NOWE
Gikiewicz obronił rzut karny w meczu z byłą drużyną. (video) Co za interwencja!
W 18. kolejce Bundesligi Augsburg wygrał z Unionem Berlin 2:1, a bohaterem meczu został Rafał Gikiewicz. W 56. minucie meczu polski bramkarz obronił rzut karny, który pozwolił gospodarzom utrzymać prowadzenie, a w rezultacie zdobyć trzy punkty. Świetną interwencją Polak utarł nosa swojej byłej drużynie, z której latem przeniósł się na WWK Arena.
2021-01-23 18:22:55
NOWE
Kto jak kto, ale ona może wiele! Jędrna pupa Anny Dereszowskiej przyciągają uwagę! Aktorka dumnie eksponuje swoje "atuty" ZDJĘCIA 23.01.2021
Najlepszego! Anna Dereszowska swoje urodziny świętowała w Wietnamie. Prowadziła też bogatą fotorelację z podróży do Azji. Anna Dereszowska i jej "atuty" na zdjęciach! 23.01.2021
2021-01-23 18:20:02
NOWE
Markowski: W umowie społecznej dla górnictwa brakuje dwóch dat. Że 15 lutego koniec pandemii, a od 3 marca będzie tabletka na raka
Wyobraźmy sobie, że lekarz przedstawia górnikowi sposób leczenia wrzodów, a ten odpowiada: „Panie doktorze, ale jak? To przecież będzie bolało”. Co robi lekarz? Czy zapytałby tego górnika: „To panie, powiedz pan, jak ja mam pana leczyć?”? Tak można streścić to, jak rząd postępuje z umową społeczną w sprawie górnictwa - mówi Jerzy Markowski, były wiceminister gospodarki, ekspert górniczy, w rozmowie z Marcinem Zasadą.
2021-01-23 18:12:00
Licytacje komornicze mieszkań LUTY 2021. Zobaczcie najnowsze oferty z województwa śląskiego. To mieszkania w bardzo atrakcyjnych cenach
Licytacje komornicze to bardzo dobra okazja, aby nabyć nieruchomość, np. mieszkanie, w jakże atrakcyjnej cenie. Ogłoszenia pochodzą z portalu licytacje.komornik.pl. Kiedy, gdzie i za ile można wylicytować mieszkanie w województwie śląskim? Sprawdź w galerii zdjęć najnowsze oferty. Licytacje będą odbywać się w lutym 2021.
2021-01-23 18:11:00
Szczepionka przeciwko koronawirusowi w Polsce. Ile osób jest już zaszczepionych? Najnowsze dane na 23.01.2021
Szczepienia na koronawirusa trwają. Jak wygląda aktualna sytuacja w Polsce? Przedstawiamy statystyki szczepień na koronawirusa w Polsce na przestrzeni ostatnich dni. Do tej pory w Polsce szczepionkę na koronawirusa przyjęło 605 313 osób. Liczba szczepień wykonanych 21.01.21 to 53 214 (o 2 658 więcej, niż poprzedniego dnia). Jakie szczepionki na koronawirusa będą dostępne w Polsce? Sprawdź, w jakiej kolejności są wykonywane szczepienia.
2021-01-23 18:10:37
Koronawirus w Polsce. Najnowsze statystyki na 23.01.2021. Ile osób jest zarażonych? Ile zmarło? Sprawdź najnowsze dane
Koronawirus w Polsce w statystykach. Sprawdź, ile osób jest zakażonych i ile zmarło. Prezentujemy raporty dzienne– mamy najnowsze, sprawdzone dane dotyczące koronawirusa prosto z WHO. Przekonaj się, jak szybko rośnie zagrożenie związane z SARS-CoV-2. Czy szczyt zachorowań jest ciągle przed nami? Poniżej znajdziesz informacje łączne oraz o poszczególnych dniach pandemii koronawirusa w Polsce.
2021-01-23 18:10:27