Dzień nauczyciela w Pałacu Kultury Zagłębia w Dąbrowie Górniczej. Nagrody dla pedagogów, stypendia dla najlepszych uczniów

Piotr Sobierajski
Piotr Sobierajski
Dzień Edukacji Narodowej w dąbrowskim Pałacu Kultury Zagłębia Zobacz kolejne zdjęcia/plansze. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE
Dzień Edukacji Narodowej w dąbrowskim Pałacu Kultury Zagłębia Zobacz kolejne zdjęcia/plansze. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE Piotr Sobierajski
W czwartek 14 października sala teatralna w Pałacu Kultury Zagłębia w Dąbrowie Górniczej wypełniła się nauczycielami oraz najlepszymi uczniami dąbrowskich szkół. Okazją do tego spotkania był Dzień Edukacji Narodowej.

To święto wszystkich nauczycieli, pedagogów, wychowawców, którzy na co dzień dzielą swoją wiedzą i doświadczeniem z wychowankami. Starają się przez cały rok szkolny, by nauka nie była nudna, by młodzi ludzie docenili to, że zdobywanie nowych umiejętności, czytanie, generalnie poszerzanie swojej wiedzy to coś, co ukształtuje nas na całe dorosłe życie. A nie jest to we współczesnych czasach, przy dodatkowych zawirowaniach spowodowanych COVID-19, takie proste. Tym bardziej w takim dniu, powszechnie zwanym “Dniem nauczyciela”, należą im się podziękowania i gratulacje.

I takich właśnie podziękowań, gratulacji i ciepłych słów nie zabrakło w Pałacu Kultury Zagłębia ze strony prezydenta miasta Marcina Bazylaka oraz przewodniczącej Rady Miejskiej Agnieszki Pasternak. Życzyli nauczycielom wytrwałości, spokoju, podkreślając jednocześnie, że należy im się ogromny szacunek za codzienny trud i wysiłek, jaki wkładają w swoją pracę.

Nie przeocz

Czwartkowe spotkanie było również okazją do wręczenia wyróżnień i nagród dąbrowskim pedagogom. Po nich na scenę zaproszeni zostali najlepsi uczniowie dąbrowskich szkół, którzy odebrali miejskie stypendia. A było uch w sumie całkiem sporo, bo aż 77.

W części artystycznej uroczystości zaprezentowały swoje nieprzeciętne wokalne umiejętności Julia Góra i Gabriela Foksa.

Oto nagrody i wyróżnienia dla dąbrowskich pedagogów

Medale Komisji Edukacji Narodowej

  • Barbara Szwajczewska, dyrektor Przedszkole nr 20
  • Małgorzata Windys, nauczyciel Szkoła Podstawowa nr 3
  • Mariola Sieroda, nauczyciel Szkoła Podstawowa nr 7
  • Małgorzata Borek, nauczyciel Szkoła Podstawowa nr 18
  • Beata Bończak, dyrektor I Liceum Ogólnokształcące
  • Monika Antosik, nauczyciel I Liceum Ogólnokształcące
  • Katarzyna Jasiak, nauczyciel I Liceum Ogólnokształcące (medal z 2020 r. – wręczony został ze względu na pandemię w 2021 r.)
  • Joanna Kańska, nauczyciel I Liceum Ogólnokształcące (medal z 2020 r. – wręczony został ze względu na pandemię w 2021 r.)
  • Aneta Cupiał, nauczyciel V Liceum Ogólnokształcące
  • Ewa Król, nauczyciel V Liceum Ogólnokształcące
  • Ewa Szczepańczyk, nauczyciel V Liceum Ogólnokształcące
  • Mariola Nowak, nauczyciel Zespół Szkół Ekonomicznych
  • Michał Rabsztyn, nauczyciel Zespół Szkół Ekonomicznych
  • Grzegorz Wiończyk, nauczyciel Zespół Szkół Ekonomicznych
  • Agnieszka Mucha, nauczyciel Zespół Szkół Technicznych
  • Sebastian Siwek, nauczyciel Zespół Szkół Technicznych
  • Anna Caputa, nauczyciel Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej
  • Beata Kozioł, nauczyciel Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej
  • Magdalena Michałczyk, nauczyciel Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej
  • Joanna Słoń, nauczyciel Młodzieżowy Ośrodek Pracy Twórczej
  • Dariusz Ziółek, nauczyciel Młodzieżowy Ośrodek Pracy Twórczej

Medale Komisji Edukacji Narodowej dla nauczycieli Zespołu Szkół Plastycznych wręczała wizytator Centrum Edukacji Artystycznej Jolanta Sznajder.

  • Anna Stokłosa-Grygierzec (medal 2021)
  • Agnieszka Budny ( medal przyznany w roku 2020 – wręczony został ze względu na pandemię w 2021 r.)
  • Ewa Brzostkiewicz - Hejczyk (medal przyznany w roku 2020 – wręczony został ze względu na pandemię w 2021 r.)
  • Maria Moryc (medal przyznany w roku 2020 – wręczony został ze względu na pandemię w 2021 r.)
  • Grzegorz Skrzypek (medal przyznany w roku 2020 – wręczony został ze względu na pandemię w 2021 r.)
  •  


Nagroda Ministra Edukacji i Nauki

  • Iwona Hajducka, nauczyciel I Liceum Ogólnokształcące

  • Jadwiga Chudzik, nauczyciel V Liceum Ogólnokształcące

  • Nagroda Śląskiego Kuratora Oświaty 

  • Katarzyna Jasiak, nauczyciel I Liceum Ogólnokształcące

  • Artur Iwan, dyrektorIII Liceum Ogólnokształcące

  • Medale za długoletnią służbę 

  • Jolanta Pludrak, dyrektor Szkoła Podstawowa nr 7 

  • Mariola Ociepka, nauczyciel Szkoła Podstawowa nr 10

  • Beata Kaczmarzyk, nauczyciel Szkoła Podstawowa nr 29 z Oddziałami Sportowymi

  • Andrzej Krowicki, nauczyciel, Szkoła Podstawowa nr 29 z Oddziałami Sportowymi

  • Ewa Marchewka, nauczyciel Zespół Szkół Technicznych

  • Agnieszka Dróżdż-Kobus, nauczyciel Młodzieżowy Ośrodek Pracy Twórczej 

  • Marzena Kaźmierczak-Kias, nauczyciel Młodzieżowy Ośrodek Pracy Twórczej 

  • Marek Wilk, nauczyciel Młodzieżowy Ośrodek Pracy Twórczej 


Nagrody prezydenta miasta

  • Iwona Wilk, dyrektorMłodzieżowy Ośrodek Pracy Twórczej
  • Kamil Katolik, nauczyciel Młodzieżowy Ośrodek Pracy Twórczej
  • Kinga Bielec, nauczyciel Młodzieżowy Ośrodek Pracy Twórczej
  • Dariusz Ziółek, nauczyciel Młodzieżowy Ośrodek Pracy Twórczej
  • Beata Dubaj, nauczyciel Przedszkole nr 4
  • Aneta Hryniewiecka, nauczyciel Przedszkole nr 9
  • Anna Kalaga, dyrektor Przedszkole nr 10
  • Agnieszka Prochowska, nauczyciel Przedszkole nr 10
  • Agata Kapuśniak, nauczyciel Przedszkole nr 11
  • Anna Strzałka-Obałek, nauczyciel Przedszkole nr 14
  • Marta Kozieł, nauczyciel Przedszkole nr 20 z Oddziałami Integracyjnymi
  • Renata Jeziorowska, nauczyciel Przedszkole nr 32
  • Alicja Kaźmierczyk, dyrektor Przedszkole nr 33
  • Wanda Siwek, nauczyciel Przedszkole nr 34
  • Iwona Majewska, nauczyciel Szkoła Podstawowa nr 3
  • Katarzyna Barańska,nauczyciel Szkoła Podstawowa nr 8
  • Marzena Słaboń, nauczyciel Szkoła Podstawowa nr 8
  • Aleksandra Mikulska, nauczyciel Szkoła Podstawowa nr 8
  • Renata Kubińska, nauczyciel Szkoła Podstawowa nr 10
  • Edyta Adamczyk, nauczyciel Szkoła Podstawowa nr 10
  • Wioletta Pilzak, nauczyciel Szkoła Podstawowa nr 10
  • Joanna Prychodko - nauczyciel II LO, nagrodę otrzymuje za pracę w Szkole Podstawowej nr 10
  • Dorota Bulińska, dyrektor Szkoła Podstawowa nr 11
  • Sylwia Bagińska -Worwa, nauczyciel Szkoła Podstawowa nr 11
  • Lidia Bancerz, dyrektor Szkoła Podstawowa nr 12
  • Aleksandra Rok-Strzała, nauczyciel Szkoła Podstawowa nr 12
  • Artur Kaczmarczyk, nauczyciel Szkoła Podstawowa nr 12
  • Iwona Łabędzka, nauczyciel Szkoła Podstawowa nr 13
  • Agnieszka Łój, nauczyciel Szkoła Podstawowa nr 13
  • Grzegorz Przewieźlik, nauczyciel Szkoła Podstawowa nr 13
  • Dariusz Włosowicz, nauczyciel Szkoła Podstawowa nr 13
  • Marta Cebo, nauczyciel Szkoła Podstawowa nr 16 z Oddziałami Przedszkolnymi
  • Agnieszka Niziórska,nauczyciel Szkoła Podstawowa nr 18
  • Jolanta Górnik, nauczyciel Szkoła Podstawowa nr 20 z Oddziałami Integracyjnymi
  • Jolanta Ruda-Darul, nauczyciel Szkoła Podstawowa nr 20 z Oddziałami Integracyjnymi
  • Małgorzata Bujak, nauczyciel Szkoła Podstawowa nr 20 z Oddziałami Integracyjnymi
  • Renata Witas-Osuszek, nauczyciel Szkoła Podstawowa nr 20 z Oddziałami Integracyjnymi
  • Wioleta Matysek, dyrektor Szkoła Podstawowa nr 21
  • Jolanta Wójcik, nauczyciel Szkoła Podstawowa nr 21
  • Joanna Maruszyj, nauczyciel Szkoła Podstawowa nr 22
  • Józef Marzec, dyrektor Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Przedszkolnymi
  • Małgorzata Krzystańska, nauczyciel Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Przedszkolnymi
  • Aneta Szewczyk, dyrektor Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Przedszkolnymi
  • Katarzyna Oliwa, nauczyciel Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Przedszkolnymi
  • Paweł Bucki, nauczyciel Szkoła Podstawowa nr 29 z Oddziałami Sportowymi
  • Aleksandra Czylok-Bielińska, nauczyciel Szkoła Podstawowa nr 29 z Oddziałami Sportowymi
  • Bożena Kadłubiec, nauczyciel Szkoła Podstawowa nr 29 z Oddziałami Sportowymi
  • Beata Kolka, nauczyciel Szkoła Podstawowa nr 29 z Oddziałami Sportowymi
  • Katarzyna Łukasik-Majewska, nauczyciel Szkoła Podstawowa nr 30
  • Beata Kamionka, nauczyciel Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 1
  • Anna Chojowska, nauczyciel Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 5
  • Katarzyna Borzęcka, dyrektor Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 6
  • Małgorzata Krupińska-Kulisa, nauczyciel Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 7
  • Ewa Pustuł, nauczyciel Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 7
  • Elżbieta Pełka, dyrektor Zespół Szkół nr 4
  • Anna Rakowiecka, nauczyciel Zespół Szkół nr 4
  • Anita Bałdys, nauczyciel Zespół Szkół nr 4
  • Patrycja Kopcińska, nauczyciel Zespół Szkół nr 4
  • Barbara Płóciniczak, nauczyciel Zespół Szkół nr 4
  • Joanna Sordyl, nauczyciel Zespół Szkół nr 4
  • Aneta Dresner-Chatys, nauczyciel Zespół Szkół Sportowych
  • Tomasz Cieślak, nauczyciel Zespół Szkół Sportowych
  • Małgorzata Czapla, nauczyciel Zespół Szkół Sportowych
  • Barbara Dybich, nauczyciel Zespół Szkół Sportowych
  • Grzegorz Hofman, nauczyciel Zespół Szkół Sportowych
  • Krzysztof Jaźwiński, nauczycielZespół Szkół Sportowych
  • Artur Kieljan, nauczyciel Zespół Szkół Sportowych
  • Anna Mackiewicz, nauczyciel Zespół Szkół Sportowych
  • Dorota Przewieźlik, nauczyciel Zespół Szkół Sportowych
  • Dorota Rolak, nauczyciel Zespół Szkół Sportowych
  • Dariusz Sobieraj, nauczyciel Zespół Szkół Sportowych
  • Jacek Gwizdoń, nauczyciel Zespół Szkół Muzycznych
  • Ewelina Piasecka-Woźniczka, dyrektor Zespół Szkół Plastycznych
  • Maria Moryc, nauczyciel Zespół Szkół Plastycznych
  • Damian Pacha, nauczyciel Zespół Szkół Plastycznych
  • Robert Strzała, nauczycielZespół Szkół Plastycznych
  • Joanna Kańska, nauczyciel I Liceum Ogólnokształcące
  • Anna Bijak, nauczyciel I Liceum Ogólnokształcące
  • Małgorzata Hat, nauczyciel I Liceum Ogólnokształcące
  • Ewa Pawik, nauczyciel I Liceum Ogólnokształcące
  • Marta Archman-Orczykowska, nauczyciel II Liceum Ogólnokształcące
  • Anna Juda, nauczyciel II Liceum Ogólnokształcące
  • Monika Rutkowska-Czekaj, nauczyciel II Liceum Ogólnokształcące
  • Violetta Ziółko, nauczyciel III Liceum Ogólnokształcące
  • Anna Ornat, dyrektor V Liceum Ogólnokształcące
  • Ewelina Bałdyga, nauczyciel V Liceum Ogólnokształcące
  • Ryszard Świętek, nauczyciel Techniczne Zakłady Naukowe
  • Beata Szczypka-Brodzińska, nauczyciel Techniczne Zakłady Naukowe
  • Agnieszka Mucha, nauczyciel Zespół Szkół Technicznych
  • Tomasz Woźniak, dyrektor Zespół Szkół Ekonomicznych
  • Mariola Nowak,nauczyciel Zespół Szkół Ekonomicznych
  • Małgorzata Skutnik, nauczyciel Zespół Szkół Ekonomicznych
  • Michał Rabsztyn, nauczyciel Zespół Szkół Ekonomicznych
  • Alicja Pierzak, nauczyciel Zespół Szkół Ekonomicznych
  • Grzegorz Wiończyk, nauczyciel Zespół Szkół Ekonomicznych
  • Izabela Babiarz, dyrektor Zespołu Szkół Zawodowych “Sztygarka”, nagrodę otrzymuje za pracę w Zespole Szkół Ekonomicznych
  • Violetta Trzcina, dyrektor Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej
  • Anna Caputa, nauczyciel Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej
  • Elżbieta Chycka, nauczyciel Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej
  • Renata Krupa, nauczyciel Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej
  • Joanna Wilmowska, nauczyciel Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej
  • Sylwia Kusyk, nauczyciel Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna

Stypendia dla najlepszych uczniów dąbrowskich szkół odebrali:

  • Maja Bazylak – Zespół Szkół Sportowych im. Polskich Olimpijczyków Szkoła Podstawowa nr 33 z Oddziałami Sportowym
  • Mateusz Białas – Szkoła Podstawowa nr 13 im. Adama Piwowara w Dąbrowie Górniczej
  • Bartosz Bieliński – Szkoła Podstawowa nr 29 z Oddziałami Sportowymi im. Alfreda Szklarskiego w Dąbrowie Górniczej
  • Natalia Bluj – Szkoła Podstawowa nr 8 im. A. Mickiewicza w Dąbrowie Górniczej
  • Szymon Błachowiak – I Liceum Ogólnokształcące im. W. Łukasińskiego w Dąbrowie Górniczej
  • Jan Bochnak – Szkoła Podstawowa nr 31 im. Zagłębia Dąbrowskiego w Dąbrowie Górniczej
  • Julia Borowik – Szkoła Podstawowa nr 29 z Oddziałami Sportowymi im. Alfreda Szklarskiego w Dąbrowie Górniczej
  • Gabriela Chrobak – Zespół Szkół Sportowych im. Polskich Olimpijczyków -Liceum Sportowe
  • Paulina Chuderska – Szkoła Podstawowa nr 8 im. A. Mickiewicza w Dąbrowie Górniczej
  • Miłosz Citak – Zespół Szkół Sportowych im. Polskich Olimpijczyków Liceum Sportowe
  • Jakub Czechowski – Szkoła Podstawowa nr 12 im. Stanisława Staszica w Dąbrowie Górniczej
  • Zuzanna Ćwik – Szkoła Podstawowa nr 12 Stanisława Staszica w Dąbrowie Górniczej
  • Agata Dudek – V Liceum Ogólnokształcące im.Kanclerza J. Zamoyskiego w Dąbrowie Górniczej
  • Kacper Dudek – Zespół Szkół Muzycznych im. Michała Spisaka w Dąbrowie Górniczej
  • Jakub Dybich – II Liceum Ogólnokształcące im. S. Żeromskiego w Dąbrowie Górniczej
  • Angelika Gawlik – Zespół Szkół Sportowych im. Polskich Olimpijczyków Szkoła Podstawowa nr 33 z Oddziałami Sportowymi
  • Jakub Gdowik – Zespół Szkół Sportowych im. Polskich Olimpijczyków Liceum Sportowe
  • Matylda Grabowska – Zespół Szkół Sportowych im. Polskich Olimpijczyków Liceum Sportowe
  • Mateusz Grzyb – II Liceum Ogólnokształcące im. S. Żeromskiego w Dąbrowie Górniczej
  • Gabriela Gwiazda – Zespół Szkół Sportowych im. Polskich Olimpijczyków Szkoła Podstawowa nr 33 z Oddziałami Sportowymi
  • Kacper Halejak – Techniczne Zakłady Naukowe, Technikum nr 2 w Dąbrowie Górniczej
  • Joanna Hanusik – Zespół Szkół Sportowych im. Polskich Olimpijczyków Liceum Sportowe
  • Weronika Hat – II Liceum Ogólnokształcące im. S. Żeromskiego w Dąbrowie Górniczej
  • Paulina Jagła – Zespół Szkół Sportowych im. Polskich Olimpijczyków Liceum Sportowe
  • Natalia Jakubczyk – Zespół Szkół Sportowych im. Polskich Olimpijczyków Szkoła Podstawowa nr 33 z Oddziałami Sportowymi
  • Mateusz Jędryczek – Szkoła Podstawowa nr 18 im. Władysława Broniewskiego w Dąbrowie Górniczej
  • Michał Juroff – Szkoła Podstawowa nr 29 z Oddziałami Sportowymi im. Alfreda Szklarskiego w Dąbrowie Górniczej
  • Kamil Karwacki – Zespół Szkół Sportowych im. Polskich Olimpijczyków Szkoła Podstawowa nr 33 z Oddziałami Sportowymi
  • Blanka Kazimierczuk – Zespół Szkół Sportowych im. Polskich Olimpijczyków Szkoła Podstawowa nr 33 z Oddziałami Sportowymi
  • Marta Klima – Zespół Szkół Sportowych im. Polskich Olimpijczyków Liceum Sportowe
  • Atena Kołakowska – Zespół Szkół Sportowych im. Polskich Olimpijczyków Szkoła Podstawowa nr 33 z Oddziałami Sportowymi
  • Mateusz Kręblewski – Zespół Szkół Sportowych im. Polskich Olimpijczyków Szkoła Podstawowa nr 33 z Oddziałami Sportowymi
  • Wiktoria Krusińska – Zespół Szkół Sportowych im. Polskich Olimpijczyków Liceum Sportowe
  • Julia Krynicka – Zespół Szkół Sportowych im. Polskich Olimpijczyków Liceum Sportowe
  • Albert Luboń – Zespół Szkół Sportowych im. Polskich Olimpijczyków Szkoła Podstawowa nr 33 z Oddziałami Sportowymi
  • Piotr Olaf Łyczba – Szkoła Podstawowa nr 20 z Oddziałami Integracyjnymi im. Gen. W. Sikorskiego w Dąbrowie Górniczej
  • Nicole Majzner – Zespół Szkół Sportowych im. Polskich Olimpijczyków Szkoła Podstawowa nr 33 z Oddziałami Sportowymi
  • Patrycja Makówka – I Liceum Ogólnokształcące im. Waleriana Łukasińskiego w Dąbrowie Górniczej
  • Kinga Maziar – Zespół Szkół Sportowych im. Polskich Olimpijczyków Liceum Sportowe
  • Agnieszka Molęda – V Liceum Ogólnokształcące im. Kanclerza Jana Zamoyskiego w Dąbrowie Górniczej
  • Miron Mosurek- Zespół Szkół Plastycznych- Ogólnokształcące Szkoła Sztuk Pięknych im. Tadeusza Kantora
  • Paweł Mroziński – Szkoła Podstawowa nr 10 im. Kornela Makuszyńskiego w Dąbrowie Górniczej
  • Paulina Nawrot – Zespół Szkół Sportowych im. Polskich Olimpijczyków Szkoła Podstawowa nr 33 z Oddziałami Sportowymi
  • Piotr Olszewski – Szkoła Podstawowa nr 18 im. Władysława Broniewskiego w Dąbrowie Górniczej
  • Pola Paczyńska – Szkoła Podstawowa nr 7 im. Hugona Kołłątaja w Dąbrowie Górniczej
  • Adam Pisarczyk – Szkoła Podstawowa nr 8 im. Adama Mickiewicza w Dąbrowie Górniczej
  • Anastazja Pol – Zespół Szkół Sportowych im. Polskich Olimpijczyków Liceum Sportowe
  • Jakub Polko – I Liceum Ogólnokształcące im. Waleriana Łukasińskiego w Dąbrowie Górniczej
  • Julia Przewieźlik – Zespół Szkół Sportowych im. Polskich Olimpijczyków Szkoła Podstawowa nr 33 z Oddziałami Sportowymi
  • Laura Przybylak – Zespół Szkół nr 4 im. Królowej Jadwigi- Szkoła Podstawowa nr 34 w Dąbrowie Górniczej
  • Maja Przybysz – Szkoła Podstawowa nr 8 im. Adama Mickiewicza w Dąbrowie Górniczej
  • Weronika Rokicka – Zespół Szkół Sportowych im. Polskich Olimpijczyków Liceum Sportowe
  • Patryk Rychlik – Zespół Szkół Sportowych im. Polskich Olimpijczyków Szkoła Podstawowa nr 33 z Oddziałami Sportowymi
  • Iwo Sawaszkiewicz-Ziomka – Zespół Szkół Muzycznych im. Michała Spisaka w Dąbrowie Górniczej
  • Wojciech Seliga – Zespół Szkół Sportowych im. Polskich Olimpijczyków Liceum Sportowe
  • Karolina Skoczyńska – Szkoła Podstawowa nr 30 im. Emilii Zawidzkiej w Dąbrowie Górniczej
  • Sebastian Słowikowski – Zespół Szkół Sportowych im. Polskich Olimpijczyków Szkoła Podstawowa nr 33 z Oddziałami Sportowymi
  • Zuzanna Sokołowska – Zespół Szkół Sportowych im. Polskich Olimpijczyków Liceum Sportowe
  • Zuzanna Sraga – Zespół Szkół Sportowych im. Polskich Olimpijczyków Liceum Sportowe
  • Liwia Sroka – Zespół Szkół Sportowych im. Polskich Olimpijczyków Liceum Sportowe
  • Nicole Staczyńska – I Liceum Ogólnokształcące im. Waleriana Łukasińskiego w Dąbrowie Górniczej
  • Magdalena Stefańczyk – Zespół Szkół Sportowych im. Polskich Olimpijczyków Liceum Sportowe
  • Krzysztof Suwalski – Zespół Szkół Sportowych im. Polskich Olimpijczyków Szkoła Podstawowa nr 33 z Oddziałami Sportowymi
  • Karolina Szmajda – Szkoła Podstawowa nr 21 w Dąbrowie Górniczej
  • Maja Szostak – Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mikołaja Kopernika w Dąbrowie Górniczej
  • Klaudia Szwaja – Zespół Szkół Sportowych im. Polskich Olimpijczyków Liceum Sportowe
  • Kinga Tomasik – Zespół Szkół Sportowych im. Polskich Olimpijczyków Liceum Sportowe
  • Emilia Tryjańska – Szkoła Podstawowa Specjalna nr 1 im. Zofii Książek-Bregułowej
  • Dominika Trzebińska – Szkoła Podstawowa nr 8 im. Adama Mickiewicza w Dąbrowie Górniczej
  • Edyta Wacławczyk – Zespół Szkół Sportowych im. Polskich Olimpijczyków Liceum Sportowe
  • Oliwia Wereszka – Zespół Szkół Sportowych im. Polskich Olimpijczyków Liceum Sportowe
  • Jakub Wojdała – Zespół Szkół Sportowych im. Polskich Olimpijczyków Szkoła Podstawowa nr 33 z Oddziałami Sportowymi
  • Mateusz Wolniaczyk – Zespół Szkół Plastycznych- Ogólnokształcąca Szkoła Sztuk Pięknych im. Tadeusza Kantora
  • Filip Zander – Zespół Szkół Sportowych im. Polskich Olimpijczyków Szkoła Podstawowa nr 33 z Oddziałami Sportowymi
  • Zuzanna Zaworska – V Liceum Ogólnokształcące im. Kanclerza Jana Zamoyskiego w Dąbrowie Górniczej
  • Bartosz Zięba- II Liceum Ogólnokształcące im. S. Żeromskiego w Dąbrowie Górniczej
  • Lena Zięba – Zespół Szkół Sportowych im. Polskich Olimpijczyków Szkoła Podstawowa nr 33 z Oddziałami Sportowym

Musisz to wiedzieć

Czy bycie kujonem to problem?

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie