MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Europejski Kongres Gospodarczy w wersji zdalnej, czyli EEC Online odbędzie się w maju. Będzie dyskusja, jak wyjść z koronakryzysu

LOTA
Europejski Kongres Gospodarczy 2019
Europejski Kongres Gospodarczy 2019 Lucyna Nenow / Polska Press
Europejski Kongres Gospodarczy przeniesiono na wrzesień, tymczasem jeszcze w maju odbędzie się EEC Online, zdalne, dostępne w internecie wydarzenie, na które złożą się debaty poświęcone analizie i przyszłości gospodarki, dyskusje o nowej rzeczywistości i pomysły na wychodzenie z postpandemicznego kryzysu. EEC Online odbędzie się w dniach 18-20 maja, czyli w pierwotnym terminie XII Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach.

W maju odbędzie się EEC Online. To będzie zdalny kongres gospodarczy

XII Europejski Kongres Gospodarczy przeniesiono na wrzesień (odbędzie się między 2 a 4 września), tymczasem w pierwotnym terminie w którym planowano to wydarzenie, a więc między 18 a 20 maja odbędzie się EEC Online. Będzie to kongres gospodarczy w wersji zdalnej.

 

– Podczas EEC Online będziemy transmitować i agregować zapisy webinariów, prezentacji, rozmów i wirtualnych debat poświęconych gospodarce, która znalazła się w całkowicie nowej sytuacji – mówi Wojciech Kuśpik, prezes Grupy PTWP, organizator Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach i European Tech and Start-up Days.

– Dyskusja o wyłaniającej się z chaosu przyszłości, o współdziałaniu w obliczu wielkiej zmiany, jaka nas wszystkich czeka, jest wyjątkowo potrzebna i ważna – dodaje.

Kilkanaście wirtualnych debat i dyskusja o wychodzeniu z postpandemicznego kryzysu

W trakcie EEC Online odbędzie się kilkanaście wirtualnych debat, które – jak zapowiadają organizatorzy - przyniosą odpowiedzi na kluczowe pytania o charakterze gospodarczym, cywilizacyjnym, kulturowym, społecznym. Omówione zostaną sytuacja na rynku pracy, popyt na energię, cyfryzacja oraz wnioski z pandemii, które warto aktualnie formułować.

Europejski Kongres Gospodarczy EEC 2019 w Katowicach to nie tylko spotkania, panele i wykłady. To także doskonała okazja do zaprezentowania swojej organizacji lub miasta. Zobaczcie najlepsze stoiska.

Najładniejsze stoiska na Europejskim Kongresie Gospodarczym ...

 
– W trakcie przygotowań do 12. edycji Europejskiego Kongresu Gospodarczego rzeczywistość zmieniła się radykalnie i w sposób, którego nikt nie przewidział. Jakie będą realia życia – także gospodarczego – w warunkach nadchodzącej recesji przy wolno ustępującej presji epidemicznej i nieznanych jeszcze scenariuszach „odmrażania” gospodarki? O tym trzeba rozmawiać już teraz – wskazuje Wojciech Kuśpik, prezes Grupy PTWP. – Z wykorzystaniem nowych narzędzi, modeli i kanałów komunikacji, organizujemy EEC Online. We wrześniu chcielibyśmy spotkać się ponownie, na największej imprezie biznesowej Europy Centralnej – dodaje.
 
EEC Online odbywać się będzie poprzez stronę www.eecpoland.eu. Debaty transmitowane na żywo dostępne będą dla zarejestrowanych uczestników zgodnie z przyznanym statusem.

Obejrzyj dokładnie

Zobacz koniecznie

Bądź na bieżąco i obserwuj

od 7 lat
Wideo

Zakaz krzyży w warszawskim urzędzie. Trzaskowski wydał rozporządzenie

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera