥 Potężne uderzenie gorąca.
Niż Noah pogłębia się a front chłodny zbliża się do Polski. W nocy będzie wietrznie i lokalnie niebezpiecznie.
Gwałtowne załamanie pogody w nocy. Bardzo silny wiatr (do 100km/h) i burze. Prognoza pogody i prognoza burzowa w komentarzu
This is a re-share of a post
Mamy nowy rekord temperatury dla Października! Stacja IMGW w Legnicy zanotowała 29.2 stopni! Nie wykluczamy dalszych rekordów !
ZOBACZ KONIECZNIE
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Dołącz do nas na X!
Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?