Festiwal jaj i świąteczne pokazy kulinarne. Wielkanoc z Rynkiem Smaku

Materiał informacyjny Śląski Rynek Hurtowy OBROKI Sp.z o.o.

Nie tylko kurze, ale także gęsie i strusie jajka będzie można kupić na przedświątecznym kiermaszu organizowanym przez Rynek Smaku. Dodatkowo mistrzowie kuchni podpowiedzą między innymi, jak przygotować ciekawe śniadanie wielkanocne. W programie są także warsztaty robienia pisanek i konkursy dla najmłodszych.

W każdy weekend na targu organizowanym na terenach Śląskiego Rynku Hurtowego „Obroki” można kupić doskonałe produkty, oferowane przez pasjonatów świeżej i zdrowej żywności. Na stoiskach wystawiane są między innymi doskonałe wędliny, znakomite miody, kiszonki, sałatki oraz sery i wina. Żywność produkowana jest według tradycyjnych, sprawdzonych receptur i pochodzi z ekologicznych regionów Polski i Europy. 27 marca uzupełnieniem tej stałej oferty będzie wielkanocny kiermasz.

Zapraszamy wszystkich między innymi na stoisko Wiejskiego Kredensu, gdzie odbędzie się festiwal jaj. Kupimy tutaj doskonałe, ekologiczne jaja kurze, cenione przez smakoszów jaja gęsie i wprawdzie rzadko stosowane w kuchni, ale równie zdrowe i nade wszystko efektowne jaja strusie. Będzie można również kupić gotowe, oryginalne pisanki do świątecznego koszyka. Podpowiemy także co warto przygotować na wielkanocne śniadanie. Zajmą się tym mistrzowie z restauracji BAKLAVA z Katowic. Ich pokaz będzie połączeniem kuchni egzotycznych (azerskiej, tureckiej) oraz tradycji wielkanocnych.

Na kiermasz warto wpaść całą rodziną. Maluchy na pewno nie będą się nudzić, bo przygotowujemy dla nich zabawę w szukanie jajek ukrytych w halach targowych. Będą mogły także wziąć udział w warsztatach robienia pisanek.

Na Wielkanoc z Rynkiem Smaku zapraszamy 27 marca (godz. 9.00 – 15.00) na tereny rynku hurtowego w Katowicach przy ul. Obroki 130. Nasze stoiska, zlokalizowane w ogrzewanych halach targowych, jak zawsze będą czynne bez względu na pogodę. Zapewniamy także wygodny, bezpłatny dojazd.

Koniecznie zajrzyj na: ryneksmaku.pl

Dodaj ogłoszenie