FC Barcelona – Juventus 0:0 TRANSMISJA NA ŻYWO WYNIK Messi 2 razy pudłuje

Kibice Barcelony liczą dziś na gole Leo Messiego
Kibice Barcelony liczą dziś na gole Leo Messiego Tomasz Bolt/Polskapresse
Barcelona - Juventus 0:0 TRANSMISJA NA ŻYWO WYNIK ONLINE Pierwsza połowa to zdecydowana przewaga Barcelony, ale włoski mur jest nie do skruszenia. W drugiej połowie piłkarze z Barcelony kilka razy poważnie zagrozili bramce Buffona, ale ich strzały były niecelne. W ćwierćfinale Ligi Mistrzów FC Barcelona zmierzyła się na Camp Nou z Juventusem Turyn. Włoska drużyna miała przed rewanżem ogromną zaliczkę – tydzień temu wygrała u siebie aż 3:0. Piłkarze z Katalonii mieli jednak nadzieję na dokonanie jeszcze jednej, historycznej remontady. Relacja LIVE z meczu FC Barcelona – Juventus Turyn na dziennikzachodni.pl. Początek o godz. 20:45.

Barcelona - Juventus TRANSMISJA NA ŻYWO

Przed tygodniem na Juventus Stadium piłkarze prowadzeni przez Luisa Enrique zaprezentowali się bardzo słabo. Choć mieli zdecydowaną przewagę w posiadaniu piłki, to rzadko zagrażali bramce Gianluigiego Buffona, a w dodatku sami popełniali błędy w obronie. Bezlitośnie wykorzystali je gospodarze, którzy już w 22. minucie prowadzili 2:0 po dwóch trafieniach Paulo Dybali. W drugiej połowie trzeciego gola dołożył Giorgio Chiellini, dzięki czemu mistrzowie Włoch polecieli do Hiszpanii pewni swego.

Barcelona Juventus WYNIK

Nie mogą czuć się jednak już półfinalistami Champions League, mając w pamięci to, czego Barcelona dokonała w poprzedniej rundzie rozgrywek. Choć w pierwszym spotkaniu przeciwko PSG przegrała na wyjeździe 0-4, to w rewanżu dokonała niemożliwego i po dramatycznym pojedynku zwyciężyła 6-1.

– Teoretycznie zadanie jest prostsze niż wtedy, bo musimy strzelić tylko trzy bramki żeby doprowadzić do remisu. Juventus na pewno też będzie miał jednak swoje szanse, dlatego naszym celem jest strzelenie pięciu goli – zaznacza Luis Enrique.

GDZIE OGLĄDAĆ MECZ FC BARCELONA – JUVENTUS TURYN

Transmisja TV meczu FC Barcelona – Juventus Turyn na Canal+Sport. Początek spotkania o godz. 20:45.

Drużyna Juventusu zdaje sobie sprawę, że czeka ją być może niepowtarzalna szansa na triumf w LM. Awans po meczu na Camp Nou byłby dla turyńczyków idealnym rewanżem za rok 2015, w którym Juventus musiał uznać wyższość Barcy w finale Champions League. – Musimy być sprytni. Barcelona ma wysokiej jakości napastników, ale jestem przekonany, że nasi pomocnicy i obrońcy są w stanie ich powstrzymać – podkreśla trener Starej Damy, Massimiliano Allegri, który nie zapowiada dużych zmian w wyjściowym składzie swojej drużyny.

Barcelona - Juventus SKŁADY

Gospodarze przystąpią do rewanżu wzmocnieni powrotem Sergio Busquetsa, który pauzował w Turynie z powodu kartek. Urazy sprawiają, że pod znakiem zapytania stoi występ Javiera Mascherano. W drużynie z Półwyspu Apenińskiego mała wątpliwość dotyczy stanu zdrowia Dybali, który w miniony weekend skręcił kostkę, ale na Camp Nou powinien być jednak gotowy do gry od pierwszej minuty.

Sędzią ćwierćfinałowego pojedynku w Barcelonie będzie Holender Bjorn Kuipers. I miejmy nadzieję, że tym razem obędzie się bez kontrowersji.

BARCELONA - JUVENTUS WIDEO ZDJĘCIA

Cuda nie zdarzają się dwa razy? Tym razem "Duma Katalonii" trafiła na Juventus, który w spotkaniu w Turynie wywalczył korzystny wynik 3:0. Zadanie Barcy wydaje się trudniejsze niż poprzednio, ze względu na rangę starcia oraz fakt, że „Stara Dama” słynie z solidnej obrony. Mimo to Neymar wierzy, że jego zespół jest w stanie ponownie dokonać remontady i wyeliminować włoską ekipę. - To może być inny rywal, ale Barcelona pozostaje taka sama. Zrobiliśmy to raz i możemy to powtórzyć. Nie mamy nic do stracenia, więc pozostaje nam po prostu wybiec na boisko i wygrać ten mecz - powiedział Brazylijczyk w rozmowie z „Esporte Interativo”.