Dni Pszczyny 2015: Jak i czym dojechać na święto miasta? [SPRAWDŹ ROZKŁAD JAZDY AUTOBUSU]

AS
W sobotę cześć mieszkańców na święto miasta dostanie się bezpłatnym autobusem, który o godz. 18 wyruszy z Pszczyny i przejedzie przez: Porębę, Brzeźce, Mizerów, Studzionkę, Wisłę Małą, Wisłę Wielką oraz Łąkę. Mieszkańcy tych miejscowości z busa będą mogli skorzystać także w drodze powrotnej do domu. Autobus wyruszy po ostatnim koncercie około godz. 23:30.

ROZKŁAD JAZDY DARMOWEGO AUTOBUSU NA DNI PSZCZYNY 2015
GODZINA
18:00 - PSZCZYNA
18:02 - PSZCZYNA BIELSKA
18:04 - PSZCZYNA ŻORSKA
18:05 - PSZCZYNA WODZISŁAWSKA
18:06 - PSZCZYNA BAŻANTARNIA
18:08 - PORĘBA POM
18:10- PORĘBA POCZTA
18:12 - BRZEŹCE KOLONIA
18:14 - BRZEŹCE SZKOŁA
18:15 - BRZEŹCE WIDOKI
18:17 - MIZERÓW SKRZYŻOWANIE
18:20 - STUDZIONKA KOLONIA
18:22 - STUDZIONKA SKRZYŻOWANIE
18:23 - STUDZIONKA
18:25 - WISŁA MAŁA DOM KULTURY
18:27 - WISŁA MAŁA KOŚCIÓŁ
18:29 - WISŁA MAŁA SKRZYŻOWANIE
18:32 - WISŁA WIELKA OS.
18:34 - WISŁA WIELKA II
18:39 - WISŁA WIELKA I
18:43 - WISŁA WIELKA KOLONA
18:45 - ŁĄKA MADERA
18:48 - ŁĄKA GOSPODA
18:50 - ŁĄKA KOLONIA
18:53 - PSZCZYNA CIESZYŃSKA
18:57 - PSZCZYNA BIELSKA
19:00 - PSZCZYNA

Autobus powrotny po koncercie - około godz. 23:30

Jeśli wybieracie się na święto miasta na rowerze lepiej przemyślcie ten pomysł. Najważniejsze koncerty tradycyjnie organizowane są w zabytkowym parku. Z uwagi na bezpieczeństwo wszystkich uczestników koncertów, organizatorzy przypominają o zakazie wprowadzania na teren imprezy rowerów, stojaki na rowery ustawione będą przy wejściach do parku.

Warto też pamiętać, że psy bez kagańca na teren imprezy również nie będą wpuszczane.


*Kontrowersyjna reklama Żytniej to wstyd dla całej branży. Polmos przeprasza
*Pies uratował dziecko od śmierci! Suczka Perełka bohaterką. Oto ona
*Tak policja w Katowicach ściga i strzela do pirata drogowego ZOBACZ ZDJĘCIA
*Przepis na leczo SPRAWDZONY I NAJSZYBSZY
*Strefa 30 Katowice ZA i PRZECIW MAPKA + SONDA

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie