Będziemy rozmawiali o tym, co tak naprawdę jest w szczepionkach - zapowiada Paweł Skutecki, wiceprzewodniczący czteroosobowego Parlamentarnego Zespołu ds. Bezpieczeństwa Programu Szczepień Ochronnych Dzieci i Dorosłych. Posiedzenie zespołu odbędzie się 8 stycznia o godzinie 10. Będzie je można śledzić na stronie Sejmu. Poseł Paweł Skutecki zapowiada gości, których wyniki badań mają spowodować "prawdziwe trzęsienie ziemi".

Jednym z zaproszonych gości jest prof. Christopher Exley z Wielkiej Brytanii. - Nasz główny gość trzydzieści lat zajmuje się badaniem aluminium. Tego, którego zdaniem ministra Pinkasa nie ma w szczepionkach, choć ich producenci twierdzą inaczej - pisze Paweł Skutecki.

- Niech to będzie dyskusja, jakiej poskąpiono 120 tysiącom poszkodowanych obywateli, podczas procedowania obywatelskiego projektu STOP NOP - mówi Justyna Socha, przewodnicząca Stowarzyszenia Wiedzy o Szczepieniach Stop Nop.

Zobacz też: Sąd zdecyduje, czy Justyna Socha pójdzie do więzienia za zniesławienie lekarza

Parlamentarny Zespół ds.

Bezpieczeństwa Szczepień utworzyło w 2016 roku siedmiu posłów Kukiz'15. Obecnie zespół liczy czterech członków, z których trzech zmieniło klubowe barwy. Oprócz Pawła Skuteckiego, jest w nim Piotr Liroy-Marzec (obecnie Wolni i Solidarni), jego klubowy kolega Jarosław Porwin oraz poseł niezrzeszony Robert Winnicki.

Zobacz też: "Szczepimy, bo myślimy" w Sejmie. Projekt zakłada uzależnienie przyjmowania do żłobków i przedszkoli od zaszczepienia dzieci

Źródło: TVN24

POLECAMY: