FIVB Mistrzostwa Świata 2014 mecz: Polska - USA [GDZIE OGLĄDAĆ, RELACJA LIVE]

Krzysztof Górka
Dzisiaj kolejny mecz z udziałem Polaków w siatkarskich mistrzostwach świata. W Atlas Arenie rywalem Biało-Czerwonych będzie drużyna Stanów Zjednoczonych. Początek o godzinie 20:15. Transmisję przeprowadzi Polsat Volleyball 1. Na naszej stronie będzie można śledzić relacje live. Relacja z meczu Polska- USA FIVB 2014.

Przez pierwszą fazę mundialu podopieczni Stephana Antigi przeszli jak burza. Wygrali wszystkie z pięciu spotkań, zgarniając komplet punktów, tracąc przy tym zaledwie jednego seta. Do dalszej gry przystąpią z najlepszym możliwym bilansem, gdzie czeka na nich znacznie trudniejsze zadanie. Do tej pory mierzyli się oni bowiem ze znacznie mniej wymagającymi rywalami. Zespół Stanów Zjednoczonych jest tegorocznym triumfatorem Ligi Światowej w finale pokonując Brazylię. Choć amerykanie zajmują w grupie 5 miejsce z pewnością będą się liczyć w dalszej grze.

Trudno jest wskazać faworyta dzisiejszego spotkania. Obie drużyny należą do światowej czołówki. Dużym atutem Polaków będzie natomiast gra przed własną publicznością, która zgromadzi się wieczorem w Łodzi.

RELACJA LIVE z meczu Polska - USA FIVB 2014

22.52 KONIEC MECZU, Amerykanie wygrywają czwartego seta 25:23 i całe spotkanie 3:1

21.44 Początek trzeciego seta

21.34 David Lee kończy tego seta mocnym atakiem, ciężka sytuacja biało-czerwonych, Polska 22:25 USA

21.31 Błąd Holta przy zagrywce, Polska 21: 23 USA

21.27 Żadna z drużyn nie chce oddać inicjatywy, Polska 19:19 USA

21.22 Druga przerwa techniczna, Polska 14:16 USA

21.21. Wlazły trafia w siatkę, Amerykanie wychodzą na prowadzenie, Polska 14:15 USA

21.17 W Atlas Arenie toczy się naprawdę wyrównana walka, Polska 11:11 USA

21.12 Pierwsza przerwa techniczna w tej partii, Polska 7:8 USA

21.10 Nieudany serwis Andersona, Polska 4:4 USA

21.05 Początek drugiego seta

21.02 Koniec pierwszego seta, po zaciętej walce wygrywają go Amerykanie, Polska 27:29 USA

21.00 Punkt za punkt, Polska 27:27 USA

20.54 Kolejny dobry atak Kubiaka, biało-czerwoni powoli odrabiają stratę, Polska 20:22 USA

20.49 Amerykanie są dzisiaj bardzo wymagającym rywalem, Polska 16:20 USA

20.45 Druga przerwa techniczna, Polska 13:16 USA

20.39 Amerykanie zdobywają przewagę punktową, Polska 10:13 USA

20.36 Znakomity blok Mariusza Wlazłego, Polska 9:9 USA

20.33 Pierwsza przerwa techniczna, Polska 7:8 USA

20.28 Na razie jesteśmy świadkami wyrównanej gry Polska 3:3 USA