Dąbrowa Górnicza: aktualne okręgi wyborcze. Sprawdźcie, gdzie będziecie głosować LISTA ULIC

PAS
Śródmieście Dąbrowy Górniczej to w większości okręgi wyborcze numer I i II
Śródmieście Dąbrowy Górniczej to w większości okręgi wyborcze numer I i II Paweł Pakosz/Polska Press
Ostatnio Rada Miejska Dąbrowy Górniczej zaktualizowała nowe nazwy dąbrowskich ulic, wpisując je do okręgów wyborczych. Warto więc sprawdzić, gdzie będziemy głosować w trakcie najbliższych wyborów samorządowych 21 października, a także ilu radnych wybieramy ze swojego okręgu wyborczego.

Oto część zapisów uchwały Rady Miejskiej:

a) skreśla się ulicę "Józefa Skalskiego" i wpisuję się nową nazwę ulicy "Stanisława Skalskiego";
b) skreśla się ulicę "Skibińskiego" i wpisuje się nową nazwę ulicy "Kardynała Stefana Wyszyńskiego"
2) w okręgu nr IV skreśla się ulicę "Romana Piecucha" i wpisuje się nową nazwę ulicy "Witolda Uklańskiego„
3) w okręgu nr V skreśla się ulicę "Jana Majewskiego" i wpisuje się nową nazwę ulicy "Oddziału AK Ordona"

Oto numery okręgów i ich granice oraz liczba radnych wybieranych w poszczególnych okręgach wyborczych w Dąbrowie Górniczej:

Okręg wyborczy I w Dąbrowie Górniczej obejmuje ulice: 3 Maja, Aleja Tadeusza Kościuszki 25-60, Barbary, Chopina, Cicha, Czapińskiego, Dąbrowskiego, Dekerta, Dębowa, Dojazdowa, Górnicza, Hutnika, Jaworowa, Juliusza Kadena Bandrowskiego, Kondratowicza, Legionów Polskich, Ludowa, Łukasińskiego, Mireckiego, Okrzei, Paryska, Perla, Piwowara, Pola, Pułaskiego, Rejtana, Siemońska, Sienkiewicza, Starościńska, Starzyńskiego, Struga, Sucha, Szkolna, Szpitalna, Wiejska, Wigury, Wirgiliusza Grynia, Wolska, Zdrowa, Ziemna, Żeromskiego, Żwirki.

Wybieramy tutaj 5 radnych Rady Miejskiej.

Okręg wyborczy II obejmuje ulice: 1 Maja, Adama Asnyka, Aleja Tadeusza Kościuszki 1-24, Andrzeja Frycza Modrzewskiego, Bobrowa, Bohomolca, Braci Wilkoszewskich, Bukowa, Ciasna, Cieplaka, Cupiała, Dembowskiego, Dolna, Duboisa, Dudkiewicza, Dziewiąty, Feliksa Rogalewicza, Furmana, Gałczyńskiego, Głowackiego, Górników Redenu, Graniczna 46-127, Granitowa, Grunwaldzka, Harcerska, Heleny Płotnickiej, Hempla, Ignacego Paderewskiego, Jana Długosza, Jana III Sobieskiego, Jana Kasprowicza, Jana Kochanowskiego, Jana Ziemby, Janowska, Jasna, Józefa Unruga, Juliana Polcera, Juliana Tuwima, Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Karola Adamieckiego, Kilińskiego, Klonowa, Kolejowa, Kołłątaja, Konopnickiej, Kopernika, Korzeniec, Królowej Jadwigi 1-21D, parzyste:26-56, Księdza Grzegorza Augustynika, Letnia, Limanowskiego, Łącząca, Łęknice, Magnoliowa, Malinowe Górki, Marianki, Migdałowa, Napierskiego, Narodowa, Niemcewicza, Nowa, Odrodzenia, Olszowa, Orzeszkowej, Parkowa, Pękalskich, Piaskowa, Podłęknicka, Pogodna, Poleśna, Południowa, Poprzeczna, Powstańców, Północna, Przodowników, Przybylaka, Ratanice, Reja, Reymonta, Robotnicza, Różana, Siewierska, Spokojna, Stalowa, Stanisława Skalskiego, Stara, Starocmentarna, Staszica, Szklana, Śliwińskiego, Średnia, Świerkowa, Tadeusza Jasińskiego, Topolowa, Traugutta, Urbańskiego, Uthkego, Wąska, Wesoła, Wierzbowa, Władysława Adamskiego, Wojska Polskiego, Wróblewskiego, Wschodnia, Wspólna, Zagórska, Zakątek, Zakładowa, Zapolskiej, Zgoda, Zielona, Zielona Dolina, Zuchów.

Wybieramy tutaj 5 radnych Rady Miejskiej.

Okręg wyborczy III obejmuje ulice: 11 Listopada, Aleja Józefa Piłsudskiego 5-30, parzyste: 32-36,Aleja Zagłębia Dąbrowskiego, Długa, Emilii Zawidzkiej, Florowska, Graniczna 5-45, Gustawa Morcinka, Janusza Korczaka, Janusza Kotarbińskiego, Józefa Kraszewskiego, Kazimierza Srokowskiego, Konarskiego, Krasińskiego, Królowej Jadwigi nieparzyste:25-31, Krótka, Leśna, Majakowskiego, Mała, Mickiewicza, Norwida, Nowocmentarna, Partyzantów, Plater, Podlesie, Poniatowskiego, Prosta, Równa, Słowackiego, Spółdzielcza, Sztygarska, Twarda, Tysiąclecia parzyste: 4-12, nieparzyste: 15-59, Wyspiańskiego, Żytnia.

Wybieramy tutaj 5 radnych Rady Miejskiej.

Okręg wyborczy IV obejmuje ulice: 40-lecia, Aleja Józefa Piłsudskiego nieparzyste:31-33,44-117, Artura Gruszeckiego, Batalionów Chłopskich, Bema, Borowinowa, Bratków, Broniewskiego, Brzozowa, Czajkowa, Dobrawa, Dworska, Dymniki, Działki, Dzieci Wrześni, Eugeniusza Kwiatkowskiego, Europejska, Folwarczna, Franciszkańska, Gilowa, Grabowa, Gródki, Hallerczyków parzyste: 66-84, 85-211, Handlowa, Idzikowskiego, Ignacego Krasickiego, III Powstania Śląskiego, Jagodowa, Jałowcowa, Jaskrów, Jaśminowa, Józefa Cieszkowskiego, Karsowska, Kasprzaka, Kazimierza Imielińskiego, Komuny Paryskiej, Kosmonautów, Kościelna, Królewska, Kryniczna, Ks. Stanisława, Kwiatowa, Laski, Łazowska, Łączna, Marii Szulc, Michała Spisaka, Mieszka I, Modrzewiowa, Morgowa, Ogrodników, Olimpijska, Podbagienko, Podbuczyny, Pogoria, Pomłynie, Prusa, Przełajowa, Przymiarki, Ptasia, Relaksowa, Sadowa, Siedmiu Szewców, Siewna, Skowronkowa, Słowikowa, Sowia, Storczyków, Strażacka, Swobodna, Szpakowa, Św. Antoniego, Św. Stanisława Kostki, Tierieszkowej, Toruńska, Trzebiesławicka, Tworzeń, Tysiąclecia nieparzyste: 1-11, Uczniowska, Ujejska, Urocza, Wczasowa, Wilgowa, Witolda Uklańskiego, Wodna, Wrzosowa, Wybickiego, Wysoka, Wyzwolenia, Zachodnia, Zaplecze, Złota, Żeglarska, Żurawinowa.

Wybieramy tutaj 5 radnych Rady Miejskiej.

Okręg wyborczy V obejmuje ulice: Adama Rapackiego, Akacjowa, Aleja za Remizą, Aleja Zwycięstwa, Aleksandra Fredry, Aleksandra Puszkina, Anna, Armii Krajowej, Astrów, Baśniowa, Białej Przemszy, Bielowizna, Boczna, Bursztynowa, Chabrowa, Chemiczna, Ciernie, Cisowa, Cmentarna, Dąbrówka, Dolomitowa, Dreszera, Dworcowa, Fabryczna, Fiołkowa, Franciszka Zabłockiego, Główna, Gołonoska, Gospodarcza, Górki, Górna, Górzysta, Grabocińska, Gruntowa, Gruszczyńskiego, Grzybowa, Hallerczyków 2-65A, nieparzyste:67-83, Hetmańska, Hotelowa, Hutnicza, Jamki, Jana Mizerkiewicza, Janusza Kusocińskiego, Jaskółcza, Jesionowa, Jodłowa, Kalinowa, Kamienna, Kasztanowa, Kawa, Kazdębie, Kazimierza Przerwy-Tetmajera, Kombatantów, Konstytucji, Kornela Kozłowskiego, Kostury, Kozubka, Krucza, Kuźnica Błędowska, Kuźniczka Nowa, Leszczynowa, Lipowa, Lipówka, Łaskowa, Łazienna, Łazy Błędowskie, Łąkowa, Łuszczaka, Makowa, Marcelego Białostockiego, Marii Dąbrowskiej, Marii Skłodowskiej-Curie, Młynarska, Modrzejowska, Mostowa, Myśliwska, Nadrzeczna, Narutowicza, Niegowonicka, Obrońców Pokoju, Oddziału AK Ordona, Ofiar Katynia, Orla, Orna, Orzechowa, Osiedle Robotnicze, Oświecenia, Piastowska, Poboczna, Pocztowa, Polna, Projektowana, Przedziałowa, Przelotowa, Przełajka, Pszenna, Pustynna, Rodzinna, Rolnicza, Roztoki, Rudna, Rudy, Rybna, Rzeczna, Rzemieślnicza, Sezamkowa, Składowa, Skośna, Słoneczna, Sokolska, Sołtysówka, Sosnowa, Sosnowiecka, Spacerowa, Sportowa, Stacyjna, Stanisława Kontkiewicza, Stawowa, Strumień, Strzemieszycka, Studzienna, Szałasowizna, Szarych Szeregów, Szatanówka, Szkotnica, Szosowa, Sztorcowa, Środkowa, Świerczyna, Targowa, Towarowa, Traktowa, Transportowa, Tulipanowa, Turystyczna, Tylna, Wakacyjna, Wapienna, Warszawska, Willowa, Władysława Orkana, Władysława Sikorskiego, Wypaleniska, Wypoczynkowa, Zacisze, Zagłębiowska, Zagórcze, Zagórze, Zagrabie, Zakawie, Ząbkowicka, Zdrojowa, Zielna, Ziołowa, Zofii Nałkowskiej, Związku Orła Białego, Zygmunta Różyckiego, Źródlana, Żołnierska, Żurawia, Żwirki i Wigury.

Piknik w Parku Śląskim pod hasłem "Łączymy pokolenia"

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie