Finał WOŚP w Katowicach w Galerii Libero PROGRAM Koncerty,...

  Finał WOŚP w Katowicach w Galerii Libero PROGRAM Koncerty, maraton w kręgle i coś dla fanów Star Wars PROGRAM

  lota

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Finał WOŚP w Katowicach: 27-godzinny maraton gry w kręgle, wielka „ściskawa”, koncerty, m.in. Jelonka i Bas Tajpana, warsztaty muzyczne, animacje dla dzieci, strefa konsultacji medycznych oraz spotkanie fanów Star Wars. To atrakcje 27. finału WOŚP w Galerii Libero w Katowicach, który potrwa w centrum handlowym aż dwa dni.
  27. Finał WOŚP w Galerii Libero potrwa aż dwa dni: 12-13 stycznia. W tym czasie w centrum handlowym zaplanowano m.in. licytacje. Na aukcje trafią m.in. instrumenty muzyczne, a także płyty Kultu, „Grabaża”, Strachów na Lachy czy Braci Figo Fagot z autografami artystów.

  27. Finał WOŚP w Galerii Libero w Katowicach potrwa dwa dni: 12-13 stycznia.

  W sobotę m.in. 27-godzinny maraton gry w kręgle i koncerty


  W sobotę (12 stycznia) rozpocznie się 27 – godzinny maraton gry w kręgle w klubie MK Bowling. W zabawie mogą wziąć udział całe rodziny. Start o godzinie 14.

  Sobota to również dzień koncertów w Libero. Na tutejszej scenie wystąpią zespoły: Echa, Transgresja, Jelonek, Żyjoki oraz Sami. Listę uzupełnia najbardziej popularny z nich Bas Tajpan, wokalista i autor tekstów, wykonawca muzyki z pogranicza reggae, hip-hopu i raggamuffin. Jego występ zaplanowany jest na godz. 20:00.

  27. finał WOŚP w Libero to również gratka dla fanów Star Wars. W sobotę w galerii zaplanowano bowiem spotkanie sympatyków kultowej serii.

  W niedzielę: m.in. ściskawa i warsztaty muzyczne


  A co w niedzielę? Tego dnia będzie okazja zamanifestować swoje poparcie dla idei Orkiestry poprzez udział w ogólnopolskim konkursie „Ściskawa”. - Sztab WOŚP w Libero przyłączył się do tej akcji, w której chodzi o zgromadzenie jak największej liczby osób na sercu wpisanym w kwadrat o wymiarach 100 m kw. Ten serdeczny happening odbędzie się w niedzielę o godz. 18.00, przed głównym wejściem do Libero - zapowiadają przedstawiciele galerii.

  Również w niedzielę odbędą się warsztaty muzyczne. Zapraszają na nie Dominik Muszyński (bębny) oraz Tomasz Andrzejewski (gitary i ukulele). Zajęcia zakończą się mini recitalem oraz wspólnym koncertem uczestników i prowadzących. Tego samego dnia odbędzie się koncert zespołu Mocno Popularni. Artyści zapowiadają symboliczne wykonanie 27 utworów.

  POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:
  Sylwester z Polsatem na Stadionie Śląskim


  Dni wolne w 2019 roku  Czytaj treści premium w Dzienniku Zachodnim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (1)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Brak tradycyjnej...

  Miro (gość)

  Zgłoś naruszenie treści

  ... listy podnajemców i krytoreklamy heliosa.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  DZ poleca

  Wideo