Bytovia - GKS Tychy 1:1 [TRANSMISJA LIVE ONLINE] Beniaminek...

Bytovia - GKS Tychy 1:1 [TRANSMISJA LIVE ONLINE] Beniaminek marzył o zwycięstwie

0 1 połowa

• Koniec meczu! GKS Tychy, dzięki ładnej bramce Grzeszczyka z rzutu wolnego ratuje punkty w Bytowie!

• Trzy minuty doliczone do drugiej połowy.

• Jeszcze zmiana w Bytovii. Ploj za Bąka

• Z rzutu wolnego z około 20. metrów, podyktowanym za faul na nim samym, Łukasz Grzeszczyk pakuje piłkę do siatki!

• Goooooooool! Grzeszczyk trafia z wolnego! Mamy 1:1!

• Bytovia stara się uspokoić grę w ostatnich minutach meczu. Na razie się udaje, spokojniejszy fragment gry.

• Zmiana w ekipie gospodarzy. Rzuchowski za Surdykowskiego

• GKS cały czas na połowie rywala, ale kończy się najwyżej na kornerze. Brakuje wykończenia podopiecznym Kamila Kieresia

• Szumilas wrzucił w pole karne, tam Tanżyna zdołał oddać strzał głową, ale broni Szumilas.

• GKS stara się dyktować tempo, ale czasu ma coraz mniej. Bytovia mądrze się broni

• W odpowiedzi świetna okazja GKS na wyrównanie! Bardzo ładny strzał Grzeszczyka minimalnie minął bramkę Bieszczada!

• Kontra Bytovii i strzał zdołał oddać Mandrysz. Na posterunku jednak Florek.

• W ataku GKS. Po dośrodkowaniu Grzeszczyka w pole karne jeden z gości faulował bramkarza Bytovii.

• Ależ okazja gospodarzy na podwyższenie prowadzenia! Florek świetnie obronił jednak strzał z woleja Surdykowskiego!

• Kowalski uderzył sprzed pola karnego, ale obok bramki Bytovii

• Zmiana w ekipie gospodarzy. Formela za Monterde

• Akcja Bytovii zakończona strzałem Bąka. Piłka minęła jednak bramkę

• Trener Kiereś nie ryzykuje czerwonej kartki. Vardi schodzi, w jego miejsce Grzybek.

• Varadi ostro faulował Monterde. Żółta kartka dla piłkarza GKS.

• Początek pierwszej połowy wyraźnie pod dyktando gości, którzy próbują szukać szczęścia strzałami z dystansu i dośrodkowaniami.

• Kolejne ataki gości, ale na razie bez zagrożenia dla bramki Bieszczada.

• Uderzenie Szumilasa sprzed pola karnego minęło poprzeczkę bramki gospodarzy.

• Z rzutu wolnego piłkę dośrodkował Omar Monterde, ale piłka w rękach bramkarza gości

• I bardzo szybko żółta kartka dla Mańki za faul

• Rozpoczynamy drugą połowę!

• Koniec pierwszej połowy! Do przerwy Drutex-Bytovia prowadzi z GKS Tychy 1:0 po bramce bezpośrednio z rzutu rożnego autorstwa Monterde!

• Minuta doliczona do pierwszej połowy.

• Bramka dla Bytovii!!! Omar Monterde zaskoczył Florka!

• Po uderzeniu Łukasza Grzeszczyka piłkę na raty złapał Bieszczad.

• Po strzale Monterde piłkarze gospodarzy domagali się rzutu karnego za zagranie ręką. Bez skutku!

• W pierwszej połowie więcej z gry ma Drutex-Bytovia. Trzeba jednak uczciwie przyznać, że nawet dziś były już zdecydowanie lepsze mecze w 1. lidze.

• Przerwa na uzupełnienie płynów.

• Blisko gola gospodarze!!! Po akcji Kamińskiego i Serafina niewiele zabrakło do szczęścia Jakubowi Bąkowi!

• Raz jeszcze Bytovia. Tym razem niecelnie uderza Kamiński.

• Po kilku minutach dobrej gry GKS akcja Bytovii. Z dystansu strzela Surdykowski, ale prosto w ręce bramkarza.

• Bardzo przeciętny mecz w Bytowie. Przydałaby się jakaś bramka, która ożywiłaby to widowisko.

• Rzut rożny dla Bytovii. Po dośrodkowaniu jednego z zawodników gospodarzy niecelnie główkuje Cseh.

• Kolejny atak gospodarzy, który tym razem kończy się stratą Bąka w okolicach szesnastki.

• Szansa dla Bytovii po strzale głową Jakuba Bąka! Bramkarz GKS poradził sobie jednak z tym uderzeniem!

• Na razie na murawie w Bytowie nie dzieje się zbyt wiele.

• Szumilas zdecydował się na strzał z dystansu, ale uderzył bardzo niecelnie.

• Pierwsze minuty w tym spotkaniu bardzo spokojnie.

• Rozpoczynamy mecz!

• Rezerwowi obu drużyn:

• Bytovia: Michał Szromnik, Krzysztof Bąk, Artur Formela, Alen Ploj, Michał Rzuchowski, Kamil Wacławczyk, Bartosz Lachowicz.
      • GKS: Marek Igaz, Dawid Błanik, Daniel Duda, Seweryn Gancarczyk, Mateusz Grzybek, Stepan Hirskyj, Mariusz Zganiacz.
    • W Bytowie zmierzą się dwaj sąsiedzi w ligowej tabeli. Bytovia jest dziesiąta z dorobkiem siedmiu punktów, a GKS ma jedno oczko mniej i jest jedenasty. Zapowiada się ciekawy mecz dwóch porównywalnych drużyn.

• Witamy serdecznie na relacji na żywo z meczu 6. kolejki 1. ligi, w którym Drutex-Bytovia Bytów podejmie GKS Tychy!

GKS Tychy jest beniaminkiem I ligi.
    1/3

GKS Tychy jest beniaminkiem I ligi. ©fot. maciej gapinski / polska press

Bytovia - GKS Tychy 1:1 TRANSMISJA NA ŻYWO ONLINE W meczu 6. kolejki I ligi Bytovia Bytów grał z GKS-em Tychy. TUTAJ na dziennizachodni.pl prowadzona była relacja LIVE z meczu Bytovia - GKS Tychy.

Bytovia - GKS Tychy TRANSMISJA NA ŻYWO + ZDJĘCIA

Tyski beniaminek w poprzedniej kolejce zremisował u siebie z Olmpią Grudziądz 1:1. Bytovia też zremisowała, ale w meczu wyjazdowym - 2:2 ze Stalą w Mielcu (dwa trafienia Roberta Mandrysza), tracąc drugą bramkę w 90. minucie. Po sześciu kolejkach tyszanie mają 6 punktów, a Bytovia - 7.

Gospodarze niedzielnego meczu mają aspirację walki o czołowe miejsca w I lidze. GKS Tychy słabo zagrał w pierwszej połowie z Olimpią, co zaniepokoiło trenera Kamila Kieresia.

- Zastanawiające jest to dlaczego tak słabo zagraliśmy w I połowie - przyznał Kiereś. - W całym 2016 roku nie mieliśmy tak słabego fragmentu gry. Druga połowa była już dobra, pozytywem była bramka Wojtka Szumilasa. Ciągle musimy pracować z pokorą na dobrą pozycję w tej lidze, niczego tu za darmo nie dostaniemy.

Bytovia - GKS Tychy WYNIK

Bytovia jeszcze nie wygrała z GKS-em Tychy. W czterech meczach tyszanie byli lepsi dwa razy i dwukrotnie padł remis. W sezonie 2014/2015, w I lidze, GKS wygrał w roli gospodarzy w Jaworznie 3:2 i zremisowali na wyjeździe 1:1.

W sezonie 2011/2012, w II lidze, tyszanie zremisowali u siebie 1:1, a na boisku Bytovii wygrali aż 4:0.

Eksperci Dziennika Zachodniego skłaniają się do remisu w niedzielnym meczu, choć... nie wszyscy.

Typowanie meczu Bytovia - GKS Tychy: Jan Furtok 1:1, Edward Socha 2:0, Mariusz Śrutwa 1:1, Jan Żurek 2:2.

*Rodzina i przyjaciele z GKS Katowice żegnają tragicznie zmarłego 19-latka WIDEO