Czarni Sosnowiec - GKS Katowice 4:1 ZDJĘCIA Rutyna i doświadczenie przeważyły

W 9. kolejce piłkarskiej Ekstraklasy kobiet Czarni Sosnowiec zmierzyły się z rywalem zza miedzy GKS-em Katowice Arek Gola
W 9. kolejce piłkarskiej Ekstraklasy kobiet Czarni Sosnowiec zmierzyły się z rywalem zza miedzy GKS-em Katowice. Ambicja i wola zwycięstwa katowiczanek nie wystarczyły na doświadczenie i rutynę drużyny z Sosnowca, która wygrała to spotkanie 4:1. Kibice, a na stadionie przy Alei Mireckiego zjawiło się ich nie mało, oglądali ciekawe spotkanie. Zobacz galerie kibiców z tego spotkania.

Czarni Sosnowiec - GKS Katowice

ZOBACZCIE ZDJĘCIA

Sosnowiczanki już w pierwszej połowie uzyskały wyraźna przewagę i strzeliły trzy bramki. Strzelały je kolejno Joanna Operskalska, Patricia Fiszerova oraz Dżesika Jaszek. W drugiej połowie katowiczanki strzeliły honorowego gola a na listę wpisała się Agata Sobkowicz, ale odpowiedź piłkarek Czarnych była natychmiastowa. Pięć minut później wynik ustaliła Dżesika Jaszek.

Obie drużyny zmierzą się ze sobą już wkrótce w 1/8 Pucharu Polski. Spotkanie rozegrane zostanie 28 listopada w Katowicach.