Dzieje się w Dobrym Klimacie na rynku. Spotkanie z prof....

  Dzieje się w Dobrym Klimacie na rynku. Spotkanie z prof. Bralczykiem i warsztaty, jak zrobić las w słoiku

  lota

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Dobry klimat, to pawilon, który powstał na katowickim rynku (tuż przy fontannie Sztucznej Rawie) z okazji Szczytu Klimatycznego, który w grudniu odbędzie
  1/6
  przejdź do galerii

  Dobry klimat, to pawilon, który powstał na katowickim rynku (tuż przy fontannie Sztucznej Rawie) z okazji Szczytu Klimatycznego, który w grudniu odbędzie się w Katowicach ©LOTA

  W „Dobrym klimacie”, pawilonie, który powstał na katowickim rynku przy okazji Szczytu Klimatycznego, szykują się kolejne ciekawe wydarzenia. W programie m.in. spotkanie z prof. Jerzym Bralczykiem oraz warsztaty tworzenia lasu w słoiku.
  Dobry klimat, to pawilon, który powstał na katowickim rynku (tuż przy fontannie Sztucznej Rawie) z okazji Szczytu Klimatycznego, który w grudniu odbędzie się w Katowicach. W pawilonie niemal każdego dnia sporo się dzieje, odbywają się tu warsztaty, spotkania, pokazy, prelekcje, czy koncerty. Większość tematycznie związana jest z ekologią, środowiskiem, czy klimatem, ale nie tylko…

  Zobaczcie zdjęcia:
  Zobacz galerię


  W najbliższy poniedziałek, 22 października, „Dobry Klimat” odwiedzi profesor Jerzy Bralczyk. Temat? - Ile potrzeba nam słów, żeby dobrze się porozumieć – zapowiadają organizatorzy. Spotkanie rozpocznie się o godz. 18.

  Dzień później, we wtorek 23 października, w pawilonie odbędą się warsztaty z wykonywania biosfery – zamkniętego ekosystemu leśnego. „Las w słoiku” to roślinna kompozycja zamknięta w szklanym naczyniu. Początek o godzinie 13.30. Natomiast o godzinie 18.00 wystąpi tu zespół Zawiało Folk.

  W środę o godzinie 17.30 w „Dobrym klimacie” zaplanowano kolejne spotkanie. Pojawi się tu Katarzyna Wągrowska, autorka książki „Życie zero waste. Żyj bez śmieci i żyj lepiej”.

  Z kolei w czwartek o godzinie 18.00 kolektyw „Kino domowe” zaprasza na prelekcję, projekcję i dyskusję o filmach hollywoodzkich. Tym razem przyjrzymy się światu, w którym nie widać słońca, nie ma roślin, ale są za to ojciec i syn oraz droga przed nimi.

  Dodajmy, że wstęp na wszystkie wydarzenia w „Dobrym klimacie” jest wolny.

  POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:
  Jak głosować w wyborach? Jak oddać ważny głos?


  Jakub Turowski z Facebooka w studiu Dziennika Zachodniego


  Czytaj treści premium w Dzienniku Zachodnim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  DZ poleca

  Wideo