Czat z prezydentem Słupska Robertem Biedroniem

maz
Prezydent Robert Biedroń będzie gościem na czacie GP24.
Prezydent Robert Biedroń będzie gościem na czacie GP24. Krzysztof Piotrkowski
W środę (7 grudnia) o godz. 10.30 na portalu www.gp24.pl rozpocznie się połowinkowy czat Roberta Biedronia.

W ciągu półtoragodzinnej rozmowy chcemy podsumować dwa lata rządów prezydenta Słupska.

Już teraz zbieramy pytania do prezydenta, które można zgłaszać pod numerem kom. 697 770 122 lub pisząc e-mail na adres: zbigniew.marecki@polskapress.pl

Czat przeprowadzony zostanie na naszym kanale Facebook KLIKNIJ

Oglądaj także: Dyżur redakcyjny prezydenta w "Głosie"

Wideo

Materiał oryginalny: Czat z prezydentem Słupska Robertem Biedroniem - Głos Pomorza

Komentarze 34

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

V
Vbnjff@yahoo.com

Jak to panu smakuje w Slupsku ?

G
Gość
W dniu 06.12.2016 o 16:02, gość napisał:

Podaj przepis zakazujący spotkania naszych uczni z Muzułmanami. Podobno jesteśmy krajem tolerancyjnym i pozbawionym ksenofobii. Gdzie nasze miłosierdzie i zrozumienie dla ludzi  uciekających przez przemocą. To prosta  i ludzka odpowiedź na twoje zacietrzewienia na obcych. 

Jak nie będzie przepisu zabraniającego strzelać do małych dzieci, to będziesz strzelał do nich? Nie przepisy są decydujące w życiu człowieka, ale wartości. Jedną z takich wartości jest władza rodzicielska, którą każdy cywilizowany człowiek szanuje. To, że państwo chce zabrać rodzicom ich prawa ( i je w dużej mierze już zabrało ) nie oznacza, że mamy się na to godzić i na to pozwalać.

c
calle
W dniu 07.12.2016 o 10:19, a może napisał:

 To nie jest odpowiedź na zadane pytanie. Pytanie brzmiało: Dlaczego wazni i doswiadczeni pracownicy UM sie zwalniaja? ... bo nie daje się pracować z takim pracodawcą ? A może mobbing i dyskryminacja ? A może zrobię wszystko abyś się zwolnił, bo mój "Misiewicz" czeka na twój etat, przyjechał specjalnie po to do Słupska  Pendolinem ? 

 


Ten autentyczny misiewicz też taki jakiś sexualnie niewyraźny. To kto tam wie.....

G
Gość

Raczej czad a nie czat  :) 

a
a może
W dniu 06.12.2016 o 16:16, gość napisał:

--Każdy pracodawca ma prawo dobierać sobie ludzi.Prezydent odpowiada za organizację pracy urzędu. O odpowiada przed wyborcami i to oni rozliczą jego w kolejnych wyborach.-- Cena biletów okresowo jest podnoszona nie tylko w Słupsku, w innych miasta też bilety drożeją.  -- Miasto dotuje nasz lokalny sport w zakresie swoich możliwości budżetowych ,wszem wiadomo jakie miasto ma zadłużenie i głównym zadaniem prezydenta na tą chwilę jest zaciskanie pasa. Wiadomo jest, że zbliża się kolejne rozdanie pieniędzy z UE, i aby po te pieniądze sięgnąć, trzeba mieć także swoje na wkład własny. W ciągu dwóch lat kadencji Biedronia poprzez oszczędności  zdołał spłacić 30 ml naszego zobowiązania w stosunku do banków.-- Do USA pojechał na zaproszeni tamtej organizacji i za ich pieniądze.--- Rozszerzanie płatnych parkingów ma swój cel usuwania samochodów zw ścisłego centrum miasta. W ten sposób postępują wszystkie miasta nie tylko w Polsce ale także w całej europie.-- Lodowisko w centrum to strzał w dziesiątkę. Mają do niego dostęp wszyscy mieszkańcy miasta. Każdy ma do niego podobną odległość i dogodny dojazd. Wszystkie linie autobusowe przejeżdżają przez centrum miasta. Poprzednio lodowisko było na peryferiach i nie było do niego dogodnego  połączenia autobusowego.

 


--Każdy pracodawca ma prawo dobierać sobie ludzi.Prezydent odpowiada za organizację pracy urzędu. O odpowiada przed wyborcami i to oni rozliczą jego w kolejnych wyborach.

--  ...

To nie jest odpowiedź na zadane pytanie. Pytanie brzmiało: Dlaczego wazni i doswiadczeni pracownicy UM sie zwalniaja?

 

... bo nie daje się pracować z takim pracodawcą ? A może mobbing i dyskryminacja ? A może zrobię wszystko abyś się zwolnił, bo mój "Misiewicz" czeka na twój etat, przyjechał specjalnie po to do Słupska  Pendolinem ?

W
Walec-ki
W dniu 06.12.2016 o 16:16, gość napisał:

--Każdy pracodawca ma prawo dobierać sobie ludzi.Prezydent odpowiada za organizację pracy urzędu. O odpowiada przed wyborcami i to oni rozliczą jego w kolejnych wyborach.-- Cena biletów okresowo jest podnoszona nie tylko w Słupsku, w innych miasta też bilety drożeją.  -- Miasto dotuje nasz lokalny sport w zakresie swoich możliwości budżetowych ,wszem wiadomo jakie miasto ma zadłużenie i głównym zadaniem prezydenta na tą chwilę jest zaciskanie pasa. Wiadomo jest, że zbliża się kolejne rozdanie pieniędzy z UE, i aby po te pieniądze sięgnąć, trzeba mieć także swoje na wkład własny. W ciągu dwóch lat kadencji Biedronia poprzez oszczędności  zdołał spłacić 30 ml naszego zobowiązania w stosunku do banków.-- Do USA pojechał na zaproszeni tamtej organizacji i za ich pieniądze.--- Rozszerzanie płatnych parkingów ma swój cel usuwania samochodów zw ścisłego centrum miasta. W ten sposób postępują wszystkie miasta nie tylko w Polsce ale także w całej europie.-- Lodowisko w centrum to strzał w dziesiątkę. Mają do niego dostęp wszyscy mieszkańcy miasta. Każdy ma do niego podobną odległość i dogodny dojazd. Wszystkie linie autobusowe przejeżdżają przez centrum miasta. Poprzednio lodowisko było na peryferiach i nie było do niego dogodnego  połączenia autobusowego.

Miasto zwija sport.Po prezydencie nie widać by zaciskał pasa.Rozdanie UE,pożyczka z banku na wkład własny,procenty bankowe zjadają pieniądze z UE.,to jaki to zysk.Spłata 30mln.kosztem przesunięć w budżecie i przez to brak wielu inwestycji w 2016r.Pieniądze na wyjazdy z kasy miasta wykołuje każdy przeciętny księgowy.U nas w centrum miejsca parkingowe rosną.Lodowisko(a)potrzebne,ale czy na pl.Zwycięstwa?Bezmyślność Biedronia i jego ekipy potakiwaczy poraża.Tak to jest gdy celem działalność dla LGBT,a nie dla Słupska.

G
Gość
W dniu 06.12.2016 o 16:02, gość napisał:

Podaj przepis zakazujący spotkania naszych uczni z Muzułmanami. Podobno jesteśmy krajem tolerancyjnym i pozbawionym ksenofobii. Gdzie nasze miłosierdzie i zrozumienie dla ludzi  uciekających przez przemocą. To prosta  i ludzka odpowiedź na twoje zacietrzewienia na obcych. 

Co ty duposraju wiesz o muzułmanach?W sprawach wykraczających po za obowiązkowy program rodzice mają głos najważniejszy,czyli decydujący.A co ty ze swojej strony zrobiłeś dla pokrzywdzonych?Jak tu czytam tylko pouczasz innych.

E
Ebac lewaka

(...)

E
Ex slupek

Z moich obserwacji slupsk cofa sie w rozwoju ulice sklepy puste sami emeryci bida ale tak to jest jak pedala od 7 bolesci sobie wybraliscie a pyt (...) brzmi czy nadal zamierza sie ismiechac na wiecach i mamic tepych emerytow? 90% emerytow nawt nie wie jak odalic internet zyja w latach 90 to co tvn powie to jest prawda bo tv jeszcze daja rade obslugiwac...emeryci bawic wnoli ale nie glosujcie bo nadajecie sie do miczego tak jak ten pedal

L
Lubie kakało

Czy jak Tobie el che presidente urodzi się drugie dziecko to bedziesz pobierał 500+?

G
Gość
W dniu 06.12.2016 o 19:37, Gość napisał:

 wszelkie działania Biedronia to tylko budowanie jego wizerunku jako super gospodarza.

 

i tu się zgodzę !

G
Gość
W dniu 06.12.2016 o 19:23, gość napisał:

Aby dyskutować, trzeba mieć pojęcie o temacie. Ty jak większość bije pianę. Jak jest się prostakiem , to taki prowadzi się dyskurs nawet jak minęło 50 latach.

Po pierwsze na ty to nie jesteśmy, po drugie w przeciwieństwie do Ciebie nikogo nie obrażam, ani nie mówię o kimś prostak, a po trzecie to powiedz mi o czym mamy dyskutować, ani Ty mnie nie przekonasz do dokonań Biedronia, ani ja nie mam zamiaru Ciebie przekonywać, że wszelkie działania Biedronia to tylko budowanie jego wizerunku jako super gospodarza.
g
gość

Aby dyskutować, trzeba mieć pojęcie o  temacie. Ty jak większość bije pianę. Jak jest się prostakiem , to taki prowadzi się dyskurs nawet jak minęło 50 latach.

G
Gość
W dniu 06.12.2016 o 16:16, gość napisał:

--Każdy pracodawca ma prawo dobierać sobie ludzi.Prezydent odpowiada za organizację pracy urzędu. O odpowiada przed wyborcami i to oni rozliczą jego w kolejnych wyborach.-- Cena biletów okresowo jest podnoszona nie tylko w Słupsku, w innych miasta też bilety drożeją. -- Miasto dotuje nasz lokalny sport w zakresie swoich możliwości budżetowych ,wszem wiadomo jakie miasto ma zadłużenie i głównym zadaniem prezydenta na tą chwilę jest zaciskanie pasa. Wiadomo jest, że zbliża się kolejne rozdanie pieniędzy z UE, i aby po te pieniądze sięgnąć, trzeba mieć także swoje na wkład własny. W ciągu dwóch lat kadencji Biedronia poprzez oszczędności zdołał spłacić 30 ml naszego zobowiązania w stosunku do banków.-- Do USA pojechał na zaproszeni tamtej organizacji i za ich pieniądze.--- Rozszerzanie płatnych parkingów ma swój cel usuwania samochodów zw ścisłego centrum miasta. W ten sposób postępują wszystkie miasta nie tylko w Polsce ale także w całej europie.-- Lodowisko w centrum to strzał w dziesiątkę. Mają do niego dostęp wszyscy mieszkańcy miasta. Każdy ma do niego podobną odległość i dogodny dojazd. Wszystkie linie autobusowe przejeżdżają przez centrum miasta. Poprzednio lodowisko było na peryferiach i nie było do niego dogodnego połączenia autobusowego.

Podobne slogany słyszałem w latach 70 ubiegłego wieku.
K
Kama

Podsumowanie dwóch lat prezydentury!!!Odniosłam wrażenie ,ze ten człowiek się naigrywa z słuchaczy - bezczelny cwaniaczek ,mówi okrągłymi słowami nie zwracając uwagi na pytania dziennikarza ,- chyba tekst miał napisany i tylko czytał bo przecież nie musi się wysilać i nikomu tłumaczyć.Dokonania- wysokie podwyżki czynszów komunalnych, wyremontowane mieszkania za pieniądze od P.Kopacz no i co jeszcze trasy rowerowe na chodnikach reszta działań to inwestycje rozpoczęte przez poprzedniego prezydenta .No ale są też dokonania wyjazdy zagraniczne za nasze pieniądze bo dusi się w Słupsku musi odreagować ale cieszy mnie fakt że znacząco się postarzał ....

Dodaj ogłoszenie