Dolcan Ząbki - GKS Jastrzębie 1:1

Podopieczni trenera Jerzego Wyrobka przywieźli z Ząbek cenny punkt. Beniaminek dominował na boisku do przerwy, ale w II połowie do głosu doszli jastrzębianie i remis był wynikiem sprawiedliwym,

Piłkarze GKS nie zgodzili się na wyjazd na Mazowsze dzień przed meczem, bo chcieli, żeby zaoszczędzone na noclegu pieniądze przeznaczono na wypłatę zaległości. Na mecz wyruszyli więc o godz. 7 rano i wczorajsza podróż wyraźnie dała się drużynie we znaki, bo w I połowie goście grali bardzo słabo.

Już po niespełna kwadransie prowadzenie dla Dolcanu zdobył najlepszy strzelec gospodarzy Maciej Tataj dobijając odbity przez Kafkę strzał Grzelaka.

Jeszcze w I połowie szanse na kolejne gole zmarnowali Grzelak i Stretowicz. Po repry-mendzie w szatni zawodnicy GKS po przerwie zaczęli grać znacznie lepiej. Bardzo aktywny był Robert Żbikowski, a do wyrównania doprowadził w 65 minucie Janusz Wrześniak sprytnie zmieniając lot piłki po strzale z rzutu wolnego Daniela Ferugi. W samej końcówce świetną okazję dla gospodarzy zaprzepaścił Rafał Grzelak.

Dolcan Ząbki - GKS Jastrzębie 1:1 (1:0) Bramki: 1:0 Maciej Tataj (14), 1:1 Janusz Wrześniak (65).