Ferie w małopolskich Beskidach. ParkHotel Łysoń &SPA...

  Ferie w małopolskich Beskidach. ParkHotel Łysoń &SPA to idealne miejsce na zimowy wypoczynek

  Materiał partnera zewnętrznego

  Aktualizacja:

  Gazeta Krakowska

  Ferie w małopolskich Beskidach. ParkHotel Łysoń &SPA to idealne miejsce na zimowy wypoczynek
  1/11
  przejdź do galerii
  Rewelacyjne warunki do spędzenia ferii zimowych w otoczeniu gór i malowniczych terenów bez tłumów? Świetne stoki na wyciągnięcie ręki, a potem błogi odpoczynek w SPA? Nic prostszego. Wybierz ParkHotel Łysoń&SPA . To idealne miejsce na błogi, zimowy wypoczynek.

  Nowoczesny hotel w świetnej lokalizacji

  ParkHotel Łysoń & SPA to nowoczesny 4-gwiazdkowy hotel położony w miejscowości Inwałd, w bezpośrednim sąsiedztwie Inwałd Parku, tuż przy głównej trasie Kraków-Wadowice-Bielsko-Biała. Do dyspozycji gości jest 41 komfortowo urządzonych, klimatyzowanych pokoi oraz 2 luksusowe apartamenty. Amerykańska restauracja „Champs” zaprasza na kulinarną podróż po Ameryce, Meksyku, Azji i Europie. Zjecie tutaj m.in. pyszne, prawdziwe burgery oraz rewelacyjne grillowane żeberka.

  W bliższej bądź dalszej odległości od hotelu znajduje się szereg miejsc wartych odwiedzenia. Miłośnicy białego szaleństwa mają do dyspozycji także stoki narciarskie, w tym Ski Centrum „Czarny Groń“. To nowoczesny ośrodek narciarski, w którym znajduje się 5 tras, o łącznej długości ponad 2 km. Trasy są dostosowane do każdych umiejętności narciarskich i mają różne stopnie trudności. Stok jest oświetlony, więc można szusować także po południu. Działa tu szkółka narciarska dla najmłodszych i snow park.

  Wiele atrakcji na ferie zimowe

  A i w samym hotelu nie sposób się nudzić. Miejsce, przyjazne rodzinom z dziećmi, w tegoroczne ferie oferuje szereg atrakcji.
  Dla rodziców pakiety SPA, pobyt w saunie oraz jacuzzi, dla najmłodszych – atrakcyjne animacje oraz… zabiegi SPA dla dzieci! Mali goście pod opieką wykwalifikowanej kadry będą też mogli m.in. lepić bałwana, wezmą udział w średniowiecznych warsztatach, zrobią naczynia z masy solnej, upieką pyszne słodycze pod okiem szefa kuchni, czy będą mogli obejrzeć bajki na dużym ekranie.
  Do dyspozycji najmłodszych jest również pokój zabaw, w którym nie można się nudzić. Dla chętnych istnieje również możliwość zorganizowania prawdziwego, zimowego kuligu z ogniskiem.

  Na tegoroczne ferie ParkHotel Łysoń & SPA przygotował atrakcyjne pakiety pobytowe w rewelacyjnych cenach. Sprawdźcie na stronie hotelu: www.parkhotellyson.pl/PAKIET-FERIE-403.html

  Wybierz region, dokąd chcesz wyjechać:

  Turystyczne TOP

  DZ poleca

  Najlepsze studniówki 2019: szalona zabawa

  Najlepsze studniówki 2019: szalona zabawa

  Horoskop miesięczny na styczeń 2019 wróżki z Katowic

  Horoskop miesięczny na styczeń 2019 wróżki z Katowic

  MISTRZOWIE FOTOGRAFII - zobacz kto zwyciężył!

  MISTRZOWIE FOTOGRAFII - zobacz kto zwyciężył!

  Świeć się Energą. Sprawdź, kto wygrał

  Świeć się Energą. Sprawdź, kto wygrał