Eliksir zdrowia: witamina D3 + K2 MK7 z natto

art. spons.
Nawet w pełni zrównoważona dieta nie zapewnia odpowiednich dawek wszystkich potrzebnych organizmowi witamin i mikroelementów. Witamina D3 i witamina K2 to jedne z najbardziej deficytowych witamin, o które wołają nasze organizmy. Każda z nich, odpowiada za inne funkcje w organizmie.

ORYGINALNA WITAMINA K2 MK-7 100mcg + D3 2000IU 50mcg sprawdź na www.zdrowiemarket.pl**<<< KLIKNIJ**

Uzupełnianie deficytów K2 i D3 pozwoli zachować na dłużej lepszą kondycję serca, żył, a nawet lepszy nastrój. W tym celu Wish Pharmaceutical, lider na rynku naturalnych suplementów, wprowadził do swojej oferty najwyższej jakości K2 MK7 z natto (więcej tutaj) i D3 125mcg 5000IU (więcej tutaj) oraz suplement łączący korzyści obu: K2 MK7 z natto +D3 2000IU (więcej tutaj). To produkty sprawdzonego pochodzenia i w pełni naturalne, z których organizm potrafi jak najwięcej wziąć dla siebie.

Witamina D3 – dramatyczny deficyt
Witamina D3 to substancja, której najwięcej pozyskujemy ze słońca. By jednak wchłonąć odpowiednią dawkę witaminy D3, należy wystawić skórę na bezpośrednią ekspozycję światła. A o to trudno w jesiennym i zimowym sezonie, gdzie spod odzieży wystaje jedynie twarz i dłonie.

Badania pokazują, że naszej szerokości geograficznej witamina D3 jest substancją, której szczególnie brakuje naszej populacji, dlatego większość z nas potrzebuje mocnej, zwielokrotnionej dawki D3, żeby uzupełnić ten niebezpieczny dla zdrowia brak.

Witamina D3 – naukowcy biją na alarm
Witamina D3 nazywana również przez naukowców hormonem, ma ogromny wpływ na funkcjonowanie wielu procesów w naszym organizmie. Zbyt niska dawka D3 zwiększa aż 11 razy ryzyko wystąpienia depresji. Natomiast prawidłowy poziom witaminy D3 zmniejsza o 1/3 ryzyko wystąpienia chorób serca i zawałów. Zapobiega również osteoporozie, stanom zapalnym w ścianach tętnic oraz odkładaniu się blaszek miażdżycowych w tętnicach.

Optymalna dla organizmu dzienna dawka D3 to tzw. 5 jednostek, czyli D3 5000IU, która stanowi równowartość pięciu tabletek większości suplementów, dostępnych w aptece. Taką dawkę wysokiej jakości witaminy D3, oferuje Wish Pharmaceutical. Więcej o D3 125mcg 5000IUtutaj.

ORYGINALNA WITAMINA K2 MK-7 100mcg + D3 2000IU 50mcg sprawdź na www.zdrowiemarket.pl**<<< KLIKNIJ**

K2 z natto – samo zdrowie
Natto to produkt na bazie soji, które ma w swoim składzie sfermentowane bakterie. Natto jest probiotykiem, który reguluje skład flory bakteryjnej jelit i oczyszcza je z nadmiaru złogów i śluzu. Zwiększa za to metabolizm i zapobiega zaparciom. Pomaga schudnąć i oczyszcza organizm.

Natto obniża również ciśnienie krwi i poziom cholesterolu. Natto jest najbogatszym źródłem witaminy K2, na której chroniczny brak cierpią nasze jelita. W Japonii, gdzie natto jest popularną potrawą, notuje się dużo mniej złamań kości niż gdzie indziej.

K2 z natto – najlepiej wchłanialna
Z badań wynika, że osoby z normalnym poziomem K2 mają dużo większą gęstość kości i dzięki temu mniejsze ryzyko osteoporozy niż osoby z niedoborami witaminy K2. Witamina K2 odpowiada również za prawidłowe krzepnięcie krwi.
Badania przeprowadzone w krajach zachodnich potwierdzają, że większość osób ma nieprawidłowy poziom K2 z powodu złej diety i dysfunkcji jelita cienkiego, opowiadającego za wchłanianie K2. Witamina K2 (menachinon), w odróżnieniu od K1 – ma dużo szersze działania dla zdrowia. Więcej o produkcie K2 MK7 z natto można przeczytać na stronie producenta (zobacz tutaj).

D3 + K2 MK7 z natto – para doskonała
Witamina D3 i K2 w duecie stanowią najbardziej optymalne wsparcie dla organizmu. Zabezpieczają przed ryzykiem przedawkowania i nieodpowiednim przyswajaniem przez organizm. Witamina D3 sprawia, że organizm lepiej wchłania wapno, a witamina K2 dba o to, żeby wapń trafiał tam, gdzie powinien – prosto do kości, a nie w ścianki tętnic.

Warto sięgnąć po tą sprawdzoną parę. Produkt Wish Pharmeceutical: D3 + K2 MK7 z natto to w pełni naturalny, najwyższej jakości produkt, który z powodzeniem potrafi przeciwdziałać wielu chorobom cywilizacyjnym. Więcej tutaj - klik.

ORYGINALNA WITAMINA K2 MK-7 100mcg + D3 2000IU 50mcg sprawdź na www.zdrowiemarket.pl**<<< KLIKNIJ**

Wideo

Dodaj ogłoszenie