Dzień dziecka na Arenie Zabrze

Materiał informacyjny - Górnik Zabrze Sportowa Spółka Akcyjna
Wszyscy w końcu możemy odetchnąć z ulgą. Choć nadal musimy być ostrożni i przeciwdziałać pandemii Koronawirusa, mamy wielkie nadzieje, że pomału, możemy wracać do „normalności”. Z tym większą radością chcemy Was zaprosić na organizowany przez Górnik Zabrze oraz Zabrzańską Arenę, Dzień Dziecka. Wszystko odbędzie się w sobotę 29go maja na Stadionie im. Ernesta Pohla! Wydarzenie objęła swym honorowym patronatem Prezydent Miasta Zabrze, Małgorzata Mańka-Szulik.

Z wielką radością zapraszamy najmłodszych, młodszych ale i starszych na piknik z okazji Dnia Dziecka. Odbędzie się on w sobotę 29go maja na promenadzie oraz w samej arenie Zabrze przy ul. Roosevelta 81. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 11 i potrwa do popołudniowych godzin. W programie naprawdę mnóstwo atrakcji, przygotowanych dla mieszkańców miasta, kibiców górnika i tak naprawdę każdego kto chce wraz z dziećmi spędzić sobotni dzień w dobrej i pełnej zabawy (nie zapominajmy o reżimie sanitarnym i ostrożności) atmosferze. Spółka Stadion, oraz Klub Górnik Zabrze zadbały o to aby tego dnia dla dzieciaków działo się naprawdę dużo. W programie wydarzenia m.in. foodtrucki, stanowiska gier i zabaw, malowanie twarzy, dmuchańce, strefa sportu i aktywności, strefa minitenisa. O aktywności zadbają nasi partnerzy i przyjaciele. Specjalną atrakcją będzie strefa szachów i wielka gra symultana z młodzieżowym mistrzem świata. Nie zabraknie maskotki Górnika, upominkówi strefy gastronomicznej. Towarzyszyć nam będą m.in. Siłownia Smart Gym, Mosir Zabrze, Ogród Botaniczny i wielu innych partnerów, z których każdy przygotował atrakcje.

Zwieńczeniem wydarzenia będzie rozgrywany na głównej murawie Areny Zabrze, mecz drugiej drużyny Trójkolorowych z GKS Pniówek Pawłowice.

Niezmiernie cieszymy się że nasz stadion ożyje. Po ponad roku pandemii, braku wydarzeń, meczach przy pustych, cichych trybunach wróci do nas radość, uśmiech i ten wspaniały mam nadzieję doping trybun. Co prawda sezon ekstraklasy już się zakończył, ale młodzi piłkarze też potrzebują Waszego kibicowskiego wsparcia. Przede wszystkim zapraszamy dzieci, to przecież ich święto a my postaramy się zapewnić takie atrakcje aby nasze bajtle było szczęśliwe - zaprasza Dariusz Czernik, prezes Górnika Zabrze.

To doskonała okazja aby spędzić sobotni dzień, oferując dzieciom moc zabawy. Zapraszamy do Zabrza, na stadion od godziny 11 do 17. Zabrze, ul. Roosevelta 81, sobota 29.05.2021

Dodaj ogłoszenie