Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów

Czy będą braki prądu 15.04 w śląskim? Zobacz planowane daty wyłączeń prądu

Redakcja Wiadomości
Redakcja Wiadomości
Wideo
od 16 lat
Gdzie mogą wystąpić wyłączenia prądu w śląskim 15.04? Przedstawiamy spis miejsc, w których planowane są wyłączenia prądu 15.04 w śląskim. Taka sytuacja może być irytującą, dlatego warto na ten czas znaleźć sobie odpowiednie zajęcie, które nie będzie wymagało korzystania z energii elektrycznej. Przyczyną wyłączenia prądu najczęściej są budowy, remonty oraz modernizacje sieci. Dobrze jest przygotować się na tego typu wyłączenia prądu w śląskim.

Spis treści

Gdzie obecnie (15.04 16:05) nie ma prądu w śląskim?

Bielsko-Biała

Bielsko-Biała ulica Jedwabnicza od ul. Rafowej do ul. Jakubowskiego, Sobieskiego 181, Okrętowa 21, 22, 24, 32, 34, Rafowa od ul. Sobieskiego do ul. Okrętowej
15.04 od godz. 7:30 do 18:00


Sosnowiec

Sosnowiec ul. Zaruskiego

15.04 od godz. 14:33 do 22:00


powiat będziński

Góra Siewierska
15.04 od godz. 14:32 do 17:00


Planowane wyłączenia prądu w śląskim

Bielsko-Biała

Bielsko-Biała ulica Piaskowa 8, 10, 10A, Maczka 6 (zabudowania pomiędzy ul. Maczka i Partyzantów), Leszczyńska od nr 59 do ul. Piaskowej i Maczka
16.04 od godz. 7:30 do 15:00


Bielsko Biała ulica Poprzeczna 10, Michałowicza 81
17.04 od godz. 7:00 do 15:00


Bielsko-Biała ulica Krakowska 43
18.04 od godz. 7:30 do 17:00


Bielsko-Biała ulica Łowiecka 130D
19.04 od godz. 7:30 do 11:00


Bielsko-Biała ulica Ruciana od nr 56 do ul. Skarpowej, Skarpowa od nr 39B, 56, 45 do ul. Łowieckiej, Dębowej, Łowiecka 103, 103B, 103C.
19.04 od godz. 7:30 do 11:00


Bielsko-Biała ulica Krakowska 43
19.04 od godz. 10:00 do 13:00


Bielsko-Biała ulica Ruciana od nr 56 do ul. Skarpowej
19.04 od godz. 10:00 do 16:00


Bielsko-Biała ulica Filarowa 18 (stacja ładowania pojazdów), Czechowicka Magazyn zapotrzebowania, Warsztaty samochodowe, stacja kontroli pojazdów do 3,5t
20.04 od godz. 8:00 do 15:00


Bielsko-Biała ulica Dziewanny nr 74, 76,
28.08 od godz. 8:00 do 15:00


Częstochowa

Zawiercie ul. Niedziałkowskiego nr 27 oraz od nr 2 do nr 16 parzyste, Szymańskiego bloki od nr 1 do nr 10
16.04 od godz. 8:00 do 13:00


Częstochowa: ul. Szczytowa 23, ul. Równoległa 38/40, ul. Równoległa 36
16.04 od godz. 8:00 do 14:00


Dąbrowa Górnicza ul. Topolowa 52
16.04 od godz. 8:00 do 15:00


Częstochowa: ul. Chełmońskiego od 3 do 23 i od 4 do 22, ul. Piastowska 163A, 165, 165A, ul. Chopina od 56/58 do 66 i od 67/69 do 77
16.04 od godz. 8:00 do 15:00


Częstochowa: ul. Piastowska od 167A do 175 i 192, 194, 196, ul. Zaciszańska 36, 51, 53, ul. Kossaka od 4 do 16 i od 3 do 19.
18.04 od godz. 8:00 do 16:00


Zawiercie ul. Modrzewskiego, Hallera, Bema, Firlejów, Filaretów od nr 16 do nr 74, Łośnicka od nr 103 do nr 224, Rynek, Żelazna od nr 18 do nr 78, Gromadzka nr 12, 14, Zagonowa, Staromiejska nr 19
19.04 od godz. 8:00 do 13:00


Częstochowa: ul. Sosnowa 20.
19.04 od godz. 8:00 do 16:00


Wojkowice Kościelne ul. Drogowców, Zachodnia, Dąbrowska od nr 1 do nr 36, Piastowska od nr 1 do nr 12, Różana,
19.04 od godz. 9:00 do 13:00


Częstochowa: Al. Wojska Polskiego 305
20.04 od godz. 7:00 do 13:00


Zawiercie ul. Apteczna od nr 7 do nr 23, Hoża od nr 14 do nr 18
22.04 od godz. 8:00 do 13:00


Częstochowa: ul. Mochnackiego od 1 do 13, ul. Barlickiego 1, ul. Leśmiana od 3A do 3F i 7D, ul. Sebyły 1/5, ul. Przerwy-Tetmajera od 30 do 38 i od 42 do 50, ul. Przerwy-Tetmajera od 3 do 37 oraz 6, 10A, 10B, 12, 14
22.04 od godz. 8:00 do 17:00


Gliwice

Gliwice: Józefa Elsnera Od 1 do 19C oraz od 6 do 20, Żernicka 1, 3, Tarnogórska 242.
16.04 od godz. 8:00 do 14:00


Gliwice: Władysława Sikorskiego Od 2 do 18 oraz nr 5, Wielicka Od 35 do 39, Stefana Żeromskiego Od 2 do 12.
17.04 od godz. 8:00 do 16:00


Gliwice: Portowa 14 budynek H i budynek I.
19.04 od godz. 8:00 do 15:00


Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój: Pszczyńska w Bziu przy Nr 420 - budynki po byłej Firmie CARBONEX.

  • od 16.04 godz. 8:00 do 17.04 godz. 17:00

Jastrzębie-Zdrój: Kwiatowa nr 16.
18.04 od godz. 7:00 do 14:00


Katowice

Katowice: Józefowska od 102 do 118 a nr parzyste, plac budowy, Bytkowska nr 58, i od 55 do 65 nr nieparzyste, Bytomska nr 8 b, 32.
16.04 od godz. 8:00 do 13:00


Katowice: Kłodnicka 43 b, Kalinowskiego 4.
16.04 od godz. 8:00 do 16:00


Katowice: Wandy nr 2.
16.04 od godz. 9:00 do 10:00


Katowice: Rezedowa od 13 do 69, od 8 do 26.
17.04 od godz. 9:00 do 13:00


Katowice: K. I. Gałczyńskiego nr od 1 do 24 obie strony, Jasieńskiego od 16 do 22 nr parzyste, i od 17 do 33 nr nieparzyste, Brynowska nr 42 a, Imieli nr 10.
19.04 od godz. 8:00 do 11:00


Katowice: Władysława Stanisława Reymonta nr 34, 36, 38, 40, Powstańców nr 35, 35 a.
19.04 od godz. 8:00 do 13:00


Mysłowice

Mysłowice ul. Żwirki Wigury Nr 5 ZK-3a BDJ136876 (8075/8)
16.04 od godz. 9:00 do 13:00


Imielin ul. Grzybowa od nr 1 do nr 7
16.04 od godz. 9:00 do 15:00


Imielin ul. Poniatowskiego od nr 41 do Nr 35, ul. Poniatowskiego od Nr 42 do Nr 60, ul. Marka Nr 31, Nr 35, Nr 33, ZK- Nr BDJ/26/8631 ; ZK-Nr BDJ/26/8462 ; ZK-Nr BDJ/26/8482 ul. Poniatowskiego
17.04 od godz. 8:00 do 16:00


Mysłowice ul. Orzeszkowej od nr 9 do nr 13A oraz ZK nr RD8/25472
18.04 od godz. 8:30 do 18:30


Mysłowice ul. Kryształowa 5D
19.04 od godz. 7:00 do 14:00


Imielin ul. Poniatowskiego od Nr32 do Nr40, ul. Poniatowskiego od Nr 27A do Nr 31ab, ul. Marka Nr10, Nr12, Nr7, , ul. Marka Nr31, ul. Wspólna od nr4 do Nr24, ul. Wspólna Nr21A, 21AA, 21B, 23,25, ul. Nowozachęty Nr19, ul. Nowozachęty Nr21, 21A
19.04 od godz. 8:00 do 16:00


Piekary Śląskie

Piekary Śląskie: Kalwaryjska od 4 do 18, od 21 do 31.
16.04 od godz. 8:00 do 12:00


Piekary Śląskie: Czwartaków Zapolskiej od 2 do 18, od 7 do 17, Pożarna 5, Podchorążych, Trzech Bohaterów 11, 13, Piekarska 73, 73 A, 75, 79 A.
18.04 od godz. 8:00 do 15:00


Ruda Śląska

Ruda Śląska: Józefa Piłsudskiego od 41 do 137 i od 60 do 110, Krakusa, Kłosowa, Brynowska, Cegielniana, Ciasna.
16.04 od godz. 7:30 do 13:00


Ruda Śląska: Kingi 33, 33A, 35, 35A.
16.04 od godz. 8:00 do 15:00


Ruda Śląska: Tatrzańska Grzybowa od 1 do 29 i od 2 do 28, Sudecka, Piłsudskiego 136.
17.04 od godz. 7:30 do 13:00


Ruda Śląska: Józefa Piłsudskiego od 108 do 192, od 127 do 193, Gaikowa, Poranna.
18.04 od godz. 7:30 do 13:00


Ruda Śląska: Katowicka 141, 144, 144A, 144B.
18.04 od godz. 8:00 do 14:00


Rybnik

Rybnik: Władysława Stanisława Reymonta 63, 65, 67, Krzyżowa 23A, 23 B, Kilińskiego 65A, 65B, 65C, Wymienniki Ciepła.
16.04 od godz. 8:00 do 13:00


Rybnik: Niedobczycka 128 do 130 K.
18.04 od godz. 8:00 do 17:00


Rybnik: Teofila Brzozy 15, 17, 19, 22 do 32, 34, 34B, 37, 38A, 39, 40B, 42, 44, 46.
19.04 od godz. 7:00 do 16:00


Rybnik: Hetmańska 52A-80F, Władysława Warneńczyka 2, Olszycka 15B i 11A.
19.04 od godz. 7:30 do 13:00


Rybnik: Zebrzydowicka KWARTAŁ DOMUS BLOKI, 24A, 24B.
21.04 od godz. 6:00 do 9:00


Siemianowice Śląskie

Siemianowice Śląskie: Kasztanowa nr 3, 3 a, 5, 5 a.
18.04 od godz. 7:30 do 16:00


Tychy

Tychy: Katowicka 180,od 198 do 206, od 221 do 241.
16.04 od godz. 8:00 do 16:00


Tychy: Leszczynowa od 16 do 64 , 21 do 37, Migdałowa, Modrzewiowa, Orzechowa, Katowicka od 110 do 136, 159, 161,173.
18.04 od godz. 8:00 do 17:00


Tychy: Czarna od 41 do 45, 34, 38, Wiązowa od 12 do 166, od 47 do 83, Stacja obca Czułów Ogrodnictwo, Katowicka 36, Zwierzyniecka 60.
19.04 od godz. 8:00 do 13:00


Zabrze

Zabrze: Stanisława Bieniasza Kłosowa, Dorotki 7.
16.04 od godz. 8:00 do 14:00


Zabrze: Lawendowa od 1 do 3 i od 2 do 4.
17.04 od godz. 8:00 do 15:00


Zabrze: ks. Józefa Londzina od 1 do 7, 2, Niedziałkowskiego 1.
18.04 od godz. 8:00 do 14:00


Zabrze: Alberta Borsiga firma Export-Pack, Przepompownia PS4.
19.04 od godz. 8:00 do 14:00


powiat bielski

Kozy ulica Wiśniowa od ul. Azaliowej do ul. Bukietowej, Bukietowa numery 21, 24, 26, 28, Tęczowa 24, Wspólna numery 5 i 6, Irysów, Azaliowa od nr 10 do nr 18, Lazurowa
16.04 od godz. 8:30 do 14:00


Czechowice-Dziedzice ulica Kossaka od nr 1 do nr 6, Zachodnia, Fałata, Szkolna 22, 23, Polna od nr 16 i 17 do nr 6 i 5, Łagodna od nr 1 do nr 8
16.04 od godz. 9:00 do 15:00


Rybarzowice ulica Lipowa, Mahoniowa, Palmowa, Krokusów, Bukowa, Brzozowa, Chabrowa, Fiołków, Bratków, Beskidzka od nr 258 do 286
17.04 od godz. 8:00 do 14:00


Czechowice Dziedzice ulica Mazańcowicka od nr 118 do 118C oraz od 171 do 175N
17.04 od godz. 8:00 do 8:30


Czechowice Dziedzice ulica Akacjowa 14, Mazańcowicka od nr 161 do 169
17.04 od godz. 8:00 do 14:00


Kozy ulica Bławatków od 66 do ul. Dolnej, Dolna 13 ,7
17.04 od godz. 8:00 do 19:00


Zabrzeg ulica Świerklocz, Sikorskiego 19, Orzechowa, Korfantego od ulicy Waryńskiego do ulicy Mostowej, Śliwkowa, Brzoskwiniowa
17.04 od godz. 9:00 do 11:30


Zabrzeg ulica Owocowa, Orzechowa 13, Broniewskiego, Wiśniowa, Czereśniowa
17.04 od godz. 9:00 do 17:00


Czechowice Dziedzice ulica Mazańcowicka od nr 118 do 118C oraz od 171 do 175N
17.04 od godz. 13:30 do 14:00


Dankowice ulica Mickiewicza 42E
18.04 od godz. 8:00 do 11:00


Buczkowice ulica Leszczynowa, Wierzbowa, Strażacka, Wyzwolenia od nr 167 do 554 i od nr 864 do końca
18.04 od godz. 8:00 do 14:00


Roztropice ulica Widokowa
19.04 od godz. 9:00 do 13:00


Iłownica ulica Piłsudzkiego
19.04 od godz. 9:00 do 13:00


Szczyrk ulica Kasztanowa nr 46 oraz plac budowy zasilany ze złącza kablowego nr ZK10347
24.04 od godz. 8:00 do 15:00


powiat bieruńsko-lędziński

Imielin ul. Zachęty 15C
18.04 od godz. 9:00 do 15:00


Lędziny: Oficerska od 21 do 36, Kopalniana.
19.04 od godz. 8:30 do 10:30


Lędziny: Wygody od ulicy Zamkowej do nr 13 i 18 a, Podgórna.
19.04 od godz. 10:30 do 15:00


powiat będziński

Czeladź ul. Szpitalna 5a - DPS „SENIOR”
16.04 od godz. 8:00 do 16:00


Góra Siewierska ul. Ogrodowa od nr 1 do nr 27I, od nr 2 do nr 26a, Szopena od nr 1 do nr 9a, Kościuszki od nr 7a do nr 41, od nr 36a do nr 82, Górna od nr 1 do nr 45, od nr 2 do nr 14a, Kochanowskiego
16.04 od godz. 8:00 do 16:00


Przeczyce, Tuliszów ul. Spacerowa, Pogodna, Podgórna, Stawowa oraz firmy
17.04 od godz. 8:00 do 13:00


Góra Siewierska ul. Szopena od nr 2 do nr 22, 9, Kościuszki od nr 43 do nr 61, od nr 82a do nr 110, Leśna, 1-go Maja
17.04 od godz. 8:00 do 16:00


Będzin ul. Miłosza nr 65a, 71a, 75a, 77a
18.04 od godz. 8:00 do 14:00


Boguchwałowice ul. Biała odbiorcy zasilani ze złącza ZK 5304
19.04 od godz. 8:00 do 16:00


Góra Siewierska ul. Kościuszki od nr 45 do nr 89, od nr 88 do nr 142, Leśna
19.04 od godz. 8:00 do 16:00


Czeladź ul. Czarnomskiego, Sosnowa, Astrów od ulicy Alei Róż do ulicy Sosnowej.
20.04 od godz. 10:00 do 12:00


Czeladź ul. Legionów od nr 105 do nr 155, nr 46, Słoneczna
22.04 od godz. 8:00 do 13:00


Boguchwałowice ul. Aleja XIII Odbiorcy zasilani ze złącza ZK 20/1 (zk-bdd115079)
22.04 od godz. 8:00 do 16:00


Będzin ul. Wygodzkiego, Wesoła, Słoneczna, Pola nr 2, Rutki Laskier od nr 11 do nr 49
18.06 od godz. 8:00 do 15:00


powiat cieszyński

Pogórze ulica Zalesie 181, Wondolec, Bielska, Wąska, Goruszki, Dzielowy

16.04 od godz. 8:00 do 15:00


Brenna ulica Górecka, Kormany, Śniegociny, Miklera

16.04 od godz. 8:00 do 13:00


Ustroń ulica Stroma
16.04 od godz. 8:00 do 14:00


Brenna ulica Górecka, Kormany, Śniegociny, Miklera.
16.04 od godz. 8:00 do 15:00


Cieszyn ulica Dolna 7 (wymiennikownia)
16.04 od godz. 8:00 do 16:00


Dębowiec ulica Ogrodowa 31-41, 48-68B, Polna 36-44A, 47-51
16.04 od godz. 10:00 do 16:00


Ustroń ulica Szpitalna, Gościeradowiec, Nadrzeczna, Grażyńskiego, Stroma
17.04 od godz. 8:00 do 14:00


Bąków ulica Główna, Osiedlowa, Dożynkowa, Poprzeczna, Szkolna 2 i 4,

17.04 od godz. 8:00 do 15:00


Frelichów ulica Zawala od ul. Nizinnej do ul. Rykalec, Nizinna 2 i 4, Zawala od ul. Nizinnej do ul. Polnej, Polna od ul. Zawala do ul. Olchowej.
17.04 od godz. 8:00 do 15:00


Ochaby Wielkie ulica Św. Marcina 114,114a

17.04 od godz. 8:00 do 15:00


Cieszyn ulica Hallera 152, 181C - 191,
17.04 od godz. 8:00 do 16:00


Puńców ulica Myśliwska 2-16, Rolnicza 1, 2-10, Wielodroga 19-43, 22-50
17.04 od godz. 8:00 do 16:00


Ustroń ulica Daszyńskiego, Strażacka, Traugutta, Polna, Ogrodowa, Cieszyńska, Kościelna
18.04 od godz. 8:00 do 15:00


Pogórze ulica Wspaniała, Ukryta

18.04 od godz. 8:30 do 14:00


Brenna ulica Kormany
19.04 od godz. 8:00 do 13:00


Wisła ulica Skolnity, Sarnia, Pierwszego Maja, Dziechcinka, Strażacka,
19.04 od godz. 8:00 do 14:00


Frelichów ulica Polna od ulicy Zawala do ulicy Orzeszkowej. Ulica Teligi od ulicy Polnej do ulicy Orzeszkowej
19.04 od godz. 8:00 do 15:00


Zabłocie ulica Rolna 28
19.04 od godz. 8:00 do 15:00


Ustroń ulica zagajnik, Wiejska
19.04 od godz. 8:00 do 16:00


Ustroń ulica Krzywaniec, Nowy Świat 73
22.04 od godz. 8:00 do 16:00


Górki Małe ulica Stara Droga, Halna, Breńska, Wałowa
23.04 od godz. 8:00 do 14:00


Brenna ulica Stara Droga, Górecka od Halnej do Stara Droga, Wałowa, Cienista,
23.04 od godz. 8:00 do 14:00


powiat częstochowski

Koniecpol, ulice Słowik, Górna, Wesoła, Topolowa, Akacjowa, Brzozowa, Bukowa, Krasińskiego, Willowa, Fredry, Norwida, Gruszeckich, Wąska, Klonowa, Polna, Jesionowa, Łąkowa, Jodłowa, Armii Krajowej, Przedmieście Niwa.
16.04 od godz. 6:30 do 8:00


Kościelec,
ul. Wolności od nr 75 do nr 95,
ul. Mykanowska od nr 1 do nr 6
16.04 od godz. 8:00 do 10:00


Blachownia, ul. Henryka Sienkiewicza od działki nr 913/3 do działki nr 913/315.
16.04 od godz. 8:00 do 12:00


Koniecpol, ul. Słowik, ul. Górna, ul. Wesoła, ul. Willowa, ul. Topolowa, ul. Akacjowa, ul. Brzozowa, ul. Bukowa.
16.04 od godz. 8:00 do 16:30


Madalin od nr 1 do nr 16
16.04 od godz. 8:30 do 12:30


Rudniki,
ul. Wojska Polskiego
16.04 od godz. 10:00 do 13:00


Wanaty, ul. Osińska do działki 414/7 i 414/8
17.04 od godz. 8:00 do 15:00


Kłomnice,
ul. Nieznanicka,
ul. Zdrowska nr 2A i 42,
ul. Dworcowa nr 8,
Jacków,
ul. Leśna,
ul. Dworcowa od nr 14 A do nr 54 i od nr 17 do nr 37;
Zdrowa,
ul. Kłomnicka od nr 63 do nr 99 i od nr 86 do nr 102
ul. Leśna
17.04 od godz. 8:00 do 17:00


Rędziny, ul. Wolności od nr 85 do nr 114 , ul. Bankowa od nr 1 do nr 15.
17.04 od godz. 8:30 do 12:30


Jacków,
ul. Strażacka od nr 18 do nr 20 i nr 25,
ul. Łąkowa od nr 2 do nr 8.
18.04 od godz. 8:00 do 16:00


Rędziny, ul. Piaskowa od nr 1 do nr 25, ul. Kościuszki od nr 2 do nr 87
18.04 od godz. 8:30 do 12:30


Rudniki od nr 14 do nr 29, Piaski nr 1a, 3, 5, 6, 9.
19.04 od godz. 8:00 do 13:00


Koniecpol, ul. Leśna dz. nr 1617 oraz 1593/1
19.04 od godz. 8:00 do 13:00


Zalesice, ul. Długa od nr 14 do nr 84 oraz od nr 17 do nr 85, ul. Polna, ul. Słoneczna, ul. Mokra.
19.04 od godz. 8:00 do 16:00


Siedlec Janowski, ul. Tartaczna od nr 1do nr 75 i od nr 2 do nr 56A, ul. Leśna od nr 2 do nr 82 i od nr 1 do nr 75, ul. Szkolna od nr 37A do nr 41.
19.04 od godz. 8:30 do 12:30


powiat gliwicki

Rachowice: Wiejska Od 71 do 135 oraz od 52 do 88, Piękna, Do Groty.
17.04 od godz. 8:00 do 15:00


Paniówki: Ogrodowa 22, 22B, 28 oraz place budów przy ul. Ogrodowej i Sportowej.
17.04 od godz. 8:00 do 15:00


Pilchowice: Stanicka.
18.04 od godz. 8:00 do 16:00


Bargłówka: Górna do numeru 29 parzyste i nieparzyste, Pod Lasem, Kościelna, Dolna, Tworogowska, Raciborska do numeru 36 parzyste i nieparzyste, Przedszkolna.
20.04 od godz. 8:00 do 10:00


powiat kłobucki

Borowa ul. Dębowa, Sosnowa, Brzozowa, Źródlana, Pogodna, Główna od 77do końca ulicy
16.04 od godz. 8:00 do 14:00


Lgota ul. Częstochowska, Południowa od 1 do 49 i od 2 do 60, Północna od 1 do 14
17.04 od godz. 8:00 do 14:00


Miedźno ul. Jagiełły od nr 66 do nr 134, Mieszka, Prusa nr 28 i 30, Orzeszkowej, Leśna od nr 1 do nr 6
18.04 od godz. 8:00 do 14:00


Ostrowy ul. Tęczowa, Wróbla, Dobosza Zadworna od nr 34 do nr50 i od nr 43 do nr 115
19.04 od godz. 8:00 do 14:00


Antonów od 1 do 38, Górki 64, Przystajń ul. Szkolna od 33 do 46
22.04 od godz. 8:00 do 14:00


powiat lubliniecki

Woźniki Osada Śliwa nr dz.: 176/92, 180/48, 119/47, 131/47
16.04 od godz. 8:00 do 14:00


Glinica ul. Asfaltowa nr 18, 20, 22, 24, od nr 39 do nr 53 nieparzyste, Brzezinkowska od nr 1 do nr 2, Dąbrowa, Równa nr 24 i 33, Szczyrkowa od nr 1 do nr 24
17.04 od godz. 8:00 do 16:00


Chwostek ul. Gustawa Morcinka nr 19, Kopernika, Strażacka
19.04 od godz. 8:00 do 14:00


powiat mikołowski

Orzesze: Fabryczna od nr 13 do nr 25.
16.04 od godz. 7:00 do 15:00


Orzesze: Suszecka Ośrodek wypoczynkowy.
16.04 od godz. 9:00 do 14:00


Orzesze: Modrzańska 1 a, 1 b, 1 c, 2, 2 a, Długosza od 1 do 7, od 2 do 22, od 37 do 49, od 34 do 46, Ładna, Rolna, Bajkowa, Piastowska od 1 do 5, od 2 do 10 a, Piaskowa.
16.04 od godz. 9:00 do 14:00


Orzesze: Suszecka, Długosza od 51 do 81 , od 48 do 72, Urocza, Bł. Ks. J. Popiełuszki, Cmentarna, Żorska 16, 20a.
16.04 od godz. 9:00 do 14:00


Orzesze: Myśliwska od nr 21 do nr 53; Malownicza od nr 49, 51, 51A, 51B, 51C, 51D, 51E.
17.04 od godz. 7:00 do 15:00


Orzesze: Łąkowa od 76 do 90 , od 75 do 89, Storczyków, Świętojańska od ulicy Łąkowej do ulicy Kasztanowej, Jesienna.
17.04 od godz. 9:00 do 14:00


Orzesze: ks. Franciszka Blachnickiego, Mikołowska od 92 do 166, od 189 do 249, Świętojańska od 24 do 28, 33, Kasztanowa, Łączna.
17.04 od godz. 9:00 do 14:00


Orzesze: Mikołowska 170, od 253 do 265; od 176 do 214, Świętojańska od ulicy Mikołowskiej do ulicy Kasztanowej, Odrodzenia od 2 do 22, od 1 do 5, Zacisze od 33 do 41a, od 38 do 40, Łączna od 2 do 14.
17.04 od godz. 9:00 do 14:00


Orzesze: Promienna, Pasieki od 19 od 61 , od 20 do 44, Łąkowa od 95 do 119 , od 94 do 122b, Przyjemna.
17.04 od godz. 9:00 do 14:00


Orzesze: Uczniowska, Złota, Mleczna, Centralna sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu z ulicą Katowicką.
17.04 od godz. 9:00 do 14:00


Orzesze: Drużynowa plac budowy przy, ul. Drużynowej.
18.04 od godz. 7:00 do 15:00


Orzesze: Kazimierza Wielkiego, Towarowa 1 - stacja paliw- jedno zasilanie, Piastowska od 23 do 29, Centralna 66.
18.04 od godz. 9:00 do 13:00


Orzesze: Przyjaźni ferma drobiu.
19.04 od godz. 9:00 do 14:00


Orzesze: Centralna 65, 67, 98, 98a, 126, 126 a, Modrzewiowa 188, Kopalnia Piasku.
19.04 od godz. 9:00 do 14:00


Orzesze: Rycerska, Wojska Polskiego 1, 3 , od 2 do 12, Katowicka od 45 do 87 , od 54 do 110, Dojazdowa od 1 do 11, od 2 do 12, Górnicza, Krzywa, Stanisława Hadyny.
19.04 od godz. 9:00 do 14:00


powiat myszkowski

Koclin, ul. Cicha, ul. Słoneczna, ul. Ogrodowa, Osiek ul. Ogrodowa
16.04 od godz. 8:00 do 13:00


Lgota Górna, ul. Jurajska od Nr 189 do Nr 225
18.04 od godz. 8:00 do 15:00


powiat pszczyński

Goczałkowice-Zdrój: Robotnicza ujęcie solanki.
16.04 od godz. 8:00 do 12:00


Piasek: Azalii, Hortensji, Dworcowa 2, Katowicka 90, 90a, nieparzyste od nr 71 do 105, parzyste od nr 104 do 120.
16.04 od godz. 8:00 do 16:00


Goczałkowice-Zdrój: Bór II parzyste od 2 do 10, nieparzyste od 1 do 11.
16.04 od godz. 8:30 do 12:30


Góra: Długa nieparzyste od nr 107 do nr 113 oraz parzyste od nr 66 do nr 72.
16.04 od godz. 8:30 do 15:00


Goczałkowice-Zdrój: Wypoczynkowa, Jeziorna parzyste od 38a do 80a, nieparzyste od 21 do 25, Główna nieparzyste od 91 do 111, parzyste od 116a do 136, Łąka: Relaksowa, Podlaska, Jeziorna od 56 do 72.
16.04 od godz. 10:00 do 16:00


Łąka: Jaworowa, Grabowa 1, 2, 3, 5, 11a, 13, Lipowa, Turystyczna parzyste od 60 do 74.
16.04 od godz. 11:30 do 15:30


Suszec: Pszczyńska 41 do 60A, Piaskowa 1 do 9, Miła, Wąska 9, 11, Wiosenna.
17.04 od godz. 8:00 do 11:00


Łąka: Gerberów, Wiejska.
17.04 od godz. 8:00 do 16:00


Frydek: Miodowa nr 52, Nowa Wieś nieparzyste od nr 35 do nr 37A oraz parzyste od nr 60A do nr 68.
17.04 od godz. 8:30 do 15:00


Warszowice: Gajowa Maszt telekomunikacyjny ORANGE
MOKATE - studnia głębinowa.
18.04 od godz. 7:00 do 14:00


Pielgrzymowice: Zebrzydowicka od Nr od Nr 30 do 107.
18.04 od godz. 8:00 do 15:00


Łąka: Jagiellońska 9,11, Szymona Szymonowicza 8, 10, Juliana Przybosia 16.
18.04 od godz. 8:00 do 16:00


Mizerów: Prosta numer 6, Nadrzeczna parzyste od nr 26A do nr 32 oraz nieparzyste od nr 19 do nr 37A (oprócz 31), Uczniowska cała, Wyzwolenia nr 306E, 306F, 306G.
18.04 od godz. 8:30 do 15:00


Jankowice: Jelenia, Sarenek.
19.04 od godz. 7:00 do 12:00


Pszczyna: Rybnicka parzyste od nr 24 do 34, nieparzyste od nr 35 do 47b, Cegielniana 1, 1a.
19.04 od godz. 8:00 do 15:00


Łąka: Jana Kupca 34, 35, 37, Tytusa Chałubińskiego, Kazimierza Tetmajera-Przerwy nieparzyste od nr 1 do 15, parzyste od 2 do 16.
19.04 od godz. 8:00 do 16:00


Suszec: Wyzwolenia nieparzyste od 15 do 35, parzyste od 20 do 30, Jodłowa, Wielodroga od 28 do 32, Akacjowa, Garbarska.
19.04 od godz. 11:00 do 13:00


powiat raciborski

Górki Śląskie: Astrów, Ofiar Oświęcimskich 1, Bogunice: Ulica Testowa.
16.04 od godz. 7:30 do 15:00


Racibórz: Walentego Ciemięgi, Poprzeczna od 13 do skrzyżowania z ul. Szkolną parzyste i nieparzyste, Bartka Lasoty 8, Jana Badury, Rybnicka od 33 do 49, od 42 do 72, Szkolna od skrzyżowania z ul. Srebrną do skrzyżowania z ul. Rybnicką, Mikołowska, Karola Tomali.
16.04 od godz. 8:00 do 16:00


Racibórz: Opawska 119.
17.04 od godz. 8:00 do 13:00


Racibórz: Walentego Ciemięgi, Poprzeczna od 13 do skrzyżowania z ul. Szkolną parzyste i nieparzyste, Józefa Chudoby, Rybnicka od 33 do 49, od 42 do 72, Szkolna od skrzyżowania z ul. Srebrną do skrzyżowania z ul. Rybnicką, Mikołowska, Karola Tomali.
17.04 od godz. 8:00 do 16:00


Racibórz: Walentego Ciemięgi, Poprzeczna od 13 do skrzyżowania z ul. Szkolną parzyste i nieparzyste, Józefa Chudoby, Rybnicka od 33 do 49, od 42 do 72, Szkolna od skrzyżowania z ul. Srebrną do skrzyżowania z ul. Rybnicką, Mikołowska, Karola Tomali.
18.04 od godz. 8:00 do 16:00


Szonowice: Obrońców Pokoju, Słowackiego od 2 do 6, Konopnickiej od 1 do 7 od 4 do 6.
19.04 od godz. 8:00 do 13:30


Brzeźnica: Leśna, Kozielska 7C, 7D, 7E.
20.04 od godz. 15:00 do 17:00


powiat rybnicki

Stanowice: Leśna nr 54C.
16.04 od godz. 7:00 do 16:00


Książenice: Smołki od nr 3 do 32A, ul. Pojdy 105B, 105C, ul. Nad Potokiem od 19 do 66.
17.04 od godz. 7:00 do 16:00


Czerwionka-Leszczyny: Górnicza 47F.
17.04 od godz. 7:00 do 16:00


powiat tarnogórski

Radzionków: Danielecka od 1 do 7 , 6, Szylera od 8 do 12, Pankiewicza, od 3 do 11, od 4 do 8.
16.04 od godz. 8:00 do 12:00


Jaśkowice: Wiejska ul. Krótka, ul. Polna, ul. Boczna, ul. Dąbrowa, ul. Długa.

  • od 16.04 godz. 8:00 do 17.04 godz. 16:00

Nakło Śląskie: Sławomira Mrożka Ul. Magnoliowa.
17.04 od godz. 8:00 do 16:00


Brynek: Pyskowicka 1B, Kolejowa, Zakładowa 1B.
17.04 od godz. 8:00 do 17:00


Krupski Młyn ulice: Zawadzkiego, Dąbrowskiego, Tarnogórska, Słowackiego, Norwida, Zawadzkiego, Sienkiewicza, Powstańców Śląskich
22.04 od godz. 8:30 do 11:30


Krupski Młyn ulice: Główna od nr 2 do nr 20 i od nr 1 do nr 9 , Buczka od nr 2 do nr 8, Miarki, Mickiewicza, Świerczewskiego, Anny, 1 Maja.
30.04 od godz. 11:00 do 14:00


powiat wodzisławski

Marklowice: Wyzwolenia od budynku 7 i 50 do budynku 29 i 76, Lipowa, Dębowa, Michała Mroza, Spokojna, Polna.
16.04 od godz. 8:30 do 12:00


Marklowice: Wyzwolenia od budynku 31 i 78 do budynku 39 i 94, Rzemieślnicza, Wąska, Fiołkowa, Krakusa Boczna odnoga w kier. Fiołkowej, Zgody, Dębowa, Michała Mroza.
16.04 od godz. 11:00 do 14:30


Pszów: Pszowska od Nr 402 do 426, Śląska od 91 do końca, i "Oczyszczalnia", Wodzisław Śląski: Ignacego Paderewskiego Hoża, Makowa, Działkowców, , H.Kołłątaja, Kąty, Szybowa, Hoża, Pszowska od Nr 312 do 353.
17.04 od godz. 8:00 do 14:00


Połomia: Szybowa, Wolności Od 81 do Świerklan.
18.04 od godz. 8:30 do 12:00


Gogołowa: Leśna od budynku 18 do końca, Słoneczna od budynku 22 do końca.
18.04 od godz. 11:00 do 14:30


Połomia: Szkolna Od Wolności do budynku 6, Wolności O 73 do 83.
19.04 od godz. 8:30 do 12:00


Połomia: Przyległa, Dworska, Centralna Od Autostrady do Szkolnej.
19.04 od godz. 8:30 do 12:00


powiat zawierciański

Zawiercie ul. Podmiejska od nr 52 do ulicy Cerefisko
16.04 od godz. 7:30 do 15:30


Zawiercie ul. Paderewskiego (od Cmentarnej do Lipowej), Orzeszkowej, Biała, Surowa, Grzybowa, Smutna, Cmentarna, Prusa, Kasztanowa, Bukowa, Lipowa, Bloki Paderewskiego 51,51a, 53, 55
16.04 od godz. 8:00 do 13:00


Zawiercie ul. Siewierska od nr 55 do nr 114, Żniwna, Zbożowa, Przejściowa, Piaskowa, Niemcewicza nr 61, 63
19.04 od godz. 8:00 do 13:00


Świętochłowice

Świętochłowice: Wiktora Polaka nr 1, Katowicka nr 30 b, 38, 40, 40 a, i od 31 do 45 d nr nieparzyste.
16.04 od godz. 7:30 do 12:00


Świętochłowice: Ślęzan od 2 do 4 w nr parzyste, oraz Z K 186656, 194338, 177766.
16.04 od godz. 11:00 do 13:30


Świętochłowice: Jodłowa nr 5 a, przepompownia, 12, 14, i od 13 do 39 nr nieparzyste, ogródki działkowe.
17.04 od godz. 7:30 do 10:30


Świętochłowice: Juliana Zubrzyckiego od 19 do 45 nr nieparzyste, plac budowy, Krasickiego nr 27, 29, 31, Aleja Uroczysko cała, Z K 184962.
17.04 od godz. 10:00 do 13:00


Świętochłowice: Dworcowa od 1 do 23 nr nieparzyste i od 2 do 20 nr parzyste, Pocztowa Dworzec PKP.
18.04 od godz. 7:00 do 10:00


Świętochłowice: Biskupa Teodora Kubiny od 14 do 18 nr parzyste i od 17 do 31 nr nieparzyste, targowisko, Pocztowa nr 1, 2, 3, 4, 5, 6, 11, 13, Katowicka 12, 12a, 13, 14, 14 a, 15, 16, Dworcowa od 12 do 22 nr parzyste i od 15 do 23 nr nieparzyste.
18.04 od godz. 10:00 do 13:00


powiat żywiecki

Międzybrodzie Żywieckie ulica Beskidzka od 52 do 59. Sadowa, Lotnicza, Poziomkowa Górska.
16.04 od godz. 8:00 do 16:00


Międzybrodzie Bialskie ulica Żywiecka od Hila do Okrąglaka, Miodowa, Kamieniec, Skośna Brodek 1,3.
17.04 od godz. 8:00 do 16:00


Rychwałd ulica Uwale nr 3, Młyńska, Walatków, Holnówka od nr 1 do 20
18.04 od godz. 8:00 do 12:00


Żywiec ulica Kościuszki nr 57, Węglowa
18.04 od godz. 8:00 do 14:00


Żywiec ulica Władysława Wareńczyka, Bohaterów Września, Kazimierza Wielkiego, Królowej Jadwigi
19.04 od godz. 8:00 do 14:00


Krzyżowa ulica Śliwkowa, Łęgowa, Krzepinowa, Pod Kiczorą, Buławowa, Jana Pawła II od nr 33 do 72
19.04 od godz. 8:00 do 14:00


Rajcza ulica Górska od drogi na Biały Potok do drogi do Nickuliny, plac Butorów, Liszki
19.04 od godz. 9:00 do 11:00


Międzybrodzie Bialskie ulica Polna, Zdrojowa, Osiedlowa, Okrężna, Orłów.
22.04 od godz. 8:00 do 14:00


Kocoń ulica Łączna od nr 1 do 12, Modrzewiowa od nr 2 do 6, Żywiecka od nr 7 do 14
23.04 od godz. 8:00 do 15:00


Lipowa ulica Jastrząbka budynek zasilany ze złącza kablowego nr ZK417336 i plac budowy ze złącza kablowego nr ZK414710
23.04 od godz. 8:00 do 15:00


Leśna ulica Borówkowa budynki zasilane ze złączy kablowych nr ZK4127 i ZK4711
25.04 od godz. 8:00 do 15:00


ZOBACZ KONIECZNIE

Skąd bierzemy informacje o wyłączeniach prądu?

Informacje o planowanych wyłączeniach prądu i awariach pochodzą ze stron operatorów energii elektrycznej w Polsce:

Gdzie zgłosić brak prądu?

Brak prądu możesz zgłosić pod numerem 991. Połączenie jest bezpłatne, awarie można zgłaszać całą dobę. Przed sięgnięciem po telefon, koniecznie sprawdź bezpieczniki w swoim mieszkaniu. Jeśli mieszkasz w bloku, upewnij się, że prądu na ma też na klatce schodowej. W przypadku domów, zapytaj sąsiadów, czy także nie mają energii elektrycznej. Na naszej stronie, bądź na stronach operatorów energii elektrycznej, możesz sprawdzić, czy operatorzy już wiedzą o awarii.

ZOBACZ KONIECZNIE

Co to jest prąd elektryczny?

Prąd elektryczny jest ukierunkowanym przepływem ładunków elektrycznych. Rozróżniamy prąd stały, zmienny i przemienny. Prąd przemienny jest wykorzystywany w sieciach energetycznych i jest rodzajem prądu okresowo zmiennego. Jego wartości chwilowe naprzemiennie wyrażają wartości dodatnie i ujemne, które zmieniają się z daną częstotliwością i okresowo.

Dlaczego dostawcy energii elektrycznej planują wyłączenia prądu?

Dostawcy energii elektrycznej często planują wyłączenia prądu z powodu:

  • modernizacji sieci energetycznej
  • przyłączania nowej sieci energetycznej
  • konserwacji sieci transformatowej
  • remonty

Pozostałe wyłączenia prądu

Może zdarzyć się tak, że brak prądu oznacza awarię sieci energetycznej. Powodem są warunki pogodowe, uszkodzenia spowodowane przez człowieka oraz wybite korki w instalacji domowej. Przedstawiamy następuje przypadki:

  • silne wiatry
  • burza
  • powalone drzewo
  • szadź
  • opady śniegu
  • prace budowlane
  • kradzież przewodów przez człowieka
  • wysiadanie korków

Brak prądu - co robić, kiedy nie ma prądu?

  • jeśli nie ma prądu w mieszkaniu to warto sprawdzić korki. Kolejnym krokiem będzie sprawdzenie, czy jest prąd na klatce i ulicy
  • jeśli nie ma prądu na klatce schodowej to trzeba się skontaktować z właścicielem lub administratorem budynku
  • jeśli nie ma prądu w sąsiednich domach i mieszkaniach to trzeba skontaktować się ze swoim dostawcą energii elektrycznej

Jakie znaleźć sobie zajęcie, kiedy nie ma prądu w mieszkaniu?

  • gry planszowe
  • rozmowa z domownikami
  • segregowanie ubrań
  • porządki w szafie
  • sen
  • czytanie książek

Warto również na okoliczność braku prądu przygotować sobie na wszelki wypadek świece i latarki zasilane bateriami, ponieważ przerwa w dostawie prądu może zdarzyć się w godzinach wieczornych.

Sprawdź aktualne promocje

Materiały promocyjne partnera
Okazje

Dużo kupujesz ale nie lubisz przepłacać? Sprawdź kody rabatowe EMPIK oraz promocje i zniżki w innych sklepach online!

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!