Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów

Dąbrowa Górnicza: Letnie Kino Plenerowe cieszy się powodzeniem. W weekend kolejne seanse pod chmurką

PAS
Letnie Kino Plenerowe zaprasza w Dąbrowie Górniczej na kolejne seanse Zobacz kolejne zdjęcia/plansze. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE
Letnie Kino Plenerowe zaprasza w Dąbrowie Górniczej na kolejne seanse Zobacz kolejne zdjęcia/plansze. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE W. Wesołowski PKZ/Studio DG
Kino Kadr zaprasza na letnie seanse w plenerze. Odbywają się tradycyjnie w Fabryce Pełnej Życia w śródmieściu Dąbrowy Górniczej w każdą sobotę lipca (godzina 21.30) oraz sierpnia (godzina 21), ale także w kilku dzielnicach w podanych poniżej terminach.

Harmonogram seansów w Fabryce Pełnej Życia:

  • 1 sierpnia - Kręcisz mnie (bezpłatne wejściówki dostępne od 29 lipca)
  • 8 sierpnia - Dogman (bezpłatne wejściówki dostępne od 5 sierpnia)
  • 15 sierpnia - Green Book (bezpłatne wejściówki dostępne od 12 sierpnia)
  • 22 sierpnia - Oficer i szpieg (bezpłatne wejściówki dostępne od 19 sierpnia)
  • 29 sierpnia - Pavarotti (bezpłatne wejściówki dostępne od 26 sierpnia)

W najbliższy weekend zobaczymy film Kręcisz mnie. Gatunek: komedia romantyczna, kraj produkcji: Francja/Belgia 2018, czas trwania: 107 min. Reżyseria: Franck Dubosc, obsada: Franck Dubosc, Alexandra Lamy, Elsa Zylberstein To zabawna, a przy tym wzruszająca, komedia romantyczna, w przekorny sposób nawiązująca do kultowych Nietykalnych.

W przypadku złej pogody seanse Letniego Kina Plenerowego będą przenoszone z Fabryki Pełnej Życia do Pałacu Kultury Zagłębia.

Natomiast w piątek 31 lipca o godz. 21 w dzielnicy Strzemieszyce Wielkie (przy bibliotece) zobaczymy w ramach Letniego Kina Plenerowego polski film Na układy nie ma rady

Gatunek: komedia, obyczajowy kraj produkcji: Polska 2017; czas trwania: 89 min. Reżyseria: Krzysztof Rurka, obsada: Grzegorz Małecki, Katarzyna Glinka, Michał Milowicz

W przypadku złej pogody seanse Letniego Kina Plenerowego w dzielnicach będą przekładane na inny termin lub odwoływane. W przypadku przełożenia terminu darmowe wejściówki na pierwszy termin tracą ważność - należy pobrać nowe wejściówki dostępne od środy poprzedzającej nowy termin.

Wstęp wolny – za okazaniem bezpłatnej wejściówki.

Bezpłatne wejściówki na wydarzenia będą udostępniane online (www.bilety.palac.art.pl) oraz na miejscu wydarzenia w dniu jego realizacji. Zalecamy korzystanie z dostępu online bez potrzeby wydruku wejściówek w formie papierowej.

Przed wejściem na wydarzenie należy okazać wejściówkę bileterowi np. na smartfonie. Przy pobieraniu wejściówki zarówno online, jak i na miejscu wydarzenia, uczestnik składa oświadczenie dotyczące stanu zdrowia i jeżeli wystąpią u niego objawy choroby, to nie weźmie udziału w wydarzeniu, informując o tym PKZ.

Nie przeocz

Udostępnionych zostanie maksymalnie 100 miejsc siedzących i 50 stojących w przypadku koncertów plenerowych oraz 150 miejsc siedzących w przypadku kina plenerowego. Miejsca będą dostępne w wyznaczonych miejscach z zachowaniem wymaganego odstępu między widzami.

Uczestnik ma obowiązek samodzielnego wyposażenia się w materiały ochrony osobistej.W przypadku niezłożenia przez uczestnika oświadczenia, o którym mowa w ust. I.4., uczestnik nie zostanie wpuszczony na teren wydarzenia.
Uczestnik przed wejściem na teren wydarzenia ma obowiązek zdezynfekować dłonie.
Uczestnik przed wejściem na teren wydarzenia ma obowiązek założyć maskę i pozostać w niej na czas całego wydarzenia.
Uczestnicy przy wejściu na teren wydarzenia powinni być oddaleni od siebie o minimum 2 metry.
Korzystanie z wyznaczonych toalet jest możliwe pojedynczo.

Po zakończeniu wydarzenia organizatorzy proszą uczestników o opuszczanie terenu z zachowaniem wymaganego przepisami prawa odstępu. Uczestnik po wyjściu z terenu wydarzenia będzie miał możliwość wyrzucenia jednorazowych rękawiczek i maseczek do oznaczonego kosza na śmieci oraz ponownej dezynfekcji dłoni.

Musisz to wiedzieć

Zobacz koniecznie

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Dni Lawinowo-Skiturowe

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera