Final 6 Polska - Włochy 3:1 Gramy o medale [WIDEO LIVE, ONLINE, NA ŻYWO Final Six] Siatkówka na żywo

Final 6 siatkówka na żywo Polska wygrała z Włochami 31
Final 6 siatkówka na żywo Polska wygrała z Włochami 31 FIVB
Polska Włochy 3:1. Polacy pokonali Włochów w Final Six Ligi Światowej (siatkówka na żywo). W finałowym turnieju Ligi Światowej wystąpi sześć najlepszych drużyn. W grupie I zagrają Brazylia, USA i Francja, która wygrała baraż drugiej dywizji w Warnie. W grupie J rywalizować będą Serbia, Włochy i Polska. Dwie najlepsze drużyny awansują do półfinału, z którego przegrani zagrają o 3. miejsce, a triumfatorzy powalczą w wielkim finale. Tytułu broni USA.

Siatkówka na żywo Polska - Włochy 3:1

RELACJA MINUTA PO MINUCIE

[aktualizacja 00.00]
KONIEC MECZU. Czwarty set wygrywamy 25:20! Gramy o medale Ligi Światowej.

[aktualizacja 23.58]
Mamy piłkę meczową 24:18!!!!!!!!!!!!!!!!!

[aktualizacja 23.56]
Oczywiście prowadzimy w czwartym secie, przy stanie 2:1 dla Polaków. 23:18!!! Półfinał już blisko!

[aktualizacja 23.52]
Blisko, coraz bliżej wygrania meczu. Prowadzimy 21:16!

[aktualizacja 23.50]
Nie zwalniamy tempa, prowadzimy już 18:13. Coraz bliżej wygrania seta i meczu

[aktualizacja 23.47]
No i jest dobrze. Na drugiej przerwie technicznej prowadzimy 16:12. Utrzymać ten poziom gry,

[aktualizacja 23.39]
Na pierwszej przerwie technicznej prowadzimy 8:5. Tak dalej!!!!!!!!!!!

[aktualizacja 23.37]
I o to chodzi, prowadzimy 7:4!

[aktualizacja 23.
Warto, żeby Polacy włączyli piąty bieg, nie pozostawili złudzeń Włochom, kto jest lepszy. Na razie 4:4

[aktualizacja 23. 33]
Pusta hala Maracanãzinho w Rio de Janerio, chociaż na parkiecie grają dwie czołowe drużny świata! Zaczynamy czwartego seta

[aktualizacja 22.29]
Koniec seta, Włosi wygrywają seta 25:20, ale Polacy prowadzą w meczu 2:1. Czwarty set, oby ostatni

[aktualizacja 22.23]
Berruto szaleje, Włosi stracili punkty, Polacy rzucili się do odrabiania strat 20:16, a było 20:12!

[aktualizacja 23.18]
Z trybun słuchać okrzyki polskich kibiców "Polska, Polska, Polska".

[aktualizacja 23.16]
zmiany w Polskim zespole, ale to nie pomaga. Na druga przerwę techniczna Włosi schodzą prowadząc 16:7! Będzie trudno odrobić taka stratę. Trzeba jedna próbować. Wchodzi Możdżonek

[aktualizacja 23:13]
Okres złej gry Polaków, Włosi zwiększają przewagę. Pora już najwyższa, aby biało-czerwoni wrócili do swojego poziomu. 14:7 dla Włochów!

[aktualizacja 23.11]
Nasi zawodnicy uwierzyli chyba, że ten mecz wygrali. Tak nie można grać. Włosi to wykorzystują. Prowadzą 10:5

[aktualizacja 23.10]
W hali jest niewiele ludzi, słychać podpowiedzi polskiego trenera. Nie wiele to jednak daje, Polacy przegrywają na pierwszej przerwie technicznej 5:8

[aktualizacja 22.08]
Nie jest dobrze , Włosi prowadzą 6:3, Antiga prosi o czas

[aktualizacja 23.05]
zaczynamy trzeciego seta, miejmy nadzieje że ostatniego. 3:2 dla Włochów

[aktualizacja 23.00]
Po przerwie na życzenie Włochów znowu kapitalna zagrywka Kubiaka! Wygrywamy seta i jesteśmy o krok do półfinału Ligi Światowej!!!!!

[aktualizacja 22.51]
Robi się gorąco, Włosi prowadzą 21:19. Biało-czerwoni do boju!!!!!

[aktualizacja 22.32]
Trwa drugi set na razie punkt za punkt, choć teraz Włosi wychodzą na prowadzenie 5:3

[aktualizacja 22.25]
Wygrywamy pierwszego seta 25:15

Mamy piłką setową, zmiany w naszym zespole

Piękny blok Polaków, 23:14

[aktualizacja 22.22]
Końcówka seta, Polacy nie powinni roztrwonić przewagi, zwłaszcza, że powiększają przewagę. 21:13

[aktualizacja 22.06]
przerwa techniczna, prowadzimy wysoko 8:2.

[aktualizacja 22.03]
Lepiej ni mogło być prowadzimy 5:0, Włosi proszą o czas!

[aktualizacja 22.02]

Świetny początek Polaków prowadzimy 4:0!

[aktualizacja 21.55]
Mecz Polski z Włochami rozpoczął się z opóźnieniem, ponieważ pierwszy mecz wczorajszego wieczoru Brazylia - USA zakończył trwał dłużej niż założyli organizatorzy. Wcześniej Brazylia pokonała USA 3:1 i pozostałą w grze. O tym kto zagra w pólfinale zadecyduje mecz Francja - USA.

***

Final Six ZAPOWIEDŹ: Najwięcej przed rozpoczęciem turnieju w hali Maracanazinho mówiło się o... ekipie Włoch. Wszystko przez nieodpowiedzialne zachowanie czwórki zawodników, za co trener Mauro Berruto odesłał ich do ojczyzny. Kapitan Włochów i jeden z najlepszych rozgrywających LŚ Dragan Travica, Ivan Zaytsev, Giulio Sabbi oraz Luigi Randazza już teraz mocno żałują nocnego wyjścia do dyskoteki.

W tej sytuacji Włosi mogą być tacy groźni, choć trener Stephane Antiga przestrzega przed takim myśleniem. Powołani w trybie nagłym rezerwowi mogą być wielką niewiadomą. - Musimy być czujni, tamten zespół mieliśmy dobrze rozpracowany - mówi Antiga.

Polacy po raz ósmy zagrają w finale LŚ, ale tylko raz udało się stanąć na najwyższym podium. W 2012 roku biało-czerwoni pokonali w Warnie w finale USA. Trener Antiga zapowiadał, że tegoroczny turniej tych prestiżowych rozgrywek potraktuje ulgowo, że najważniejszy jest Puchar Świata w którym Polacy mają powalczą olimpijski paszport. Życie napisało jednak inny scenariusz...

W Brazylii będzie można też ugrać wielkie pieniądze. Triumfator Final Six otrzyma premię w wysokości miliona dolarów, drugi zespół o połowę mniej, trzeci wzbogaci się o sumę 300 tysięcy, czwarty 150 tysięcy, a piaty i szósty otrzymają po 75 tysięcy.