Były piłkarz Korony Kielce Marcin Cebula podpisał 3-letni kontrakt z Rakowem Częstochowa [ZDJĘCIA]

dor
Marcin Cebula oficjalnie został zaprezentowany jako zawodnik Rakowa Częstochowa. Obok jego menedżer Paweł Golański. Fot. www.rakow.com
Były piłkarz Korony Kielce Marcin Cebula podpisał kontrakt z Rakowem Częstochowa. Wychowanek Pogoni Staszów przeszedł do Rakowa na zasadzie wolnego transferu. Jego umowa będzie obowiązywać do do 30 czerwca 2023 roku. Klub ma możliwość przedłużenia umowy o kolejny jeden sezon.

- Marcina Cebulę obserwowaliśmy od długiego czasu. W obecnym sezonie nadarzyła się okazja, by go sprowadzić do Rakowa, z czego skrupulatnie skorzystaliśmy. Widzimy w nim duży potencjał. Jesteśmy przekonani, że będziemy w stanie stworzyć Marcinowi takie warunki, które pozwolą mu na pełne wykorzystanie potencjału. Będzie to korzyść dla niego, jak i dla naszego zespołu - powiedział Paweł Tomczyk, kierownik scoutingu, cytowany przez stronę rakow.com.

24-letni pomocnik jest wychowankiem Pogoni Staszów. W 2008 roku przeszedł do Korony Kielce, w której występował przez 12 lat. W tym czasie w ekstraklasie zagrał 150 spotkań, zdobył 7 bramek i zanotował 10 asyst.

Lech Poznań zmienia trenera: Skorża za Żurawia

Wideo

Materiał oryginalny: Były piłkarz Korony Kielce Marcin Cebula podpisał 3-letni kontrakt z Rakowem Częstochowa [ZDJĘCIA] - Echo Dnia Świętokrzyskie

Dodaj ogłoszenie