Chorzów Freestyle Park Apres-Ski [INFORMACJE, JAK DOJECHAĆ]

  Chorzów Freestyle Park Apres-Ski [INFORMACJE, JAK DOJECHAĆ]

  red

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Chorzów Freestyle Park
  1/11
  przejdź do galerii

  Chorzów Freestyle Park ©Chorzów Freestyle Park

  Stoki narciarskie Maxxtracks to pierwsze w Polsce stok narciarskie pod dachem. Znajdziemy je w Chorzowie przy ul. Stalowej 25.
  Zobacz galerię

  Dwa stoki Maxxtracks to systemy automatycznych bieżni, które umożliwiają jednoczesną naukę lub trening dla czterech osób. Możemy w pełni regulować prędkość jazdy (od 1 do 40 km/h), czyli przesuwu powierzchi jezdnej oraz nachylenie stoku (od 9 do 22 stopni) – stosownie do naszych umiejętności lub poziomu treningu.

  Dzięki temu na stokach Maxxtracks mogą zacząć przygodę dzieci, od 4,5 roku życia.
  Co ważne, metodyka nauczania i możliwości techniczne niedostępne na tradycyjnych stokach, gwarantują bezpieczną i o wiele szybszą naukę jazdy na naszych stokach. Tutaj Instruktor jest praktycznie zawsze dostępny na wyciągnięcie ręki…

  A co z profesjonalistami? Na takich samych stokach trenują między innymi członkowie szwajcarskiej kadry alpejczyków…

  Najważniejsza jest powierzchnia po której jeździmy. Opatentowana technologia Maxx-grass pozwala w pełni korzystać z technik narciarskich i snowboardowych, do niedawna możliwych jedynie na śniegu. Po niewielkim zroszeniu wodą możemy „wycinać“ skręty, w pełni korzystając z krawędzi i taliowania nart

  Freestyle Park Apres-Ski to nie tylko stoki Maxxtracks ale także kawiarnia stylizowana na kurort narciarski, w której siedząc z kubkiem gorącej kawy możesz poczuć się niczym na prawdziwym stoku narciarskim spoglądając na jeżdżących na stokach kolegów.

  Całoroczne, halowe stoki Maxxtracks nigdy nie były i nie będą konkurencją dla wyjazdów w piękne, ośnieżone góry. Jednak styl życia, praca, obowiązki czy odległość do najbliższego kurortu, nie zawsze pozwala nam znaleźć czas na zorganizowanie takiego wyjazdu. Teraz godzinny trening jazdy na nartach lub snowboardzie możemy potraktować jak zwykła wizytę w siłowni czy ośrodku fitness. Zamiennie z godziną w klatce do squash’a możemy pokonać 20 km na nartach… I możemy to zrobić w drodze pomiędzy pracą a domem.

  Freestyle Park Apres-Ski znajduje się w Chorzowie przy ul. Stalowej 25.  Serwis narciarski
  Serwis narciarski

  Czytaj treści premium w Dzienniku Zachodnim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej