Diagnoza III sezon: w rybnickim szpitalu kolejne intrygi....

  Diagnoza III sezon: w rybnickim szpitalu kolejne intrygi. Premiera 4 września WIDEO + ZDJĘCIA

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  TVN zapowiada, że nowe odcinki „Diagnozy”, jednego z najpopularniejszych seriali telewizyjnych ostatniego roku, znów zaskoczą widzów! Odsłonią tajemnice początku znajomości Anny i Jana, ich wspólnego życia w Gdańsku oraz feralnej operacji, która zrujnowała życie Leśniewskiej, ale stała się też początkiem fascynującej historii. Premiera trzeciego sezony serialu w TVN 4 września o godz. 21.30.
  Serial Diagnoza, III sezon. Premiera 4 września
  1/19

  Przejdź do
  galerii zdjęć

  ©TNV

  Zakończenie poprzedniego sezonu „Diagnozy” przyniosło zmiany w kierownictwie szpitala. Nagła zmiana personalna na stanowisku ordynatora wstrząsnęła Artmanem (Adam Woronowicz). Dlaczego Jan, zwykle tak pewny siebie, przy Bognie Mróz (Danuta Stenka) traci swój rezon? Jaka łączy ich tajemnica? I co jest w stanie zrobić, żeby nikt nie odkrył dręczącego go sekretu z przeszłości...?

  Zobacz zdjęcia z nowej serii serialu:

  Zobacz galerię


  O tym, co nowego w kolejnym sezonie „Diagnozy”, opowiedziała Maja Ostaszewska. Czy cieszy się, że do serialu dołączyła Danuta Stenka?

  - Podziwiam jej aktorstwo - powiedziała.
  Przypomnijmy, że akcja serialu „Diagnoza” toczy się w rybnickim szpitalu. Tak naprawdę to gmach Uniwersytetu Ekonomicznego w Rybniku udaje „Specjalistyczny Szpital nr 4 w Rybniku”. Uniwersytecki kampus przy ulicy Rudzkiej zmienia się w plan filmowy serialu TVN „Diagnoza”.  Są też ujęcia z rybnickich ulic. W czasie realizacji kolejnych odcinków w mieście można zobaczyć plejadę gwizd, np. Maję Ostaszewską, Macieja Zakościelnego, Adama Woronowicza czy Magdalenę Popławską.  PISALIŚMY:
  Serial „Diagnoza" uczy Polaków języka śląskiego
  Serial „Diagnoza" w II sezonie stracił trochę widzów, ale Rybnik chciałby nadal grać

  W nowych odcinkach pojawi się Paweł Wilecki (w tej roli Mateusz Kościukiewicz), szanowany prokurator z Rybnika, a do zgranej już ekipy lekarzy dołączy piękna chirurg Kalina Wysocka (w tej roli Kamila Kamińska), która przyciągnie zachwycone spojrzenia męskiej części personelu.

  Natomiast życie Anny (Maja Ostaszewska) i Michała (Maciej Zakościelny) nie będzie układać się tak, jak planowali. Gdy dr Wolski dowie się, że jest bardzo poważnie chory, ich związek zostanie wystawiony na próbę. Czy Anna, pochłonięta rozwiązywaniem zagadki z przeszłości swojej i Artmana, będzie dla niego wsparciem? I jaką rolę w prywatnym śledztwie Leśniewskiej odegra prokurator Wilecki? Widzowie dowiedzą się już jesienią.

  TVN przypomina, że serial „Diagnoza” to produkcja, która ma na swoim koncie statuetkę Telekamery, Srebrny Glob na World Media Festival 2018, nominację do Polskich Nagród Filmowych Orły 2018.

  Premiera trzeciego sezony serialu w TVN 4 września o godz. 21.30.

  POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:
  Zobacz najważniejsze wydarzenia minionego tygodnia w programie TyDZień


  Czytaj treści premium w Dzienniku Zachodnim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (1)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  diagnoza, czyli...

  patriota (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 1

  kodziarze i klamliwa tuba platfusow....

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  DZ poleca

  Wideo