Rozbudowa dąbrowskiej galerii Centrum Handlowego Pogoria przebiega terminowo. Generalny wykonawca, firma ESDOM Sebastian Domeracki, rozpoczął kolejny etap inwestycji.

Zaawansowane są prace związane z powiększeniem lokali dwóch znanych marek obuwniczych, które na czas rearanżacji zostały zamknięte. Pozostałe sklepy, część restauracyjna, a także kino będą funkcjonowały normalnie.

Lubiane i popularne sklepy CCC i Deichmann przejdą metamorfozę. Wszystko po to, by w drugim kwartale 2019 roku zaoferować odwiedzającym jeszcze większy asortyment w najnowszym standardzie. Tym samym, sklepy CCC oraz Deichmann zostały tymczasowo zamknięte.

- Pogoria to jeden z największych obiektów handlowych w Dąbrowie Górniczej. Po zakończeniu przebudowy zaoferuje mieszkańcom miasta i regionu blisko 38 tys. metrów kwadratowych powierzchni wynajmu oraz całkowicie zmodernizowane salony CCC i Deichmann. Oficjalne otwarcie galerii po przebudowie zostało zaplanowane na drugi kwartał 2019 roku – informuje Wojciech Godlewski, senior project manager w NEPI Rockcastle.

Projekt rozbudowy zakłada modernizację północno-zachodniej części obiektu i jego powiększenie o 1063 m kw. Inwestor, firma NEPI Rockcastle, zaplanował także relokację toalet przy hipermarkecie Auchan.

W efekcie inwestycji klienci będą mogli również korzystać z jeszcze bardziej funkcjonalnego parkingu. Co więcej, wspomniana przestrzeń zostanie wyposażona w stanowiska do ładowania samochodów elektrycznych, dostosowanych do różnego typu pojazdów.

Autorem projektu rozbudowy CH Pogoria jest Biuro Projektów ,,MEXEM" Sp. z o.o. i PRO-ARCH Spółka Jawna M.W. Lisiak. Generalnym wykonawcą poszczególnych etapów są firmy ESDOM Sebastian Domeracki i Adbuild Sp. z o. o. sp. k.

O obiekcie:

Centrum Handlowe Pogoria w Dąbrowie Górniczej to 97 lokali i wysp handlowych z szeroką ofertą handlowo-usługową. Na 37 tys. m kw., stanowiących powierzchnię handlową obiektu znajdują się salony wielu marek odzieżowych i obuwniczych, restauracje i kawiarnie, kino, a także hipermarket AUCHAN oraz market budowlany OBI. Za zarządzanie obiektem odpowiada firma BSC Property Management Sp. z o.o. sp.k.

POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:

Sylwester z Polsatem na Stadionie Śląskim

Dni wolne w 2019 roku